• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DVB-T. Gigabyte E8000 tiunerio apžvalga

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

DVB-T. Gigabyte E8000 tiunerio apžvalga

Standartinė Neoromancer » Ket Lie 01, 2010 11:15 pm

Betobulindamas savo HTPC sistemą apsisprendžiau jog man reikia vidinio DVB-T tiunerio. Nors ir turėjau išorinį USB tiuneriuką, bet pagalvojau, jog stacionariam HTPC reikia vidinio tiunerio ir taškas :) Kandidatui reikalavimai buvo paprasti - turi dėtis į PCI-E lizdą, nes kiti PCI lizdai jau užimti, juose tyliai dirba 2 SAT tiuneriai. Taigi, benaršydamas ir beieškodamas tiunerio nejučia apsistojau prie Gigabyte GT-E8000 modelio. Šis modelis tinka PCI-E lizdui, taip pat yra hibridas - tai ir FM, ir analoginis, ir skaitmeninis tiuneris. Taip pat yra galimybė prijungti išorinį video šaltinį bei perkelti video į PC. Dar prie reikalavimų buvo būtina sąlyga, jog tiuneris turi dirbti su Mediaportal programa. Pirkėją rinkausi iš Lietuvos nes norėjosi susitarti grąžinti tiunerį jei nedirbs su MePo. Deje, daugelis pardavėjo išgirdę tokį keistą prašymą dėl grąžinimo nesutiko - kaip pasakė, dirba su gimtąja programa, tai viskas ko reikia. Deje, mane toks pardavėjų nelankstumas netenkino ir aš tęsiau paieškas. Ir taip benaršant užėjau http://www.city7.lt/ tinklapį. Pirma tai apie šią parduotuvę nieko nežinojau, antra tai kaina pasirodė labai normali. Nutariau užmegzti kontaktą su pardavėju, žinoma, nieko nesitikėdamas. Tačiau po pokalbio pardavėjas suprato mano norą dėl Mediaportal programos ir sutiko priimti prekę atgal, bei grąžinti pinigus. Taigi sukirtome virtualiai rankomis, permečiau pinigus ir po keletos dienų tiuneriukas jau pas mane rankose. Tad skubu plėšti siuntos paketą ir testuoti tiunerį. Į pakuotę įėjo pats tiuneris, distancinis pultas, laidai išoriniam vidio šaltiniui pajungti, teleskopinė antena, FM antena...
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Na ir pats tiuneriukas iš arčiau
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Taigi, labiausiai nustebino tiunerio dydis! Reklaminiame Gigabyte klipe teigiama, jog tai mažiausias tiuneris pasaulyje
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7TgkWI3neDI[/youtube]

Na nespręsiu ar tai mažiausia tokio tipo plokštė pasaulyje bet palyginimui tai ji kiek didesnė už degtukų dėžutę!
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Na gerai, laikas mažylį įdėti į HTPC. Per kelias minutes tiuneris jau "sėdėjo" savo vietoje. Tvarkykles parsiunčiau iš gamintojo puslapio, susidiegė be jokių problemų. Pradžiai veikimą išbandžiau su gimtuoju softu pridedamu prie tiunerio. Pirmą kartą paleidus Presto!PVR programa paprašė nuskenuoti kanalus. Skenavimo procesas greitas. Baigus galima iš karto naudotis programa, daugiau jokių nustatymų daryti nereikėjo. Tad galima sakyti ir nepatyręs vartotojas su šia plokšte tikrai greitai susitvarkys. Beje, visai gerai veikia distancinis pultas, kuris pilnai valdo Presto!PVR programą.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Na bet palikime ramybėje Presto!PVR - juk man reikia kad dirbtų su Mediaportal. Ir tikrai, mano lūkesčiai pasitvirtino, - plokštė dirba kaip vėjas. Tiesa, distancinis pultas su MePo programa nedirba. Kanalai persijungia tikrai greitai ir sklandžiai, sekundės tikrai netrunka. Dėl vaizdo kokybės pasakyti kažką yra sudėtinga, nes tai pakankamai subjektyvu, tačiau lyginant su turėtu USB DVB-T "kiniečiu" tai Gigabyte E8000 modelis pastarąjį lenkia ženkliai. Vaizdas tikrai stabilus ir gražus akiai.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Išvada: Jei reikia tiunerio PCI-E lizdui tai Gigabyte GT-E8000 drąsiai galima rekomenduoti. Internetinėje parduotuvėje www.city7.lt kainuoja 154.91 Lt

P.S. Prie tiunerio yra pridedama CyberLink PowerDirector 7 programa skirta vaizdo medžiagos redagavimui, bet apie ją kol kas nieko dar nežinau, teks pratestuoti ir ją. :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Lie 02, 2010 7:06 am

Imtuve S-Video out ar in?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Lie 02, 2010 7:18 am

openbox rašė:Imtuve S-Video out ar in?
IN, skirta vaizdo medžiagos perkėlimui į PC.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

kyvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Vas 17, 2009 3:56 pm
Susisiekti:

Standartinė kyvis » Ket Lie 08, 2010 3:02 pm

Labas Neoromancer,

norėjau paklausti iš kur imi EPG lietuviškiems kanalams? Ar Lietuvoje per DVB-T siunčia?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Lie 08, 2010 3:12 pm

kyvis rašė:Labas Neoromancer,

norėjau paklausti iš kur imi EPG lietuviškiems kanalams? Ar Lietuvoje per DVB-T siunčia?
Per DVB-T siunčia. Tačiau FTA kanalai ne visi jį turi.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Standartinė Arturas1976 » Pir Lie 12, 2010 10:31 am

Del EPG tai per ora gauna, dabar jau ir LNK prisidejo tai is esmes truksta tik LTV su LTV2, BTV ir tie benkartai Info ir Liuks, kuriems matyt ir prasmes nera EPG turet.

Tad jei LTV susitvarkytu butu jau pilnai padoru.

Vat tik buvau uzklausinejes TV24 projekto ar planuoja per XMLTV ar kita mainu platforma duoti nusikrauti programas, tai jie neatmete galimybes bet planu neturi.

Siaip jei koks atsirastu programuotojas ir padirbetu su webEPG juk butu liuks ir LT tureti.

Dar del lietuvybes - pabandziau patvarkyti ir sudeti LT logotipus. SIokie tokie gavosi, tik ne visi puikiausios kokybes ir graziai atgula i MePo (pvz. lietuvos ryto). Ir aisku lietuvizacija - aciu Neo, jau isidejau tavo versija, reiktu kada prisest ir papildyti iki galo, kai kur pataisyti logika ir galima juk butu deti i oficialu puslapi, kad idetu i install'a.

Arturas

kyvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Vas 17, 2009 3:56 pm
Susisiekti:

Standartinė kyvis » Ket Lie 15, 2010 8:17 am

Kadangi aš ne LT, tai man DVB-T nelabai padeda :( Šiuo metu aš naudoju TVxB ir informaciją imu iš TV24, tačiau dėl TV24 puslapio struktūros TVxB negali "ištraukti" programų aprašymų, tad yra tik laikai ir pavadinimai. Jei ką domina galiu pasidalinti konfiguraciniais failais. Alternatyva čia http://satmania.lt/showthread.php?t=518 ... ight=XMLTV paprašyti gipas linko į jo generuojamą XMLTV failą su programų aprašymais (kaip įtarių taip pat iš TV24, bet savo gamybos skriptu).

@Arturas1976 Reikiamų logotipų gali pasidairyti čia http://www.lyngsat-logo.com/tvcountry/lt.html

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Lie 15, 2010 8:41 am

Arturas1976 rašė:Ir aisku lietuvizacija - aciu Neo, jau isidejau tavo versija, reiktu kada prisest ir papildyti iki galo, kai kur pataisyti logika ir galima juk butu deti i oficialu puslapi, kad idetu i install'a.

Arturas
Sveikas. Taip, lokalizaciją dar reikia patvarkyti. Labai nėra laiko tai nepabaigiu. Kai užsimečiau vertimą tai matėsi nemažai "grybo", bet su laiku manau sutvarkysime šį reikalą. Malonu Artūrai, kad prisidedi prie projekto.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)