• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Digiline F-100 HD DVB-T

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Pen Vas 13, 2009 2:50 pm

nu ne raw. pas mane hd filmai mkv formato. o ts tai "transport stream"
gali but bet kas. esme, kad fat32 neduoda irasyt daugiau kaip 2gb failo va todel ir idomu kaip suformatina.
Bo teoriskai iseitu, kad jei tas tiuneris hd ir as ziuresiu ir irasinesiu hd filma, nu cia ppvz, ir kokias 2 valandas, tai ka tas aparatas darys, kai pasieks 2gb. Vnz....

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Pen Vas 13, 2009 3:10 pm

partinis rašė:nu ne raw. pas mane hd filmai mkv formato. o ts tai "transport stream"
gali but bet kas. esme, kad fat32 neduoda irasyt daugiau kaip 2gb failo va todel ir idomu kaip suformatina.
Bo teoriskai iseitu, kad jei tas tiuneris hd ir as ziuresiu ir irasinesiu hd filma, nu cia ppvz, ir kokias 2 valandas, tai ka tas aparatas darys, kai pasieks 2gb. Vnz....
_ts. tokiu formatu aparatas iraso i USB
Belieka isbandyti praktiskai :)

nieko_nera
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Pir Bal 07, 2008 12:45 pm
Susisiekti:

Standartinė nieko_nera » Pen Vas 13, 2009 4:09 pm

usb buna suformatuotas ext2/ext3 formatu, standartinis linux formatas

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pen Vas 13, 2009 4:29 pm

partinis rašė:...tai ka tas aparatas darys, kai pasieks 2gb. Vnz....
Partijos laikai praejo, ant normalios failu sistemos panaikino 2GB limita... :phones:
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Pen Vas 13, 2009 11:55 pm

Aris rašė:
partinis rašė:nu ne raw. pas mane hd filmai mkv formato. o ts tai "transport stream"
gali but bet kas. esme, kad fat32 neduoda irasyt daugiau kaip 2gb failo va todel ir idomu kaip suformatina.
Bo teoriskai iseitu, kad jei tas tiuneris hd ir as ziuresiu ir irasinesiu hd filma, nu cia ppvz, ir kokias 2 valandas, tai ka tas aparatas darys, kai pasieks 2gb. Vnz....
_ts. tokiu formatu aparatas iraso i USB
Belieka isbandyti praktiskai :)
PROBLEMA
Praleke para kai isigijau nauja zaisla, si vakar prasidejo idomybes :(
IMTUVO VERSIJA V7.1030
SISTEMOS VERSIJA V1.01
ISLEIDIMO DATA 2008-12-31
kai pirma karta isijungiau aparata automatiskai nuskanavua kanalus, juos susideliojau pagal savo nora, si vakara sugalvojau perkelti kanalus : atlieku viska kaip pirma karta; meniu/ redagavimas/ perkelimas / mygtukas exit paklausia ar issaugoti "OK" aparatas pakimba, laukiu 10 s -1 min snypstas, reaguoja tik STB POWER. apartas issijungia, ijungiu, kanalu isdestymo tvarka kaip po pirmo kanalu skanavimo ir sudeliojimo. Sia operacija isbandau keliata kartu. viskas tas pats. Pabandau is naujo nuskanuoti "automatiskai" visus daznius, dar pranesa kad viskas dings "OK" tegul dingtsa. Skanuoja suranda kanalai isdestyti kaip pirma karta (pagal daznius). "OK" issaugoti ir vel atsiranda kanalu isdestymas toks kuris buvo po pirmo aparato ijungimo, skanavimo ir sudeliojimo ??? Bandau atstatyti „gamyklinius parametrus“ atsistato, kanalu nerasta, skanuoju randa pagal dazni „OK“ išsaugoti ir vel fokusai KANALU isdestymas kaip po aparato pirmo ijungimo, skanavimo, perkelimo ????? kažkokie fokusiai :(
Su Drembox 500 susitvarkau o cia ??
Gal kokiu minciu yra

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Standartinė Arunciks » Šeš Vas 14, 2009 12:20 am

Na as su bendradarbiu nugriebem po viena tuneriuka, ziuresim kaip ten kas su jais bus. Bendradarbio zmona jau patenkinta :D

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Šeš Vas 14, 2009 3:34 pm

Pas mane tokia pati imtuvo INFO bet kanalus redagavau ne viena karta ir viskas gerai.
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

C2H5OH
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 8:37 pm
Susisiekti:

Standartinė C2H5OH » Šeš Vas 14, 2009 4:18 pm

Aris rašė:
Aris rašė:
partinis rašė:nu ne raw. pas mane hd filmai mkv formato. o ts tai "transport stream"
gali but bet kas. esme, kad fat32 neduoda irasyt daugiau kaip 2gb failo va todel ir idomu kaip suformatina.
Bo teoriskai iseitu, kad jei tas tiuneris hd ir as ziuresiu ir irasinesiu hd filma, nu cia ppvz, ir kokias 2 valandas, tai ka tas aparatas darys, kai pasieks 2gb. Vnz....
_ts. tokiu formatu aparatas iraso i USB
Belieka isbandyti praktiskai :)
PROBLEMA
Praleke para kai isigijau nauja zaisla, si vakar prasidejo idomybes :(
IMTUVO VERSIJA V7.1030
SISTEMOS VERSIJA V1.01
ISLEIDIMO DATA 2008-12-31
kai pirma karta isijungiau aparata automatiskai nuskanavua kanalus, juos susideliojau pagal savo nora, si vakara sugalvojau perkelti kanalus : atlieku viska kaip pirma karta; meniu/ redagavimas/ perkelimas / mygtukas exit paklausia ar issaugoti "OK" aparatas pakimba, laukiu 10 s -1 min snypstas, reaguoja tik STB POWER. apartas issijungia, ijungiu, kanalu isdestymo tvarka kaip po pirmo kanalu skanavimo ir sudeliojimo. Sia operacija isbandau keliata kartu. viskas tas pats. Pabandau is naujo nuskanuoti "automatiskai" visus daznius, dar pranesa kad viskas dings "OK" tegul dingtsa. Skanuoja suranda kanalai isdestyti kaip pirma karta (pagal daznius). "OK" issaugoti ir vel atsiranda kanalu isdestymas toks kuris buvo po pirmo aparato ijungimo, skanavimo ir sudeliojimo ??? Bandau atstatyti „gamyklinius parametrus“ atsistato, kanalu nerasta, skanuoju randa pagal dazni „OK“ išsaugoti ir vel fokusai KANALU isdestymas kaip po aparato pirmo ijungimo, skanavimo, perkelimo ????? kažkokie fokusiai :(
Su Drembox 500 susitvarkau o cia ??
Gal kokiu minciu yra
Nesuprantu ko vargsti-neši pardavėjui ir tegu keičia, vistiek gi tonomis užsakinėja.

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Sek Vas 15, 2009 10:30 am

Tomux rašė:Pas mane tokia pati imtuvo INFO bet kanalus redagavau ne viena karta ir viskas gerai.
O kaip su irasymu ir ziurejimu ?

Naudojamas usb raktas Apacer AH 321 8 GB irasymo greitis 3 MB/s, nuskaitimo 10 MB/s
Ijungus aparatas pranesa kad ji reikia suformatuoti, pats padaro.
Rasomas pvz kanalas Balticum dažnis 73000KHZ galima perziureti kitus kanalus tik su tokiu dazniu, kitu dazniu (kanalai nerodomi, turi sustabdyti irasyma)
Vaizdo ziurejimas per TV is USB
Vaizdas atkuriant nestrigineja, bet jei paspaudi „pauze“ ir vel atspaudi garsas yra vaizdas užstringa, padeda tik STB POWER mygtukas
USB rakta pajungus prie PC kompas pranesa kad reiketu ji suformatuoti ??
Su explore2fs-1.07 programa galima pamatyti kad turi rakto viduje bet failu ispletimas _ts

Ar filmu ziurejimo metu buvai juos sustabdes su "pauze" ir vel ijunges, kaip vaizdas ir garsas ?
Mano atveju garsas eina toliua vaizdas stop, o paskui jokie mygtukai neveikia tik STB POWER.

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Sek Vas 15, 2009 10:33 am

C2H5OH rašė:
Aris rašė:
Aris rašė: _ts. tokiu formatu aparatas iraso i USB
Belieka isbandyti praktiskai :)
PROBLEMA
Praleke para kai isigijau nauja zaisla, si vakar prasidejo idomybes :(
IMTUVO VERSIJA V7.1030
SISTEMOS VERSIJA V1.01
ISLEIDIMO DATA 2008-12-31
kai pirma karta isijungiau aparata automatiskai nuskanavua kanalus, juos susideliojau pagal savo nora, si vakara sugalvojau perkelti kanalus : atlieku viska kaip pirma karta; meniu/ redagavimas/ perkelimas / mygtukas exit paklausia ar issaugoti "OK" aparatas pakimba, laukiu 10 s -1 min snypstas, reaguoja tik STB POWER. apartas issijungia, ijungiu, kanalu isdestymo tvarka kaip po pirmo kanalu skanavimo ir sudeliojimo. Sia operacija isbandau keliata kartu. viskas tas pats. Pabandau is naujo nuskanuoti "automatiskai" visus daznius, dar pranesa kad viskas dings "OK" tegul dingtsa. Skanuoja suranda kanalai isdestyti kaip pirma karta (pagal daznius). "OK" issaugoti ir vel atsiranda kanalu isdestymas toks kuris buvo po pirmo aparato ijungimo, skanavimo ir sudeliojimo ??? Bandau atstatyti „gamyklinius parametrus“ atsistato, kanalu nerasta, skanuoju randa pagal dazni „OK“ išsaugoti ir vel fokusai KANALU isdestymas kaip po aparato pirmo ijungimo, skanavimo, perkelimo ????? kažkokie fokusiai :(
Su Drembox 500 susitvarkau o cia ??
Gal kokiu minciu yra
Nesuprantu ko vargsti-neši pardavėjui ir tegu keičia, vistiek gi tonomis užsakinėja.
pardavejas uz 200 km pasiseke :(

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Sek Vas 15, 2009 11:17 am

Na del to kad is vieno daznio rasant kitu negali ziuret tai cia gal kaip sat sistemose pvz kai du sat imtuvai ant vieno kabelio tai is skirtingu dazniu per abu is karto negalima ziuret. Bet cia tikmano pamastymas :)
USB tai as naudoju jau keleto metu senumo Transcend firmos 1GB. Greiciu nzn bet veikia gerai irasymo funkcija.
Del pauzes tai taip, vaizdas sustoja. Bet juk niekas netrukdo po pauzes spausti nebe pauze o viena is spalvotu mygtuku i prieki ir viska ziuri toliau OK su vaizdu ir garsu :) NORS NE TEN SU TA PAUZE YRA BEDA
Del formato tai vel gal cia viskas ir gerai juk LINUX formatas imtuve o kompe WIN. Gal tam ir yra sukurta programele explore2fs-1.07 istraukti duomenis is USB nes kitu atveju windowsai praso savo formato.
Zodziu cia mano pamastymai. Jei ka negerai pataisykit :)
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Standartinė Arunciks » Sek Vas 15, 2009 12:29 pm

Pas mane su ta pauze viskas gerai. Gal kad flešas 10mb/s įrašo ir 30mb/p nuskaito. Su lėtesniu nebandžiau kaip nuskaito, nes į jį tik rašo ~1mb/s ir nuskaito ~3mb/s.

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Sek Vas 15, 2009 1:01 pm

Vat as ir apie tai pagalvojau, butu idomu kad kas isbandytu su skirtingais flashais (skirtingu greiciu). Butu aisku koki pirkti nes maniskis 1GB per mazas.

Beje tavo imtuvo INFO tokia pati kaip auksciau rasyto?
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Standartinė Arunciks » Sek Vas 15, 2009 6:29 pm

Tomux rašė:Beje tavo imtuvo INFO tokia pati kaip auksciau rasyto?
Taip, imtuvas toks pats.
Flešas va toks
Paveikslėlis
Read/Write
PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Sek Vas 15, 2009 10:42 pm

Mano USB
Read apie 18
Write apie 13
Skaitymo skirtumas akivaizdus pagal si testa
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Sek Vas 15, 2009 11:38 pm

Aris rašė:
Tomux rašė:Pas mane tokia pati imtuvo INFO bet kanalus redagavau ne viena karta ir viskas gerai.
O kaip su irasymu ir ziurejimu ?

Naudojamas usb raktas Apacer AH 321 8 GB irasymo greitis 3 MB/s, nuskaitimo 10 MB/s
Ijungus aparatas pranesa kad ji reikia suformatuoti, pats padaro.
Rasomas pvz kanalas Balticum dažnis 73000KHZ galima perziureti kitus kanalus tik su tokiu dazniu, kitu dazniu (kanalai nerodomi, turi sustabdyti irasyma)
Vaizdo ziurejimas per TV is USB
Vaizdas atkuriant nestrigineja, bet jei paspaudi „pauze“ ir vel atspaudi garsas yra vaizdas užstringa, padeda tik STB POWER mygtukas
USB rakta pajungus prie PC kompas pranesa kad reiketu ji suformatuoti ??
Su explore2fs-1.07 programa galima pamatyti kad turi rakto viduje bet failu ispletimas _ts

Ar filmu ziurejimo metu buvai juos sustabdes su "pauze" ir vel ijunges, kaip vaizdas ir garsas ?
Mano atveju garsas eina toliua vaizdas stop, o paskui jokie mygtukai neveikia tik STB POWER.
DAR PASTEBEJIMAI

ar isbandete imtuvo savybe:
imtuvo Savybės:
8. USB 2.0 jungtis MP3 ir JPEG failų peržiūrai, imtuvo PVR funkcijai ir programinės įrangos atnaujinimui
Ar pavyko MP3 ir JPEG failų peržiūra ?
Jei i USB ikeliu JPEG (FAT32) tai pagal instrukcija turetu buti FILE manager du katalogai 'All File" ir "PVR File", deja pirma aparatas praso USB suformatuoti, nes kitaip neranda USB.
Gal turite nauja programine įranga, Dar ta isbandydziau. SIaip ar taip nera ko prarasti.
Iraisu _ts vaizdo nepavyksta pamatyti ir su VLC 0.9.4 versija

nieko_nera
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Pir Bal 07, 2008 12:45 pm
Susisiekti:

Standartinė nieko_nera » Pir Vas 16, 2009 12:15 am

@Aris, jei gali patalpink kurnors (mediafire) sample irasu padarytu su grotuvu (mokamu ir nemokamu kanalu)

dekui

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Standartinė Arunciks » Pir Vas 16, 2009 12:35 am

Aris rašė: DAR PASTEBEJIMAI

ar isbandete imtuvo savybe:
imtuvo Savybės:
8. USB 2.0 jungtis MP3 ir JPEG failų peržiūrai, imtuvo PVR funkcijai ir programinės įrangos atnaujinimui
Ar pavyko MP3 ir JPEG failų peržiūra ?
Jei i USB ikeliu JPEG (FAT32) tai pagal instrukcija turetu buti FILE manager du katalogai 'All File" ir "PVR File", deja pirma aparatas praso USB suformatuoti, nes kitaip neranda USB.
Manau reikia sukelti failus į jau suformatuotą flešą linux sistemai. Kad atpažintų linux'ų sistemą win'ai naudoju Ext2Fsd. Su šia programa windowsai mato linux failų sistemą ir galima įkelt failus, ko neina su explore2fs
Aris rašė: Gal turite nauja programine įranga, Dar ta isbandydziau. SIaip ar taip nera ko prarasti.
Kiek ieškojau neradau net gamintojo svetainės :oops: Būtų smagu, jei atnaujinimai kokie būtų..
Aris rašė: Iraisu _ts vaizdo nepavyksta pamatyti ir su VLC 0.9.4 versija
Aš paleidau su Media player clasic, kur yra K-Lite kodekų pake
nieko_nera rašė: @Aris, jei gali patalpink kurnors (mediafire) sample irasu padarytu su grotuvu (mokamu ir nemokamu kanalu) dekui
Įmetu aš :) Biskį pauzę spaudžiau, žiūrėjau ar nestringa, tai toks nenuoseklus video :lol:
http://www.failutalpykla.lt/file/6647/BTV-0-ts.html
______________________________________________________
O va čia naujai įmetu balticum katik įrašęs
http://www.failutalpykla.lt/file/6650/B ... -0-ts.html
Per kompą žiūrint matomas tas pabegimas, bet per tv viskas normaliai :grin:
Paskutinį kartą redagavo Arunciks Pir Vas 16, 2009 11:24 am, redaguota 1 kartą(us).

skautas79
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 4:34 pm
Susisiekti:

Standartinė skautas79 » Pir Vas 16, 2009 9:31 am

pabandžiau, rodo tą failą. Tik įdomi kokybė, judesyje tinklelis matosi :V

beje paleidau media classic, net nepamenu ar pas mane vista kodec, ar k-lite.

nieko_nera
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Pir Bal 07, 2008 12:45 pm
Susisiekti:

Standartinė nieko_nera » Pir Vas 16, 2009 10:38 am

Arunciks rašė:
nieko_nera rašė: @Aris, jei gali patalpink kurnors (mediafire) sample irasu padarytu su grotuvu (mokamu ir nemokamu kanalu) dekui
Įmetu aš :) Biskį pauzę spaudžiau, žiūrėjau ar nestringa, tai toks nenuoseklus video :lol:
http://www.failutalpykla.lt/file/6647/BTV-0-ts.html
aciu, dar butu gerai kas turit skaitmenines galos kortele ir padarytu mokamo kanalo iraso sample

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Pir Vas 16, 2009 1:12 pm

O kaip su ta Ext2Fsd programa ikelti i jau imtuve suformatuota USB?
Programa ta USB mato bet kaip ikelti nesuprantu..... Parasykit ka spaust :)
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Standartinė Arunciks » Pir Vas 16, 2009 2:13 pm

Tomux rašė:O kaip su ta Ext2Fsd programa ikelti i jau imtuve suformatuota USB?
Programa ta USB mato bet kaip ikelti nesuprantu..... Parasykit ka spaust :)
Per mano kompiuteris atsidarai kaip paprastą FAT/FAT32 flešą :grin:

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Pir Vas 16, 2009 3:09 pm

Ant tiek paprasta kad net susinepatoginau :) Bet dar beda. Isimti eina bet ikelti arba istrinti neduoda.... Raso write protection. Kaip ji nuimti?
Susiinstaliaves sita Ext2Fsd-0.46a

Jau susiradau ir nusiemiau varnele :)

Beje kas naudoja K-Lite Codecs Mega Pack tai ten yra toks playeris clasic ir su juo rodo tuos ts
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Aris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 3:17 pm
Susisiekti:

Standartinė Aris » Ket Vas 26, 2009 8:48 am

Aris rašė:
Aris rašė:
Tomux rašė:Pas mane tokia pati imtuvo INFO bet kanalus redagavau ne viena karta ir viskas gerai.
O kaip su irasymu ir ziurejimu ?

Naudojamas usb raktas Apacer AH 321 8 GB irasymo greitis 3 MB/s, nuskaitimo 10 MB/s
Ijungus aparatas pranesa kad ji reikia suformatuoti, pats padaro.
Rasomas pvz kanalas Balticum dažnis 73000KHZ galima perziureti kitus kanalus tik su tokiu dazniu, kitu dazniu (kanalai nerodomi, turi sustabdyti irasyma)
Vaizdo ziurejimas per TV is USB
Vaizdas atkuriant nestrigineja, bet jei paspaudi „pauze“ ir vel atspaudi garsas yra vaizdas užstringa, padeda tik STB POWER mygtukas
USB rakta pajungus prie PC kompas pranesa kad reiketu ji suformatuoti ??
Su explore2fs-1.07 programa galima pamatyti kad turi rakto viduje bet failu ispletimas _ts

Ar filmu ziurejimo metu buvai juos sustabdes su "pauze" ir vel ijunges, kaip vaizdas ir garsas ?
Mano atveju garsas eina toliua vaizdas stop, o paskui jokie mygtukai neveikia tik STB POWER.
DAR PASTEBEJIMAI

ar isbandete imtuvo savybe:
imtuvo Savybės:
8. USB 2.0 jungtis MP3 ir JPEG failų peržiūrai, imtuvo PVR funkcijai ir programinės įrangos atnaujinimui
Ar pavyko MP3 ir JPEG failų peržiūra ?
Jei i USB ikeliu JPEG (FAT32) tai pagal instrukcija turetu buti FILE manager du katalogai 'All File" ir "PVR File", deja pirma aparatas praso USB suformatuoti, nes kitaip neranda USB.
Gal turite nauja programine įranga, Dar ta isbandydziau. SIaip ar taip nera ko prarasti.
Iraisu _ts vaizdo nepavyksta pamatyti ir su VLC 0.9.4 versija

O kaip pas Jus su PVR funkcija
pasirenki kuri kanala irasyti i USB
nurodai kada pradeti irasa, kada pabaigti tarytum viskas 'OK" bet neissaugo irasymo pabaigos laiko.
Pradeda laiku, pabaigos laiko tarytum neegzistuoja raso kol turi laisvos vietos
(kad imtuvas nustata valanda pradetu rasyti jis privalo buti ijungtas, ne budejimo rezime, t.y. aparatas neturi taimerio)
O kaip pas Jus?

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Standartinė Tomux » Ket Vas 26, 2009 12:13 pm

Tikslei. Kai norima padaryt iraso nustatymus atrodo viskas grazu. Imtuvas rodo realu laika. Viskas atrodo nusisstato OK bet..... Kai ieini paziuret kas uzsaugota kazkodel matosi tik pradzios irasymo laikas. Ir prasideda irasas laiku tik galo neranda :)
Na ir aisku keistai atrodo kad LT meniu neisbaigtas. Dar kokiam dedukui zodyno reiktu griebtis ka reiskia visokie schedulei booking manageriai ir pan.
Na imanoma isgyventi del tokiu bedu bet tokiam unikaliam tiuneriui to galetu ir nebuti. Tikriausiai viska pasako tas man keista zodis ant dezes TERRESTRIAL
Man patinka SAT
Dreambox DM 800 HD PVR ®
+ DVB-T USB DONGLE
+ HDD + WiFi
Experimental-dm800_20111017 + GP3
H-H motorised dish -->
Moteck SG-2100A & TRIAX TD88
75E - 30W

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių