• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Eurovizija 2010

Nuotraukų albumai, Yotube vaizdai, redagavimo programos, foto ir video technika, muzikos klipai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Kokią vietą užims lietuviai šių metų Eurovizijoje?

Pateks į TOP 5
9
11%
Bus tarp 10 ir 5 vietos
14
17%
Bus tarp 20 ir 10 vietos
25
30%
Aukščiau 20 tikrai nepakils
34
41%
 
Viso balsų: 82

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Eurovizija 2010

Standartinė openbox » Ket Geg 13, 2010 9:33 am

Po truputį artėja šių metų Eurovizija.
Kiek jau teko peržiūrėti kitų šalių dainas, tai absoliutaus favorito nesimato (bent jau mano akimis). Tad gal yra realu šiemet patekti lietuviams tarp aukščiausio TOP10?

Taigi, klausiu:
Kokia vieta šiemet nusimato Lietuvai?

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Geg 13, 2010 9:47 am

Dėl šiųmetinio pajacų šou visai tikėtina, kad net ir į finalą nepateks. Bent jau remiantis įvairių šalių bukmekerių duomenimis, prognozės Lietuvai tikrai liūdnos. Didžiausia mūsų problema, kad vis nepataikom į reikiamą traukinį - pernai siuntėm baladę, o aukščiausias vietas laimėjo linksmos ir nuotaikingos dainos, šiemet viskas atvirkščiai. Be to, šiais metais bus balsuojama nuo pat pradžios ir mes startuojam pirmi savo pusfinalyje. Sakyčiau, kokia 22-a vieta būtų pats tas Inculto juokdariams.

O asmeniniai favoritai - Azerbaidžanas ir Armėnija.

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Standartinė dzeimsas » Ket Geg 13, 2010 5:51 pm

Kasdiena In Culto sansai vis mazeja,nes kaip jie patys sake-per tas gastroles baigia nusilupti paskutiniai blizguciai,nuo ju koncertiniu trusiku :)
Get rich ,or DIE TRyIN

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Pen Geg 14, 2010 3:36 pm

Kadangi arteja Eurovizijos dainu konkursas, gal pabandykim prisiminti ryskesnes sio renginio asmenybes is ankstesniu metu :grin: (Zinau, zinau...daugelis pasakys, kad Eurovizija slamstas, bet...vistiek dauguma ta vakara isijungsime TV :D, vien del grazaus vaizdo, blizguciu ir t.t ). Daugumai Eurovizija asocijuojasi su ABBA, dar kazkam gal su Lordi :) ...taciau man asmeniskai viena is ryskiausiu asmenybiu siame konkurse buvo ir lieka Cliff Richard. Manau ne vienas dar prisimena ir jo vizita i tuometine TSRS ir koncerta tuometiniame Leningrade su The Shadows bei sio koncerto transliacija per tuometine sovietine TV. O tai jau buvo kazkas OHO-HO-HO. Gudzios Breznevo stagnacijos metu ..:grin:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=23ZG6HJVKuQ[/youtube]

Sutinku, kad daugeliui dabartiniu jaunu zmoniu kelia sypsena tuometiniai rubai, saldzios melodijos ir t.t (man irgi linksma ziurint i tuos marskinius), bet vertinkim realiai..ar daug suolaikiniu atlikeju taip laisvai padainuotu, kaip Sir Cliff'as Wimbledone turnyro metu, per del lietaus nutraukto maco pertrauka...(tarp kitko jis tai atliko visiskai spontaniskai..jokios rezisuros ir tai buvo staigmena paciai BBC televizijai, kuri vede Wimbledon turnyro transliacija :D...ir kuri tik po tam tikro laiko apsiziurejo, kad dedasi teniso korte ir ijunge tiesiogine transliacija.)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JcwA3VK9C1s[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ePlXePWIoQE[/youtube]

Na ir truputis linksmesnio is Cliff Richard repertuaro:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gGOU0o9K89g[/youtube]

:D

P.S Manau ir kiti parasys viena kita savo prisiminima apie Eurovizija....

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Sek Geg 23, 2010 4:27 pm

Koks jusu butu trejetukas ?

Mano :

1.Vokietija
2. Izraelis
3.Azerbaidzenas
Paveikslėlis

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Sek Geg 23, 2010 6:03 pm

emirim rašė:P.S Manau ir kiti parasys viena kita savo prisiminima apie Eurovizija....
Kaip gali nelikti prisiminimų apie žydų transvestitą, 1998-ais metais laimėjusį Euroviziją :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Fv83u7-mNWQ[/youtube]

...ir apie mūsų pirmąjį bandymą prieš 16-ą metų šturmuoti Europą

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FSzgNFbwTNQ[/youtube]

...ir kaip estai su juodųjų jėgų pagalba Euroviziją laimėjo :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ies77jcZ5s4[/youtube]

...ir apie tai, kas davė pastiprinimo Oranžinei revoliucijai

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TXgaOTOCSuU[/youtube]

...ir apie, mano nuomone, vieną linksmiausių ir taikliausių dainų (nors ir nelaimėjusią) per visą istoriją :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LwXZbMVyXP8[/youtube]
Miro rašė:Koks jusu butu trejetukas ?
1. Azerbaidžanas
2. Armėnija
3. Turkija
4. Vokietija
5. Švedija
7. Kroatija
8. Izraelis

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Standartinė deitomas » Sek Geg 23, 2010 11:31 pm

Azerbaijanas labai reklamuojasi, dabar kaip tik atostogauju Osle, tai visur pilna ju skrajuciu, kur tik bepaziuretum. O daina nera is paprasuju, bet jau man asmeniskai patiko, teko matyt gyva repeticija miesto centre, tai ziurovai po atlikimo palydejo gausiais plojimais. :)

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Geg 24, 2010 3:09 pm

o man eurovizija asocijuojasi su vienu linksmu,idiotisku ivykiu mano gyvenime :) Pries keturis metus mano zmona laukesi pirmo musu sunaus.Buvo sestam menesi.Ta vakara turejo but eurovizijos konkursas.Net neatsimenu.berods mamontovas su chebra atstovavo.Ta proga sugalvojom su zmona nusipirkt sau dvigule lova :D nusipirkom,parsivezem namo ir...pamatem,kad ji (lova) niekaip nepralys i miegamaji antram aukste.Zodziu visaip isbandem ir pro langa ir pro duris-nors nusisauk nelenda.Na man jau nervai visai buvo truke.priminsiu zmona buvo nescia,tai as kaip idiotas su ta lova sukinejuosi po savo trobele,o zmona aplinkui tik sokineja ir bamba,kad kaip mes cia nepaskaiciavom...zodziu truko man kantrybe.Atsinesiau is rusio husgvarna...ramiai praejau pro apsalusia zmona,pakilau i antra auksta ir pramujarinau dyyydziuleee skyle grindyse i apacia(perdanga medine pas mus)zmona shoke ziurejo i mane is pirmo auksto pro ta skyle :) pasiemiau pora dirzu furiniu,prikabinau ta susikta lova ir pradejau pro ta skyle kelti.ikeliau normaliai,pora sykiu vos nepasikoriau,syki vos neiskritau i apacia.bet lova buvau jau virsui.Tada pamaciau sitacija aplinkui...Visur pilna putos gabalu(apsiltinimas),skiedru,per benzo pjuklo dumus aplamai nieko nesimate beveik...zodziu grazu.Iki eurovizijos pradzios buvo like pora valandu.Staigiai atsinesiau plaktuka,lentu.Zmona irgi atleke i virsu.Zodziu spejom viska daugmaz uzkalti,pristumti lova ir kritom ziureti koncerto :) Tai dabar kai arteja eurovizija su zmona atsimenam ta kosmara su lova ir abu zvengiam kaip isproteje.Skyle zinoma jau uztaisyta normaliai,niekas net nesuprastu.Bet atsiminimai like ispudingi.Zodziu eurovizija-jega :D :D ir visai nesvarbu kas laimes.

zymantas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 982
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2007 11:06 pm
Susisiekti:

Standartinė zymantas » Pir Geg 24, 2010 3:14 pm

seewolf rašė:o man eurovizija asocijuojasi su vienu linksmu,idiotisku ivykiu mano gyvenime :) Pries keturis metus mano zmona laukesi pirmo musu sunaus.Buvo sestam menesi.Ta vakara turejo but eurovizijos konkursas.Net neatsimenu.berods mamontovas su chebra atstovavo.Ta proga sugalvojom su zmona nusipirkt sau dvigule lova :D nusipirkom,parsivezem namo ir...pamatem,kad ji (lova) niekaip nepralys i miegamaji antram aukste.Zodziu visaip isbandem ir pro langa ir pro duris-nors nusisauk nelenda.Na man jau nervai visai buvo truke.priminsiu zmona buvo nescia,tai as kaip idiotas su ta lova sukinejuosi po savo trobele,o zmona aplinkui tik sokineja ir bamba,kad kaip mes cia nepaskaiciavom...zodziu truko man kantrybe.Atsinesiau is rusio husgvarna...ramiai praejau pro apsalusia zmona,pakilau i antra auksta ir pramujarinau dyyydziuleee skyle grindyse i apacia(perdanga medine pas mus)zmona shoke ziurejo i mane is pirmo auksto pro ta skyle :) pasiemiau pora dirzu furiniu,prikabinau ta susikta lova ir pradejau pro ta skyle kelti.ikeliau normaliai,pora sykiu vos nepasikoriau,syki vos neiskritau i apacia.bet lova buvau jau virsui.Tada pamaciau sitacija aplinkui...Visur pilna putos gabalu(apsiltinimas),skiedru,per benzo pjuklo dumus aplamai nieko nesimate beveik...zodziu grazu.Iki eurovizijos pradzios buvo like pora valandu.Staigiai atsinesiau plaktuka,lentu.Zmona irgi atleke i virsu.Zodziu spejom viska daugmaz uzkalti,pristumti lova ir kritom ziureti koncerto :) Tai dabar kai arteja eurovizija su zmona atsimenam ta kosmara su lova ir abu zvengiam kaip isproteje.Skyle zinoma jau uztaisyta normaliai,niekas net nesuprastu.Bet atsiminimai like ispudingi.Zodziu eurovizija-jega :D :D ir visai nesvarbu kas laimes.
:D Nu cia kaip senarijus is pono BYNO filmo, skaiciau ir luzau is juoko :D

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Pir Geg 24, 2010 3:57 pm

seewolf , o dabar isivaizduok ,kad kraustaisi ir lova reikia isnesti:)) :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Geg 24, 2010 4:21 pm

Miro rašė:seewolf , o dabar isivaizduok ,kad kraustaisi ir lova reikia isnesti:)) :)
Miro>tos lovos jau nebera :) problema,kad nepralindo pro laiptus buvo tame,kad ciuzinys buvo karkasinis.Tai visai nesilankste.Praeita vasara ciuzini perpjovem per puse(sy kart su paprastu pjuklu) ir taip isgrudom lauk :D Nauja lova nusipirkom su normaliu lanksciu ciuziniu,tai ikelem i virsu be problemu :) :D

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Pir Geg 24, 2010 4:45 pm

a,nu as jau galvojau,kad vel pjausi grindis:) :)
Paveikslėlis

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Standartinė deitomas » Ant Geg 25, 2010 11:46 am

seewolf rašė:o man eurovizija asocijuojasi su vienu linksmu,idiotisku ivykiu mano gyvenime :) Pries keturis metus mano zmona laukesi pirmo musu sunaus.Buvo sestam menesi.Ta vakara turejo but eurovizijos konkursas.Net neatsimenu.berods mamontovas su chebra atstovavo.Ta proga sugalvojom su zmona nusipirkt sau dvigule lova :D nusipirkom,parsivezem namo ir...pamatem,kad ji (lova) niekaip nepralys i miegamaji antram aukste.Zodziu visaip isbandem ir pro langa ir pro duris-nors nusisauk nelenda.Na man jau nervai visai buvo truke.priminsiu zmona buvo nescia,tai as kaip idiotas su ta lova sukinejuosi po savo trobele,o zmona aplinkui tik sokineja ir bamba,kad kaip mes cia nepaskaiciavom...zodziu truko man kantrybe.Atsinesiau is rusio husgvarna...ramiai praejau pro apsalusia zmona,pakilau i antra auksta ir pramujarinau dyyydziuleee skyle grindyse i apacia(perdanga medine pas mus)zmona shoke ziurejo i mane is pirmo auksto pro ta skyle :) pasiemiau pora dirzu furiniu,prikabinau ta susikta lova ir pradejau pro ta skyle kelti.ikeliau normaliai,pora sykiu vos nepasikoriau,syki vos neiskritau i apacia.bet lova buvau jau virsui.Tada pamaciau sitacija aplinkui...Visur pilna putos gabalu(apsiltinimas),skiedru,per benzo pjuklo dumus aplamai nieko nesimate beveik...zodziu grazu.Iki eurovizijos pradzios buvo like pora valandu.Staigiai atsinesiau plaktuka,lentu.Zmona irgi atleke i virsu.Zodziu spejom viska daugmaz uzkalti,pristumti lova ir kritom ziureti koncerto :) Tai dabar kai arteja eurovizija su zmona atsimenam ta kosmara su lova ir abu zvengiam kaip isproteje.Skyle zinoma jau uztaisyta normaliai,niekas net nesuprastu.Bet atsiminimai like ispudingi.Zodziu eurovizija-jega :D :D ir visai nesvarbu kas laimes.
:D

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Geg 25, 2010 6:47 pm

Per kur Euroviziją HD rodys?

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Geg 25, 2010 6:51 pm

openbox rašė:Per kur Euroviziją HD rodys?
Tikrai rodys skandinavai per SVT HD ir NRK1 HD. Pastarasis matosi su Fausto.

Vartotojo avataras
Daffas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 1213
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 1:42 pm
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Standartinė Daffas » Ant Geg 25, 2010 7:36 pm

o is normalesniu hd kanalu kad ir mokamu ?
tas nrk nevisai hd pagerinta sd :)
Svarbiausia ne žiūrėti, o kad rodytu!
Samsung 65″ Neo QLED 4K (QE65QN85AAT)

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Geg 25, 2010 7:45 pm

Daffas rašė:o is normalesniu hd kanalu kad ir mokamu ?
tas nrk nevisai hd pagerinta sd :)
Geresnės kokybės už SVT HD iš 1W turbūt nėra. Gal dar prancūzų TF1 HD iš Astros.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ant Geg 25, 2010 8:26 pm

o ne HD per kur rodis,gal kas zino

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Geg 25, 2010 8:33 pm

bumas34 rašė:o ne HD per kur rodis,gal kas zino
Svarbiausia, kad rodys LTV ir rusų Первый канал

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Geg 25, 2010 9:03 pm

HD Feedas - 42е 12688 V DVB-S2/8PSK MPEG-4 5000 3/4 TRT HD test card AC3

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ant Geg 25, 2010 9:36 pm

Blemba baisu klausytis, sakiau perjungsiu kanalą, kas per bardakas, jau pas mus tada superiniai atliko per atranką dainas, atrodo kad nemoka dainuot :-) :-P
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Tre Geg 26, 2010 7:02 am

Pirm0kas rašė:
Daffas rašė:o is normalesniu hd kanalu kad ir mokamu ?
tas nrk nevisai hd pagerinta sd :)
Geresnės kokybės už SVT HD iš 1W turbūt nėra. Gal dar prancūzų TF1 HD iš Astros.
Nemokamai Duna1HD is 1W, STREAM0 is 28E (SD)
Paskutinį kartą redagavo dmart Tre Geg 26, 2010 7:55 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Geg 26, 2010 7:40 am

Kaimynai nepapuolė...
Žiūrėsime kaip su trumpikėm seksis mūsų Incultam...
:)

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Standartinė deitomas » Ket Geg 27, 2010 2:28 pm

Siandien eurovizijos antrasis finalas, tikiuos kad musu inculto atsiduos kaip kad sis vyrukas, gal pavyktu ir i finala prasibrauti: :grin:

[youtube]-b_BEz_7-kY[/youtube]

Vartotojo avataras
arnisz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Ket Kov 01, 2007 8:51 am
Miestas: 51.67, -1.28
Susisiekti:

Standartinė arnisz » Pen Geg 28, 2010 1:11 am

Finala per BBC HD rodys, bet lietuvoje kazi ar rodo. Patinka ziureti per bbc del komentatoriu bei del subtitru kai pradeda murmenti kaskokia kalba o jie isvercia tai nors supratimas apie ka dainuoja.
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių