• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

3G ir 4G signalo booster'is

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė ntsc443 » Ant Kov 26, 2013 11:48 am

Norėjau pasidomėti, gal kam teko čiupinėti tokį daiktą?
http://www.ebay.co.uk/itm/Mobile-Broadb ... 3f200d08f8
Ar verta?
Galbūt yra parduodamų pigesnių?
Kaip suprantu bliūdas tinka bet koks, pasirenki pagal tai kiek tau reikėtų stipresnio signalo.

Manau tokį galima būtų kabinti ir ant multifeed'o :) jei operatoriaus bokštas toj pusėj

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė aaaaaa » Ant Kov 26, 2013 12:57 pm

Jei 4G tai Mezonui netinka , omnitelis ar tele2 4G kolkas veikia tik miestuos ir tai ne visuose . Jei 3G tai cia pagal vietove vienur geriau veikia omnitelis ar tele2 kitur vodafone tai kaip ir nereikia juos pasirenki operatoriu pagal tai kurio signalas geriausias kiek bandziau tai ju 3G tinklas daugiau kaip 0,8 megabaito neisspaudzia vidutiniskai 0,4 megabaito greitis . Jei toliau nuo boksto esi tai galetu ir padeti . 8)
Paveikslėlis

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė ntsc443 » Ant Kov 26, 2013 1:36 pm

aaaaaa rašė:Jei 4G tai Mezonui netinka , omnitelis ar tele2 4G kolkas veikia tik miestuos ir tai ne visuose . Jei 3G tai cia pagal vietove vienur geriau veikia omnitelis ar tele2 kitur vodafone tai kaip ir nereikia juos pasirenki operatoriu pagal tai kurio signalas geriausias kiek bandziau tai ju 3G tinklas daugiau kaip 0,8 megabaito neisspaudzia vidutiniskai 0,4 megabaito greitis . Jei toliau nuo boksto esi tai galetu ir padeti . 8)
4G ateičiai čia, ten kur mastau statyt booster'i jau visi operatoriai išbandyti ir visi kampai išlandžioti, ten net GPRS vos gyvas.. Man omnitel'is kur traukia, tai ir 1,5 megabaito traukia.. Aš iš principo esu prieš Mezon, šiukšlina jie savo dažniais. Ir išvis, ta jų Wimax 3,5G ar tai 3,75G technologija atgyvena ir iki galo neišbaigta.

O Omnitel 4G, jei padarys neribotą duomenų kiekį ir greitį savo deklaruotoj gyvenamoj vietoj, tai taps rimtu konkurentu šviesolaidžiui. Ir jei taip nutiks, tai rinksiuosi Omnitel, nes pas mane kur gyvenu yra puikus omnitel 4G ryšys.

P.S. konkrečiai mano paminėtas booster'is gali būti, kad taip pat tinka ir Wimax technologijai

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė rolf2 » Ant Kov 26, 2013 3:39 pm

4g rimtas konkurentas sviesolaidziui ? O_o...

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė ntsc443 » Ant Kov 26, 2013 3:44 pm

rolf2 rašė:4g rimtas konkurentas sviesolaidziui ? O_o...
Na man 80 megabitų kol kas tikrai pakaktų ir nebūtų poreikio turėti perteklių.

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė rolf2 » Ant Kov 26, 2013 5:15 pm

Ten tie 80 mbit aisku bus tik per menulio uztemima ir jei vienas jungsies ? :) Ir jau niekada nelygink visokiausiu belaidziu tinklu patikimuma su normaliais tinklais, jau nekalbant net ir apie sviesolaidi ...

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė a95 » Ant Kov 26, 2013 6:50 pm

rolf2 rašė:4g rimtas konkurentas sviesolaidziui ? O_o...
Toks pat kaip ir ADSL... Uplinkas iki 1Mbps...
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: 3G ir 4G signalo booster'is

Standartinė alvydas1987 » Ant Kov 26, 2013 9:38 pm

ntsc443 rašė:4G ateičiai čia, ten kur mastau statyt booster'i jau visi operatoriai išbandyti ir visi kampai išlandžioti, ten net GPRS vos gyvas.. Man omnitel'is kur traukia, tai ir 1,5 megabaito traukia.. Aš iš principo esu prieš Mezon, šiukšlina jie savo dažniais. Ir išvis, ta jų Wimax 3,5G ar tai 3,75G technologija atgyvena ir iki galo neišbaigta.O Omnitel 4G, jei padarys neribotą duomenų kiekį ir greitį savo deklaruotoj gyvenamoj vietoj, tai taps rimtu konkurentu šviesolaidžiui. Ir jei taip nutiks, tai rinksiuosi Omnitel, nes pas mane kur gyvenu yra puikus omnitel 4G ryšys.P.S. konkrečiai mano paminėtas booster'is gali būti, kad taip pat tinka ir Wimax technologijai
Del Omnitelio tai neriboti duomenys tai daugiau svajone nei realybe , va vodafono tas isankstinis tai cia neribotas realiai tik jei uzsisakai dienai greiti riboja iki 2 megabitu , o mezono tai tikrai neribotas tik kai buvau paemes ji pabandymui tai kazkaip keistai jis man veike i ju serveri eidavo iki 1megabaito po Lietuva tai kazkur 0,3 megabaito va jei uzsieni tai daugiau kaip 0,1 megabaito nepasiekdavo . Del 4G tai omnitelio ar tele2 veikia berods 1,8 ar 2,4 mhz dazniuose kai mezonas lyg 3,4mhz dazni tad mezonui kaip ir ne .
rolf2 rašė:4g rimtas konkurentas sviesolaidziui ? O_o...
Cia tikrai butu rimtas konkurentas sviesolaidziui nes jis skirtas daugiau isrintiesiems kuriems jie patys pasiulo nes daug kur net neveda ir kaina netokia jau maza juo , bet omnitelis ir teo juk vienai firmai priklauso tad kad konkurencijos labai dideles nebus . Va jei tele2 kaip zada kaina pagal greiti ir neriboti duomenu cia jau butu kazkas nevien mobiliesiem , bet laidiniui . 8)
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių