• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Renkuosi telefoną. Reikia patarimo.

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Renkuosi telefoną. Reikia patarimo.

Standartinė openbox » Ant Rgs 16, 2008 8:08 am

Šią savaitę baigiasi sutartis ir reikės vėl pratęsti 18 mėnesių į priekį.
Esu nusižiūrėjęs kelis variantus telefonų variantus, kuriuos ketinu pasiimti su sutartimi.
Tiesiog noriu pasakytumėte + ir - apie mano pasirinktus modelius.
O gal mano pasirinkimai beverčiai ir siūlytumėte kitus variantus?
Mano pasirinkti modeliai yra Nokia.
Kažkaip prie Nokia jau apie 10 metų esu ir nesiskundžiu. Tad ir toliau norėčiau draugauti su Nokia.
Žmona visiškai nenori atverčiamo, nes iki šiol turėjo, ir nori paprasto ragelio.
Man tai tokie kaip N70 tai nelabai, o reikia tiesiog tokio, kad atlaikytų tuos 18 mėnesių :)
Taigi:
Mano pasirinkimas - Nokia E70
Žmonos pasirinkimas - Nokia 7310
Paveikslėlis

lachvit
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Pir Bir 09, 2008 8:52 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė lachvit » Ant Rgs 16, 2008 3:55 pm

Turiu N70 ir nesiskundziu, bet kaip as sakau kiekvienas savo, esu studentas ir as be savo N 70 kaip be ranku Symbianas studetui butinas, visi wordai labai gelbsti per egzus :grin: . O renkantis telefona reikia zinoti kam jis tau reikalingas, gal nereikia symbiano (Seip kiek teko matyt paprasti telefonai veikii greiciau nei su symbian) gal jis bus tau kaip grotuvas tada jau reikia imt music edition. Seip kiek matau vyresnems zmonems reikia kuo paprastesnio ir tvirtesnio, Nokia ir tuo pasirupinio yra atsparus smugiam telefonai, taigi pirmiausia reikia saves paklaust kokio man telefono reikia o poto patartumem :)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ant Rgs 16, 2008 4:11 pm

openbox,turi zinot ka nori su rageliu veikti,ar nori turet isvaizdu rageli ar tau uzteks tik paskambint,sms parasyti,ar naudosiesi gaugiau kuo nors,o cia pasiskaityk ka tie telef gali ir ka turi viduja

E70-http://www.gsmarena.com/nokia_e70-1323.php

nokia 7310-http://www.gsmarena.com/nokia_7310_supernova-2446.php

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Rgs 16, 2008 6:19 pm

Telefonas perkamas ne vieniem metams, tad ragelis ir visas korpusas turi būti pagamintas iš tvirtos medžiagos. Tikrai nepramestum įsigijęs laiko patikrintą aparatą... :grin:
Paveikslėlis
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dzeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: Tre Vas 21, 2007 10:23 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė dzeris » Ant Rgs 16, 2008 6:38 pm

"Telefonas perkamas ne vieniem metams" tada imk nokia su titano korpusu :)

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Ant Rgs 23, 2008 8:42 pm

as uz Nokia E70.
grazus, mano nuomone stylingas verslo klase mobilusis. bet yra bet.. vartosi jo priekis. tai mane ir baugina. gali but problemu nesiojantis kisenej. o dar jei neduok dieve su kokiais automobilio rakteliais i viena kisene papuls.
Nokia 7310 man atrodo labai paprastas. nesigilinau i jo galimybes bet toks senove dvelkiantis. bent mano akim ziurint.
as siulau Nokia 6120c. Symbian'as.. normalios funkcijos. nemazas galimybes. as ir pats toki paimciau jei dar viena pirkciau..
bet kaip sake, reikia konkreciai zinot ko norima is ragelio.. kitiem ir nokia 3310 galimybiu per akis, o kitiem N95 vos vos visus poreikius patenkina..

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Rgs 24, 2008 10:07 am

Dimonas rašė:as uz Nokia E70.
grazus, mano nuomone stylingas verslo klase mobilusis. bet yra bet.. vartosi jo priekis. tai mane ir baugina. gali but problemu nesiojantis kisenej. o dar jei neduok dieve su kokiais automobilio rakteliais i viena kisene papuls.
Nokia 7310 man atrodo labai paprastas. nesigilinau i jo galimybes bet toks senove dvelkiantis. bent mano akim ziurint.
as siulau Nokia 6120c. Symbian'as.. normalios funkcijos. nemazas galimybes. as ir pats toki paimciau jei dar viena pirkciau..
bet kaip sake, reikia konkreciai zinot ko norima is ragelio.. kitiem ir nokia 3310 galimybiu per akis, o kitiem N95 vos vos visus poreikius patenkina..
Turiu maždaug 8-9 metų patirtį vaikantis telefono tobulumo. Šiai metais, kai nusipirkau SonyEricsson P1i supratau, kad nueita per toli. Telefonas turi likti telefonu, t.y. daiktu, skirtu skambinti. KARTAIS galima parašyti SMS, ir IŠ BĖDOS pasitikrinti el.paštą bei panaršyti internetą. Žodžiai "kartais" ir "iš bėdos" paryškinti ne veltui. SMS'ais suaugę žmonės nebendrauja, o internetui yra skirtas kompiuteris.
Visada spjaudžiau ant Nokijų, bet dabar pirkčiau Nokia 2610.

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Tre Rgs 24, 2008 8:14 pm

augism rašė:
Dimonas rašė:as uz Nokia E70.
grazus, mano nuomone stylingas verslo klase mobilusis. bet yra bet.. vartosi jo priekis. tai mane ir baugina. gali but problemu nesiojantis kisenej. o dar jei neduok dieve su kokiais automobilio rakteliais i viena kisene papuls.
Nokia 7310 man atrodo labai paprastas. nesigilinau i jo galimybes bet toks senove dvelkiantis. bent mano akim ziurint.
as siulau Nokia 6120c. Symbian'as.. normalios funkcijos. nemazas galimybes. as ir pats toki paimciau jei dar viena pirkciau..
bet kaip sake, reikia konkreciai zinot ko norima is ragelio.. kitiem ir nokia 3310 galimybiu per akis, o kitiem N95 vos vos visus poreikius patenkina..
Turiu maždaug 8-9 metų patirtį vaikantis telefono tobulumo. Šiai metais, kai nusipirkau SonyEricsson P1i supratau, kad nueita per toli. Telefonas turi likti telefonu, t.y. daiktu, skirtu skambinti. KARTAIS galima parašyti SMS, ir IŠ BĖDOS pasitikrinti el.paštą bei panaršyti internetą. Žodžiai "kartais" ir "iš bėdos" paryškinti ne veltui. SMS'ais suaugę žmonės nebendrauja, o internetui yra skirtas kompiuteris.
Visada spjaudžiau ant Nokijų, bet dabar pirkčiau Nokia 2610.
ir sutinku ir dar kai ką pridėt galiu.
sutinku, kad suagę žmonės sms rašo retai ar net labai retai. bet telefas gali buti ir stiliaus elementas. kaip laikrodis, kostiumas ir panašiai. tada reiktu galvot kažkie apie nokia 8800 prabangiųjų telefonų kolekciją.

geras pavyzdys man pačiam buvo praeitą savaitę. su draugu, dabar jau studentu vaikščiojom po akropolį kaune. sakau einam laikrodžių pažiūrėt, swatch lygtai ten buvo. kainos apie 400lt ir daugiau. buvo ir už 200lt, aš sakau, kad tie negražūs, o va tas už 450lt visai nieko toks. jis sako: tai pasižiūri į telefoną kiek valandų ir viskas, kam tas laikrodis?
aš atsakiau: man jis reikalingas kaip stiliaus elementas, o ne kaip paprastas laikrodis, telefoną turiu gana neblogą (n95), bet man reikia laikrodžio...
tad išvada (bent mano tokia nuomonė, aš ją tik pateikiu): telefas nebūtinai turi būt kaip kompiuteris, nebūtinai su juo turi tik skambint, telefas gali būti ir dalelė asmenybės... tarsi tavo etiketė prieš visuomenę.
(sorry, jei durnai nuskambėjo, bet juk tai tiesa, taip gali būti)

FortySeven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Tre Rgp 29, 2007 4:31 pm
Susisiekti:

Standartinė FortySeven » Tre Rgs 24, 2008 8:21 pm

Sveikas,dar siulau pamastyti apie nokia e66 ,tikrai puikus telefonas, ne plastmasinis - tvirtas :) visos reikalingos funkcijos ir ne tik :)

lachvit
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Pir Bir 09, 2008 8:52 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė lachvit » Tre Rgs 24, 2008 8:57 pm

Dimonas rašė:
augism rašė:
Dimonas rašė:as uz Nokia E70.
grazus, mano nuomone stylingas verslo klase mobilusis. bet yra bet.. vartosi jo priekis. tai mane ir baugina. gali but problemu nesiojantis kisenej. o dar jei neduok dieve su kokiais automobilio rakteliais i viena kisene papuls.
Nokia 7310 man atrodo labai paprastas. nesigilinau i jo galimybes bet toks senove dvelkiantis. bent mano akim ziurint.
as siulau Nokia 6120c. Symbian'as.. normalios funkcijos. nemazas galimybes. as ir pats toki paimciau jei dar viena pirkciau..
bet kaip sake, reikia konkreciai zinot ko norima is ragelio.. kitiem ir nokia 3310 galimybiu per akis, o kitiem N95 vos vos visus poreikius patenkina..
Turiu maždaug 8-9 metų patirtį vaikantis telefono tobulumo. Šiai metais, kai nusipirkau SonyEricsson P1i supratau, kad nueita per toli. Telefonas turi likti telefonu, t.y. daiktu, skirtu skambinti. KARTAIS galima parašyti SMS, ir IŠ BĖDOS pasitikrinti el.paštą bei panaršyti internetą. Žodžiai "kartais" ir "iš bėdos" paryškinti ne veltui. SMS'ais suaugę žmonės nebendrauja, o internetui yra skirtas kompiuteris.
Visada spjaudžiau ant Nokijų, bet dabar pirkčiau Nokia 2610.
ir sutinku ir dar kai ką pridėt galiu.
sutinku, kad suagę žmonės sms rašo retai ar net labai retai. bet telefas gali buti ir stiliaus elementas. kaip laikrodis, kostiumas ir panašiai. tada reiktu galvot kažkie apie nokia 8800 prabangiųjų telefonų kolekciją.

geras pavyzdys man pačiam buvo praeitą savaitę. su draugu, dabar jau studentu vaikščiojom po akropolį kaune. sakau einam laikrodžių pažiūrėt, swatch lygtai ten buvo. kainos apie 400lt ir daugiau. buvo ir už 200lt, aš sakau, kad tie negražūs, o va tas už 450lt visai nieko toks. jis sako: tai pasižiūri į telefoną kiek valandų ir viskas, kam tas laikrodis?
aš atsakiau: man jis reikalingas kaip stiliaus elementas, o ne kaip paprastas laikrodis, telefoną turiu gana neblogą (n95), bet man reikia laikrodžio...
tad išvada (bent mano tokia nuomonė, aš ją tik pateikiu): telefas nebūtinai turi būt kaip kompiuteris, nebūtinai su juo turi tik skambint, telefas gali būti ir dalelė asmenybės... tarsi tavo etiketė prieš visuomenę.
(sorry, jei durnai nuskambėjo, bet juk tai tiesa, taip gali būti)
Pakalbejai kaip koks Petruskevicius, bet kaip ir jis taip ir tu nesamones snekat. Tu turbut pirkdamas automobili arba kompa i spalva ziuri a ne technines galymybes, cia matai zmogus aiskiai parase, kad jam reikia tvito daigto o ne svarovski kristalai inchrustuoto mobilaus. Beto prie ko cia laikrodzio palyginimas, visiski vejau, sakau tu man labai i Petruskeviciu panasus

Vartotojo avataras
Spartan
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Ket Bir 07, 2007 8:01 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Spartan » Ket Rgs 25, 2008 6:01 am

Reikia paklausti pas pardaveja. :)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Rgs 25, 2008 7:28 am

Sunku patarinėti, kai nežinai pirkėjo lūkesčių. Neblogai būtų, jei susidarytų lentelę su vertinimais, būtų aišku, ko jam reikia iš telefono. Pvz., kažkas čia rašė, kad nuolat seka pasikeitimus akcijų biržose. Reiškia, internetas žmogui reikalingas kiekvieną minutę.
Bet man tai net smirda žiūrėt, kai žmonės renkasi telefoną pagal tai, ar jis turi geros rezoliucijos fotoaparatą, arba dėl to, kad jam integruotas GPS, yra geras muzikos grotuvas ir pan. Ypač noriu atkreipti dėmesį dėl GPS. Jam reikia didelio ekrano, tai labai didina telefoną, ir gaunasi, kad kišenėje nešiojiesi pusplytę. Jei reikalingas GPS, tai jau už 300 Lt nedaug padrožtą galima paimti iš skelbimų, ekranas bus ne mažesnis, nei didelis telefono ekranas.
Jei šiandien man reiktų rinktis, tai iš esmės žiūrėčiau į dydį. Į visa kita - jau su protu. Paprastai jau visuose telefonuose yra interneto naršyklė, nedidelės rezoliucijos fotoaparatas fotografavimui iš bėdos, bluetooth gali ir nebūti, nes turiu BT ausinę, tai jei einu gatvėje, pašnekovai vis prašo, pakartoti, ką pasakiau.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Rgs 25, 2008 11:56 am

Kadangi pasirinkimas tiek salonuose, tiek jų sandėliuose labai skurdus, tai pasirinkau Nokia 6300
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Rgs 25, 2008 12:02 pm

Sveikinu. Patikrintas ir patvarus modelis už tikrai protingą kainą.

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Ket Rgs 25, 2008 9:15 pm

lachvit rašė:
Dimonas rašė:
augism rašė: Turiu maždaug 8-9 metų patirtį vaikantis telefono tobulumo. Šiai metais, kai nusipirkau SonyEricsson P1i supratau, kad nueita per toli. Telefonas turi likti telefonu, t.y. daiktu, skirtu skambinti. KARTAIS galima parašyti SMS, ir IŠ BĖDOS pasitikrinti el.paštą bei panaršyti internetą. Žodžiai "kartais" ir "iš bėdos" paryškinti ne veltui. SMS'ais suaugę žmonės nebendrauja, o internetui yra skirtas kompiuteris.
Visada spjaudžiau ant Nokijų, bet dabar pirkčiau Nokia 2610.
ir sutinku ir dar kai ką pridėt galiu.
sutinku, kad suagę žmonės sms rašo retai ar net labai retai. bet telefas gali buti ir stiliaus elementas. kaip laikrodis, kostiumas ir panašiai. tada reiktu galvot kažkie apie nokia 8800 prabangiųjų telefonų kolekciją.

geras pavyzdys man pačiam buvo praeitą savaitę. su draugu, dabar jau studentu vaikščiojom po akropolį kaune. sakau einam laikrodžių pažiūrėt, swatch lygtai ten buvo. kainos apie 400lt ir daugiau. buvo ir už 200lt, aš sakau, kad tie negražūs, o va tas už 450lt visai nieko toks. jis sako: tai pasižiūri į telefoną kiek valandų ir viskas, kam tas laikrodis?
aš atsakiau: man jis reikalingas kaip stiliaus elementas, o ne kaip paprastas laikrodis, telefoną turiu gana neblogą (n95), bet man reikia laikrodžio...
tad išvada (bent mano tokia nuomonė, aš ją tik pateikiu): telefas nebūtinai turi būt kaip kompiuteris, nebūtinai su juo turi tik skambint, telefas gali būti ir dalelė asmenybės... tarsi tavo etiketė prieš visuomenę.
(sorry, jei durnai nuskambėjo, bet juk tai tiesa, taip gali būti)
Pakalbejai kaip koks Petruskevicius, bet kaip ir jis taip ir tu nesamones snekat. Tu turbut pirkdamas automobili arba kompa i spalva ziuri a ne technines galymybes, cia matai zmogus aiskiai parase, kad jam reikia tvito daigto o ne svarovski kristalai inchrustuoto mobilaus. Beto prie ko cia laikrodzio palyginimas, visiski vejau, sakau tu man labai i Petruskeviciu panasus
o man tai ką parašei tu yra vėjai. ir ką dabar turim daryt?
tikrai pirkdamas kompa žiūrėjau į kažką įdomesnio už juoda dėžę su ekranu. jei leidžia galimybės, tai kodėl nepasirinkt kažko išskirtinio?
kodėl žmonės perka brangius rūbus, brangius laikrodžius, brangius automobilius. beje, kas liečia juos. kodėl tiek daug "tiuninguotų" mašinų? ir tai daro ne vien tik piemenys.. elementariausias "lietnykų" pakeitimas į gražesnius jau yra KAŽKAS link išskirtinumo. kodėl kiti už mašinos numerius moka 10000lt, tam kad galėtu užsirašyt "007" "DEVIL1" ir t.t.
šiandieninė visuomenė pilna pilkų žmonių, visi jie vienodi.. kol atsiranda kažkas tokio, kas būtų visiškai kitoks nei jie. taip atsiranda lyderiai. (tik nepradėkit manęs iš kokios sektos laikyt).
taip kad kiekviena smulkmena gali būti pastebėta: telefonas, apyrankė, žiedas. bet kas..

Vartotojo avataras
zidruno
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 11:49 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė zidruno » Ket Rgs 25, 2008 10:31 pm

openbox rašė:Kadangi pasirinkimas tiek salonuose, tiek jų sandėliuose labai skurdus, tai pasirinkau Nokia 6300
Paveikslėlis
super.

pats dirbau keleta metu omnitel. dabar turiu HTC, katras guli stalciuj, o naudoju 6230i. Zmona turi N6300.

Kas liecia www telefone, turiu apie tai savo nuomone - tam yra PC. Beje siais laikais galima ir kompa gauti gana kompaktiska........ nebent turit atliekamu pinigu......

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių