• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kovo 11-oji kurios taip ilgai laukėme

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Kovo 11-oji kurios taip ilgai laukėme

Standartinė openbox » Tre Kov 10, 2010 2:34 pm

Sveiki.
Sveikinu su nepriklausomybės atkūrimo diena. Linkiu, kad niekada nebūtume daugiau priklausomi...
:-P
Pala, kažkas ne taip... Tai kad mes priklausomi. Bankai švedų, kiaulidės danų, naftos perdirbimo įmonė lenkų, pati nafta ir dujos rusų.
Turėjome elektrą savo. Bet ir tos nebėra. Žvalgomės kas čia mums ją duos.
Tai kurioje vietoje mes nepriklausomi.
Sako, matai, nebėra stabų, nebėra Lenino statulos...
Apsižvalgau.
Tikrai - nebėra. Bet žinote kas vietoj jų?
ES plakatai. Taip ir skaitau: šis tualetas atnaujintas gavus iš ES paramą, ši kelio duobė pataisyta gavus iš ES paramą, šis kanalizacijos vamzdis...
Na žodžiu saugokis - kad koks ES plakatas neužkristų ant galvos.
Reiškia vienus stabus pakeitė kiti.
Ir kaip čia gavosi kad iš tarybų sąjungos perėjome į europos sąjungą.
Kaip čia išeina, kad net savo įstatymų negalime prisiimti.
Antai apie nepilnamečių apsaugos įstatymą kaip ES pakilo. Atsistojo ES parlamentaras ir rėžia sau - Aš gėjus.
Nu ir kas. Ko čia reklamuotis. Ko čia per Vilnių ant By**u joti kaip ant arklių. Matai negalima jiems drausti, nes pažeidžiame jų teises. O kaip ten vaikų teisės, kai jie tvirkinami?
Na na... nukrypau į šalį...
Tai pala... Su nepriklausomybe Jus...
Aš tai siūlyčiau turintiems blogų įpročių juos mesti kovo 11 dieną. Tad galėtumėte iškėlę galvą sakyti - aš nuo kovo 11 nepriklausomybę švenčiu. Jei paklaus kas kokią nepriklausomybę, tai atsakytumėte - mečiau rūkyti, gerti, per mergas eiti...
Na žodžiu būkime nepriklausomi, jei dar turime nuo ko būti...
:-?

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Kov 10, 2010 2:43 pm

Nu nu, nustot "pas mergas eit"
Aš patriotas, bet ne savižudis. Be to reikia demografinę padėtį kelti :D

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Standartinė darius » Tre Kov 10, 2010 3:06 pm

Pinigine tusteja....Aciu dievui,rytojui gavau darbelio,is ryto iskart ant kopeciu....Atsves uz mane biudzetininkai. :-D
Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Tre Kov 10, 2010 3:48 pm

norėjau kažka parašyti ,bet prie admino žodžiu neliko ka pridėti :(

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Tre Kov 10, 2010 5:37 pm

..(...Aš tai siūlyčiau turintiems blogų įpročių juos mesti kovo 11 dieną. Tad galėtumėte iškėlę galvą sakyti - aš nuo kovo 11 nepriklausomybę švenčiu. Jei paklaus kas kokią nepriklausomybę, tai atsakytumėte - mečiau rūkyti, gerti, per mergas eiti...
Na žodžiu būkime nepriklausomi, jei dar turime nuo ko būti... )


......nu cia adminas ir uzriete...na bet nebutu adminas,jei nezinotu ka rasyt,o jei atvirai,tai patriotizmas kaip potencija pagyvenusiam vyrui kiekviena diena vis mazeja,nes prie to nori tu ar nenori davede beveik kiekviena zmogu.Mielai eiciau ryt ir as padirbet del seimos geroves,jei tik proga pasitaikytu,nemanau,kad siuo metu paprasti zmogeliai dziaugiasi sia svente...tai mano nuomone ir jei nepatiks kuriam (patrijotiskiasniam)tai... 8) ,o siaip tai visus su ilguoju savaitgaliu..... :)

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Tre Kov 10, 2010 7:27 pm

..hm..nu ką čia tokio reikšmingesnio pasakyt..kad galėtume ir už tą kovo 11-ą taurę pakelt... :-P ....gal kad va 20 metų bent kalbėt galim beliakur...beliaką...iš tikro,tai dėl to sovietmetį ir pliusų buvo...viena partija..viena jos teisybė..visi ramūs ..kaip avinai.. 8) ...baliukai gal dielto linksmesni būdavo..(be partinių ginčų..valdžios keikimo...it tt...)..
..Aha..europos sąjunga..ar tai blogis ar gėris..varganai valstybei kaip ir daugiau gėris būtų...tik kad berods mes patys nelabai tesugebam ES struktūrinius fondus panaudot..pala pala..ne visi..va Ševaldinas už milijardą eurų kžką pasibetonavo... :-P ...
..kiti nepriklausomybę kitaip supranta kaip galimybę gyventi kitaip..yra už ją sveikatą..galvą padėjusių..
..vistik keliu..ir taurę..ir vėliavą..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

rada
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 8:43 am
Miestas: KAUNAS
Susisiekti:

Standartinė rada » Tre Kov 10, 2010 8:25 pm

Na dėl vėliavos iškėlimo tai man kyla abejonių. Jei mūsų Valstybė demokratinė, tai kodėl už vėliavos neiškėlimą ims baudas rinkti... Demokratinėj noriu keliu, noriu nekeliu. Gerai prisimenu išsivysčiusio socializmo epochą - buvo lygiai tas pats. Praėjo per gatvę milicininkas, o kaime subinlaižys agronomas ir jau turi išrašytą baudos kvitą. Jeigu nori per šventes vėliavom apsikaišyti, tegul valdžia visiems nuperka laikiklį stiebą ir vėliavą. O šiandie man nelieka kapeikų tokiems dalykams.
O tokios šventės tai labai gerai. Kaip kolega sakė, visą dieną ant kopėčių-nemažai nuveiksiu...

Vartotojo avataras
LNBF
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Šeš Lap 18, 2006 8:02 pm
Susisiekti:

Standartinė LNBF » Tre Kov 10, 2010 9:14 pm

rada rašė:Na dėl vėliavos iškėlimo tai man kyla abejonių. Jei mūsų Valstybė demokratinė, tai kodėl už vėliavos neiškėlimą ims baudas rinkti... Demokratinėj noriu keliu, noriu nekeliu. Gerai prisimenu išsivysčiusio socializmo epochą - buvo lygiai tas pats. Praėjo per gatvę milicininkas, o kaime subinlaižys agronomas ir jau turi išrašytą baudos kvitą. Jeigu nori per šventes vėliavom apsikaišyti, tegul valdžia visiems nuperka laikiklį stiebą ir vėliavą. O šiandie man nelieka kapeikų tokiems dalykams.
O tokios šventės tai labai gerai. Kaip kolega sakė, visą dieną ant kopėčių-nemažai nuveiksiu...
O vat todel,kad toks istatymas yra priimtas del veliavos iskelimo tvarkos ,o jo nevikdymas LR administracinių teisės pažeidimų kodekse numato baudas.
Nu *cenzūra*,taip ir kyla noras kazkaip viešai atsisakyti šitos vagiu valstybes pilietybės.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Kov 10, 2010 9:35 pm

Ar neužskaitytų, jeigu aš Openbox.info vėliavą iškelčiau?
:-P

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Tre Kov 10, 2010 9:55 pm

O valstybine veliava gali buti is popieriaus?
Ir formatas kur pazymetas ar uztektu 16:9(cm)?

Su Openbox veliava manau tik nelaime prisisauktum,nes kam nors tai uzkliutu.Protokole butu parasyta:...iskeles Openbox valstybes veliava... :)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Tre Kov 10, 2010 10:32 pm

iskelk valstybes veliava,maziau bedos bus,visiems :D

Vartotojo avataras
albinaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 8:10 pm
Miestas: Josvainiai
Susisiekti:

Standartinė albinaz » Tre Kov 10, 2010 11:27 pm

prieš 20 metų tris kėliau(toks buvo ystatymas) tikėdamas kad laisvoj lietuvoj geriau gyvensime , o rytoj vėl kelsiu - nes jau gyvename geriau - nes jei kubilius leidžia sau iš mūsų pinigų savo namo remontui skirti 4,5 milijono , vadinasi tikrai iš duobės jau išlipome... :D Deramai pagerbkime valžios vyrus :-(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Standartinė ziko » Ket Kov 11, 2010 8:52 am

albinaz rašė:prieš 20 metų tris kėliau(toks buvo ystatymas) tikėdamas kad laisvoj lietuvoj geriau gyvensime , o rytoj vėl kelsiu - nes jau gyvename geriau - nes jei kubilius leidžia sau iš mūsų pinigų savo namo remontui skirti 4,5 milijono , vadinasi tikrai iš duobės jau išlipome... :D Deramai pagerbkime valžios vyrus :-(
matomai pries tai ten 50m gyveno bomzai :)
Mažiausiai suprantantis asmuo turi tvirčiausią nuomonę

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 11, 2010 9:08 am

Mano kuklia nuomone visur turi būti balansas. Dabar yra visai kitaip. Antai atėjo krizė... Hmm... nukrito atlyginimai... o kaip su visu kitu? Ar nukrito maisto kainos, mokesčiai ? Nu ne! Jie dar ir pakilo... Tad balanso nėra, o tiksliau esame skurdinami, verčiami ieškoti geresnio gyvenimo svetur... Sakoma žodžio laisvę turime... Aš labai tuo abejoju, pabandykite labai viešai ir atvirai pakritikuoti seimą... Piketuką surengti... Na greitai aktyvistams bus užkimštos burnos... Juk pas mus Lietuvoje viskas gerai... Esame gryna avių banga, kurią gena kas nori ir kur nori... Na uždėsime mokestį už mišką... Norma, valio! Mokėsime... Pabrangs benzinas iki 5 lt... ai nieko, susimokėsime... Tik va įdomu, ar sugebės taip apmokestinti jog tauta patrūks? Nesugebės jau duoklės duoti... Gaila, kad mes esame ne Graikai, ne Prancūzai... Ten greitai sprendžiami reikalai, masiniai streikai ir tt... O pas mus? Tarpusavy murmame kad labai blogai... internete rašome, skundžiamės... O ten sėdintiems visiškai "dabindi" ant mūsų... reikia savus aprūpinti, namus pasistatyti... Nesvarbu, kad nebebus Lietuvos...
Manote aš nemyliu savo krašto? Labai klystate! Aš labai myliu Lietuvą, bet kaip kraštą... jos nuostabų gamtovaizdį, miškus, ežerus... Tik gaila, kad "ten" sėdintys daro viską jog mane išvytų lauk iš mano gimtinės. Va taip va.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 11, 2010 9:22 am

Neoromancer rašė:O ten sėdintiems visiškai "dabindi" ant mūsų...
Nereikia pamiršti, kad ten sėdinčius mes patys renkame. Jeigu dauguma mūsų pradės kitaip mąstyti ir neberinkti visokių Karalių, Antanų ir pan. veikėjų, gal kas nors ir pasikeis. Kitaip jokių prošvaiščių nėra.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 11, 2010 9:29 am

Pirm0kas rašė: Nereikia pamiršti, kad ten sėdinčius mes patys renkame...
Tai labai gerai būtų, jei mes išrinkę galėtume juos ir atleisti! Manau mažiau tokių lepsusų pasitaikytų. Gal labiau pagalvotų prieš priimdami vienus ar kitus sprendimus. Bet aplamai paėmus turi visas mūsų mąstymas pasikeisti. Pripažinkime, Lietuva neturi jokios strategijos į ateitį. Bent aš jos nematau. Vis bando kažkokį užsienio modelį pritaikyti... O kaip šnipštas gaunasi taip gaunasi :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė sgintas » Ket Kov 11, 2010 11:09 am


Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 11, 2010 11:46 am

"Vėliavos kėlimas mūsų visuomenėje vis dar teikia ne pačius geriausius jausmus, nes pagal įstatymą už vėliavos neiškėlimą yra skiriama bauda. Kokia tai šventė, jeigu už jos nešventimą, tai yra vėliavos neiškėlimą prie savo namo, yra baudžiama?" - retoriškai klausia G.Steponavičius.

Jis "Kauno dienai" sakė manąs, kad vėliavos "laisvoje šalyje turi būti keliamos laisvai, be baimės ir be sankcijos".
Pilnai sutinku. Vėliava turi būti keliama laisva valia, o ne iš reikalo ir dėl gresiančių nuobaudų.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 11, 2010 12:01 pm

Pirm0kas rašė: Pilnai sutinku. Vėliava turi būti keliama laisva valia, o ne iš reikalo ir dėl gresiančių nuobaudų.
Taip, pilnai pritariu. Ir dar...
G.Steponavičiaus projektams pritarė Lietuvos žmogaus teisių centras. Tačiau jam gerokai paprieštaravo kai kurios visuomeninės organizacijos. "Lietuvos Sąjūdis negali sutikti su projektu dėl patriotinių ir valstybinių sumetimų", - pabrėžė Sąjūdžio tarybos pirmininkas Romas Batūra.

Vėliava, pasak jo, yra vienas svarbiausių valstybingumo simbolių, valstybinio ir pilietinio dvasingumo išraiška. "Bet pastaruoju metu iš Lietuvos trispalvės vis atviriau šaipomasi televizijų laidose, bulvarinėje spaudoje. Siūlomas įstatymo projektas yra pataikavimas tiems, kurie nejautė pagarbos nei Lietuvos valstybei, nei jos simboliams", - įsitikinęs R.Batūra.
Vat labai norėčiau, kad tas R.Batūra metai iš metų pagyventų už 1000 lt. atlyginimą. Kažin ar neišblėstų patriotizmas ir meilė Lietuvos valstybei ? Aš noriu pasakyti, kad yra labai daug šeimų, kurioms iki tos vėliavos dar labai toli. Kiekviena dieną suka galvą kaip išgyventi ir sekančią dieną...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Kov 11, 2010 12:56 pm

Vyrai maišot skirtingus dalykus.Vėliavos pakėlimas yra pagarba valstybei, jos šventėms.Nieko bendro tai neturi su Kubilium, Grybauskaite ar kitais valdžios atstovais.Lietuva yra mūsų Tėvynė(aišku gal ne visiems ji yra tai) ir nereikia tapatint šitų dalykų.

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 11, 2010 1:03 pm

Marius rašė:Vyrai maišot skirtingus dalykus.Vėliavos pakėlimas yra pagarba valstybei, jos šventėms.Nieko bendro tai neturi su Kubilium, Grybauskaite ar kitais valdžios atstovais.Lietuva yra mūsų Tėvynė(aišku gal ne visiems ji yra tai) ir nereikia tapatint šitų dalykų.
Juk apie tai kalba ir eina, kad tą pagarbą valstybei reikia pačiam įsisamoninti ir suprasti. Kitam, jei Lietuva ir yra Tėvynė, nors kuolą tašyk - vis tiek to nesupras ir pagarbos jai nei vėliavos kėlimu, nei kitais būdais nerodys. Retorinis klausimas: kas geriau - ar kad iš 100 žmonių penki vėliavą per šventes išsikeltų savo laisva valia, suprasdami, ką tai reiškia, ar kad koks 50 žmonių tą darytų vien dėl to, kad gresia baudos. Liūdna, bet pastarieji tą darys vien iš reikalo ir tikrai ne iš meilės savo šaliai.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Ket Kov 11, 2010 7:39 pm

kaimynystėje gyvena rajono savivaldybės darbuotoja /bjauri moteriškė/ ,tai ne tik vėliavos ,bet ir jos laikiklio prie sienos nebėra. MEILĖ TĖVYNEI.....

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Kov 11, 2010 8:32 pm

Nemanau, kad baudomis uz neiskelta trispalve...ugdoma meile tevynei?! Tarp kitko siandien telefonu kalbejau su giminaite, kuriai 88-ri metai..na nelabai ji pajegia tos veliavos pati pasikabinti, laikiklis aukstokai, apie nama slidu, bet apie baudas girdejo... :) tai ryte pro sali ejo pora vyruku pas "bobulke" toje pat gatveje, pilstuko, paprase ju ir sie iskele ta veliava uz pora litu...vakare zadejo ateiti ir nuimt :D Nezinau ar jos patriotizmas padidejo su ta iskelta veliava.

As tikrai uz veliava..ir ne tik per valstybines sventes, man ir siaip grazu amerikietiskas variantas, kai prie namu plazda veliava. Bet palikim tai daryti patiems valstybes pilieciams..o ne baudomis gasdinkim. Neiskelsi- bauda, nakciai nenuimsi-vel bauda...Tai zmonems tokia tvarka ir pradeda asocijuotis su biudzeto pildymu. O pati Kovo - 11, kaip ir Nepriklausomybes diena be abejo maloni kiekvienam Lietuviui, kitam galbut nors ir giliai sirdies kampelyje, bet vistiek zmogus jauciasi Lietuviu! Tik aisku visa tai, kol negalvoji apie valdzia...Tad visiems linkiu atskirti savyje du dalykus, VALDZIA ...IR LIETUVA. Valdzios ir valdovai keitesi ir keisis, o Lietuva liks visada ta pati...Kai visi suprasim, kad valdzia, dar visiskai nereiskai Lietuva..tai ir veliava kelsim neverciami! :grin: :-?

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ket Kov 11, 2010 11:14 pm

....kalbejau kad neprisiklausomybe..tai galimybe -teisė pasirinkti...ty..yra galimybe ir kitur ..kitokiu spalvu veliavas kelti..arba is vis nekelti..ko gero yra tokiu valstybių...
...vakar kalbejau su Jurbarko PK komisaro pavaduotoju...neprisimena kad rajone butu nubaudę uz veliavą...įspetu yra...kiti tikrai sunkiai randa jai lėšų...(alui kžkaip lengviau aptinka...)
..o siaip nier ko cia smarkiai vyvuoti...ko nusipelnem..ta ir turim..
Paskutinį kartą redagavo netikras Pen Kov 12, 2010 8:48 am, redaguota 1 kartą(us).
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pen Kov 12, 2010 12:52 am

atvirai pasakius esu truputi patriotas ...Lietuva man patinka,Lietuvoj jauciuos savu ,patinka naturalus krastovaizdziai,be to as cia uzaugau ir manau cia mano vieta........pamenu ta kovo 11'ta pries 20m kada budamas mazas su mociute ziurejau tv,maciau kaip mociute apsiverke ir uzdege zvakute,aisku paklausiau kodel, paaiskino ,kad Lietuva vel yra Lietuva ,kaip Lietuvos laikais pries antra pasaulini kara....dabar mociute jei prisikeltu turbut labai nusiviltu ir nebeuzdegtu zvakutes............pamenu maciau per tv tuos ryztingus veidus susikibusius rankom,ta vienybe,tuos laisves sukius .........paprastas klausimas : kur ta vienybe yra dabar? kada del keletos litu uzmusa brolius,seseris,uz didesne suma dauguma parduotu ir savo tevus,is pavydo turtingesnem kaimynui dauguma puoseleja svajone,kad jo namas sudegtu ir apskritai jei nesodintu vieni kitus del keliu litu ispjautumem .......vienybes nebera ,o kur yra jega ? ...jega yra butent vienybeje!!! ta puikiai suprasdavo ir italijos mafijos seimos ,kad kekviena seimos nari sukelusi pavoju seimos vienybei reikia pasalint,kitaip seimos jegai ir stabilumui neissilaikyt............tad kokia mes valstybe be vienybes ????? kokia valstybe su tikslu apgaudinet kitus tautiecius ir is ju turtet ???? kokia mes valstybe ribojama europos sajungos direktyvu ,musu konstitucija zemesne uz ES direktyvas,o ateities vizija turbut tapt eiline ES produktu vartotoja su pigia darbo jega ,neturincia nieko savo .........ar uz tokia laisve kovojom ???? aisku daugelis atsakysit -nieko nera brangiau uz ekonomine laisve,o ar mes ja turim ?? ekonomine laisve turim gal 10% is musu ,kurie geriausiai sugebejom vogt ,apipisinet kitus,lipt kitiem per galvas ir tt .....susimastau kartais ko per tuos nepriklausomybes 20m neismokau ,turbut neismokau pagrindines pamokos ,kaip but tikru "lietuviu" ,kaip lipt kitiem lietuviam per galvas ,kaip vogt is kitu lietuviu ,visad ta silpnybe- zmogiskumas ,niekad neusprasdavau tokiu bizniu saku ,kaip pries 5keta metu vazinejam pas pagyvenuses bobutes siulant po 100lt uz hektara sklypelio prie upes,ar ezero ,o veliau ji parduot uz 1000 kartu didesne kaina ir vaidinam milijonierius ...,ar tuom mes ilgai klestejom ???? ar apgaudinedami ir vogdami vieni is kitu galim pakelt ekonomika savo valstybes??????????
NATO blokas yra gerai ,be jo musu negerbtu agresyvus kaimynai ,kaip Putinas ir Lukosenka.......o ES jau mus isdure,o ateity dar labiau isdurs...ES nerupi musu zmoniu gerove ,labiau pigiu vergu "gerove" ir strategiskai neblogos zemes nupirkimas....aisku "siurbelem" naudinga "nuplaut" dali lesu tekanciu is ES fondu ........
visumoj siandien man geda pasakyt ,kad esu tokios valstybes pilietis !!! valstybes ,kurioj gerai yra tik "siurbelem",vagim ,banditam ir tt ,valstybej ,kurioj nera vietos pencininkam ir invalidam,nors lesu sodros stikliniu pastatu kepimui uztenka,valstybes ,kuri nesuteikia galimybes jauniem zmonem tobulet ir siekt issilavinimo ,nes kam vergam issilavinimas...? o kvailiem miestu grazinimo(tiksliau pinigu plovimo) projektam metami simtai milijonu......ir del to kalta ne vien valdzia,ne dar kazkas ,o tai ,kad tarp musu nera vienybes!!! toliau savo geroves iziuret nesugebam, "pavogiau 100 milijonu,man gerai ,o kiti px " ........pilieciai be vienybes,patriotizmo visada silpnina valstybes...........
Lietuva man brangiausia,bet man kaip pilieciui geda del tokios valstybes ,kurioj vietos zmogiskumui nera ,o laikantis istatymu galima pasiekt tik vergo lygi .........nemanau ,kad tai pilnaverte laisve isskirstyta i 90% vergu ir 10% vergvaldziu(kitaip save vadinanciais sekmingais verslininkais) ........del to man geda
----------------------------------------------------

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)