• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

3 problemos

Viskas apie ci7200PVR

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

3 problemos

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 1:45 pm

na ką, buvau parašęs tą patį kitoje temoje, bet buvau nukreiptas čia, tad perkopinu savo problemas:
keli klausimėliai:
1. turiu dvi lėkštes: paprastą (su 6 galvutėmis) ir kitą, sukinėjamą. aišku, žiūrėti yra patogiau per paprastą, mat nereikia laukti kol lėkštė atsisuks, tačiau 36E palydovo signalas nėra lb stiprus, tad kartais tenka persijungti ir sukinėjamą lėkštę. tačiau, pastaruoju metu, kažkas jai atsitiko: perjungus lėkštes, reikia iš naujo paleisti kanalų paiešką, kitaip signalo nebūna. po paieškos galima įsijungti tik kanalus iš to dažnio, kuriame ieškojau. mat antraip, įsijungus kitus kanalus, jie parodo ~10 minučių ir signalas dingsta iki sekančio kanalų paieškos atlikimo.
beje, ir paprasta lėkštė neveikia taip, kaip turėtų - iš bet kokio kito palydovo įsijungus 36E, jame nebūna signalo. vėl tenka daryti paiešką. tačiau paskui, priešingai, nei sukinėjamoje, signalas nebedingsta vaikščiojant per 36E kanalus.
2. mano tiuneris - Openbox 7200 PVR, tačiau pastaruoju metu per PVR Manager'į nebeįeinu į Samba, neveikia ir RMC pultelis kompiuteryje, taip pat neleidžia įeiti ir į \\192.168.1.101\. tiesa, maždaug kartą per mėnesį pasitaiko laikinų nušvitimų, kada įeiti leidžia. ką daryti? tiunerio IP adresų atnaujinimas, tiunerio atjungimas ir vėl prijungimas nuo interneto, routerio restartavimas nepadeda.
3. kokiu būdu manajam tiuneriui pridėti raktus? moku pridėti tik sharing'o serverius per Openbox MgExplorer. toje pačioje programoje yra ir Keys skiltis. turbūt, per ten... tačiau man ten kažkas nesigauna. nėra kitų raktų pridėjimo alternatyvų?

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 3:08 pm

labai tu čia daug primalei...pradėk problemų sprendimą nuo elementariausių dalykų:
----raktai(softCam) failiukas dedasi per pvr Meneger upgrade /games(per samba irgi galima)... copy paste metodu....direktorija program keys.... :grin:
nustatymai lėkštėms per meniu...direktorijoje diseq nustatymai....satcionarinei lėkštei 1,0-1,1....pasukamai 1,2
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 3:47 pm

pultelis neveikia (greičiausiai) del to kad neteisingai nustatyta lan konfigūracija tarp tiunerio ir openo...ip gali keisti be problemos...192.168.1.8(pas mane) kodėl pasirinkai tokį didelį paskutinį skaičių nežinau...
kompiuterio(išėjimo) nustatymas turi į routerį(jo ip) tiunerio irgi į routeri(jo ip)....atsidarai pvr menegerį ir turi matyti ar jungtis gyva ar ne :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 5:06 pm

remigijus rašė:labai tu čia daug primalei...pradėk problemų sprendimą nuo elementariausių dalykų:
----raktai(softCam) failiukas dedasi per pvr Meneger upgrade /games(per samba irgi galima)... copy paste metodu....direktorija program keys.... :grin:
nustatymai lėkštėms per meniu...direktorijoje diseq nustatymai....satcionarinei lėkštei 1,0-1,1....pasukamai 1,2
hmmmm... sakai per PVR Managerį upgrade/games. kaip suprasti? per abu - ir game/plugin, ir upgrade galima dėti? bet jie priima tik .img ir .tar.gz failus. o ką daryti jei raktas .key, arba .txt failo? išvis, ką daryti su paprastais, tekstiniais raktais iš kelių skaičių? redaguoti juos kaip nors, ar ką? Sambos lange kelių skaičiukų juk irgi neįvesi... nustatymai? ok, reiks panaršyti... bet seniau juk viskas buvo gerai, o dbr tik su vieninteliu 36E bėdos prasidėjo :oops: manau softą perrašyt reiks vežt, bet, sako, lb nepatikimas ir prastas softas išėjo - lūžta ir lūžta... tad tenka laukt kol naujas išeis... [-(

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 5:18 pm

remigijus rašė:pultelis neveikia (greičiausiai) del to kad neteisingai nustatyta lan konfigūracija tarp tiunerio ir openo...ip gali keisti be problemos...192.168.1.8(pas mane) kodėl pasirinkai tokį didelį paskutinį skaičių nežinau...
kompiuterio(išėjimo) nustatymas turi į routerį(jo ip) tiunerio irgi į routeri(jo ip)....atsidarai pvr menegerį ir turi matyti ar jungtis gyva ar ne :)
na, seniau viskas buvo gerai - ir su pulteliu, ir su priėjimu prie tiunerio failų... nieko nekeičiau, bet nustojo veikti... o IP adreso aš nekeičiu, pats tiuneris jį pasigauna paspaudus Get IP Address. PVR Manageris mato tik tiunerio įrašus ir juos paima. per PVR Manager'į paspaudus Channel -> Load from PVR, pats tiuneris iškart išsijungia. beje, routeris mato tiunerį, prie pajungtų klientų rodo ir tiunerio IP adresą. ok, reiks pakeisti adresą. bet kas iš to? Samba vistiek ieškos tiunerio 192.168.1.101 adresu ir nieko neras... man atrodo jau buvau ir pakeitęs - nepadėjo.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 6:32 pm

8) pasitiklslinu game plugin
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 6:38 pm

atsidarai aplanką keys....
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 6:54 pm

ačiū, dbr teks laukti kol tiuneriui vėl užplauks ir Samba vėl veiks... arba... kol atsiras naujas softas ir perrašysiu jį :-P

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 6:56 pm

parsisiunti raktų updeiterį
http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=2970
nereikės vargti su menedžeriu...parsisiuntį į jį šviežius raktukus....ir perkelį į mgcamdą..... :)
Paskutinį kartą redagavo remigijus Tre Kov 05, 2008 7:27 pm, redaguota 1 kartą(us).
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:01 pm

dabar dėl tiunerio ir menedžerio....įdomu kiek pas tave kompiuterių....gali sutapti ip...jeigu keli kompai namuose...arba naudoji dar ir Wireles..kiekvienas kompas turi turėti artskirą ip ir tiuneris taip pat atskirą....ir dar routeriukas (ar jis perdarytas iš modemo) ar atskiras?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:04 pm

šitą irgi turiu... neveikia ir jis, juk reikia prisijungti ir jam prie to nelemto serverio, kuris atšaukia prieigą :-D beje, nepadėjo ir IP keitimas :oops:

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:05 pm

o kuris pas tave softas?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:09 pm

remigijus rašė:dabar dėl tiunerio ir menedžerio....įdomu kiek pas tave kompiuterių....gali sutapti ip...jeigu keli kompai namuose...arba naudoji dar ir Wireles..kiekvienas kompas turi turėti artskirą ip ir tiuneris taip pat atskirą....ir dar routeriukas (ar jis perdarytas iš modemo) ar atskiras?
kompiuteriai namuose 2, dar vienas neto laidas iš routerio nueina pas kaimyną. tačiau IP nesutampa, šitą irgi tikrinau... routeris su Wireless galimybe, tačiau ji apsaugota slaptažodžiu, be to, ir nenaudojama... roteris neperdarytas, štai toks: http://www.linksys.com/servlet/Satellit ... 5539789B02

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:15 pm

remigijus rašė:o kuris pas tave softas?
V 2.07 A - 04.11.2007

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:16 pm

o intas per modema ateina?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:19 pm

softas jau yra senokai naujas V.3...tik jį perrašinėti gana kebloką tik per usb fleškę...ir openui ne visos patinka....aš naudoju Apacer...šitą jis priima :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:24 pm

remigijus rašė:o intas per modema ateina?
nenoriu suklysti, tdl pasakysiu kitaip. netas ateina iš laiptinės skydinės. tada kabelis jungiasi į routerį ir iš routerio išeina berods 6 laidai.

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:27 pm

remigijus rašė:softas jau yra senokai naujas V.3...tik jį perrašinėti gana kebloką tik per usb fleškę...ir openui ne visos patinka....aš naudoju Apacer...šitą jis priima :)
bet sako, kad naujas softas lb lūžinėja, neverta jo įsirašyt, geriau laukt naujo. be to įsirašyt pačiam baisu, sako, vos tik kas tiuneriui nepatinka - iškart hardas sudega... baisu man :grin: geriau jau nuvežt profam ir jie lb greit, 20 lt atnaujina :)

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:30 pm

jo su tuo softu šiek tiek baugoką ....man teko stipriai pavargti....tai tu imi internetą iš kabelinės televizijos ar pas teo ateina
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 7:32 pm

nemanau kad softo senumas neleidžias veikti menedžeriui(jeigu tu nesisiuntei naujo skirto v.3 softui)...čia vidini tinklo nustatymuose problema...
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:34 pm

remigijus rašė:jo su tuo softu šiek tiek baugoką ....man teko stipriai pavargti....tai tu imi internetą iš kabelinės televizijos ar pas teo ateina
kabelinis internetas MegaNET...

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 7:35 pm

remigijus rašė:nemanau kad softo senumas neleidžias veikti menedžeriui(jeigu tu nesisiuntei naujo skirto v.3 softui)...čia vidini tinklo nustatymuose problema...
na jei būtų problema softe, juk leistų įeiti bent jau per naršyklę... į \\192.168.1.101\, taip?

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 8:30 pm

aš panašią problemą su linux turėjau....samba dirbo puikiai...tačiau po naujo openo softo įrašymo....nepasileido nors tu ką...kompas mato openą be neatidaro nė vienos direktorijos...per windows pvr menedžerį dirba puikiai...o per linux...nė už ką.. tada pradėjau įtarinėti bufalo . :)
jeigu rusiškai supranti lysk pas ukrainiečius ...ten talmudai prirašyti visokiausių variantų... :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Tre Kov 05, 2008 9:28 pm

hmmmm... o gali gal tada būt Vista kalta? :-P kitam kompe XP, porą kartų buvo atidarę... manajam niekaip...

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Kov 05, 2008 9:35 pm

firewall reikia padaryti išimtį Pvr menedžeriui
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių