• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Palydėkime anapilin Openbox 8 klasę

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Abdonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: Pir Vas 19, 2007 8:21 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Abdonas » Ket Rgs 18, 2008 2:03 pm

Turiu as sau F 300 orginala ir vargo nematau, kai atsiras nebrangus universalas DVB-T,C,S,S2,HD su visais pribambasais tada reiks kaska galvot :D
OPENBOX F-300, 4 LNB
Paveikslėlis
Paveikslėlis

sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė sgintas » Ket Rgs 18, 2008 5:11 pm

Hu na cia viskas jau aisku,tai gal ir jau metas keisti forumo varda,nes kaip openas jau prasmes greit ir netures,idomu ka mano forumo galvos :cry:

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ket Rgs 18, 2008 5:21 pm

sgintas rašė:Hu na cia viskas jau aisku,tai gal ir jau metas keisti forumo varda,nes kaip openas jau prasmes greit ir netures,idomu ka mano forumo galvos :cry:
atidziau skaityk :grin: jau rase apie tai.
Paveikslėlis

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Rgs 18, 2008 6:46 pm

Sekiau diskusija ir tylejau...bet sakau reikia ikisti savo trigrasi ir man! Mano Openbox'as 820CI dabar stovi kaip ir nenaudojamas, kaip su Antanu (Openbox) juokavom, laikau tik tam, kad neatirukciau nuo forumo aktualiju, isijungiu kas trecia diena...(profilaktikai patikrinu ar veikia :grin: ), taigi mane sis paminklas ir sermenys kaip ir negasdina, bet...

Kokio velnio cia keliam bangas vonioje... :grin: Ukrainieciai pasake, kad softo palaikymas minimum pusei metu dar bus..Dabar pazvelkim i realia situacija! Jeigu (o tai bus 100%) uzsidaro Premier World, Polsat, Digi TV paketai, koduoti Nagravision2 koduote bei TPS pabega i Astra1 19E palydova ir tuo paciu perina i Mediaguard koduote...kas belieka ziureti emuliatoriaus pagalba? Cryptworks koduotas Kingston/Arqiva paketelis is Sirius 4.8E su savo PB/PG slidininkais...Esant tokiai situacijai ta pati mato visi-tiek DreamBOXININKAI, tiek ir OpenBOXININKAI...BISS pas visus tas pat..Tarkim ant Emu atsiras kas nors naujo (zvelgiant i tai, ka turime su piratinem kortom ir moduliais, tai gali buti Conax koduoti Canal Digital Nordic ir DigitAlb...) Na jeigu jie pasirodys ant emu, tikekimes per pusmeti ir pasirodys...nors labai tuo abejoju! :grin: Taigi-bent pusmeti manau mes dar gyvi..nesilaidojam pries laika ir nereikalaujam eutanazijos! :grin: Gerai, zvelgiam i tolimesne perspektyva-kaip ten bebutu visi tiuneriai moraliskai sensta, kokie tobuli jie bebutu...taigi po metu,( na dvieju)..man atrodo nemaza dalis vartotoju ir be ukrainieciu "pagalbos" pereis ant tobulesniu siuolaikiniu moduliu..(suvilios HD magija, ivairus DVB-S/T combo variantai ar mpeg-4 galimybes,..) tai manau pastebima ir forumo diskusijose, nes vis daugiau klausimu apie Sat tiunerius su galimybe tuo pat metu ziureti ir DVB-T, apie HD... Tesiam diskusija toliau..taip, tam tikra dalis vartotoju liks su Openbox8XX FTA..bet, o kiek is ju dabar si tiuneri vartoja kaip tik tokiam tikslui...tai TIK entuziastai isirasineja tuos softus ir raktus kasdien, o gal 90% zmoniu ir dabar ziuri FTA kanalus (cia samoningai viena dali praleiziu-***).....Kai kuriuos forumuos Dreambox'ininkai triumfuoja - mol atejo ATPILDO VALANDA :grin: mes dabar dar ilgai gyvuosim, o jus jau LAVONAI! :sad:
Ramiai biciuliai, CS galimybes pas Openbox'a kokios buvo-tokios ir liko..nei pliusai, nei trukumai nepasikeite..LAN ar kazko kita kaip nebuvo, taip ir neatsiras netgi su Ukrainieciu palaikymu...bet kaip ten bebutu, CS ant siu tiuneriu veikia..ir kam reikia-sekmingai tuo naudojasi...Taigi kai mirs technologiskai Openbox'as..ne ilgai gyvuos ir kiti SD tiuneriai, kokie puiku palaikyma jie beturetu...

Dabar apie ***-Po jomis slepiasi kalba apie visiems aktualu transliuotoja Via***! Va cia sutinku, kad jeigu nustotu veikti Via*** kortos, jau butu problema...(bet nemirtina, atsiras tik daugiau CS vartotoju..)

Su pagarba visiems- Emirim..

P.S Cia tik mano asmenine nuomone ir prasau akmenimis i mane nemetyti.. :grin:

(Manau ne vienas pamena, kad nesu dievinantis Openbox imtuvus ir i ju "darza " kazkada sekmingai "meciau akmenis", tad Openbox protegavimu ar reklama manau neturetumet mane apkaltinti)

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Ket Rgs 18, 2008 6:51 pm

Ar ne per anksti pradejom laidotuves?.. Velionis kol kas rodo ta pati, kaip ir didzioji dauguma kitu tiuneriu... Ar jau "lasiniai" paskelbe kad nebeleis softo siai platformai? O, jeigu ir nerasys - tai vistiek nera taip baisu... Softe RS232 portas dirba normaliai - jungi prie kompo ir ziuri kaip su 600-iniais...

Na, ka :-? Kad, nebutu tokia liudna ateitis...
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė mmariuss » Ket Rgs 18, 2008 8:09 pm

Ar as ka nors painioju, ar nebuvo kazkada forume rasyta apie kazkoki openbox tiunerio vokiska varianta, ar jie ne savo softus kuria?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Rgs 18, 2008 8:32 pm

mmariuss rašė:Ar as ka nors painioju, ar nebuvo kazkada forume rasyta apie kazkoki openbox tiunerio vokiska varianta, ar jie ne savo softus kuria?
Anglai kažką kuria, bet jiems toli gražu iki ukrainiečių :P

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Pen Rgs 19, 2008 8:00 am

a95 rašė:Ar ne per anksti pradejom laidotuves?.. Velionis kol kas rodo ta pati, kaip ir didzioji dauguma kitu tiuneriu... Ar jau "lasiniai" paskelbe kad nebeleis softo siai platformai? O, jeigu ir nerasys - tai vistiek nera taip baisu... Softe RS232 portas dirba normaliai - jungi prie kompo ir ziuri kaip su 600-iniais...

Na, ka :-? Kad, nebutu tokia liudna ateitis...
Jo kocia visi tai isiaudrinot ka pasaulis sugriuvo
tai gi ne :grin:

Jo a95 pilnai sutinku ir Nebutinai PC jungti galima ir lancombox ,bufala, ar dar t.t.
Ir ziureti norimus vaizdukus is Norimu paketukus
O kai pradejai ziureti per sarambaram tai ir ramus :grin:
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Pen Rgs 19, 2008 9:50 am

jau prieš maždaug 15 metu pesimistai ir man sakė -užkoduos bus viskas mokama ir išmesi savo lekste ,o kas ismete ...

Vartotojo avataras
E.c.k.a
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 2:31 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė E.c.k.a » Pen Rgs 19, 2008 3:25 pm

emirim rašė:Sekiau diskusija ir tylejau...bet sakau reikia ikisti savo trigrasi ir man! Mano Openbox'as 820CI dabar stovi kaip ir nenaudojamas, kaip su Antanu (Openbox) juokavom, laikau tik tam, kad neatirukciau nuo forumo aktualiju, isijungiu kas trecia diena...(profilaktikai patikrinu ar veikia :grin: ), taigi mane sis paminklas ir sermenys kaip ir negasdina, bet...

Kokio velnio cia keliam bangas vonioje... :grin: Ukrainieciai pasake, kad softo palaikymas minimum pusei metu dar bus..Dabar pazvelkim i realia situacija! Jeigu (o tai bus 100%) uzsidaro Premier World, Polsat, Digi TV paketai, koduoti Nagravision2 koduote bei TPS pabega i Astra1 19E palydova ir tuo paciu perina i Mediaguard koduote...kas belieka ziureti emuliatoriaus pagalba? Cryptworks koduotas Kingston/Arqiva paketelis is Sirius 4.8E su savo PB/PG slidininkais...Esant tokiai situacijai ta pati mato visi-tiek DreamBOXININKAI, tiek ir OpenBOXININKAI...BISS pas visus tas pat..Tarkim ant Emu atsiras kas nors naujo (zvelgiant i tai, ka turime su piratinem kortom ir moduliais, tai gali buti Conax koduoti Canal Digital Nordic ir DigitAlb...) Na jeigu jie pasirodys ant emu, tikekimes per pusmeti ir pasirodys...nors labai tuo abejoju! :grin: Taigi-bent pusmeti manau mes dar gyvi..nesilaidojam pries laika ir nereikalaujam eutanazijos! :grin: Gerai, zvelgiam i tolimesne perspektyva-kaip ten bebutu visi tiuneriai moraliskai sensta, kokie tobuli jie bebutu...taigi po metu,( na dvieju)..man atrodo nemaza dalis vartotoju ir be ukrainieciu "pagalbos" pereis ant tobulesniu siuolaikiniu moduliu..(suvilios HD magija, ivairus DVB-S/T combo variantai ar mpeg-4 galimybes,..) tai manau pastebima ir forumo diskusijose, nes vis daugiau klausimu apie Sat tiunerius su galimybe tuo pat metu ziureti ir DVB-T, apie HD... Tesiam diskusija toliau..taip, tam tikra dalis vartotoju liks su Openbox8XX FTA..bet, o kiek is ju dabar si tiuneri vartoja kaip tik tokiam tikslui...tai TIK entuziastai isirasineja tuos softus ir raktus kasdien, o gal 90% zmoniu ir dabar ziuri FTA kanalus (cia samoningai viena dali praleiziu-***).....Kai kuriuos forumuos Dreambox'ininkai triumfuoja - mol atejo ATPILDO VALANDA :grin: mes dabar dar ilgai gyvuosim, o jus jau LAVONAI! :sad:
Ramiai biciuliai, CS galimybes pas Openbox'a kokios buvo-tokios ir liko..nei pliusai, nei trukumai nepasikeite..LAN ar kazko kita kaip nebuvo, taip ir neatsiras netgi su Ukrainieciu palaikymu...bet kaip ten bebutu, CS ant siu tiuneriu veikia..ir kam reikia-sekmingai tuo naudojasi...Taigi kai mirs technologiskai Openbox'as..ne ilgai gyvuos ir kiti SD tiuneriai, kokie puiku palaikyma jie beturetu...

Dabar apie ***-Po jomis slepiasi kalba apie visiems aktualu transliuotoja Via***! Va cia sutinku, kad jeigu nustotu veikti Via*** kortos, jau butu problema...(bet nemirtina, atsiras tik daugiau CS vartotoju..)

Su pagarba visiems- Emirim..

P.S Cia tik mano asmenine nuomone ir prasau akmenimis i mane nemetyti.. :grin:

(Manau ne vienas pamena, kad nesu dievinantis Openbox imtuvus ir i ju "darza " kazkada sekmingai "meciau akmenis", tad Openbox protegavimu ar reklama manau neturetumet mane apkaltinti)
palaikau tavo nuomone svarbu sarikai sukasi o visas kitas tai del sportinio intereso :)
OPENBOX F500 motoras
FLEXBOX 5000 36e 13e 5e

Vartotojo avataras
Eugenius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 1:09 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Eugenius » Pen Rgs 19, 2008 4:27 pm

klarnetas rašė:jau prieš maždaug 15 metu pesimistai ir man sakė -užkoduos bus viskas mokama ir išmesi savo lekste ,o kas ismete ...
Turiu lekste nuo 1996 m.ir man pesimistai sake kad uzkoduos, kad atejs skaitmenine, bet atejo atpygo ir galimybes padydejo vieni kanalai uzdaro kiti atidaro gal ir nebus taip blogai.
OCTAGON SF 918 HD. OPENBOX S3 HD
4W+5E +7E+9E+13E+16E+19E+23E+28E+ 36E+53E+75E

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Šeš Rgs 20, 2008 7:24 am

emirim rašė:
Dabar apie ***-Po jomis slepiasi kalba apie visiems aktualu transliuotoja Via***! Va cia sutinku, kad jeigu nustotu veikti Via*** kortos, jau butu problema...(bet nemirtina, atsiras tik daugiau CS vartotoju..)
Va butent ,kad problema bus kas ziuri legaliai.Jei V** vel kokiu nesamoniu prisigalvos.
Vat idomu ar ji veiktu pajungus motinini 540,ir ar is vis 540 su V** kortom dirbs?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Šeš Rgs 20, 2008 7:50 am

Bonum 1 rašė: ...Vat idomu ar ji veiktu pajungus motinini 540,ir ar is vis 540 su V** kortom dirbs?
Jeigu nedirbs, tai skaityk iš to tiunerio ir tiek tos vertės :-k

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Šeš Rgs 20, 2008 12:58 pm

Bonum 1 rašė:
emirim rašė:
Dabar apie ***-Po jomis slepiasi kalba apie visiems aktualu transliuotoja Via***! Va cia sutinku, kad jeigu nustotu veikti Via*** kortos, jau butu problema...(bet nemirtina, atsiras tik daugiau CS vartotoju..)
Va butent ,kad problema bus kas ziuri legaliai.Jei V** vel kokiu nesamoniu prisigalvos.
Vat idomu ar ji veiktu pajungus motinini 540,ir ar is vis 540 su V** kortom dirbs?
ungus motinini 540,ir ar is vis 540 su V** kortom dirbs?[/quote]

Sveiki,
jei softa rasys ukraincai, tai palaikys Via kortas.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Šeš Rgs 20, 2008 1:13 pm

Teiravausi ukrainiečių:

Openbox Х-540 будет работат с Viasat Baltic картами?

----------------------
Atsakė:
Работает.

edvinas_a
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:56 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edvinas_a » Šeš Rgs 20, 2008 1:49 pm

E.c.k.a rašė:
emirim rašė:Sekiau diskusija ir tylejau...bet sakau reikia ikisti savo trigrasi ir man! Mano Openbox'as 820CI dabar stovi kaip ir nenaudojamas, kaip su Antanu (Openbox) juokavom, laikau tik tam, kad neatirukciau nuo forumo aktualiju, isijungiu kas trecia diena...(profilaktikai patikrinu ar veikia :grin: ), taigi mane sis paminklas ir sermenys kaip ir negasdina, bet...

Kokio velnio cia keliam bangas vonioje... :grin: Ukrainieciai pasake, kad softo palaikymas minimum pusei metu dar bus..Dabar pazvelkim i realia situacija! Jeigu (o tai bus 100%) uzsidaro Premier World, Polsat, Digi TV paketai, koduoti Nagravision2 koduote bei TPS pabega i Astra1 19E palydova ir tuo paciu perina i Mediaguard koduote...kas belieka ziureti emuliatoriaus pagalba? Cryptworks koduotas Kingston/Arqiva paketelis is Sirius 4.8E su savo PB/PG slidininkais...Esant tokiai situacijai ta pati mato visi-tiek DreamBOXININKAI, tiek ir OpenBOXININKAI...BISS pas visus tas pat..Tarkim ant Emu atsiras kas nors naujo (zvelgiant i tai, ka turime su piratinem kortom ir moduliais, tai gali buti Conax koduoti Canal Digital Nordic ir DigitAlb...) Na jeigu jie pasirodys ant emu, tikekimes per pusmeti ir pasirodys...nors labai tuo abejoju! :grin: Taigi-bent pusmeti manau mes dar gyvi..nesilaidojam pries laika ir nereikalaujam eutanazijos! :grin: Gerai, zvelgiam i tolimesne perspektyva-kaip ten bebutu visi tiuneriai moraliskai sensta, kokie tobuli jie bebutu...taigi po metu,( na dvieju)..man atrodo nemaza dalis vartotoju ir be ukrainieciu "pagalbos" pereis ant tobulesniu siuolaikiniu moduliu..(suvilios HD magija, ivairus DVB-S/T combo variantai ar mpeg-4 galimybes,..) tai manau pastebima ir forumo diskusijose, nes vis daugiau klausimu apie Sat tiunerius su galimybe tuo pat metu ziureti ir DVB-T, apie HD... Tesiam diskusija toliau..taip, tam tikra dalis vartotoju liks su Openbox8XX FTA..bet, o kiek is ju dabar si tiuneri vartoja kaip tik tokiam tikslui...tai TIK entuziastai isirasineja tuos softus ir raktus kasdien, o gal 90% zmoniu ir dabar ziuri FTA kanalus (cia samoningai viena dali praleiziu-***).....Kai kuriuos forumuos Dreambox'ininkai triumfuoja - mol atejo ATPILDO VALANDA :grin: mes dabar dar ilgai gyvuosim, o jus jau LAVONAI! :sad:
Ramiai biciuliai, CS galimybes pas Openbox'a kokios buvo-tokios ir liko..nei pliusai, nei trukumai nepasikeite..LAN ar kazko kita kaip nebuvo, taip ir neatsiras netgi su Ukrainieciu palaikymu...bet kaip ten bebutu, CS ant siu tiuneriu veikia..ir kam reikia-sekmingai tuo naudojasi...Taigi kai mirs technologiskai Openbox'as..ne ilgai gyvuos ir kiti SD tiuneriai, kokie puiku palaikyma jie beturetu...

Dabar apie ***-Po jomis slepiasi kalba apie visiems aktualu transliuotoja Via***! Va cia sutinku, kad jeigu nustotu veikti Via*** kortos, jau butu problema...(bet nemirtina, atsiras tik daugiau CS vartotoju..)

Su pagarba visiems- Emirim..

P.S Cia tik mano asmenine nuomone ir prasau akmenimis i mane nemetyti.. :grin:

(Manau ne vienas pamena, kad nesu dievinantis Openbox imtuvus ir i ju "darza " kazkada sekmingai "meciau akmenis", tad Openbox protegavimu ar reklama manau neturetumet mane apkaltinti)
palaikau tavo nuomone svarbu sarikai sukasi o visas kitas tai del sportinio intereso :)
ko tai ir man taip atrodo tas visas reikalas.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Šeš Rgs 20, 2008 5:32 pm

openbox,

Kaip paklausei - taip ir atsake... Su xaholskom gal ir "rabotajet"... :-?
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Sek Rgs 21, 2008 7:06 am

a95 rašė:openbox,

Kaip paklausei - taip ir atsake... Su xaholskom gal ir "rabotajet"... :-?
Nemanau,kad ukrainieciam nusisypsojo laime,juk 5** nepalaiko mpeg-4.Tai koks xaxolskas vsatas?Vat 560 kuris turetu kur modelius isidet, gali turet galimybe tokiam veiksmui ,jei korejieciai nepapigins.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Sek Rgs 21, 2008 8:39 am

Jeigu šiai dienai nėra pakurtas Via Ukraine serveris, tai jau daug ką pasako.
Kažin ar taip paprastai pavyks ukrainiečiais į rinką užvežti imtuvų palaikančių anksčiau minėtą paketą.
:-P

petriukas

Standartinė petriukas » Tre Rgs 24, 2008 7:06 pm

Kaip xaxolu dainoja dainuojama TY MINIA PIDMANUL, TY MINIA PYDMANULA taj cia labai tinka gera daina :-? :)

Vartotojo avataras
Raimislt
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: Šeš Rgp 30, 2008 6:57 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimislt » Tre Rgs 24, 2008 8:02 pm

tai 5.41 paskutinis softas ?
:(

stasyszoza
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 7:47 pm
Susisiekti:

Standartinė stasyszoza » Tre Rgs 24, 2008 8:52 pm

palaikau tavo nuomone svarbu sarikai sukasi o visas kitas tai del sportinio intereso :) E.c.k.a.[/quote] sarikai yra gerai,bet manau kad visokiem ntv,polsat ir vsat sariku sukimasis neduoda ramybes ir jie nesedi rankuciu sudeje.

Vartotojo avataras
E.c.k.a
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 2:31 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė E.c.k.a » Ket Rgs 25, 2008 6:54 pm

stasyszoza rašė:palaikau tavo nuomone svarbu sarikai sukasi o visas kitas tai del sportinio intereso :) E.c.k.a.
sarikai yra gerai,bet manau kad visokiem ntv,polsat ir vsat sariku sukimasis neduoda ramybes ir jie nesedi rankuciu sudeje.[/quote]manau ateitije mes su nostalgija prisiminsim tuos laikus kai buvo galima per sharam baram ziureti as ne pries susimoketi legaliai tik ne uz dabartini viasat manau ateitije mes turesim didesni pasirinkima siulomu paketu kai uzdarys visus sharikus turetu ir kaina kristi atsiras daugiau legaliu vartotoju :grin: :grin: :)
OPENBOX F500 motoras
FLEXBOX 5000 36e 13e 5e

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Ket Rgs 25, 2008 8:49 pm

vadinami SAT hakeriai irgi nesedes vietoj,nes tai neblogi pinigai,pvz. kiek +++ reklamavosi,kad ju HD kanalai bus prisukti prie kortos,ar tiunerio,ir kas gavosi- HD kanalai jau saros tiekeju paketose :grin:
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ket Rgs 25, 2008 9:40 pm

vytautasba rašė:vadinami SAT hakeriai irgi nesedes vietoj,nes tai neblogi pinigai,pvz. kiek +++ reklamavosi,kad ju HD kanalai bus prisukti prie kortos,ar tiunerio,ir kas gavosi- HD kanalai jau saros tiekeju paketose :grin:
Nieko nėra neįveikiamo anksčiau ar vėliau visa tai būna prieinama :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)