• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC sistemos ir jų galimybės

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 11:21 am

Neoromancer rašė:
dmart rašė: Kokiu budu pats ziuri 28E?
Būtent šiuo metu nieko nebežiūriu. Pardaviau tiunerį ir susirinkinėju savo HTPC. O šiaip tai minėtas palydovas šarūno pagalba... :grin:
Mane domina Triaxas. Jeigu tokia kaip mano http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... _id=500075 tai prasyciau nuotraukos, nes idomu kaip galvutes sukabintos.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 11:24 am

dmart rašė: Mane domina Triaxas. Jeigu tokia kaip mano http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... _id=500075 tai prasyciau nuotraukos, nes idomu kaip galvutes sukabintos.
Ne, pas mane paprastas ofsetas. Čia susirasi ir mano "palydovę" :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 11:51 am

Reikia pagalbos - atspeti i kokius palydovus nutaikytos galvos. http://www.fogsat.lt/uploads/images/Mus ... us6lnb.JPG

Mano spejimas butu toks 36E-28E-19E-13E-5E-4W

Kaip manot?

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Sek Vas 15, 2009 2:22 pm

sveiki, pagaliau jau susikomplektavau dezute :)
gavos toks:
VAIZDAS. ATI HD4850 512Mb DDR3 su HDMI ir display port
HARDAS. WD5002ABYS WD CAVIAR RE3 500GB SATA2 7200RPM 16MB
DVD. Asus DVD-RW
PROCAS. INTEL E8600 CORE2D 3.33GHZ 1333/6M S775
RAM. APACER BRANDED DDR2 800 4GB CL5 128*8KIT
HARDAS.TINKLAS. WD MY BOOK WORLD 500GB RJ45 7200RPM 16MB
KORPUSAS. HD160 PLUS BLACK ZALMAN HD160 PLUS HOMETHEATRE BLACK
MOTINA. P7N ZILENT MSI S775 NF750ISLI DDR2 SATA2 FW
MAITINIMAS. Zen 400W ATX12V v2.0 PSU, Retail Package

XP windose, kolkas visiskai tuscias. reiks instaliuot media portal ir ziuret kas cia gausis. Del kodeku, tai jei teisingai supratau, reik det vista????

beda kad neto dar ner namuos, tai su software kolkas liudnokai :roll:

gal kas gali parekomenduot tel tv tiunerio, kas konkreciai kazka naudoja, ir kokie atsiliepimai.
Variantai tai turbut DVB-T, DVB-S, kaip DVB-C nelabai LT ir kitur yra.

lauksiu rekomendaciju.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Ant Vas 17, 2009 2:45 pm

navaras rašė:sveiki, pagaliau jau susikomplektavau dezute :)
gavos toks:
VAIZDAS. ATI HD4850 512Mb DDR3 su HDMI ir display port
HARDAS. WD5002ABYS WD CAVIAR RE3 500GB SATA2 7200RPM 16MB
DVD. Asus DVD-RW
PROCAS. INTEL E8600 CORE2D 3.33GHZ 1333/6M S775
RAM. APACER BRANDED DDR2 800 4GB CL5 128*8KIT
HARDAS.TINKLAS. WD MY BOOK WORLD 500GB RJ45 7200RPM 16MB
KORPUSAS. HD160 PLUS BLACK ZALMAN HD160 PLUS HOMETHEATRE BLACK
MOTINA. P7N ZILENT MSI S775 NF750ISLI DDR2 SATA2 FW
MAITINIMAS. Zen 400W ATX12V v2.0 PSU, Retail Package

XP windose, kolkas visiskai tuscias. reiks instaliuot media portal ir ziuret kas cia gausis. Del kodeku, tai jei teisingai supratau, reik det vista????

beda kad neto dar ner namuos, tai su software kolkas liudnokai :roll:

gal kas gali parekomenduot tel tv tiunerio, kas konkreciai kazka naudoja, ir kokie atsiliepimai.
Variantai tai turbut DVB-T, DVB-S, kaip DVB-C nelabai LT ir kitur yra.

lauksiu rekomendaciju.
Satui naudoju SkyStar HD2
DVB-T Pinnacle PCTV i250, pirkau pigiausia is BMS'o uz 129Lt.
Media Portal nepatiko, labai letai kanalu sarasas atsidarineja, dar leciau persijungineja kanalai. Liksiu prie ProgDVB, plius bandysiu susitvarkyti su IDENT'ais acamd dar ant DVBViewer Pro.

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Ant Vas 17, 2009 3:45 pm

tomakas rašė: Satui naudoju SkyStar HD2
DVB-T Pinnacle PCTV i250, pirkau pigiausia is BMS'o uz 129Lt.
Media Portal nepatiko, labai letai kanalu sarasas atsidarineja, dar leciau persijungineja kanalai. Liksiu prie ProgDVB, plius bandysiu susitvarkyti su IDENT'ais acamd dar ant DVBViewer Pro.
na aisku, cia su hardware sato pas visus tas pats daugmaz, reiks ir paciam ties juo apsistot. O tai koki interfeisa naudoji siaip, brosindamas (nuotraukos, filmai, muzika etc.)?? ar tu su pele zaidi prie kompo sededamas?

tiesa, vista ar XP?

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Ant Vas 17, 2009 4:37 pm

tomakas rašė:
navaras rašė:sveiki, pagaliau jau susikomplektavau dezute :)
gavos toks:
VAIZDAS. ATI HD4850 512Mb DDR3 su HDMI ir display port
HARDAS. WD5002ABYS WD CAVIAR RE3 500GB SATA2 7200RPM 16MB
DVD. Asus DVD-RW
PROCAS. INTEL E8600 CORE2D 3.33GHZ 1333/6M S775
RAM. APACER BRANDED DDR2 800 4GB CL5 128*8KIT
HARDAS.TINKLAS. WD MY BOOK WORLD 500GB RJ45 7200RPM 16MB
KORPUSAS. HD160 PLUS BLACK ZALMAN HD160 PLUS HOMETHEATRE BLACK
MOTINA. P7N ZILENT MSI S775 NF750ISLI DDR2 SATA2 FW
MAITINIMAS. Zen 400W ATX12V v2.0 PSU, Retail Package

XP windose, kolkas visiskai tuscias. reiks instaliuot media portal ir ziuret kas cia gausis. Del kodeku, tai jei teisingai supratau, reik det vista????

beda kad neto dar ner namuos, tai su software kolkas liudnokai :roll:

gal kas gali parekomenduot tel tv tiunerio, kas konkreciai kazka naudoja, ir kokie atsiliepimai.
Variantai tai turbut DVB-T, DVB-S, kaip DVB-C nelabai LT ir kitur yra.

lauksiu rekomendaciju.
Satui naudoju SkyStar HD2
DVB-T Pinnacle PCTV i250, pirkau pigiausia is BMS'o uz 129Lt.
Media Portal nepatiko, labai letai kanalu sarasas atsidarineja, dar leciau persijungineja kanalai. Liksiu prie ProgDVB, plius bandysiu susitvarkyti su IDENT'ais acamd dar ant DVBViewer Pro.
Kokia ProgDVB versija naudoji? Ar stabiliai dirba? As pora banzdiau, tai man kazkuri luzinejo, kita NTV+ HD kanalus sarase po du kartus rode...
Kokius pluginus naudoji?
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 8:09 am

S.O.S. rašė: Kokia ProgDVB versija naudoji? Ar stabiliai dirba? As pora banzdiau, tai man kazkuri luzinejo, kita NTV+ HD kanalus sarase po du kartus rode...
Kokius pluginus naudoji?
ProgDVB 6.04.02 Pro
Cyberlink H.264 PDVD8.x
AC3Filter
AAC Monogram
Garsas DirectWave per SPDIF
DirectX 10.1
Video Render Vista EVR
Sarunui CSC 4.0.0.4

Dirba stabiliai viskas kaip laikrodukas.Daug itakos daro video plokstes draiveris, ATI plokstei reikia susirasti is senesniu kazka. Pastebejimui naujesne CCC versija 8.11,8.12 pvz apkrauna daugiau CPU nei senesnes.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 8:11 am

navaras rašė:
tomakas rašė: Satui naudoju SkyStar HD2
DVB-T Pinnacle PCTV i250, pirkau pigiausia is BMS'o uz 129Lt.
Media Portal nepatiko, labai letai kanalu sarasas atsidarineja, dar leciau persijungineja kanalai. Liksiu prie ProgDVB, plius bandysiu susitvarkyti su IDENT'ais acamd dar ant DVBViewer Pro.
na aisku, cia su hardware sato pas visus tas pats daugmaz, reiks ir paciam ties juo apsistot. O tai koki interfeisa naudoji siaip, brosindamas (nuotraukos, filmai, muzika etc.)?? ar tu su pele zaidi prie kompo sededamas?

tiesa, vista ar XP?
Vista Ultimate, browsinti nebrovsinu, tam turiu laptopa, sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui. Kompo, programos ijungimas, isjungimas, kanalai ir etc viskas su distanciniu.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 18, 2009 8:21 am

tomakas rašė:...sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui...
O kaip pati vaizdo kokybė? Vis vien manau žiūri per LCD, tai tarkim palyginimui su buitiniais SAT imtuvais.

Dar kas liečia MediaPortal... Sakot lėtai perjunginėja kanalus... nelabai geras variantas. Aš taip pat ant seno savo PC pastebėjau, kad lėtai... galvojau kad dėl PC spartos... Tačiau yra toks forumas http://dvbn.happysat.org skirtas grynai DVB plokščių savininkams. Bet keisčiausia, kad niekas nekalba dėl kanalų perjungimo problemos. Hmm... Reikia ieškoti atsakymo.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Tre Vas 18, 2009 8:31 am

tomakas rašė:
S.O.S. rašė: Kokia ProgDVB versija naudoji? Ar stabiliai dirba? As pora banzdiau, tai man kazkuri luzinejo, kita NTV+ HD kanalus sarase po du kartus rode...
Kokius pluginus naudoji?
ProgDVB 6.04.02 Pro
Cyberlink H.264 PDVD8.x
AC3Filter
AAC Monogram
Garsas DirectWave per SPDIF
DirectX 10.1
Video Render Vista EVR
Sarunui CSC 4.0.0.4

Dirba stabiliai viskas kaip laikrodukas.Daug itakos daro video plokstes draiveris, ATI plokstei reikia susirasti is senesniu kazka. Pastebejimui naujesne CCC versija 8.11,8.12 pvz apkrauna daugiau CPU nei senesnes.
Aciu, vakare pabandysiu.
O tai EMU jokio nenaudoji?
O sitai ProgDVB versijai "vaistuku" yra?
Koks Skystar HD2 draiveris (as tam, kad veiktu MediaPortalas susimetes senesnius draiverius, gal tame ir bedos)
CCC pas mane 9.1
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Tre Vas 18, 2009 8:35 am

Neoromancer rašė:
tomakas rašė:...sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui...
O kaip pati vaizdo kokybė? Vis vien manau žiūri per LCD, tai tarkim palyginimui su buitiniais SAT imtuvais.

Dar kas liečia MediaPortal... Sakot lėtai perjunginėja kanalus... nelabai geras variantas. Aš taip pat ant seno savo PC pastebėjau, kad lėtai... galvojau kad dėl PC spartos... Tačiau yra toks forumas http://dvbn.happysat.org skirtas grynai DVB plokščių savininkams. Bet keisčiausia, kad niekas nekalba dėl kanalų perjungimo problemos. Hmm... Reikia ieškoti atsakymo.
Oficialiam MP forume yra nemazai nussikundimu del kanalu perjungimo greicio, bet tai dar galima butu kenteti jeigu stabiliai dirbtu... Kaip pas tave,ar stabiliai dirba? Ar naudoji MDAPI su kokiais pluginais?
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Tre Vas 18, 2009 8:43 am

Neoromancer, kaip suprantu esi adminas, tai gal sujunk sia tema su "HTPC- geležis ir softas", nesidubliuos.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 9:10 am

S.O.S. rašė: Aciu, vakare pabandysiu.
O tai EMU jokio nenaudoji?
O sitai ProgDVB versijai "vaistuku" yra?
Koks Skystar HD2 draiveris (as tam, kad veiktu MediaPortalas susimetes senesnius draiverius, gal tame ir bedos)
CCC pas mane 9.1
EMU nenaudoju jokio, paemes VIP saruna visiems palydovams, vaistuku jai yra, kurie grazina atgal 21 dienos triala, SkyStar naujasias driveris is ju tinklalapio. Kazkaip skaitinejau apie ta MediaPortal, tai man nepatiko kad ten reikes rankomis susivesti visus caid ident ir t.t. i xml dokumenta, kadagi jei eina kelis caid sarunui tai jis taip pat automatishkai ju neparenka, o susivesti visus is 4 palydovu tai oho. Plius dabar MediaPortale tik ~350 kanalu sudeta ir tai gyventi neimanoma jau.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 9:11 am

S.O.S. rašė:
Neoromancer rašė:
tomakas rašė:...sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui...
O kaip pati vaizdo kokybė? Vis vien manau žiūri per LCD, tai tarkim palyginimui su buitiniais SAT imtuvais.

Dar kas liečia MediaPortal... Sakot lėtai perjunginėja kanalus... nelabai geras variantas. Aš taip pat ant seno savo PC pastebėjau, kad lėtai... galvojau kad dėl PC spartos... Tačiau yra toks forumas http://dvbn.happysat.org skirtas grynai DVB plokščių savininkams. Bet keisčiausia, kad niekas nekalba dėl kanalų perjungimo problemos. Hmm... Reikia ieškoti atsakymo.
Oficialiam MP forume yra nemazai nussikundimu del kanalu perjungimo greicio, bet tai dar galima butu kenteti jeigu stabiliai dirbtu... Kaip pas tave,ar stabiliai dirba? Ar naudoji MDAPI su kokiais pluginais?
Ziuriu per Panasonic Plazma TH-42PV80, vaizdo kokybe gera.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 9:15 am

Neoromancer rašė:
tomakas rašė:...sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui...
O kaip pati vaizdo kokybė? Vis vien manau žiūri per LCD, tai tarkim palyginimui su buitiniais SAT imtuvais.

Dar kas liečia MediaPortal... Sakot lėtai perjunginėja kanalus... nelabai geras variantas. Aš taip pat ant seno savo PC pastebėjau, kad lėtai... galvojau kad dėl PC spartos... Tačiau yra toks forumas http://dvbn.happysat.org skirtas grynai DVB plokščių savininkams. Bet keisčiausia, kad niekas nekalba dėl kanalų perjungimo problemos. Hmm... Reikia ieškoti atsakymo.
Man dar itarimas yra del kanalu perjungimo letumo tas, kad kai atsidarai kanalu sarasa manau jis bando susirinkti visu kanalu EPG, kadangi kaip komentaras eina No data available. Reiktu kazkaip rasti atjungti sita dalyka ir tada pabandyti.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 9:17 am

Neoromancer rašė:
tomakas rašė:...sita kompa naudoju grynai TV ziurejimui...
O kaip pati vaizdo kokybė? Vis vien manau žiūri per LCD, tai tarkim palyginimui su buitiniais SAT imtuvais.

Dar kas liečia MediaPortal... Sakot lėtai perjunginėja kanalus... nelabai geras variantas. Aš taip pat ant seno savo PC pastebėjau, kad lėtai... galvojau kad dėl PC spartos... Tačiau yra toks forumas http://dvbn.happysat.org skirtas grynai DVB plokščių savininkams. Bet keisčiausia, kad niekas nekalba dėl kanalų perjungimo problemos. Hmm... Reikia ieškoti atsakymo.
Tiesa ar pavyko kaip nors priversti MediaPortal vaizda rodyti 16:9 aspect ratio, nes kazkaip sito dalyko as ir pasigedau, ant kitu rezimu arba nepilnas vaizdas is sonu nukerta apie 3cm, arba istemptai rodo.

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Tre Vas 18, 2009 9:38 am

tomakas rašė:
S.O.S. rašė: Aciu, vakare pabandysiu.
O tai EMU jokio nenaudoji?
O sitai ProgDVB versijai "vaistuku" yra?
Koks Skystar HD2 draiveris (as tam, kad veiktu MediaPortalas susimetes senesnius draiverius, gal tame ir bedos)
CCC pas mane 9.1
EMU nenaudoju jokio, paemes VIP saruna visiems palydovams, vaistuku jai yra, kurie grazina atgal 21 dienos triala, SkyStar naujasias driveris is ju tinklalapio. Kazkaip skaitinejau apie ta MediaPortal, tai man nepatiko kad ten reikes rankomis susivesti visus caid ident ir t.t. i xml dokumenta, kadagi jei eina kelis caid sarunui tai jis taip pat automatishkai ju neparenka, o susivesti visus is 4 palydovu tai oho. Plius dabar MediaPortale tik ~350 kanalu sudeta ir tai gyventi neimanoma jau.

Su acamd uztenka pasidaryti ACamd_PMT.txt failiuka, i xml nieko vesti nereikia.
Del 16:9 , tai jeigu ziuri 1080p arba 720p tai problemu nera, jeigu naudoji 1024x768, tai radau:
have a Pioneer 43" with the same resolution (1024 x 768), here is what to do:
In MP go to Settings - Screen Calib. - Screen Calib.
Leave the overscan alone! But press enter/ok until you arrive by Pixel Ratio Adjustment. Now change this until you have a square box (In your case your Pixel Ratio have to be 1,33)
And now everything will be correctly scaled within MP for your TV (including skin and pictures!)
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 18, 2009 10:00 am

Aną temą užrakinau. Man asmeniškai MP patinka todėl, kad viskas po ranka ir gražus interfeisas. Puikia viską galima su distanciniu valdyti. Kanalus susirūšiuoti galima pačiame TVserveryje. Ten sukuri kategorijas tarkim Kinas,Sportas ir tt... ir sudėlioji reikalingus kanalus. EPG jis siunčiasi, kai tarkim TVServeris yra Idle režime. Man labai patiko tai, kad puikiai atkuria kirilicą, nereikia jokiu machinacijų pačioje sistemoje daryti. Taip, pasidarius ACamd_PMT.txt failiuką viskas eina kaip ir gerai. Tarp kitko, MP forume primygtinai siūloma viską sudiegti į švarią OS ir kad joje nebūtų daryta jokių "tiuningavimų-optimizavimų"... Pamenu kažkada vienas lyg ir rašė, jog jam su pluginais kanalus atidaro lėtai, ~5 sek. Tai lyg atrašė, kad kaip ir norma. Arba ten labai reikia pasikrapštyti nustatymuose.
Dar yra kažkoks projektas kaip sukryžminti MediaPortal su DreamDVB... Bet jis dar pakankamai jaunas ir nestabilus. Man niekaip nepavyko išbandyti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Tre Vas 18, 2009 10:15 am

dar norejau paklaust, ar yra skirtumas MP (kaip bendrauja), kokia DVB-T tiuneri pajungsi. Ta prasme i vidine, ar per USB. Tiesiog per usb butu universalesne, pvz vasara i sodyba pasiimciau su notebooku. Siaip galvoju kad teoriskai tai ner skirtumo, bet kaip praktiskai?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 18, 2009 10:23 am

navaras rašė:dar norejau paklaust, ar yra skirtumas MP (kaip bendrauja), kokia DVB-T tiuneri pajungsi. Ta prasme i vidine, ar per USB. Tiesiog per usb butu universalesne, pvz vasara i sodyba pasiimciau su notebooku. Siaip galvoju kad teoriskai tai ner skirtumo, bet kaip praktiskai?
Buvau išbandęs tokį visiškai Kinišką USB DVB-T. Su MP veikė visai gerai (kanalus tai tikrai greičiau perjunginėjo nei SAT) http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... c&start=25 Tik kalbama, kad reikia pasisaugoti KWorld tiuneriukų, nes nelabai stabilūs. Apskritai tai MP faktiškai gali dirbti su visais tiuneriais dirbančiais su BDA draiveriais.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Tre Vas 18, 2009 10:26 am

Neoromancer rašė: Dar yra kažkoks projektas kaip sukryžminti MediaPortal su DreamDVB... Bet jis dar pakankamai jaunas ir nestabilus. Man niekaip nepavyko išbandyti.
O vienas klausimas ACAMD_PMT faile kanalu pavadinimai turi sutapti su programos kanalu pavadinimais ar nebutinai.

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Tre Vas 18, 2009 10:31 am

tomakas rašė:
Neoromancer rašė: Dar yra kažkoks projektas kaip sukryžminti MediaPortal su DreamDVB... Bet jis dar pakankamai jaunas ir nestabilus. Man niekaip nepavyko išbandyti.
O vienas klausimas ACAMD_PMT faile kanalu pavadinimai turi sutapti su programos kanalu pavadinimais ar nebutinai.
Nebutinai.
As turiu NTV+ pasidares. Jeigu imi is cardsharingserver.info, tai tiks, galiu vakare isdeti.
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

S.O.S.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:08 am
Miestas: Vilnius

Standartinė S.O.S. » Tre Vas 18, 2009 10:33 am

Neoromancer rašė:Aną temą užrakinau. Man asmeniškai MP patinka todėl, kad viskas po ranka ir gražus interfeisas. Puikia viską galima su distanciniu valdyti. Kanalus susirūšiuoti galima pačiame TVserveryje. Ten sukuri kategorijas tarkim Kinas,Sportas ir tt... ir sudėlioji reikalingus kanalus. EPG jis siunčiasi, kai tarkim TVServeris yra Idle režime. Man labai patiko tai, kad puikiai atkuria kirilicą, nereikia jokiu machinacijų pačioje sistemoje daryti. Taip, pasidarius ACamd_PMT.txt failiuką viskas eina kaip ir gerai. Tarp kitko, MP forume primygtinai siūloma viską sudiegti į švarią OS ir kad joje nebūtų daryta jokių "tiuningavimų-optimizavimų"... Pamenu kažkada vienas lyg ir rašė, jog jam su pluginais kanalus atidaro lėtai, ~5 sek. Tai lyg atrašė, kad kaip ir norma. Arba ten labai reikia pasikrapštyti nustatymuose.
Dar yra kažkoks projektas kaip sukryžminti MediaPortal su DreamDVB... Bet jis dar pakankamai jaunas ir nestabilus. Man niekaip nepavyko išbandyti.
O be Acamd koki nors EMU naudoji? Ar neluzineja TV serveris?
HTPC, Openbox F-300 FTA, KaonMedia KTF-S660HDCO

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 18, 2009 10:45 am

tomakas rašė: O vienas klausimas ACAMD_PMT faile kanalu pavadinimai turi sutapti su programos kanalu pavadinimais ar nebutinai.
Tikrai nebūtinai. Užtenka nurodyti pageidaujamą identą. Dabar labai giriama acamd 0.6.0.1 versija.

Ciutata iš vieno forumo apie acamd 0.6.0.1:
Провереил вместе с Mediaportal 1.0+MDAPI+"+++" - вторые сутки полёт нормальный...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių