• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

padekit issirinkti automagnetola

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

padekit issirinkti automagnetola

Standartinė tomhanks » Tre Gru 26, 2007 2:58 pm

Tai va noriu ismananciu apie audio paklausti koki modeli pirkti mane domina ALPINE nezinau gal ir kitu firmu geru yra bet man patinka sita praeita savaite nusipirkau ALPINE CDA-9856R bet negroja cd normaliai groja groja uzstringa ir ismeta ERROR vel idedu cd isnaujo vel groja paskui vel tas pats tai vat vaziuosiu keisti i kita tai noriu paklausti gal koki modeli pasiulytumet noreciau ALPINE 9855R arba 9835R nelabai zinau ka daryti o kaip Pioneer?nu vnz laukiu jusu patarimu :-?

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Tre Gru 26, 2007 3:59 pm

rinkis blaupunkt koki modeli ,jie brangoki ,bet kainuoja pns kaip ir pioneer,bet su pioneer nesulyginsi,aukstos klases blaupunkt mazai su kuo eina sulygint kokybes atzvilgiu ....tad nr 1 is mano patirties yra blaupunkt ,nr2 clarion tikrai kokybe uz pioneer ir alpine aukstesne,o jau toliau visa kita ....patikek kai turesi aukstos klases blaupunkt suprasi ,kad mano zodziai cia tikrai buvo i tema ir dziaugsies ,kad rinkais butent blaupunkt
----------------------------------------------------

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Ket Gru 27, 2007 2:25 am

aciu uz tavo nuomone bet kad nelabai isvaizdus man tie blaupunktai arba as nezinau modeliu normaliu gal gali ka patart konkreciai :-?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ket Gru 27, 2007 7:34 am

Šiaip kiek žinau JVC yra neblogi
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Gru 27, 2007 8:56 am

Jeigu skambėjimas pirmoj vietoj , o ne išvaizda tai imk Becker.Aš tik šitus dabar visad naudoju.

Arasss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: Pir Lap 06, 2006 5:46 pm
Susisiekti:

Standartinė Arasss » Ket Gru 27, 2007 8:56 am

..kiek man teko isbandyti tai geriausiai patiko pioneer,bent geriausiais garsas isgaunamas, ( bet koloneles tai tikrai nera geros pioneer). Bratka prekiauja auto, tai magiu neviena ciupinejs ir isbandes, tiesiog savo masinoj keciau mages ir ziurejau su kuria kaip, taip mano nuomone 1.pioneer 2.sony 3.kenwod-jvc 4. blaupunkt, cia lyginau 6-7 klases mages.) O jei yra galimybe tai nuvaziuok kas deda audio aparatura ir paklausinek, tik aisku ne pas tuos, kurie kazkokia firma reklamuoja, tai tikrai manau gausi info.

Dpolis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Pir Lap 06, 2006 3:27 pm
Susisiekti:

Standartinė Dpolis » Ket Gru 27, 2007 11:24 am

Alpine pirmaja automagnetolu gamyboje, gaminio ir garso kokybe, ir net nera ko lygint vidutiniokus Pioneer ar Blaupunkt.

Skambejimas kiekvinam pagal poreikius vienam gražu kai tik subas bumsi kitam reik plasmasinio graso ir t. t. :)
Paskutinį kartą redagavo Dpolis Ket Gru 27, 2007 11:29 am, redaguota 2 kartą(us).

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Standartinė marko22 » Ket Gru 27, 2007 11:24 am

pritariu Arasss.pioneer mosfetai garso atzvilgiu man geriausi,nesvarbu koks modelis,gali but pats seniausias,svarbu,kad butu mosfet.gali nemoket ir sureguliuot,vistiek jis graziai skambes.aisku cia skonio reikalas.kiek koloneliu bandziau pioneer,nu nei viena nepatiko,isskyrus subai.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Standartinė marko22 » Ket Gru 27, 2007 11:46 am

alpine ir kaina gera turi.o cia lietuva fufeliais uzversta.tik varda gadina.1000lt investavus,manau,kad tik alpine pavadinima nusipirksi.gal kas ziurit per mtv pimp my ride uk,tai ten kiek pastebejau montuoja vien tik pioneer magnetolas.tai anglijoj kaip ir geriause varda turetu turet pioneer.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Ket Gru 27, 2007 2:44 pm

na kadangi gyvenu Airijoje tai galiu sau leisti nusipirkti brangiu modeliu ir cia tikrai jau fufeliu nera :) kiek ziurejau ir skaiciau forumu apie audio tai visi uz Alpine eina bet vat koki modeli pasirinkt konkreciai tai jau problema labai jau daug visokiu nuomoniu o praktikoje visu gi neisbandysi :lol:

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Ket Gru 27, 2007 2:46 pm

o visokie SONY,JVC,KENWOOD tai tik slamsto prikisti pigus zaisliukai ir tikrai neverti demesio :)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ket Gru 27, 2007 6:06 pm

Nu va giri tą ALPINE, nusipirkai, a CD normaliai nepaskaito ot ir tau firma.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pen Gru 28, 2007 12:04 am

nerux rašė:Nu va giri tą ALPINE, nusipirkai, a CD normaliai nepaskaito ot ir tau firma.
negiriu as tos Alpine o pasytaiko visko bet tai dar nereiskia kad tai sudas :-?

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pen Gru 28, 2007 12:38 am

va konkretus modelis ,mano svajone,bet deja man per brangi ,lietuvoj lyg apie 2000lt eina,kur nors ebay gal pigiau randamas http://www.blaupunkt.com/uk/7646828310_main.asp su jokiu mosfetu nesulyginsi ir siaip ne vienas mosfet man ispudzio nepadare cia pioneer ispusta reklama ir tiek ,jautri ausis tikrai supras ,kad blaupunkt daug kokybiskesnis uz analogiskos klases konkurentus
----------------------------------------------------

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pen Gru 28, 2007 2:10 am

gal tikrai geras aparatas bet jau isvaizda tai ragai atrodo kaip 50 metu radija :( bet aisku svarbu kas viduje yra,bet isvaizda irgi nepaskutini vaidmeni atlieka :) reiks pasidairyti kaip gyvai atrodo gal pasikeis nuomone :) aciu anyway

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Gru 28, 2007 8:29 am

tomhanks rašė:na kadangi gyvenu Airijoje tai galiu sau leisti nusipirkti brangiu modeliu ir cia tikrai jau fufeliu nera :) kiek ziurejau ir skaiciau forumu apie audio tai visi uz Alpine eina bet vat koki modeli pasirinkt konkreciai tai jau problema labai jau daug visokiu nuomoniu o praktikoje visu gi neisbandysi :lol:
:D :D :D :D man cia tai patiko!!!Kadangi gyvenu Airijoi,galiu sau leisti nusipirkt brangiu modeliu ir cia tikrai fufeliu nera.
Nu vyruks pavaro.
Taip iseina,kad as Lietuvoi gyvendamas negaliu sau leist brangesnio daikto :-P :D :D
o ir fufelio ten esu isvezes nemaza kieki.Mano pazystamas kas savaite tarpini siuntini praleidzia is china i irlend su ivairia aparatura,tarp ju ir masinine.Sumos tikrai tomhanks zinok nemazos.O ir siuntinukai eina i parduotuves is kur tu ten daug uzdirbdamas ta fufeli perki :D
Paveikslėlis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Standartinė marko22 » Pen Gru 28, 2007 10:18 am

nu gyvenau ir as toj airijoj.uzeidavau kartais i technikos parduotuve.tai alpine net i stenda nebudavo ideti,nebuvo galimybes ir palygint su kitom magnetolom kaip skamba.o budavo sumestas i kampa vienas modelis ir paleistas papigiai.bratokas buvo nesenai nusipirkes toki pat modeli cia lietuvoj,sumokejo ciut nedvigubai brangiau uz naudota ,nesugebejau iaiskint,kad cia ne magas.po trieju men atydavem kartu su masina,kaip prie to paties,nes pradejo strikt snukis,vienu zodiu nekokybiskai surinktas. nu jis kale neblogai,bet kiek bereguliavau,sau malonu skambesi ausei neradau.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pen Gru 28, 2007 12:13 pm

seewolf rašė:
tomhanks rašė:na kadangi gyvenu Airijoje tai galiu sau leisti nusipirkti brangiu modeliu ir cia tikrai jau fufeliu nera :) kiek ziurejau ir skaiciau forumu apie audio tai visi uz Alpine eina bet vat koki modeli pasirinkt konkreciai tai jau problema labai jau daug visokiu nuomoniu o praktikoje visu gi neisbandysi :lol:
:D :D :D :D man cia tai patiko!!!Kadangi gyvenu Airijoi,galiu sau leisti nusipirkt brangiu modeliu ir cia tikrai fufeliu nera.
Nu vyruks pavaro.
Taip iseina,kad as Lietuvoi gyvendamas negaliu sau leist brangesnio daikto :-P :D :D
o ir fufelio ten esu isvezes nemaza kieki.Mano pazystamas kas savaite tarpini siuntini praleidzia is china i irlend su ivairia aparatura,tarp ju ir masinine.Sumos tikrai tomhanks zinok nemazos.O ir siuntinukai eina i parduotuves is kur tu ten daug uzdirbdamas ta fufeli perki :D
o del fufeliu tai reikia zinoti kur pirkti taip kad nevaryk cia nezinodamas negadink nuotaikos neturi ka pasakyti konkrecia tema tai mesakyk


nu va prasideda kabinejimaisi :-D as nesakau kad tu budamas Lietuvoje tu negali nusipirkti brangesnio modelio,bet jei toks zlibas esi tai pajamos lietuvoje ir airijoje skiriasi.jei tu gali nereiskia,kad ir visi gali :oops: as jau nelyginsiu cia kainu lietuvos ir airijos pragyvenimo lygio :sad: :-D

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pen Gru 28, 2007 2:05 pm

automagnetola dar ne viskas....tai viso labo tik apie 50 proc. kokybės....kitas dalykas tai garso stiprinimo aparatūra....va čia tai jau galite ginčytis iki pamėlinavimo....nes neužtenka vien tik laidukus išvedžioti....ir kainelė pajungimo....net airijoje sunkiai įkandamas malonumas...pvz....mano bičiulis susikomplektavo už 6000 lt... bet įdėjimas su garso zonų keitimu...ir kt pribambasais jam atsėjo dar 3000lt. :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pen Gru 28, 2007 3:13 pm

remigijus rašė:automagnetola dar ne viskas....tai viso labo tik apie 50 proc. kokybės....kitas dalykas tai garso stiprinimo aparatūra....va čia tai jau galite ginčytis iki pamėlinavimo....nes neužtenka vien tik laidukus išvedžioti....ir kainelė pajungimo....net airijoje sunkiai įkandamas malonumas...pvz....mano bičiulis susikomplektavo už 6000 lt... bet įdėjimas su garso zonų keitimu...ir kt pribambasais jam atsėjo dar 3000lt. :)
nu as nesuprantu ar cia is pavydo kad as dirbu airijoje taip biesinates ar ka :oops: az nezadu dalyvauti audio konkurse ir man nereikia tu tukstantiniu malonumu klausimas buvo paprastas :D o kiek as galiu sau leisti ir ar brangu tai man ar prabangu tai jau atleiskit ne jusu reikalas :D skaicuokit savo galimybes ,bet nemano :D as cia ne gincu diskusija noriu pradeti taip kad baikit rasyti tas nesamones ne pagal tema :-D

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Standartinė ziko » Šeš Vas 16, 2008 7:41 pm

remigijus rašė:automagnetola dar ne viskas....tai viso labo tik apie 50 proc. kokybės....kitas dalykas tai garso stiprinimo aparatūra....va čia tai jau galite ginčytis iki pamėlinavimo....nes neužtenka vien tik laidukus išvedžioti....ir kainelė pajungimo....net airijoje sunkiai įkandamas malonumas...pvz....mano bičiulis susikomplektavo už 6000 lt... bet įdėjimas su garso zonų keitimu...ir kt pribambasais jam atsėjo dar 3000lt. :)
kazkokia nesamone det i auto tokia aparatura: vis vien vaziuojant tau bus pasaliniai garsai :-?
Mažiausiai suprantantis asmuo turi tvirčiausią nuomonę

darkam5
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 12:32 pm
Miestas: UOSTAMiESTIS
Susisiekti:

Standartinė darkam5 » Sek Vas 17, 2008 10:14 am

ziko rašė:
remigijus rašė:automagnetola dar ne viskas....tai viso labo tik apie 50 proc. kokybės....kitas dalykas tai garso stiprinimo aparatūra....va čia tai jau galite ginčytis iki pamėlinavimo....nes neužtenka vien tik laidukus išvedžioti....ir kainelė pajungimo....net airijoje sunkiai įkandamas malonumas...pvz....mano bičiulis susikomplektavo už 6000 lt... bet įdėjimas su garso zonų keitimu...ir kt pribambasais jam atsėjo dar 3000lt. :)
kazkokia nesamone det i auto tokia aparatura: vis vien vaziuojant tau bus pasaliniai garsai :-?
kas nori aukstos garso kokybes tas ir po dvigubai tiek suplakia, esu sedejas a8 visa aparatura su montavimu 25000, viskas Bose firmos. tai patikek koks skambesys, net nesinori islipti is tos masinos.

darkam5
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 12:32 pm
Miestas: UOSTAMiESTIS
Susisiekti:

Standartinė darkam5 » Sek Vas 17, 2008 10:14 am

ziko rašė:
remigijus rašė:automagnetola dar ne viskas....tai viso labo tik apie 50 proc. kokybės....kitas dalykas tai garso stiprinimo aparatūra....va čia tai jau galite ginčytis iki pamėlinavimo....nes neužtenka vien tik laidukus išvedžioti....ir kainelė pajungimo....net airijoje sunkiai įkandamas malonumas...pvz....mano bičiulis susikomplektavo už 6000 lt... bet įdėjimas su garso zonų keitimu...ir kt pribambasais jam atsėjo dar 3000lt. :)
kazkokia nesamone det i auto tokia aparatura: vis vien vaziuojant tau bus pasaliniai garsai :-?
kas nori aukstos garso kokybes tas ir po dvigubai tiek suplakia, esu sedejas a8 visa aparatura su montavimu 25000, viskas Bose firmos. tai patikek koks skambesys, net nesinori islipti is tos masinos.

blazerman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Standartinė blazerman » Sek Vas 17, 2008 10:36 am

1. Alpine
2. Clarion
3. Pioneer
4. JVC

tai mano ausimis geriausias ketvertukas, nekalbant apie nakamichius ir t.t. tiesiog ketvertukas is populiariausiu lietuvoje. 9 metu patirtis aparaturs montavime ir ne viena prizine vieta papaltijo valstybese... gal kam atrodo kitaip, kiek galvu tiek ir nuomoniu :D

Vartotojo avataras
rimantasval
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Tre Vas 07, 2007 9:06 pm
Miestas: Vilnius-Silute
Susisiekti:

Standartinė rimantasval » Sek Vas 17, 2008 2:33 pm

Pats nesenai nusipirkau Kenwood, yra usb ir kitokie pricindalai. Dar pries tai buvau pasiemes dziuvesi (JVC) irgi su usb, tai pasirode nieko vertas slamstas. Ekranai daugeliu sudaryti is pagaliuku ir siaip nera nei i ka ziuret, nei ko klausyt :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių