• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

5G Jau Lietuvoje !!!

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:39 am

ŠizofrenijosFerma rašė: Ant Sau 17, 2023 11:52 pm
Kiesa2 rašė: Ant Sau 17, 2023 10:10 pm
ŠizofrenijosFerma rašė: Ant Sau 17, 2023 9:23 pm

Telia apie tą 5G rėkia jau n metų, koks greitis? Kiek tenka domėtis kiti kalba, kad dar tas 4G lenkia tą 5G ar greitis panašus. Kol pas mus bus išreklamuotas tas greitis dar n metų turbūt praeis. O Telia aplamai kiek giriasi, tai net ir juokas ima. Realiai čia tas pats kaip nusipirkti kokį šaldytuvą su internetų ar skalbimo mašiną realios naudos mažai, bet va žinai kad yra ta funkcija :D Kaip bus tas greitis kosminis tada ir bus galima džiaugtis, dabar dzin ir tie jų pareiškimai ir tie neva naudos visokios reklamavimai. Iki jų fantazijos dar daug žemes ap...ti reikės kol kas bus manau :)
Ka cia svaigsti kur telios paleistas 3500hz daznis valina kaip sviesolaidis 900 1000mbps virs.Kur nera 700mhz daznis su 4g dazniais ir gerai traukia.
Kur toks greitis pasiekiamas buitiniam vartotojui? Nes kiek teko skaityti atsiliepimus niekam neteko tokių greičių dar pajausti. Galima konkrečius adresus, ne testinius ar Telia ten eksperimentus, o realius buitinių vartotojų pasiektus greičius? Pagal RRT matau Telia pasiekė 160mbps kiek matau aš su nepilnu 4G vakarais panašiai pasiekiu, kur tas 1000mbps?
Va prašau žmogus Kėdainiuose turi tai nesvaik kai neįmanoma pasiekt su nokia isoriniu modemu.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:39 am

IMG_20230118_013759_952.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:40 am

Atsidaryk telia ryšio žemėlapį pasirinkt varnele tik telia 5g greitas ir mastysi kur veikia. Veikia mazai nes labai aukštas dažnis ir kanalo plotis 100mhz delto trumpa atstumą traukia.

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 1:46 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:39 am
ŠizofrenijosFerma rašė: Ant Sau 17, 2023 11:52 pm
Kiesa2 rašė: Ant Sau 17, 2023 10:10 pm

Ka cia svaigsti kur telios paleistas 3500hz daznis valina kaip sviesolaidis 900 1000mbps virs.Kur nera 700mhz daznis su 4g dazniais ir gerai traukia.
Kur toks greitis pasiekiamas buitiniam vartotojui? Nes kiek teko skaityti atsiliepimus niekam neteko tokių greičių dar pajausti. Galima konkrečius adresus, ne testinius ar Telia ten eksperimentus, o realius buitinių vartotojų pasiektus greičius? Pagal RRT matau Telia pasiekė 160mbps kiek matau aš su nepilnu 4G vakarais panašiai pasiekiu, kur tas 1000mbps?
Va prašau žmogus Kėdainiuose turi tai nesvaik kai neįmanoma pasiekt su nokia isoriniu modemu.
Aš nesakiau, kad neįmanoma, aš rašiau, kad neteko matyti, kad kažkam pavyko. Jei kažkam pavyko valio, vadinasi telia ne tik n metų liežuviu plaka. Ryšio žemėlapiai ne rodikliai, ten tokių pievų jie prirašo, kad verkit norisi Pagal juos pas mane 4G kaip Edge ar 3G turėtų veikti, o traukia kaip šviesolaidžio greičiai parsiuntimo kartais. Tai labai nepasitikėčiau.

Radau, ačiū, pasikartosiu valio, kad Telia ne tik Liežuviu plaka, bet ir sparčiai dirba. Bet dar kartą rašau, kas ryšio žemėlapyje, dar neatitinka realios situacijos, bet jau supratau Telia jau traukia vietomis tie kosminiai greičiai, kas yra smagu. Tikėkimės kiti operatoriai ir nestovi vietoje.
Paskutinį kartą redagavo ŠizofrenijosFerma Tre Sau 18, 2023 1:50 am, redaguota 1 kartą(us).
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:49 am

Untitled.png
va galingesnio modemo antenos reikia nei ta nokia kur palaiko tik 1gbps tada trauks daugiau
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:52 am

Pavz su situo eitu pasiekt kiek telia zada https://modemas.lt/4g-lte-cat22-iki-24- ... _10m_laidu dabar veikia 5g nsa kartu su 4g.Kitamet zada paleist atskira savarankiska nuo 4g 5g sa standalone.Tada pingas sumazes.Bus dazniu agregacijos kaip su 4g.

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 1:54 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:49 am Untitled.png va galingesnio modemo antenos reikia nei ta nokia kur palaiko tik 1gbps tada trauks daugiau
Supratau, ačiū. Jo bet žiūriu vietomis tik, didžiuosiuose miestuose kaip bebūtų keista iki Kėdainių toli kaip kur. Gal todėl ir atsiliepimai tokie, o tie vienetiniai taškai ir pan., matyt ir lieka ne pastebėti. Bet Telia čia ant smūgio žiūriu susigriebė, nes dar praeitų metų rudenį atrodo didžiųjų miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir t.t.) skundėsi, kad nieko dar doro iš to 5G. O va Kėdainiai pasirodo jau vietomis gali džiaugtis :) Jei gerai atsimenu, kažkur social. tinkluose rašė komentaruose.
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:55 am

o ir su 4g be 5g dabar galima pasiekt ispudingus greicius kaip bokstas atlaisveja pavz pas mane 470mbps buvau pasiekes su nokia isoeiniu lauko modemu antena https://tele2.lt/privatiems/lauko-ir-vi ... 1510300001 tele2 duoda isbandyt 14d nemokamai seniau dave dabar gal jau ne

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 1:56 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:52 am Pavz su situo eitu pasiekt kiek telia zada https://modemas.lt/4g-lte-cat22-iki-24- ... _10m_laidu dabar veikia 5g nsa kartu su 4g.Kitamet zada paleist atskira savarankiska nuo 4g 5g sa standalone.Tada pingas sumazes.Bus dazniu agregacijos kaip su 4g.
Kad jie ten pagal švedus man atrodo daro viską, bent jau įranga pas juos vos ne identiška ką švedai siūlo.
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 1:59 am

Untitled.png
Bite kazka bando bet telios greicio nesiekia kiek zmones bande.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Tre Sau 18, 2023 2:01 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:01 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:55 am o ir su 4g be 5g dabar galima pasiekt ispudingus greicius kaip bokstas atlaisveja pavz pas mane 470mbps buvau pasiekes su nokia isoeiniu lauko modemu antena https://tele2.lt/privatiems/lauko-ir-vi ... 1510300001 tele2 duoda isbandyt 14d nemokamai seniau dave dabar gal jau ne
Tai va tame ir yra kalba, kad prie bokšto. Man atrodo aktualiau būtų kur centruose, kur žmonių daugiausiai. Prie bokšto tikiu, kad ir daugiau įmanoma. Aš su 4G deja išspaudžiu nedaug palyginus iki 150mbps atrodo lyg buvo, bet nelabai man to greičio reikia, svarbiau ryšys geras. O ir šviesolaidis yra, tai kaip ir viskas dzin. Nelabai suprantu ir tų 5G reikalingumą buitiniams, piratams nebent bus aktualu. O šiaip verslui ir verslo teikimui. Buitiniai nebent tik tuo pasinaudos ką pasiūlys verslas, o šiaip dabar tik pasigirti gali, o ką su tuo greičiu veikti turbūt dažnas net nežino be siuntimo failų, kam realiai pilnai užtenka ir 4G manau, na gal ne visur :)
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:03 am

ŠizofrenijosFerma rašė: Tre Sau 18, 2023 2:01 am
Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:55 am o ir su 4g be 5g dabar galima pasiekt ispudingus greicius kaip bokstas atlaisveja pavz pas mane 470mbps buvau pasiekes su nokia isoeiniu lauko modemu antena https://tele2.lt/privatiems/lauko-ir-vi ... 1510300001 tele2 duoda isbandyt 14d nemokamai seniau dave dabar gal jau ne
Tai va tame ir yra kalba, kad prie bokšto. Man atrodo aktualiau būtų kur centruose, kur žmonių daugiausiai. Prie bokšto tikiu, kad ir daugiau įmanoma. Aš su 4G deja išspaudžiu nedaug palyginus iki 150mbps atrodo lyg buvo, bet nelabai man to greičio reikia, svarbiau ryšys geras. O ir šviesolaidis yra, tai kaip ir viskas dzin. Nelabai suprantu ir tų 5G reikalingumą buitiniams, piratams nebent bus aktualu. O šiaip verslui ir verslo teikimui. Buitiniai nebent tik tuo pasinaudos ką pasiūlys verslas, o šiaip dabar tik pasigirti gali, o ką su tuo greičiu veikti turbūt dažnas net nežino be siuntimo failų, kam realiai pilnai užtenka ir 4G manau, na gal ne visur :)
Tai savo adresa ivesk zemelapi ir matysi tiketina greiti.Ar pasimk isorini lauko modema antena ir bandyk.Bite naudoja mezono dazniu band 38 band 40 bet stebuklu nesiekia.Nors turi n28 700mhz ir 3500mhz liceznijas laimeje bet kazko naudoja pagrine mezono daznius.O ju 4g niekam tikes zmones skundziasi vakarais .Kai telia visur naujina bokstus ir greiciai zjb dabar.
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Tre Sau 18, 2023 2:05 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:04 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:59 am photo_2022-12-29_19-04-41.jpgBite kazka diegia bet kiek zmones bande nieko telios greiciu nepasiekia
Mačiau Telia ten vadovo kažkurio konferencijos šiek tiek apie tuos 5G ir t.t. tai gerai pasakė, man sako klausimas iš vis kas ta Bite naudojasi :) Tai, kad tie tik PROFAIS pasigirti gali, beje Tele2 buvęs komunikacijos ekspertas ir gerai užvartė, kad senais gerais laikais kaip tele2 iš sunkvežimio atrodo telefonus dalino visi juokėsė, tai sakė tuos darbuotojus su tokiomis genialiomis mintimis į Bitę išsiuntė :) Dabar matom kas lyderiauja su mobilaus ryši tiekimu, kas konkuruoja, o kas tik dėl vaizdo :)

Ką tu kalbi apie Telia, jei Bitė Tele2 nepaveja :D
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:06 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:03 am
ŠizofrenijosFerma rašė: Tre Sau 18, 2023 2:01 am
Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 1:55 am o ir su 4g be 5g dabar galima pasiekt ispudingus greicius kaip bokstas atlaisveja pavz pas mane 470mbps buvau pasiekes su nokia isoeiniu lauko modemu antena https://tele2.lt/privatiems/lauko-ir-vi ... 1510300001 tele2 duoda isbandyt 14d nemokamai seniau dave dabar gal jau ne
Tai va tame ir yra kalba, kad prie bokšto. Man atrodo aktualiau būtų kur centruose, kur žmonių daugiausiai. Prie bokšto tikiu, kad ir daugiau įmanoma. Aš su 4G deja išspaudžiu nedaug palyginus iki 150mbps atrodo lyg buvo, bet nelabai man to greičio reikia, svarbiau ryšys geras. O ir šviesolaidis yra, tai kaip ir viskas dzin. Nelabai suprantu ir tų 5G reikalingumą buitiniams, piratams nebent bus aktualu. O šiaip verslui ir verslo teikimui. Buitiniai nebent tik tuo pasinaudos ką pasiūlys verslas, o šiaip dabar tik pasigirti gali, o ką su tuo greičiu veikti turbūt dažnas net nežino be siuntimo failų, kam realiai pilnai užtenka ir 4G manau, na gal ne visur :)
Tai savo adresa ivesk zemelapi ir matysi tiketina greiti.Ar pasimk isorini lauko modema antena ir bandyk.Bite naudoja mezono dazniu band 38 band 40 bet stebuklu nesiekia.Nors turi n28 700mhz ir 3500mhz liceznijas laimeje bet kazko naudoja pagrine mezono daznius.O ju 4g niekam tikes zmones skundziasi vakarais .Kai telia visur naujina bokstus ir greiciai zjb dabar.
Tai va apie ką ir kalbu Telia ir Tele2 bando investuoti ir tobulinti ryšį, tuo tarpu bitė apie profus kalba. Mokina telefonais naudotis ir t.t. :D Tai va tokie ir rezultatai.
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:08 am

Tele2 negirk ir nekazka uzmiesti daug kur paleide po du daznius ir pamirse 1800 800.Tas tele2 kaip bite tik reklamose giriasi.Kai telios dabar veikia beveik visur jau 700 800 900 1800 2100 2600.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:11 am

Telia isjunge 3g ir gudriai padare 900 perleido ant 4g.ir rase naudos taipat ir 5g.O tele2 ir bite neisjunge dar kolkas 3g.

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:13 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:08 am Tele2 negirk ir nekazka uzmiesti daug kur paleide po du daznius ir pamirse 1800 800.Tas tele2 kaip bite tik reklamose giriasi.Kai telios dabar veikia beveik visur jau 700 800 900 1800 2100 2600.
Aš Tele2 negiriu, bet kiek tenka skaityti RRT ataskaitas dažnai antri, nors nuo Telia ir atsilieka. Bent bent jau nevarto apie kažkokius profus. Telia investuoja, turi ir iš ko. Tele2 gal kažką daro, bet pritariu per silpnai. Jie ir 4G ne pilnai susitvarkę, bet bent jau kažką dar daro. Nu bitė visiškai man ne ties tuom dirba. Tai Telia atsilaisvino dažnius dėl 5G. Kiek teko girdėti Tele2 atrodo ir ketina tai daryti, bet kada bus tai nežinau. Čia taip miglotai viskas girdėta kažkada, Telia kažkaip ties tuom dirba geriau. Tele2 Volte tik dabar paleidinėja, kas ir... absurdas. Aišku ateis laikas ir tam 3G atjungs, bet jo ilgokai čia jie kažkaip su tais 5G ryšiais. Nors pati Telia ir buvusi lyderiaujanti Europoje bent jau, apsi...no, prisigyrė ir dabar va taip. Suprantu kaimynai neleido su tais reikalingais dažniais. Bet dabar kas pasikeitė? Patys pripažino leidimų neturi ėjo kitu keliu ir nachališkai viskas padaryta. Esmė, kad nei viena soperatorius operatorius pas mus nėra tobulas, vienas giriasi pastoviai, kitas vejasi tik, trečias iš vis vėjus gaudo. Seniai galėjom turėti tą 5G, bet... kažkada ir tele2 su ta bite susitvarkys, bet šiandien dienai telia dar smagu, kad atsigriebė. Tiesa naudos mažai man iš tų jų greičių, ateityje gal bus ir naudinga, bet šiandien dienai tai matau kaip rinkodarinį triuką, o ne kažkoia itin naudingą paslaugą.
Paskutinį kartą redagavo ŠizofrenijosFerma Tre Sau 18, 2023 2:18 am, redaguota 1 kartą(us).
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:15 am

Va ir jau nera ka daugiau kalbet http://www.technologijos.lt/n/technolog ... tu?l=2&p=1 iki siu metu vasaros vidurio 5g bus visoj lt rase.Telia naudos 5g ir 900 ir 2100 jau naudoja vilniuj nuo pat pradziu.Tai dabar 3 dazniai bus ant 5g 700 900 3500.Turbut kai sa bus kolkas su nsa agreguoja is 4g dazniais.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:19 am

Pasigooglink 5g sa ir nsa kuo skiriasi.Dabar dar daug zmoniu turi tik 4g irenginius.Todel paleido kad ir tiek ir tiek nepralostu.Kitamet zada atskirai paleist 5g standalone.

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:23 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:15 am Va ir jau nera ka daugiau kalbet http://www.technologijos.lt/n/technolog ... tu?l=2&p=1 iki siu metu vasaros vidurio 5g bus visoj lt rase.Telia naudos 5g ir 900 ir 2100 jau naudoja vilniuj nuo pat pradziu.Tai dabar 3 dazniai bus ant 5g 700 900 3500.Turbut kai sa bus kolkas su nsa agreguoja is 4g dazniais.
Telia ant visko jau lenkia konkurentus. Jie investuoja kiek suprantu nemažai, bet pasižiūrėt reiktų ir į viską detaliau. Ryšys Tele2 pigiausias, veikia miestuose, aplink juos kiek tenka girdėti puikiai. Aišku kur atokiau gal ir yra visko, bet visko yra ir su ta pačia telia. Apie bite jau nekalbu, nes tragiška. Bet kainos kokios pas telia ir svarbus momentas. Tai kaip pagalvoju kam man tas 5g ar dar ten tie greičiai kaip konkurentas siūlo pigiau ir ne ką blogiau. Kalbu apie 4G. 5G šiandien dienai telia pagal ataskaitas be konkurencijos, bet nereiktų pamiršti, kad konkurentai susigriebs, ne kartą buvo su telia taip. Prisigiriai ir šast jau sekančiuose matavimuose tele2 lipa ant kulnų. Bitė tuo tarpu apie profus varo :)
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:26 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:19 am Pasigooglink 5g sa ir nsa kuo skiriasi.Dabar dar daug zmoniu turi tik 4g irenginius.Todel paleido kad ir tiek ir tiek nepralostu.Kitamet zada atskirai paleist 5g standalone.
Tau asmeniškai kas nuo to skiriasi, kad gausi tuos kosminius greičius? Dainą parsipūsi greičiau ar filmą? Gal man čia taip nuskilo, nežinau bet aš ir be 5G nevargus su tais greičiais. Užtenka kokie yra. Kaip jau minėjau čia toks kaip rinkodarinis triukas. Nusipirk ferrari bus tas pats klausimas ar Lietuvoje pilnai su ja palakstysi. Tai čia tas pats. Įmonės kaip telia žaidžia ant to, bet realiai vienetai kam tai aktualu. Pasižaisi dieną, kitą, žinosi, kad gali. Bet praktiškai neišnaudosi to greičio. Nei tu užsiminėti kažkokiais automobiliais varomais tuo 5G nei dar ten ką žada telia ir kiti. Eiliniam žmogui tai tik greitis. Aš nei šviesolaidžio net 1 - 2GB nesinaudoju, kam man tas 5G tokiu greičiu. Turiu telefoną, kuriame net nededu kortelės ir naudojuosi 4G telefonu :) Kad intiką mobilų rytų greičiau? Ačiū nereikia :)
Paskutinį kartą redagavo ŠizofrenijosFerma Tre Sau 18, 2023 2:29 am, redaguota 1 kartą(us).
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:26 am

Nelabai tie tele2 uzlips ant kulnų telia daigaiusia dazniu turi ir danziu konkurse 5g geriausius nu griebė.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė Kiesa2 » Tre Sau 18, 2023 2:29 am

Šiai dienai is telios geriausia ezio kortele jei 5g nereikia su planu oho. Ir turėsi gera intika visur.

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:31 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:26 am Nelabai tie tele2 uzlips ant kulnų telia daigaiusia dazniu turi ir danziu konkurse 5g geriausius nu griebė.
Tai telia iš principo jau vargu ar bus nugalima, bet tele2 bent 4G atveju atsimenu buvo sukėlus konkurenciją kažkuriuo čia metu, gyrėsi pirmi pagal greitį ir t.t. Aiškua telia ir į tai sureagavo. Ir susigrąžino pozicijas. Geras intikas ir ryšys ir tele2 yra, nelabai suprantu kodėl turėčiau mokėti kažkam daugiau, jei kažkas siūlo pigiau už taip pat veikiantį puikų ryšį ir internetą?
Paskutinį kartą redagavo ŠizofrenijosFerma Tre Sau 18, 2023 2:34 am, redaguota 1 kartą(us).
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Vartotojo avataras
ŠizofrenijosFerma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2023 7:17 pm

Re: 5G Jau Lietuvoje !!!

Standartinė ŠizofrenijosFerma » Tre Sau 18, 2023 2:32 am

Kiesa2 rašė: Tre Sau 18, 2023 2:29 am Šiai dienai is telios geriausia ezio kortele jei 5g nereikia su planu oho. Ir turėsi gera intika visur.
Nu ačiū, jau geriau 4G ir pigesni planai, nei ežio kainodara ir telia greičiai :) Aš turiu kur dėti pinigus ir be ežio kosminių kainų ir telia kosminių greičių :)
PROFILIS TRINAMAS, NES ČIA PASIRODO NE TEN PATAIKIAU. KAIP KURIEMS SUSIVAIDENO KAŽKAS, KAŽKAIP NESINORI NIEKO BENDRO TURĖTI SU TAIS KURIE RAUNASI IŠ ORO IR MATO KO NĖRA. GOOD LUCK. BŪKIT KIETI TARPUSAVYJE, NES SU TAIS KURIE ATSIKERTA NE KAŽKAS GAUNASI JUMS, TAI SUMENKINTI NESINORI "AUTORITETO" :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių