• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Panasonic TX-P42G20E

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

discowery

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė discowery » Pir Lie 25, 2011 8:52 am

Viska padariau ,bet niekas neina vistiek, net pacioj medijoj jei noriu atidaryti itraukes i ta biblioteka daina tai jos net medija neatidaro,nesuprantu buna tusce viduj. kaskoke lempa

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė Neoromancer » Pir Lie 25, 2011 9:36 am

discowery rašė:Viska padariau ,bet niekas neina vistiek, net pacioj medijoj jei noriu atidaryti itraukes i ta biblioteka daina tai jos net medija neatidaro,nesuprantu buna tusce viduj. kaskoke lempa
O kas apskritai rašoma televizoriaus vartotojo žinyne? Ar ten yra kalba apie DLNA palaikymą? Jei yra, tai kokie failai palaikomi? Kaip ir minėjau, jei TV nesertifikuotas kaip DLNA įrenginys tai galime nieko ir nepasiekti. Koks tikslus tavo TV modelis?
================================
Jei tavo modelis šis LG LE4900, tai tokiu atveju bandai padaryti neįmanomą įmanomu! LG inžinieriai liks suglumę jei per LAN sugebėsi šiam TV paleisti PC HDD turinį. LAN šiame modelyje skirta Picasa ir Youtube servisams. Apie DLNA net nieko neužsiminama.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

discowery

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė discowery » Pir Lie 25, 2011 6:55 pm

Neoromancer rašė:
discowery rašė:Viska padariau ,bet niekas neina vistiek, net pacioj medijoj jei noriu atidaryti itraukes i ta biblioteka daina tai jos net medija neatidaro,nesuprantu buna tusce viduj. kaskoke lempa
O kas apskritai rašoma televizoriaus vartotojo žinyne? Ar ten yra kalba apie DLNA palaikymą? Jei yra, tai kokie failai palaikomi? Kaip ir minėjau, jei TV nesertifikuotas kaip DLNA įrenginys tai galime nieko ir nepasiekti. Koks tikslus tavo TV modelis?
================================
Jei tavo modelis šis LG LE4900, tai tokiu atveju bandai padaryti neįmanomą įmanomu! LG inžinieriai liks suglumę jei per LAN sugebėsi šiam TV paleisti PC HDD turinį. LAN šiame modelyje skirta Picasa ir Youtube servisams. Apie DLNA net nieko neužsiminama.
Neuzsimenama bet mato butent is HDD tik originales tris dainas, kiktaip nemoku medijai priskirti kad ziuretu is D disko,nes kaskaip nesimato pacioj medijoj man tu visu dainu,jai mato folderius ir viska kas yra tai turi ir dainas matyti,nes jos matosi tik trys ir jios medijos originalijos. neiseina man paleisti butent d nes eina tik c diskas kaskaip ir kaip mynejau pati medija nemato tu failu kuriuos ikeliu i ja, ce kalbu apie PC. o telikas mano nenusistato,nes ten mato jis ir PC ir jame esancius folderius bet va tas tris dainas kur tik medijos yra ,tai jas ir mato. ir groja graziai,bet dar vienas dalykas kaska nustatciau tai dabar ir tu tryju nebemato,staciau per medija, as bandysiu kita medija atsisiusti paziuresiu gal iseis paleisti. :)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė islauzas » Pir Lie 25, 2011 7:18 pm

discowery rašė:
Neoromancer rašė:
discowery rašė:Viska padariau ,bet niekas neina vistiek, net pacioj medijoj jei noriu atidaryti itraukes i ta biblioteka daina tai jos net medija neatidaro,nesuprantu buna tusce viduj. kaskoke lempa
O kas apskritai rašoma televizoriaus vartotojo žinyne? Ar ten yra kalba apie DLNA palaikymą? Jei yra, tai kokie failai palaikomi? Kaip ir minėjau, jei TV nesertifikuotas kaip DLNA įrenginys tai galime nieko ir nepasiekti. Koks tikslus tavo TV modelis?
================================
Jei tavo modelis šis LG LE4900, tai tokiu atveju bandai padaryti neįmanomą įmanomu! LG inžinieriai liks suglumę jei per LAN sugebėsi šiam TV paleisti PC HDD turinį. LAN šiame modelyje skirta Picasa ir Youtube servisams. Apie DLNA net nieko neužsiminama.
Neuzsimenama bet mato butent is HDD tik originales tris dainas, kiktaip nemoku medijai priskirti kad ziuretu is D disko,nes kaskaip nesimato pacioj medijoj man tu visu dainu,jai mato folderius ir viska kas yra tai turi ir dainas matyti,nes jos matosi tik trys ir jios medijos originalijos. neiseina man paleisti butent d nes eina tik c diskas kaskaip ir kaip mynejau pati medija nemato tu failu kuriuos ikeliu i ja, ce kalbu apie PC. o telikas mano nenusistato,nes ten mato jis ir PC ir jame esancius folderius bet va tas tris dainas kur tik medijos yra ,tai jas ir mato. ir groja graziai,bet dar vienas dalykas kaska nustatciau tai dabar ir tu tryju nebemato,staciau per medija, as bandysiu kita medija atsisiusti paziuresiu gal iseis paleisti. :)
man serviio randa be problemu panasonica ir netgi media grotuva tinkle,bei tris kompus namu

discowery

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė discowery » Pir Lie 25, 2011 7:33 pm

Pascharinau ir as man kai tik padariau scharinti tada atsirado,bet negroja sako kad tinklas neprijungtas ,as bandau per vailesa, o praeita kart grojo tos tris dainos,beje raso mano kompiuteri ir ant jo raso didelem raidem ( DLNA- ir pavadinima ) irranda visus diskus :D kuo toliau tuo graziau, na ir tuo tarpu bandysiu per lana laidu sujungti,gal vailesas nevelka. :) nes paleidus raso kas gros koke dauina kiek uzima na visa info kas yra PC bet po kiek laiko atsiranda lentele,ir raso patikrinkite junti irenginys neprijungtas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė Neoromancer » Pir Lie 25, 2011 7:45 pm

Na jei mato, tada galimas dar vienas variantas jog katalogų turinys neturi tinkamų nuosavybės teisių. Priežastis tai blogos teisės arba neįjungtas failų bendrinimas (sharing). Reikia pažiūrėti kokios katalogo teisės, kokie "savininkai"... Pabandykite į bendrinimus įtraukti Everyone savinimą. Ant katalogo spaudi Ypatybės->Bendrinimas->Bendrinti...->Laukelyje įrašai Everyone->Įtraukti Gali ir padėti. Arba pabandyk ant katalogo spausti Bendrinti su->Namų grupė (skaityti)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė islauzas » Pir Lie 25, 2011 7:49 pm

siaip wireles eina.ima is kompo be problemu pas mane. tiesa mano panasius be wi-fi,bet per tinkla gauna is laptopo su wireles

discowery

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė discowery » Pir Lie 25, 2011 10:21 pm

Neoromancer rašė:Na jei mato, tada galimas dar vienas variantas jog katalogų turinys neturi tinkamų nuosavybės teisių. Priežastis tai blogos teisės arba neįjungtas failų bendrinimas (sharing). Reikia pažiūrėti kokios katalogo teisės, kokie "savininkai"... Pabandykite į bendrinimus įtraukti Everyone savinimą. Ant katalogo spaudi Ypatybės->Bendrinimas->Bendrinti...->Laukelyje įrašai Everyone->Įtraukti Gali ir padėti. Arba pabandyk ant katalogo spausti Bendrinti su->Namų grupė (skaityti)
Dekui Neo na matysiu bandysiu pajugti,jai neiseis tai nesikankinsiu. :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Panasonic TX-P42G20E

Standartinė Neoromancer » Tre Rgs 14, 2011 11:08 am

Panasonic atnaujino savo Viera TV modeliams programinę įrangą. Panasonic TX-P42G20E modeliui iki 2.515 versijos. Pakeista Viera Cast į Viera Connect ir atsirado daugiau pramogų.

Sąrašas Lietuvai:
Video ir kinas http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/1/0/
Muzika http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/2/0/
Sportas http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/3/0/
Žaidimai http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/4/0/
Soc. tinklai http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/5/0/
Naujienos ir gyv. būdas http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/6/0/
Grožis ir sveikata http://panasonic.net/avc/viera/us2011/c ... egory/7/0/

Aišku palyginus su kitomis šalimis mums skirtos pramogos kiek skurdesnės, bet, kaip sakoma, geriau negu nieko.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių