• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Octagon ir H-H

Vienas populiariausių HD imtuvų Lietuvoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Ant Rgs 02, 2008 2:22 pm

gal kartais kas nors naudojat h-h motora su usals su octagonu?idomu kaip pas ka dirba,pas mane labai idomi situacija,neatsuka i 90e,suka nuo 80e iki 30w be problemu,transporderiai visi geri,ar cia softe kas nors negerai?

Kabaliukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 6:04 pm
Susisiekti:

Standartinė Kabaliukas » Tre Rgs 03, 2008 7:10 am

nika rašė:gal kartais kas nors naudojat h-h motora su usals su octagonu?idomu kaip pas ka dirba,pas mane labai idomi situacija,neatsuka i 90e,suka nuo 80e iki 30w be problemu,transporderiai visi geri,ar cia softe kas nors negerai?
Pas mane tas pats :-k

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Tre Rgs 10, 2008 8:47 am

beje kas man tame octgone nepatinka,tai diseq darbas,pas mane motoras su usal ir atsira lekste ntv,negaliu uzduoti ntv lekstei,kad ji nesisuktu ant 36,meginau komutuoti ir su diseq ir naudoti rele 0\12,pas ji nera galimybes uzduoti atskirai palydovui kokiu protokolu dirbti,jei usal tai usal visom lekstem,o kai persijungia tai prapuola signalas(rodo 10proc.visur),kas liecia pasidalinimo,tai cia tikrai viskas ok,dirba stabiliai,netrukineja

skiela
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: Šeš Lap 11, 2006 12:52 pm
Susisiekti:

Standartinė skiela » Tre Rgs 10, 2008 12:51 pm

nika rašė:beje kas man tame octgone nepatinka,tai diseq darbas,pas mane motoras su usal ir atsira lekste ntv,negaliu uzduoti ntv lekstei,kad ji nesisuktu ant 36,meginau komutuoti ir su diseq ir naudoti rele 0\12,pas ji nera galimybes uzduoti atskirai palydovui kokiu protokolu dirbti,jei usal tai usal visom lekstem,o kai persijungia tai prapuola signalas(rodo 10proc.visur),kas liecia pasidalinimo,tai cia tikrai viskas ok,dirba stabiliai,netrukineja
O kaip vistik lyginant su Katre?
As pats aisku be pavarotkes, tai man kitaip, bet va kazkaip nelipo man astunke vistik. Zinoma, po menesio, o ne puse savaites kitaip kalbeciau. Del CS tai Katre ir 100 pr stabilu. Pagrindinis minusas PVR, nes jau labai pripratau. Gal kiek Octagonas greitesnis, nu tiesa su Katre kai tiek ivairaus softo ir viska knieti isbandyti tai ir beda, nes kartais reikia gudresniu ranku ar kantrybes.
Kathrein UFS910
E5, E13, E19, E36
Kaunas

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)