• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Ar originalus DM 800 HD ?

500, 800 ir 8000 modelis.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
arturass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Tre Gru 31, 2008 3:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Ar originalus DM 800 HD ?

Standartinė arturass » Pen Gru 11, 2009 7:20 pm

Kaip manot,ar čia rimtas pasiūlymas? http://www.dream-box.lt/dreambox-dm-800-hd-pvr/

satpro

Re: Ar originalus DM 800 HD ?

Standartinė satpro » Pen Gru 11, 2009 7:27 pm

arturass rašė:Kaip manot,ar čia rimtas pasiūlymas? http://www.dream-box.lt/dreambox-dm-800-hd-pvr/
Idomu ten isvis ar turejo tu 800.ar tik intriga sukelti ta reklama.O jeigu turetu tai kiek auku butu :D nes beviaik visi kas iesko dm800 papuola anto kablio :D
Manome kad ten nevykes klonas,o jus kaip manote ,jeigu daiktas gerokai pigiau kainuoja negu rinkoj.

Dandis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Pen Bal 06, 2007 12:16 pm
Susisiekti:

Standartinė Dandis » Pen Gru 11, 2009 7:49 pm

100% klonas.

arni
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: Pen Lap 21, 2008 9:23 am
Susisiekti:

Standartinė arni » Pen Gru 11, 2009 8:57 pm

tai kad jie ir neslepe, kad klonas. siaip turejau ir dabar draugas ji turi dm500 klonas is ju, tai dirba labai gerai, visi trukumai, kurie prirasyti klonams sitam negaliojo.
o dm800 kartais jie turi, bet mano nuomone geriau palaukti dm500hd, jo kaina irgi nusimato 300eur.

satpro

Standartinė satpro » Pen Gru 11, 2009 9:20 pm

Pabandykit sita dm800 ir ispudziais nepamirskit pasidalinti su mumis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Pen Gru 11, 2009 11:08 pm

Siaip kelias dienas rinkau infa uzsienio forumuose apie ji,ir ... net nustebau,kad klonas pasizymi nebloga surinkimo kokybe (aisku cia kiekvieno subjektyvi nuomone,buna visokiu), pagrindinis skirtumas,apsaugine SIM kortele,uzsienyje jau parduodamos klonuotos korteles,bet kaip supratau,jos tinka tik tam tikram bootlouderiui ,pvz. 72,74.
Patcinti imidzai butent klonams leidziami po 2-3 sav. pasirodzius naujausiam imidzui. Jau yra imidzai su 75 bootlouderiu. Man asmeniskai nepatinka zaist su imidzais, mano megstamiausi newnigma ir nabilo,tad labai nesiknaisiojant ziuret ir ziuret. Beje jei ka pridirbi,yra kelias COM kabelio pagalba tuneri atstatyt.
Ant proco uzdetas vedinimas,keli rase,kad kuleris siek tiek zvimbia.MAC atitinka originalo.


KIEKVIENAS TURI SAVO NUOMONE APIE KLONUS,MANO ASMENINE,JEI GERO DAIKTO KAINA UZKELTA NORMALIAI,KODEL NE KLONAS. dm500 klonai ir dabar labai populiarus,tiem kam hd pofik.
Del dm500 HD kiek skaiciau,susidariau nuomone,kad jo dar greit nebus,o gaila...
Jei bus daugiau infos,parasysiu

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Šeš Gru 12, 2009 10:22 am

vytautasba rašė:KIEKVIENAS TURI SAVO NUOMONE APIE KLONUS,MANO ASMENINE,JEI GERO DAIKTO KAINA UZKELTA NORMALIAI,KODEL NE KLONAS. dm500 klonai ir dabar labai populiarus,tiem kam hd pofik.
Del dm500 HD kiek skaiciau,susidariau nuomone,kad jo dar greit nebus,o gaila...
Jei bus daugiau infos,parasysiu
Kloną DM 800HD apsimoka pirkti tik tuomet, kai siunčiamasi tiesiai iš Kinijos. Pvz. alibaba.com asmeniškai žinau kelis pardavėjus, kurie su malonumu išsiųs kad ir vieną kopiją su siuntimu už maždaug 270 baksų (reikia derėtis). Tačiau iš Lietuvos perkant, jau geriau netaupyti ir imti originalą.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)