• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Amiko Mini HD

Amiko Mini

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Ket Lie 18, 2013 1:28 pm

maestro rašė:pasirenku kad irasas butu laisvas,emu kanala atidaro, bet vistiek su kompu neiseina perziuret iraso. gal ka netaip darau, pvz. su dreamsky padarytus irasus
perziurau kuo puikiausiai.
tikriausia dreamsky kitokiu budu atkoduoja knl. :)

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė jonnyk » Sek Lie 21, 2013 1:31 am

Susidūriau su ta pačia problema ir deje išsiaiškinau, kad autorių teisių gynėjų reikalavimu Ali firmos paskutiniuose procesoriuose yra uždraustas iškoduoto kanalo įrašymas. Kuoduotą įrašą galima žiūrėti tik per imtuvą, o joks perkodavimas įkėlus į kompiuterį ar grotuvą neįmanomas. Senesnio imtuvo Opticum 9600 koduotas įrašas puikia matomas ar konvertuojamas per kompiuterį. Bet jame stovi Sti procesorius.
Su senesniais imtuvais Golden media 9060, 9080 ir kitais kuriuose stovi senesni Ali firmos procesoriai tos problemos dar nebuvo.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė alvydas1987 » Pir Lie 22, 2013 8:40 pm

jonnyk rašė:Susidūriau su ta pačia problema ir deje išsiaiškinau, kad autorių teisių gynėjų reikalavimu Ali firmos paskutiniuose procesoriuose yra uždraustas iškoduoto kanalo įrašymas. Kuoduotą įrašą galima žiūrėti tik per imtuvą, o joks perkodavimas įkėlus į kompiuterį ar grotuvą neįmanomas. Senesnio imtuvo Opticum 9600 koduotas įrašas puikia matomas ar konvertuojamas per kompiuterį. Bet jame stovi Sti procesorius.
Su senesniais imtuvais Golden media 9060, 9080 ir kitais kuriuose stovi senesni Ali firmos procesoriai tos problemos dar nebuvo.
Tai bloga naujiena kad kiti nepasektu juo . :(
Paveikslėlis

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė bes » Ket Rgp 08, 2013 10:05 am

Sveiki is kur atsiusti naujesni softa siam imtuvui.
Turiu kompe tik 1.5.13 bet irasius i imtuva nera signalo.
Su gamykliniu softu kanalus rodo.

Irasiau 37 softa, signalas atsirado tik numetus i gamyklinius nustatymus.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Ket Rgp 08, 2013 11:09 am

bes rašė:Sveiki is kur atsiusti naujesni softa siam imtuvui.
Turiu kompe tik 1.5.13 bet irasius i imtuva nera signalo.
Su gamykliniu softu kanalus rodo.

Irasiau 37 softa, signalas atsirado tik numetus i gamyklinius nustatymus.
http://gisclub.tv/index.php?topic=14004 ... #msg155646
reikia registruotis ,ten yra alternatyvus ir originalus softai
http://gisclub.tv/index.php?topic=13542 ... #msg208560
,su altern. ziuresi tricolor tv ,zinoma prijunges interneta
cia ,kaip perrasyti
http://gisclub.tv/index.php?topic=8633.0

Vartotojo avataras
auris007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Pir Lap 26, 2007 12:59 am
Miestas: Alytus/Kaunas
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė auris007 » Ket Rgp 08, 2013 4:35 pm

Įrašius 1.5.66 (Release Notes: *FIX* Fixed a card reader bugs) šalia cardreader'io užsižiebė žalias led'as, dabar priekyje žiba 2 žali led'ai. Tas antras turėtų žibėti kai korta įkišta, o dabar žiba nuolat, nors jokios kortos nėra. Laukiam naujos versijos. :)
+500MB Free į Dropbox dovanų jums ir man jei registruositės per šį linką
4W-5E-13E-19E ir 36E;
__Vu+ zero_Amiko miniHD_+DM500_+_OPENBOX_x820;___
____|____|____|____|____|___
___|____|Galvą__|____|____|_
_|____| daužyti |____|____|___
___|____|čia|____|____|____|_
_|_____|_____|_____|_____|__

wytckius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Bal 23, 2012 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė wytckius » Sek Rgp 11, 2013 9:53 pm

persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 12, 2013 8:08 am

wytckius rašė:persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?
Čia matomai yra su softais bėda ,kai kuriuos sw įrašius ,ir pas mane dingsta signalas ,bet pas mane stovi diseq 16/1,tai pasirenku kitą ir viskas gerai ,tų softų modifikacijų marios prikepta - rinkis mėgstamiausią

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė ntsc443 » Pir Rgp 12, 2013 8:18 am

klarnetas rašė:
wytckius rašė:persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?
Čia matomai yra su softais bėda ,kai kuriuos sw įrašius ,ir pas mane dingsta signalas ,bet pas mane stovi diseq 16/1,tai pasirenku kitą ir viskas gerai ,tų softų modifikacijų marios prikepta - rinkis mėgstamiausią
Senokai savo Mini jau nejudinau, gal yra isdirbtas softas, su kuriuo imtuvas startuoja iskart?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 12, 2013 8:59 am

ntsc443 rašė:
klarnetas rašė:
wytckius rašė:persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?
Čia matomai yra su softais bėda ,kai kuriuos sw įrašius ,ir pas mane dingsta signalas ,bet pas mane stovi diseq 16/1,tai pasirenku kitą ir viskas gerai ,tų softų modifikacijų marios prikepta - rinkis mėgstamiausią
Senokai savo Mini jau nejudinau, gal yra isdirbtas softas, su kuriuo imtuvas startuoja iskart?
Yra bet jis liekai kaip ir įjungtas - pusiau miego režime ,aš nebandžiau ,bet gisclub forume aptarinėjo

wytckius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Bal 23, 2012 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė wytckius » Pir Rgp 12, 2013 9:44 am

klarnetas rašė:
wytckius rašė:persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?
Čia matomai yra su softais bėda ,kai kuriuos sw įrašius ,ir pas mane dingsta signalas ,bet pas mane stovi diseq 16/1,tai pasirenku kitą ir viskas gerai ,tų softų modifikacijų marios prikepta - rinkis mėgstamiausią
na as uzkroviau lemontree softa ir pasirodo kad jame negaliu nustatyti sky uk (astra 28.2) dazniu kurie yra 11856v29500,o ant lemontree softo 10729v22000 ir niekaip neina rankiniu budu pakeisti.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 12, 2013 11:23 am

wytckius rašė:
klarnetas rašė:
wytckius rašė:persirasiau softa bet dingo signalas perrasiau vel i sena softa signalas atsirado.
pas mane lekste su motoru stovi tai sakau gal reikia is naujo lekste sureguliuoti?
Čia matomai yra su softais bėda ,kai kuriuos sw įrašius ,ir pas mane dingsta signalas ,bet pas mane stovi diseq 16/1,tai pasirenku kitą ir viskas gerai ,tų softų modifikacijų marios prikepta - rinkis mėgstamiausią
na as uzkroviau lemontree softa ir pasirodo kad jame negaliu nustatyti sky uk (astra 28.2) dazniu kurie yra 11856v29500,o ant lemontree softo 10729v22000 ir niekaip neina rankiniu budu pakeisti.
ištryniau visus dažnius ir ranka surašiau man reikalingus - viskas pasikeitė ,nes buvo net tokiu dažnių ,kaip pvz.124356424112 H 4532 :-P ,dabar galiu skanuoti po vieną arba visus.

wytckius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Bal 23, 2012 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė wytckius » Pir Rgp 12, 2013 1:30 pm

gal gali trumpai nupasakoti kaip tu juos istrynei?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 12, 2013 3:38 pm

wytckius rašė:gal gali trumpai nupasakoti kaip tu juos istrynei?
ten rus klb. bet parašysiu lietuviškai - meniu ,instaliacija ,antenos (palydovo)nustatymas, redaguoti TP.(geltona) ,šalinti viską (mėlyna) ,-lieka tuščias palydovas ir kanalų jame 0 ,tada vel meniu ,inst. antenos nust . geltona redaguoti ir žalia pridėti ,bet jau turi žinoti dažnius (iš flysat arba iš savo tiunerio žiūrimų knl. dažnius) ,po to scan. iš naujo ,aš susitvarkiau ir dabar ,perrašant softa ,darau backup ,išsisaugau raktus (del viso pikto) ir jau turiu tvarką imtuve :)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 5:59 pm

Pasakykite prasau, kuri softo versija man pagelbetu, jeigu klientui imtuvas nerodo jokio signalo? Imtuva net pats parsisiunciau is kliento ir siandien istestinau ant savo motoro, jokiu signalo pozymiu, atnaujinau i gamiklini softa - vistiek jokio. Net motoro nesukioja. Turiu keleta Amiko imtuvu, kiti problemu iki siol nekele, pardaviau kelias desimtis ju ir visada pusdavau naujausia softa, niekas nesiskunde. Iki sio karto :(

Dar pastebejimas, toks, kad neturitntis signalo imtuvas, su kuriuo kovoju, priekineje panele teturi viena veikianti zalia leda, kai isjungiu ji, ledas kaip ir priklauso buna raudonas, veikiantis ir rodantis imtuvas turi du zalius ledus. Gal trumpai apsviestumete apie siu ledu reiksme? Nes manualas ir google nepadejo :)
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 6:56 pm

Edwin rašė:Dar pastebejimas, toks, kad neturitntis signalo imtuvas, su kuriuo kovoju, priekineje panele teturi viena veikianti zalia leda, kai isjungiu ji, ledas kaip ir priklauso buna raudonas, veikiantis ir rodantis imtuvas turi du zalius ledus. Gal trumpai apsviestumete apie siu ledu reiksme? Nes manualas ir google nepadejo :)
Pats paklausiau, pats ir atsakau: kairysis zalias ledas - imtuvas ijungtas; desnysis zalias ledas - antenos signalas tinkamas.

Mano atveju desinysis ledas nedega. Jei atmintis neapgauna, buve yra ir taip pries gera pusmeti, kad pas zmogu rode viska, taciau profilaktiskai atnaujines softa, pastebejau, kad jau dega nebe vienas o du ledai zali. Gaila, kad neisidemejau su kuria softo versija taip buvo... bandau dabar visas is eiles...
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė bes » Tre Spa 02, 2013 7:46 pm

Reseta pilna padaryk, senas kanalu sarasas netinka naujam softui.

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 8:07 pm

bes rašė:Reseta pilna padaryk, senas kanalu sarasas netinka naujam softui.

Resetas? Per menu -> System -> Default Setting?? Ar turi galvoje kazkoki kita buda?

Nes tik ka paminetas budas, po bet kurios softo versijos perrasymo nieko nepadejo.

Meginau ir kopija viso softo is veikiancio imtuvo permesti. Persimete, viskas identiska, isskyrus tik tai, kad vistiek neveikia zalias ledas ir nerodo palydovu signalu.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 8:30 pm

Gal man Amiko Mini HD Serial Loader padetu? Nors niekas nerekomenduoja jo naudoti, kai imtuvas ir isijungia ir updeitus daro...
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė bes » Tre Spa 02, 2013 8:38 pm

Taip,default settings.

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 8:43 pm

bes rašė:Taip,default settings.
Meginau su 5 naujausiom oficialiom softo versijom. Signalo lygis nejuda is vietos.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė bes » Tre Spa 02, 2013 9:02 pm

Numetinejai i default settings ?

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė vytautasba » Tre Spa 02, 2013 9:07 pm

nu siusk i garantini, jei isbandei visus logiskus variantus. amiko neblogas produktas ,bet nuo remonto neapsaugotas.
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė Edwin » Tre Spa 02, 2013 9:31 pm

bes rašė:Numetinejai i default settings ?
Na taip, imtuve jokiu papildomu moduliu bei kanalu sarasu. Svarus, kaip ka tik is gamintojo.

Stai kaip atrodo po naujausio upgreido. Gal ka nors praleido mano akys?
photo.JPG
photo(1).JPG
photo(2).JPG
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Mini HD

Standartinė tiomka » Pir Spa 14, 2013 3:37 pm

Kur susiveda sharikai?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių