• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC sistemos ir jų galimybės

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Ket Kov 12, 2009 9:03 am

Imesiu ir as kelias foto. Tik siuo metu jau pakeistas PSU i Fortron BlueStorm II.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 12, 2009 9:13 am

Tarp kitko. Kaip valdote savo HTPC ? Aš tai įsigijau va tokį
Paveikslėlis
By neoromancer
Šiaip gal gremėzdiškas :) , bet patiko tai, kad jam nereikia IR "akies". Gale į USB kišasi kaip "fleškė" ir viskas. Valdosi tikrai gerai. Yra pelės ratukas, pakankamai greitai galima po ekraną vedžioti :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Ket Kov 12, 2009 9:19 am

Neoromancer rašė:Tarp kitko. Kaip valdote savo HTPC ? Aš tai įsigijau va tokį
Pas mane dezeje jau buvo imontuotas IMON remote, plius yra ekranas su slenkancia eilute, galima uzsideti kad rodytu oru prognoze, ekvalaizeri ir t.t.

Distancinis toks, tik juodas aishku :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Ket Kov 12, 2009 9:46 am

pirmiausia 8) uz per dideles fotkes.
Sirijus rašo:
Is foto supratau, kad keisas kuri naudoji yra Zalman H160+ (kokie atsiliepimai, pats noreciau tokio bet kainuoja rupuze.. )
Mama supratau, kad Inteline, ale kokia... neaisku.
Gal gali placiau..
buvau rases savo komplektacija anksciau, na bet pasikartosiu:
  • VAIZDAS. ATI HD4850 512Mb DDR3 su HDMI ir display port
    HARDAS. WD5002ABYS WD CAVIAR RE3 500GB SATA2 7200RPM 16MB
    DVD. Asus DVD-RW
    PROCAS. INTEL E8600 CORE2D 3.33GHZ 1333/6M S775
    RAM. APACER BRANDED DDR2 800 4GB CL5 128*8KIT
    HARDAS.TINKLAS. WD MY BOOK WORLD 500GB RJ45 7200RPM 16MB
    KORPUSAS. HD160 PLUS BLACK ZALMAN HD160 PLUS HOMETHEATRE BLACK
    MOTINA. P7N ZILENT MSI S775 NF750ISLI DDR2 SATA2 FW
    MAITINIMAS. Zen 400W ATX12V v2.0 PSU, Retail Package
zalmano korpusas tai liux, atrodo gerai, tik vot dabar beda turiu, nauja balda kaip tik vakar pasistaciau ir nepetelpa i gili :oops: nu trumpiau tariant, parkes. tai reiks zvejot kita :x

del pulto, as tai taip naudoju iMON kur prie korpuso buvo pridetas dovanu, bendrauja jis per IR. vietoj rutuliuko yra toks dziostikas mazas, tai siaip patogu, viskas ok.
Paveikslėlis

Sirijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 9:05 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sirijus » Ket Kov 12, 2009 10:44 am

Navarai,

Zvejosi kita korpusa ar balda? ;)
Nes jei nori atsikratyti savo korpuso (uz padoria kaina), noreciau sulaukti pasiulymo.


Sirijus

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Ket Kov 12, 2009 1:27 pm

navaras rašė:pirmiausia 8) uz per dideles fotkes.
Viskas super. Taciau kiekvienas turi savo supratima apie HTPC. Man tai vien pavadinimas sako, kad jis kazkuo turi buti ypatingas tas kompas. Nes kitaip tai betkuri PC galima pavadinti HTPC. Ar atitempimas PC iki teliko ji padaro HTPC? O jeigu as jungiu laptopa prie teliko per HDMI tai mano laptopas jau irgi HTPC... Truputi pasigendu gilesnio zvilgsnio. Taip, cia panaudotas HTPC korpusas, yra ekranelis, distancinis, bet viduje... vien pamates 5(!) ventiliatorius is karto pagalvoju apie serveri, bet ne apie HTPC. As tokio kompo nenoreciau net ant darbo stalo, nekalbant apie malonu filmu ziurejima.

Sirijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 9:05 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sirijus » Ket Kov 12, 2009 1:55 pm

dmart,

Kuo tau uzkliuvo 5 ventiliatoriai? Jug jie tylus, o siuolaikine technika linkusi nezmoniskai kaisti...

Beja, kas galetu pakomentuoti sekanti dalyka:
Kas geriau, AMD ar Intel platformos? Kiek domejausi, kainos +- panasios.

Sirijus

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Ket Kov 12, 2009 1:57 pm

dmart rašė:
navaras rašė:pirmiausia 8) uz per dideles fotkes.
Viskas super. Taciau kiekvienas turi savo supratima apie HTPC. Man tai vien pavadinimas sako, kad jis kazkuo turi buti ypatingas tas kompas. Nes kitaip tai betkuri PC galima pavadinti HTPC. Ar atitempimas PC iki teliko ji padaro HTPC? O jeigu as jungiu laptopa prie teliko per HDMI tai mano laptopas jau irgi HTPC... Truputi pasigendu gilesnio zvilgsnio. Taip, cia panaudotas HTPC korpusas, yra ekranelis, distancinis, bet viduje... vien pamates 5(!) ventiliatorius is karto pagalvoju apie serveri, bet ne apie HTPC. As tokio kompo nenoreciau net ant darbo stalo, nekalbant apie malonu filmu ziurejima.
Tas tai faktas, todel jei viskas tvarkingai sukasi ir veikia DXVA, tai CPU apkraunamas max 10-20%, todel tikrai nematau reikalo deti papildomus ventiliatorius, o jeigu zmogus ji susirinko zaidimams zaisti tai as manau kaip ir minejote jog HTPC praranda savo paskirti. Sekantis keitimas manau pas mane bus pasyvus PSU, nors dabar as ir taip nelabai girdziu kaip dirba kompas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 12, 2009 4:00 pm

Che... mes čia apie HTPC filosofiją šnekam... :) Nagi pasižiūrim kaip tai realizuoja tikri maniakai :grin:
http://www.avforums.com/forums/members- ... droom.html
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Ket Kov 12, 2009 4:21 pm

to tomakas o kokia kaina tokio korpuso kaip tavo?

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Ket Kov 12, 2009 5:14 pm

Neoromancer rašė:Che... mes čia apie HTPC filosofiją šnekam... :) Nagi pasižiūrim kaip tai realizuoja tikri maniakai :grin:
bet cia tai ziauriai :sad: stai tau ir panaudojimas :D
dmart rašė:Viskas super. Taciau kiekvienas turi savo supratima apie HTPC. Man tai vien pavadinimas sako, kad jis kazkuo turi buti ypatingas tas kompas. Nes kitaip tai betkuri PC galima pavadinti HTPC. Ar atitempimas PC iki teliko ji padaro HTPC? O jeigu as jungiu laptopa prie teliko per HDMI tai mano laptopas jau irgi HTPC... Truputi pasigendu gilesnio zvilgsnio. Taip, cia panaudotas HTPC korpusas, yra ekranelis, distancinis, bet viduje... vien pamates 5(!) ventiliatorius is karto pagalvoju apie serveri, bet ne apie HTPC. As tokio kompo nenoreciau net ant darbo stalo, nekalbant apie malonu filmu ziurejima.
na nenoriu as gilintis apie HTPC reikalinguma. cia tas pats kaip tos senos istorijos "ZvsLR", mediacentras orignalus ar htpc ir t.t
na kiekvienam savo.
galima gera laptopa pajungt (tiesa turiu su HDMI isejimu, principe atliktu ta pati) ir gausi ta pati, bet pries tai pajungt reiks :) gal tai ir neproblema.
Del ventiliatoriu, patikek, darbiniam rezime, ne zaidimus zaidziant, maniskis notebookas garsiau triuksmauja. Patikslinsiu, ventiliatoriu yra tik 4 :-D
Del ekraneliu, tai cia visiskas briedas, tiesiog priduoda vaizda, kad tai apratura :)

HTPC man:
  • PASTOVUS interfeisas Media portal
    Filmu perziura
    Muzikos klausimas
    Nuotrauku perziura
    ZAIDIMAI
    Galimybe pajungt dar viena telika, TV perziurai (na cia SAT labiau skirta, deja sis reikalas tik perspektyvai)
pvz.:
po fotografavimo seanso.
prijungiu fotika prie laptopo, per bevieli permetu i isorine saugykla.
ziuriu per TV.

manau kiekvienas aparato galimybes panaudoja pagal savo poreikius. HTPC privalumas ir yra, kad tu ji gali tobulint plest ir t.t
pvz dabar nesu isidejes Bluray diskasukio, nes kainuoja nemazai, o panaudojimo bent jau man ner. atpigs po metu, gal ir imesiu.
tai tiek.
peace

p.s
Sirijau, bandysiu issiaiskint su baldininkais ar yra galimybe pakeist staliuka ir ar zmona sutiks, kad gilesne butu, nes tos dezes jai ir taip nepatinka, tipo mano zaisliukai :grin:
jei ka, kita savaite duosiu zinot, bet siaip as uz korpusa 1k paklojau, tai nelabai noreciau maziau gaut.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 12, 2009 7:38 pm

Ką gi... Šiandien mane pasiekė Gygabyte GA-MA78GM-S2H plokštė
Paveikslėlis
ir procesorius AMD 5050
Paveikslėlis
korpusą jau anksčiau rodžiau
Paveikslėlis
HDD imsiu Western Digital 500 GB Green Power http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=338
Na ir pradžiai įsimesiu 2 GB RAM, turėtų pakakti :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 12, 2009 7:57 pm

O įdomu tie aušintuvai, kur prie CPU komplektuojami labai triukšmingi? Ar iš karto ieškotis kito, ar galima su komplektiniu išgyventi ? :-P
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 12, 2009 8:37 pm

Vat aš pasakysiu, kad HTPC naudoju jau daugiau negu pusantrų metų. Korpusą su draugu iš medžio patys susikonstravom, esu įdėjęs čia į forumą fotkes. Kas dėl softo, pradėjau nuo Media Portalo, žinoma, kaip gi be jo. Netgi lietuvinti pluginus buvau pradėjęs ir t.t. Tačiau kuo toliau, tuo labiau entuziazmas blėso, taigi nustojau juo naudotis.

Filmus dabar pasiledžiu per MPC-HC, muziką per Winampą, ir jokių bėdų. Dar PowerDVD, kai norisi kokį bluray filmuką pasižiūrėti. Galų gale HTPC pavirto dar vienu kompu namuose, tik šį kartą su didesniu monitoriumi.

Joks paprastas kompas ir joks softas nepadarys geležies tokiu pat daiktu, kokiu yra gamykliniai HD grotuvai, pvz. Dune HD, Pop Cornai arba Tvixai. PC ir lieka PC.

Na, o gražūs ir stilingi Zalman ar Thermaltek korpusai irgi nėra variantas, kai jo kaina siekia pusę visos sistemos kainos. Taip kad nieko labai gero...

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Ket Kov 12, 2009 9:32 pm

Neoromancer rašė:O įdomu tie aušintuvai, kur prie CPU komplektuojami labai triukšmingi? Ar iš karto ieškotis kito, ar galima su komplektiniu išgyventi ? :-P
cia turbut kaip papuola. pasileisi ir nuspresi kaip ausys pasakys :)

pas mane su motinine tai gan didelis zalmano cooleris "stock"e buvo, tai su juo viskas ok.
Pirm0kas rašė:Vat aš pasakysiu, kad HTPC naudoju jau daugiau negu pusantrų metų.......
Joks paprastas kompas ir joks softas nepadarys geležies tokiu pat daiktu, kokiu yra gamykliniai HD grotuvai....
Na, o gražūs ir stilingi Zalman ar Thermaltek korpusai irgi nėra variantas, kai jo kaina siekia pusę visos sistemos kainos.
cia blogai supratau, ar turejai omeny, kad htpc patampa kai korpusas grazus??

Sirijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 9:05 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sirijus » Ket Kov 12, 2009 9:59 pm

Pirm0kas,
Nekalbek taip, dar entuziazma "atmusi" :grin:
As tik pradejau dometis HTPC ir kolkas dar jo noriu :D

Sirijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 9:05 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sirijus » Ket Kov 12, 2009 10:04 pm

Neoromancer,
Kodel AMD o ne Intelis?
Siaip esu uzdaves cia toki klausimuka, deja jokio atsakymo nesulaukiau..
Kas geriau renkantis HTPC sistema, AMD ar Intel?

Jei pakankamai buvau demesingas, pastebejau jog tai jau antrasis tavo AMD komplekas?


Sirijus

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 12, 2009 10:07 pm

navaras rašė:cia blogai supratau, ar turejai omeny, kad htpc patampa kai korpusas grazus??
Nereikia traukti atskirų žodžių iš konteksto. HTPC yra bendras tiek softo, tiek galingo hardwaro (jeigu domina HD turinys), tiek, kas be abejonės yra tiesa, stilingo ir tam pritaikyto korpuso derinys. Sakyk ką nori, bet paprastas kompas numestas prie teliko tikrai iškart nepadaro jo HTPC. Na, nebent kur nors giliai už spinteles užkiši, kad nesimatytų.

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Ket Kov 12, 2009 11:14 pm

Pirm0kas rašė:
navaras rašė:cia blogai supratau,
Nereikia traukti atskirų žodžių iš konteksto. HTPC yra bendras tiek softo, tiek galingo hardwaro
na as is sios diskusijos temos tai out, nes nuo konteksto greit nukrypsim (jau nukrypom :grin: )

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Kov 13, 2009 7:54 am

Neoromancer rašė:O įdomu tie aušintuvai, kur prie CPU komplektuojami labai triukšmingi? Ar iš karto ieškotis kito, ar galima su komplektiniu išgyventi ? :-P
Siaip klausimas kodel butent Athlon'a emei o ne Phenona ? Siaip su 45W procu manau butu galima issisukti ir su pasyviu ausinimu, manishkis 95W Phenonas praktiskai saltas buna su Nexus ausintuvu. O box'iniai ausintuvai tikrai garsiau dirba, priedo ventiliatorius mazesnis. Jei imsi kita ausintuva butinai ziurek kad butu su PWR funkcija, t.y. apsuku reguliavimu, tokie ausintuvai buna su 4 laidais. Kas del HDD WD green power, vienur skaiciau kad pas zmogu jis ant tiek karstas kad vos ranka eina nulaikyti, nu bet cia sito nezinau, pas ji buvo 1Tb laptopinis HDD. Kas dar del WD disku, jo sukeliamas garsas yra gana auksto daznio, kas kartais truputi nervina, Samsungas dirba zymiai zemesniu dazniu, Seagate neimk, nes kazkuri ju serija pradejo masiskai byreti.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Kov 13, 2009 8:21 am

tomakas rašė: Siaip klausimas kodel butent Athlon'a emei o ne Phenona ?
Būtent tokį procesorių pasirinkau todėl, kad puikiai žinau savo poreikius. Na ir šiek tiek įtakoja pinigai... Pastaruoju metu pašlijo :) Dėl klausimo kodėl AMD o ne INTEL, tai gal jau pas mane tokios tradicijos, simpatizuoju šiai kompanijai :)
tomakas rašė:Siaip su 45W procu manau butu galima issisukti ir su pasyviu ausinimu...
Apie pasyvų šiek tiek galvoju, bet jei kartais užsimanysiu sužaisti kokią strategiją, tai jau pasyvus gali ir nebepadėti.
tomakas rašė: Kas del HDD WD green power, vienur skaiciau kad pas zmogu jis ant tiek karstas kad vos ranka eina nulaikyti, nu bet cia sito nezinau, pas ji buvo 1Tb laptopinis HDD. Kas dar del WD disku, jo sukeliamas garsas yra gana auksto daznio, kas kartais truputi nervina, Samsungas dirba zymiai zemesniu dazniu, Seagate neimk, nes kazkuri ju serija pradejo masiskai byreti.
Dabar pas mane 120 GB WD, visai juo patenkintas. Na o pagal idėją tie WD GP turėtų būti ir tylūs ir našūs, nes tipo valdo energijos poreikį... Antra vertus gal ir nesigirdės to triukšmavimui, nes ant guminių pagalvėlių bus hardas...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Kov 13, 2009 8:52 am

Neoromancer rašė:
Dabar pas mane 120 GB WD, visai juo patenkintas. Na o pagal idėją tie WD GP turėtų būti ir tylūs ir našūs, nes tipo valdo energijos poreikį... Antra vertus gal ir nesigirdės to triukšmavimui, nes ant guminių pagalvėlių bus hardas...
Nu lauksim ziniu kai pilnai pasileisi sistema. As pagaliau jau atradau aukso viduriuka su PowerDVD9 H.264, Ati 9.2 video driveris, DVBViewer 4.0, ijungtas DXVA, pluginas ACamd 0.6.0.2 HD turinys CPU apkrauna nuo 6% iki 10%. Taip pat isspresta kirilicos problema kanalu pavadinimuose Windows Vista.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pir Kov 16, 2009 11:19 am

Neoromancer rašė:Ką gi... Šiandien mane pasiekė Gygabyte GA-MA78GM-S2H plokštė
Sveikinimai! Kazkada pries gerus puse metu mane irgi pasieke panasi plokste :) Bet ne tiksliai tokia pati. Buciau emes sita, bet tuo metu nebuvo LT pasiuloj tai paemiau GMP. Plokste suprine, jokiu problemu su ja. Aisku pasiskaicius ixbt forumus tai ten su visokiais turbinimais problemu pasitaiko... bet ne visiems tai aktualu. Na audio traktas silpnokas jeigu jungi per analoga, teko tuo isitikinti kai sedejau su ausinem. Bet realiai kas siais laikais ka nors jungia per analoga :)

Toliau siulau atkreipti demesi i NB (north bridge). Kadangi ten sedi IGP tai jis megsta pakaisti (kai gauna apkrova). Kartais, zmones sako, kad ir pakimba. Nesakau, kad ten butina keisti radiatoriu ar papildoma ausinima organizuoti, tiesiog galbut pasekti jo temperatura.

Del CPU coolerio tai labai svarbu ko tu tikiesi is sistemos, garsas didele dalimi priklausys nuo korpuso. Kuo uzdaresnis korpusas tuo aukstesne temperatura ir reikia daugiau aktyvaus ausinimo, kas priveda prie triuksmo. Is kitos puses kuo atviresnis korpusas tuo maziau reikia aktyvaus ausinimo, bet patys cooleriai geriau girdisi! Tamstos korpusas kaip matau yra gana atviras. Keletas variantu pasvarstymui: 1) Brangus rimtas radiatorius su vario vamzdeliais ir dideliu cooleriu 2) Stockinis radiatorius + 12 cm kokybiskas cooleris 3) Downclockingas/downvoltingas + didelis radiatorius. Visi variantai savotiskai idomus. Bet visgi turek omeny ir NB ausinima... Kitas momentas yra temperaturos reguliatorius - programele kuri seka ivairiu sistemos tasku T ir leidzia tuos taskus susieti su cooleriais. Idomus dalykas jeigu nusprestum naudoti 12cm ventiliatorius tai, kad jiems isjundinti is ramybes busenos reikialinga tam tikra minimali itampa, todel gali pasitaikyti priklausomai nuo modelio, kad ventiliatoriaus min. sukimosi greitis yra 800rpm. Dar yra toks CnQ modas kuri palaiko AMD, bet jis gali kelti problemu su kitu softu (o gali ir nekelti).

Toliau einam prie PSU. Na cia tavo atveju viskas gana paprasta - kokybiskas ATX dydzio PSU su 12cm cooleriu ir automatiniu apsuku reguliavimu.

Del HDD tai atkreipiu demesi, kad 3.5" HDD yra tikrai gana triuksmingi! Triuskmingi butent del sukeliamos vibracijos, kuri veliau eina per visa korpusa ir vercia galvoti apie kazkokias gumas, etc. Todel is karto rekomenduoju ziureti tik i 2.5" laptopinius 5400rpm HDD. Arba itin kruopsciai (jeigu yra tam salygos) atsirinkti 3.5" modeli kuris butu tylus.

Na ir niekas dar nepagalvojo apie DVD/BR irengini. Jie megsta snioksti! PC paprastai megsta viska skaityti max greiciu, o zmogui ziureti DVD arba BR uztenka (ir pageidautina!) 1x-2x greicio. Sitoj vietoj gelbsti velgi programele - apsuku reguliatorius. Bet pasirodo, kad negalima grubiai nustatyti greicio 1x ir pamirsti (beje, ne visi aparatai leidzia keisti skaitymo greiti!). Pasirodo, kad priklausomai nuo disko tipo CD/DVD/BR/kitas reikia parinkti skirtingus greicius. Aciu dievui yra AnyDVDHD (be kurio visvien neissiversi jeigu ziuresi BR) kuris sita darba atlieka idealiai ir nepastebimai.

Kagi, manau, pradziai uzteks :) Bus idomu isgirsti kaip seksis ir kuria kryptimi pasuksi, sekmes :)

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Pir Kov 16, 2009 3:49 pm

Aš taip pagalvojau, kad jei jau taip siekiama sumažinti media centro skleidžiamą garsą, galima juk įsigyti SSD hardą. Ten leist OS apsigyvent, o visą media medžiagą laikyti tinkliniam serveryje. Tuomet viskas dar ir visame tinkle bus prieinama, o sistema SSD gyvens greitai ir tyliai.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pir Kov 16, 2009 4:01 pm

Na o kiek kainuoja tas SSD variantas ? Mačiau pas kiniečius pirkti adapterių, jungiami per IDE ir gali aptarnauti CF arba SD korteles... Bet toks variantas manau nepatikimas, nes teoriškai Win OS turėtų "sudrožti" kortelę... Bet sparta būtų gera.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių