• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vista

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Vista

Standartinė remigijus » Pen Vas 16, 2007 8:53 pm

inte pasirodė nukrekinta Vista za darom apimtis 7 gb :D :?
Paskutinį kartą redagavo remigijus Pen Vas 16, 2007 9:01 pm, redaguota 1 kartą(us).
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pen Vas 16, 2007 8:57 pm

tik tiesiai į kompą :? :D
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Pen Vas 16, 2007 9:07 pm

girdejau,vista berods nukrekino jau ansciau.ir vista reikalauja 1GB,paklausk kompo ar pavilks!mano senelis,neperkur :lol:
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Vas 16, 2007 10:00 pm

torentuose jau senokai plaukioja pakrekinta vista, taciau as savajam senukui irgi nepusiu...

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pen Vas 16, 2007 10:05 pm

ten kur aš radau yra gera,bet mano kompas užsivers nė pusės neprarijęs :D
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Šeš Vas 17, 2007 8:39 am

Imesk i asmenine nuoroda iskur ji ten parsisiusti
Dekui
Pas pazystama ant kompo pabadysiu
Sampos

:D :D :D

Paveikslėlis

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Re: Vista

Standartinė pvm123 » Šeš Vas 17, 2007 9:14 am

remigijus rašė:inte pasirodė nukrekinta Vista za darom apimtis 7 gb :D :?
o ko tiek daug uzima? Cia jau dvi DVD balalaikos iseina

wow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Sau 04, 2007 9:58 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė wow » Šeš Vas 17, 2007 10:55 am

Pas mane vistos diskas uzeme ~2.5gb. Siaip viskas dirba gerai, kad tik netraukia pas mane visokiu aero ir pan. vaizduske per sena(geforce mx440), na dar jauciasi kad truksta ramu (512mb). Tik rasykites Vista Ultimate!

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Šeš Vas 17, 2007 11:10 am

as skaiciau vistos reikalavimus.ramu praso 1GB,maziau dirbs nepilnai!
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Šeš Vas 17, 2007 11:48 am

laimonas rašė:as skaiciau vistos reikalavimus.ramu praso 1GB,maziau dirbs nepilnai!
RAM tik viena medalio puse. Svarbi gana galinga Vaizdo plokste - rodos turi palaikyti DirectX 9,0c ir pan.

Na o siaip: Nera pagrindinio dalyko, del kurio buvo kuriama Vista: failu indeksavimo sistemos.
Nuo Win2K laiku nelabai aisku ka papildomo igyja nauja Win versija (be grafinio apipavidalinimo.

Nors viena negincijama XP privaluma zinau - automatini draiveriu instaliavima per lokalu tinkla, prijungiant nuotolini irengini. W2K to nebuvo.

Vartotojo avataras
algis82
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1285
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:38 pm
Miestas: Vilnius 54.63n25.32e
Susisiekti:

Standartinė algis82 » Šeš Vas 17, 2007 1:19 pm

ar yra tikso instal vista uztenka xp ziuri ka veki o vista ziuri failai ar legalus o jei nepatiks tai ir kompa isjungs

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Šeš Vas 17, 2007 1:54 pm

algis82 rašė:ar yra tikso instal vista uztenka xp ziuri ka veki o vista ziuri failai ar legalus o jei nepatiks tai ir kompa isjungs
"Didysis brolis stebi jus" - cia pagal Orvelo "1984".
Microsoft kompanijai nenaudinga dirbti su viena OS. Na sukure XP ir ka? Babkes paeme ir viskas, reikia nauju. O kaip paimti vat ir kuria viena sistema po kitos. Geriausias to pavyzdys WindowsMe. "Sukure" laikina OS specialiai pinigams paimti - iki tol kol iseis WinXP.
Microsoft jau senai laikosi tokios politikos: pasinaudok viskuo kas sukurta aplinkui, jei negali - tai nupirk. Vat ir stengiasi priversti vartotoja kaip nors kasmet pirkt po nauja OS (panasiai kaip antivirusine).
Man labiausiai patinka ju programu "nuomos" ideja - sumoki babkes ir metus gali naudotis. O po to -ATE - vel moki babkes.

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Šeš Vas 17, 2007 3:16 pm

o man tai patiktu ideja kaip kad rusijoje nutare i visas mokyklas diegti linux. Va ir ismoks jauna karta su linux'ais dirbti. O is esmes jei su windows tik referatus zmogus raso, ir kokia lentele paskaiciuoja, tai kam jam tas windows reikalingas, tuo labiau kad yra aplinku linux panasiu savo isvaizda i windows

http://www.linux-xp.com/

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Šeš Vas 17, 2007 6:15 pm

pvm123 rašė:o man tai patiktu ideja kaip kad rusijoje nutare i visas mokyklas diegti linux. Va ir ismoks jauna karta su linux'ais dirbti. O is esmes jei su windows tik referatus zmogus raso, ir kokia lentele paskaiciuoja, tai kam jam tas windows reikalingas, tuo labiau kad yra aplinku linux panasiu savo isvaizda i windows

http://www.linux-xp.com/
tas tiesa, taciau LiNUX'e nera tokio "plug&play", kaip Windows. Be to nauju programu idiegimas reikalauja didesnio ziniu bagazo.

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Šeš Vas 17, 2007 6:21 pm

linuxo privalumas,kad nemokamas!o windovsai pas visus neleagalus ateis tas laikas kai vaikscios po butus ir "RAUKS"visus is eiles!nesvarbu ar pas taves w95,ar vista :evil:
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Šeš Vas 17, 2007 6:55 pm

Na Windows pas mane legalus ir XP ir 98.
Linux kaip atviro kodo programa is ties yra nemokama. Taciau surinktu pritaikomuju programu rinkinys yra mokamas (aisku keliasdesimt - kelis simtus kartu pigiau nei WIN). Net ir siulomas linux-xp taip pat yra mokamas.
Noreciau paziureti kaip Linux aplinkoje naujokas bandys isidiegti naujausia ir kruciausia vaizdo plokste zaidimams.

Be to i butus vaikscioti yra sudetinga. Tikrinti negalima. Reikia ateiti jau su kratos orderiu. Vadinasi iki to jau turi buti aisku, kad tuose namuose tikrai yra nelegali programine iranga.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Vas 17, 2007 9:14 pm

dabar Lietuvos mokyklose ir linux minimaliai praeinami, mano vaikis mokosi :?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Šeš Vas 17, 2007 10:54 pm

jei kas norit tiksliai suzinot ar jusu pc gali "vilkt" Visata parsisiuskit sita programa

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0

ji pratestuoja kompa ir parodo kuri vista versija geriausiai tinka, kodel netinka ko per mazai ir t.t.
mano pc gaila home basic versijai netinka tik del ram.... o apie ultimate net nesvajoju nors si programa man bussines rekomenduoja.

wow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Sau 04, 2007 9:58 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė wow » Šeš Vas 17, 2007 10:57 pm

Dimonas rašė:jei kas norit tiksliai suzinot ar jusu pc gali "vilkt" Visata parsisiuskit sita programa

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0

ji pratestuoja kompa ir parodo kuri vista versija geriausiai tinka, kodel netinka ko per mazai ir t.t.
mano pc gaila home basic versijai netinka tik del ram.... o apie ultimate net nesvajoju nors si programa man bussines rekomenduoja.
Na pas mane 512mb RAM ir Ultimate veza normaliai. Tik man reikia pasikeist VGA nes aero nepaveza.

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Šeš Vas 17, 2007 11:01 pm

wow rašė:
Dimonas rašė:jei kas norit tiksliai suzinot ar jusu pc gali "vilkt" Visata parsisiuskit sita programa

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0

ji pratestuoja kompa ir parodo kuri vista versija geriausiai tinka, kodel netinka ko per mazai ir t.t.
mano pc gaila home basic versijai netinka tik del ram.... o apie ultimate net nesvajoju nors si programa man bussines rekomenduoja.
Na pas mane 512mb RAM ir Ultimate veza normaliai. Tik man reikia pasikeist VGA nes aero nepaveza.
tai tu esi jau isimetes ja? ir kaip? nera bedu su driveriais? nes man rase kad nero ir printeris gali neveikt ant vistos
beje koks pas tave procas?

wow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Sau 04, 2007 9:58 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė wow » Šeš Vas 17, 2007 11:09 pm

Dimonas rašė:
wow rašė:
Dimonas rašė:jei kas norit tiksliai suzinot ar jusu pc gali "vilkt" Visata parsisiuskit sita programa

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0

ji pratestuoja kompa ir parodo kuri vista versija geriausiai tinka, kodel netinka ko per mazai ir t.t.
mano pc gaila home basic versijai netinka tik del ram.... o apie ultimate net nesvajoju nors si programa man bussines rekomenduoja.
Na pas mane 512mb RAM ir Ultimate veza normaliai. Tik man reikia pasikeist VGA nes aero nepaveza.
tai tu esi jau isimetes ja? ir kaip? nera bedu su driveriais? nes man rase kad nero ir printeris gali neveikt ant vistos
beje koks pas tave procas?
Taip, esu isimetes jau kaip trys dienos :grin: Na graziai atrodo, dar ten navarotu prideta, visko as ten neziurejau. mhmmm su draiveriais yra problemeliu pvz. mano logitech quickcam chat kamera kaip ir nesuportina vista, su vga irgi problemeles, parsipuciau nvidia driverius ant mano gerforce mx440 bandau insalint man vista ismeta lentele tipo neranda ar nesuportino vga. NU nero dar nebandziau bet reiks pamgenint o su printeriais gali buti kad nesuportins. Procas AMD Ahlton 2000+ 1.66Ghz , bet po kazkokiu faktoriu, kazkaip uzsiturbino iki 1.81Ghz

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Šeš Vas 17, 2007 11:13 pm

vaizduske sena pas tave.. kaip ir mane. toks pat modelis. jei net naujausi driveriai netinka. buvau is nviada parsisiuntes naujausiu tai ne vienas geimas nebejo :(
jei printeris neis, tai gal oficialiam saite bus koks vista driveris.
as zadejau mestis vista bet pagalvojau velniam mano senam kompui reikia.. nors taip norejosi tu naujoviu ir graziu aplinku..

wow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Sau 04, 2007 9:58 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė wow » Šeš Vas 17, 2007 11:17 pm

Dimonas rašė:vaizduske sena pas tave.. kaip ir mane. toks pat modelis. jei net naujausi driveriai netinka. buvau is nviada parsisiuntes naujausiu tai ne vienas geimas nebejo :(
jei printeris neis, tai gal oficialiam saite bus koks vista driveris.
as zadejau mestis vista bet pagalvojau velniam mano senam kompui reikia.. nors taip norejosi tu naujoviu ir graziu aplinku..
Gal Nvidia sumastys su tais driveriais. Dar karta reikes paziuret su tais vga driveriais, bet aisq su sia vga neis aero.

EDIT: vaizdo ploksciu sarasas kurias palaiko Nvidia driveriai Vistai
http://www.nvidia.com/object/winvista_x ... orted.html

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Šeš Vas 17, 2007 11:34 pm

gal kam nors pades sis saitas su vista kai kuriais driver'iais:

www.radarsync.com/vista/

Siaip is tikruju grazus dalykas, bet as pasidziaugiau gal diena su ultimate versija ir persikroviau atgal XP...nusprendziau palaukti kol susigules sita operacine...

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Sek Vas 18, 2007 9:38 am

masa rašė:Na Windows pas mane legalus ir XP ir 98.
Linux kaip atviro kodo programa is ties yra nemokama. Taciau surinktu pritaikomuju programu rinkinys yra mokamas (aisku keliasdesimt - kelis simtus kartu pigiau nei WIN). Net ir siulomas linux-xp taip pat yra mokamas.
Noreciau paziureti kaip Linux aplinkoje naujokas bandys isidiegti naujausia ir kruciausia vaizdo plokste zaidimams.

Be to i butus vaikscioti yra sudetinga. Tikrinti negalima. Reikia ateiti jau su kratos orderiu. Vadinasi iki to jau turi buti aisku, kad tuose namuose tikrai yra nelegali programine iranga.
yra kaip ir demo versija, galima parsisiusti ir issibandyti. Siaip kainuoja tas kompaktas neperdaugiausiai. Arba rinktis reikia kokia kita distribucija linux'o.

Beje yra windows analogas, tiesa dar tik alfa stadijoje. Primena Windows 98 ir windows XP derini http://www.reactos.org/lt/index.html

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)