• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Pajamu mokescio skola

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Pajamu mokescio skola

Standartinė Kiesa2 » Šeš Bir 08, 2013 12:09 pm

Gavau i mano vmi is mokesciu inspekcijos kad esu skolingas 46lt 29ct pajamu mokescio.Uz ka as jiems skolingas nesuprantu?Niekada nebuvau tik dabar patapau tipo uz 2012 metus.Juk darbdavys ir taip sumoka pajamu mokesti mokedamas alga.Gal tie s.u.p.i.s.t.i seimunai koki istatyma prieme kad lupt pinigus is zmoniu uz tai kad dyrba oficialiai?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė klarnetas » Šeš Bir 08, 2013 12:33 pm

Aš ,kuomet turėjau savo versliuka ,tai buvau gaves skolą 1lt 62 centus tai ne del sumos ,o įdomumo pasiteiravau iš kur tai ,paaiškino ,kad bankas paimdamas mokesčius turėjo įspėti ,kad bus ,,nuskaičiuojamas ir banko mokestis'', todėl susidarė įsiskolinimas ,bet vistiek nieko nesupratau ,nes tas mokestis ,kurį mokėjau buvo lygiai 60 lt - taigi iš kur atsirado centai ... :?

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė gintasvis » Šeš Bir 08, 2013 2:04 pm

pernai damokejom 54lt. siemet grazino 420lt. kai deklaruoji pajamas viskas matosi.nueik i vmi viska paaskins.

egisnet
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Ant Lap 13, 2012 6:09 pm
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė egisnet » Šeš Bir 08, 2013 7:30 pm

gal metala i metalo lauza pridavei? Daznai buna pavasari -priekaba su senais radiatorias, masina (po ziemos neuzsikurusia) i metalo lauza o kita pavasari vmi priminima atsiuncia :) :toimonster:

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė Bonum 1 » Sek Bir 09, 2013 7:18 pm

Uz masina tai damoka,kad pridavei,o ne atima.

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė alvydas1987 » Sek Bir 09, 2013 8:14 pm

Bonum 1 rašė:Uz masina tai damoka,kad pridavei,o ne atima.
Jei kokia skalbimo masina priduodi kazin ar damoka ? :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė Bonum 1 » Sek Bir 09, 2013 8:32 pm

Jei teisingai uzpildys popierius,gausi ir uz skalbimo masina.Grazinamas yra PVM mokestis.

Irenike
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Pir Spa 01, 2007 8:15 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Pajamu mokescio skola

Standartinė Irenike » Sek Bir 09, 2013 9:18 pm

Kiesa2 rašė:Gavau i mano vmi is mokesciu inspekcijos kad esu skolingas 46lt 29ct pajamu mokescio.Uz ka as jiems skolingas nesuprantu?Niekada nebuvau tik dabar patapau tipo uz 2012 metus.Juk darbdavys ir taip sumoka pajamu mokesti mokedamas alga.Gal tie s.u.p.i.s.t.i seimunai koki istatyma prieme kad lupt pinigus is zmoniu uz tai kad dyrba oficialiai?
Įsiskolinimas VMI už 2012m gali gautis įvairiai: gal turėjote nedarbingumo pažymą. Tada VMI sudeda darbo užmokestį ir nedarbingumo pašalpą už metus ir tada perskaičiuoja metinį neapmokestinamąjį dydį (NPD), todėl reikia primokėti pajamų mokesčio.
Kitas variantas - gal kurį mėnesį uždirbote daugiau nei 3150,00 Lt, metams pasibaigus vėl perskaičiuoja metinį neapmokestinamąjį dydį (NPD), todėl vėl žmogus lieka skolingas mokesčių inspekcijai pajamų mokesčio.
Gal gavote pajamų už žemės nuomą ar kt. Tada metams pasibaigus vėl perskaičiuojamas metinis NPD, ir vėl skola gaunasi. Gali būti ir kitų variantų. Tiksliai gali pasakyti pati VMI.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių