• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Jamam kol dar duoda

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
j0vany1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sek Gru 25, 2016 1:39 pm
Susisiekti:

Jamam kol dar duoda

Standartinė j0vany1 » Sek Gru 25, 2016 1:44 pm

Tai gali jums Padeti. Man prireike labai daug laiko kol viska issiaiskinau kas ir kaip uzsiemu tuo jau apie vienerius metus turiu sukurias Youtube kanala ir jamia pasokoju apie galimus budus gauti pinigu internetu
mano YouTube canalas yra dar visiskai mazas ir jaunas kolkas mano video yra prastos "kokybes"
Esu pasiruosias tobuleti kurent naujus video...
Bet svaubus dalykas yra tas kad Pateikiama informacija kaip yra uzdirbami pinigai internetu.Norint kaska suprasti reiktu perziureti visus video is vieno ar dveju perziutu nieko nesuprasit nes beveik kekvienas video yra susijas su kitu. Youtube Kanalas Cia ...

---------------------------------------------
Gerbiamasis j0vany1,ne i ta foruma pataiket...
Tema rakinu!

Moderatorius

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Re: Jamam kol dar duoda

Standartinė deitomas » Sek Gru 25, 2016 1:48 pm

j0vany1 rašė:Tai gali jums Padeti. Man prireike labai daug laiko kol viska issiaiskinau kas ir kaip uzsiemu tuo jau apie vienerius metus turiu sukurias Youtube kanala ir jamia pasokoju apie galimus budus gauti pinigu internetu
mano YouTube canalas yra dar visiskai mazas ir jaunas kolkas mano video yra prastos "kokybes"
Esu pasiruosias tobuleti kurent naujus video...
Bet svaubus dalykas yra tas kad Pateikiama informacija kaip yra uzdirbami pinigai internetu.Norint kaska suprasti reiktu perziureti visus video is vieno ar dveju perziutu nieko nesuprasit nes beveik kekvienas video yra susijas su kitu. Youtube Kanalas Cia https://goo.gl/u0E5YD
Siulyciau pries ka nors pradedant-pirmiausiai paciam ismokt gramatika. Su sventems!!!

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Jamam kol dar duoda

Standartinė edvin » Sek Gru 25, 2016 1:49 pm

:lol:

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių