• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

uzlinko openas

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
mindutis510
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Vas 03, 2008 10:05 pm
Miestas: athlone
Susisiekti:

uzlinko openas

Standartinė mindutis510 » Sek Rgp 10, 2008 12:31 am

Sveiki. Turiu problemike. Gryztu po atostogu i namus,o mano openbox'as nerodo. Galvojau,kad tai del blogo oro,bet deje jis neatsigavo ir po menesio :-D .pradejau tyrineti meniu ir... rodo,kad signalas yra, triuksmas su signalu taippat,bet maxsimumas, o kokybes nulis. pamasciau kad galvutes suka man smegenis,bet pajungus kita tiunery viskas tvarkoje. Norejau paklausti kas cia gali buti? ar jau laikas keisti naujesni tiunery.Pas mane dar senukas "openbox F-300",bet jis man patinka-rodo daug koduotu kanalu :D
viasat sling. ar galima su openbox F-300 ir tuo imtuveliu skanuoti kabeline ir matyti airijoj,jeigu as ji pajungsiu lietuvoj per interneta?

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: uzlinko openas

Standartinė Soul » Sek Rgp 10, 2008 6:18 am

mindutis510 rašė:Sveiki. Turiu problemike. Gryztu po atostogu i namus,o mano openbox'as nerodo. Galvojau,kad tai del blogo oro,bet deje jis neatsigavo ir po menesio :-D .pradejau tyrineti meniu ir... rodo,kad signalas yra, triuksmas su signalu taippat,bet maxsimumas, o kokybes nulis. pamasciau kad galvutes suka man smegenis,bet pajungus kita tiunery viskas tvarkoje. Norejau paklausti kas cia gali buti? ar jau laikas keisti naujesni tiunery.Pas mane dar senukas "openbox F-300",bet jis man patinka-rodo daug koduotu kanalu :D
Sveiki,
o per Jusu atostogas jis buvo ijungtas i rozete?
Pradziai, manau, ji reiketu persiuti, atstatyti gamyklinius nustatymus.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vytcka13 » Sek Rgp 10, 2008 7:42 am

Problema tokia, supuciau softa 5.41 i savo fisheri, paveike gal koki pusvalandi ir smigo. Dabar mirksi du taskai (ne dega, bet mirksi). Bandziau rasyti softa, niekaip. Gal kas susidurete, kokia iseitis? JTAG?
Olimpiada eina o vaizdo nera

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Sek Rgp 10, 2008 7:58 am

Įvairiausius būdus mūsų forumiečiai yra išbandę nuo dviejų taškų ligos.
Kelis aprašysiu:
Galima su Pobeditu bandyti jam sugrūsti Setngus. Bet reikia daryti labai greitai. Praktiškai vienu metu kiši į rozetę tiunerį ir paleidi su Pobeditu Setingus į tiunerį.
Kitas būdas, kuris suveikė man - pabandžiau rašyti iš vis ne į temą softą.
Į Openbox X-820 paėmiau kažkokį Opensat softą. Aišku softas neįsirašė, tačiau du taškai atšoko ir vėl buvo galima rašyti eilinius softus ir tiuneris veikia iki šiol.

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vytcka13 » Sek Rgp 10, 2008 9:46 am

Su Pobedit bandziau vienu metu kaip sakai, tai nei is vietos. Softo irgi nepavyksta, nors Opensat softo neturiu.
Kitaip nei daugelis cia aprasytu atveju, mano du taskai mirksi, kartu mirksi ir power mygtukas (o gal taip visiems).

Galetumet kas nors mestelti nuoroda kur koki Opensat softa parsisiusti. :)

Ir parasykit man i PM kas apsiimtu Kaune pazaisti su JTAG

mindutis510
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Vas 03, 2008 10:05 pm
Miestas: athlone
Susisiekti:

Standartinė mindutis510 » Sek Rgp 10, 2008 1:54 pm

Kaip tik siand.as pabandziau atstatyti gamyklinius parametrus,bet... :-D nepadejo. Vistiek taspats. Del razetes nepamenu,manau kad busiu palikes budejimo rezima :( . O jeigu pabandzius perasyti softa-gal padetu? Kaip manot? :grin:
viasat sling. ar galima su openbox F-300 ir tuo imtuveliu skanuoti kabeline ir matyti airijoj,jeigu as ji pajungsiu lietuvoj per interneta?

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Standartinė darius » Sek Rgp 10, 2008 2:12 pm

Kai man taip buna, as evargstu, nesu meistriukui ,kad trafus pakeistu. Sumoku 10 lt,ir tvarka.

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Standartinė algirdas » Sek Rgp 10, 2008 6:09 pm

???!!! O iskur toki meisra radai labai jau pigiai taisanti maitinimo bloko transformatorius ? Gal jau greiciau kondensatorius pakeicia ? :)
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Sek Rgp 10, 2008 6:20 pm

darius rašė:Kai man taip buna, as evargstu, nesu meistriukui ,kad trafus pakeistu. Sumoku 10 lt,ir tvarka.
idomu butu zinoti kiek jau trafu pakeite?

mindutis510
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Vas 03, 2008 10:05 pm
Miestas: athlone
Susisiekti:

Standartinė mindutis510 » Sek Rgp 10, 2008 10:32 pm

gal galit man nurodyti meistriuku duomenis,nes as ta tiunery pirkau turgui pries pora metu,tad ne garantyjos nei tu zmoniu manau nerasiu :) As gyvenu Vilniui tad butu patogu kur nors salia.
viasat sling. ar galima su openbox F-300 ir tuo imtuveliu skanuoti kabeline ir matyti airijoj,jeigu as ji pajungsiu lietuvoj per interneta?

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Pir Rgp 11, 2008 9:06 am

mindutis510 rašė:gal galit man nurodyti meistriuku duomenis,nes as ta tiunery pirkau turgui pries pora metu,tad ne garantyjos nei tu zmoniu manau nerasiu :) As gyvenu Vilniui tad butu patogu kur nors salia.
Sveikas

forume yra Algis82 Pasiziuretu tau ta tuneriukas kas jam nutiko JIS Vilniskis o
kontaktai >

Pogarantinis remontas
JTAG atstatymas.


Tel. 867521467 algis


http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=2163
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių