• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip pasirinkimas?

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Ket Spa 09, 2008 8:59 am

mmariuss rašė:Negi negalejote susirasti masinos neatidrostos lietuvos kelias kelialiais? Pagal valstybinius nr tai jau apie keturis metus atjota, ir galiu garantuoti,kad ji nemacius paskutinius 5 metus jokio einamojo remonto.
Na jei kas iš manęs pirktu (neparduodu) , tai tris metus pas mane pabuvus tapo tvarkingesnė nei nupirkau ,o pravažiavau tik 32000 km. Tuo galiu paneigt susiformavusias teorijas :grin:

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ket Spa 09, 2008 9:19 am

mmariuss rašė:Negi negalejote susirasti masinos neatidrostos lietuvos kelias kelialiais? Pagal valstybinius nr tai jau apie keturis metus atjota, ir galiu garantuoti,kad ji nemacius paskutinius 5 metus jokio einamojo remonto.
..hm...ei mariau...tu jau cia "nestumk" taip smarkiai..atjota...atidrozta...neremontuota...
...pagal tave iseitu..:...visiski profanai..perka "kate " maise....

...istikruju ...taip labai skubejom..(kiek gali vazinetis skolinta-nuomuota masina...)..kzkokiu normalesniu alternatyvu..neradom..ir draugai pazystami nelabai ka turejo tuo momentu pasiulyt..(
..dbr del tex.bukles....jos kilme patikrinta draudimu kompaniju duomenu bazese...(zinoma viskas...net kad pirmasis savininkas Hanoveryje baustas uz greicio virsijima...)...taip istikruju...ji LT vaziavo 2,5 m...pilnas texninis aptarnavimas (keisti visi dirzai ir tt...) atliktas pries tris tukst. km SAAB autoservise..(yra garantiniai isipareigojimai..)...pries perkant,atlikom pilna defektacija audi servize...rado tik nekokybiska dirbancia kaitimo zvake..kuria iskart ir pakeite..kompresija 28 at..."purte" masina vos ne valanda..(uz 200 litu :) ..sakiau dadesiu dar tik raskit ka nors...)...seimininkas nuleido kaina padoriai...pridejo nauju zieminiu ratu komplekta...ir "neatsilaikem"... :)
...siai dienai jau su ja pravaziuota beveik trys tukstanciai...kzkotai tokio "neislindo"...na padanga "susiguzavo"....va dar signalizacijos lygis netiko Kasko draudimui...

..aciu visiems patarusiems ..palaikiusiems..(..na gal tik mmarius nespejo pagelbeti... :) )
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Spa 09, 2008 9:33 am

Pakaitinimo žvakes rekomenduojama keist visas iškart, nes kaip taisyklė paskui kitos greit dusta.Aišku nefaina keist visas kai sugedus tik viena.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Ket Spa 09, 2008 11:38 am

zvirblis234 rašė:
mmariuss rašė:Negi negalejote susirasti masinos neatidrostos lietuvos kelias kelialiais? Pagal valstybinius nr tai jau apie keturis metus atjota, ir galiu garantuoti,kad ji nemacius paskutinius 5 metus jokio einamojo remonto.
Na jei kas iš manęs pirktu (neparduodu) , tai tris metus pas mane pabuvus tapo tvarkingesnė nei nupirkau ,o pravažiavau tik 32000 km. Tuo galiu paneigt susiformavusias teorijas :grin:
tikrai pritariu ,nes lietuvos vairuotojai skirstomi į dvi kategorijas -''liubiteli '' ir ''grabiteli '', taip kad jei lietuvoje auto explotuota ,nereiskia kad jau :sad:

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Šeš Spa 25, 2008 8:39 am

..ka manot apie šį "pasirinkimą"..?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... OTORS:1123
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

petriukas

Standartinė petriukas » Šeš Spa 25, 2008 1:36 pm

matosi padrozta mazai poilsio gavusi....

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Šeš Spa 25, 2008 1:56 pm

petriukas rašė:matosi padrozta mazai poilsio gavusi....
...mašina žinoma ne iš salono...o kur TAI matosi? :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Šeš Spa 25, 2008 4:19 pm

jei mašinos gabaritai tenkina tai manau viskas gerai ,o kad kaip sako ''padrožta'' reikia matyti ''gyvą'', bet nuotraukose viskas parodyta -argi tai problema .o lietuvaičiai fotkina tik iš gražios puses

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Spa 25, 2008 4:56 pm

petriukas rašė:matosi padrozta mazai poilsio gavusi....
Ir iš kur jau čia ta diagnozė kad padrožta?Nereikėtų bent jau nusigrybaut jei nėra argumentų.Gal nudrožta kad kompas rodo kad trūksta langų plovimo skysčio ir keletą pabraižymų ant kėbulo?Na žinoma protingi perka turguj išblizgintus prieš tai buvusius skenduolius.
Ten pagrindinis minusas bent jau man tai quattro, man mieste važinėjant tai to tikrai nereikia.O ir kuro sąnaudos didesnės ir eksploatacinės išlaidos didesnės.

petriukas

Standartinė petriukas » Šeš Spa 25, 2008 5:00 pm

Marius rašė:
petriukas rašė:matosi padrozta mazai poilsio gavusi....
Ir iš kur jau čia ta diagnozė kad padrožta?Nereikėtų bent jau nusigrybaut jei nėra argumentų.Gal nudrožta kad kompas rodo kad trūksta langų plovimo skysčio ir keletą pabraižymų ant kėbulo?Na žinoma protingi perka turguj išblizgintus prieš tai buvusius skenduolius.
Ten pagrindinis minusas bent jau man tai quattro, man mieste važinėjant tai to tikrai nereikia.O ir kuro sąnaudos didesnės ir eksploatacinės išlaidos didesnės.
kekvienas turi savo subjektivia nuomone ir jos niekam neprimetineja :grin: tad gara nuleisk ir isgerk alaus ir nusiramink mano gerbejau :-?

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Spa 25, 2008 5:02 pm

Nuomonę motyvuot reikia kažkuo, o čia tik pasvaičiojimai iš lempos nukabinti.

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Šeš Spa 25, 2008 5:23 pm

matosi padrozta mazai poilsio gavusi.... prasisviecia lietuviskas bruozas............ :) tai norejimas ikast ar pasirodyt protingesniu,ogal is pavydo,o konkretaus argumento tai nera,as ndrysciau taip.................. :)
Paskutinį kartą redagavo widuxs Šeš Spa 25, 2008 5:33 pm, redaguota 1 kartą(us).

petriukas

Standartinė petriukas » Šeš Spa 25, 2008 5:24 pm

Motyvacija: gyvenot usa? matet kaip ten masinas gerai drozia? kaip manote kodel jos atsiduria aukcionuose? jie ne lietuviai nebelopo masinos perka kita nauja :-?

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Šeš Spa 25, 2008 5:29 pm

Marius rašė:
petriukas rašė:matosi padrozta mazai poilsio gavusi....
Ir iš kur jau čia ta diagnozė kad padrožta?Nereikėtų bent jau nusigrybaut jei nėra argumentų.Gal nudrožta kad kompas rodo kad trūksta langų plovimo skysčio ir keletą pabraižymų ant kėbulo?Na žinoma protingi perka turguj išblizgintus prieš tai buvusius skenduolius.
Ten pagrindinis minusas bent jau man tai quattro, man mieste važinėjant tai to tikrai nereikia.O ir kuro sąnaudos didesnės ir eksploatacinės išlaidos didesnės.
..ištikrūjų čia "rusiškas variantas"...quatro ..toks buvo užsakovo pageidavimas...manau auto nebloga..turi "likti"..po visko...įkėliau dėlto ,kad "praktikos" su a4 neturiu...(tik antras kartas..:)..beje pirmoji sėkmingai rieda...važiuojant ne sportiškai..rodo ekonomiškumo "stebuklus"..)
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Spa 25, 2008 5:37 pm

petriukas rašė:Motyvacija: gyvenot usa? matet kaip ten masinas gerai drozia? kaip manote kodel jos atsiduria aukcionuose? jie ne lietuviai nebelopo masinos perka kita nauja :-?
Ne apie gyvenimo usa motyvaciją kalba eina.O apie motyvavimą dėl ko mašina bloga, nes pas tamstą atsakymas kaip pas sovietinį kolūkio pirmininką, t.y. mašina bloga, o kodėl ji bloga nežinau, bet aš taip pasakiau ir viskas.O mašinų drožimas nepriklauso kur gyveni, jav ar europoj.Yra žmonės kurie ir čia drožia ir yra žmonės kurie jav drožia, tai nepriklauso nei nuo tautybės, nei nuo pilietybės.

petriukas

Standartinė petriukas » Šeš Spa 25, 2008 5:39 pm

vat priklauso nuo mentaliteto infrastrukturos ir t.t.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Spa 25, 2008 5:48 pm

Pagal ką matosi koks šitos mašinos buvusio šeimininko mentalitetas, kad jis ją drožė.Ir kokie jos nudrožimo požymiai?Konkrečiai be demagogijos.

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Šeš Spa 25, 2008 5:48 pm

NETIKRAS-sekmes kelyje,o kad kelias nedulketu ir AUDI riedetu :-? :smile:

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Šeš Spa 25, 2008 5:48 pm

petriukas rašė:Motyvacija: gyvenot usa? matet kaip ten masinas gerai drozia? kaip manote kodel jos atsiduria aukcionuose? jie ne lietuviai nebelopo masinos perka kita nauja :-?
..negyvenau..matyt..?...hm...per vebkameras jeigu..tai taip...per holivudo filmus..?...tai taip..(baisu...:)..)..ką reiškia .."..gerai drožia"..?...ištisai draguoja dykvietėse..?...yra ko gero ir tokių...bet va giminaitis Čikagoje jau seniai servise dirba... pasakoja...kad keliai labai geri...važinėja pagrindinė masė ..labai tvarkingai..texniką prižiūi...sakykim ..mes Lt..betaupydami..ir variklį patys pasikeičiam..ten sako.. kapoto be servizo neatidaro...
..bet būna ir kitaip.. :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

petriukas

Standartinė petriukas » Šeš Spa 25, 2008 5:54 pm

o pas mane visai kita patirtis cia galima diskuotuoti be galo ir kekvienas bus teisus. taj jei manai tajp taj nera prasmes cia klausti ir po to tik mano nuomone aptarineti tarsi kitu nera....idomiai cia gaunasi....

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Spa 25, 2008 5:56 pm

nereikia vaidint čia ekstrasensą ir reikėtų pasakymus motyvuot kažkuo, bet konkrečiai neišeina žiūriu.bet tikras lietuviškas bruožas pasireiškia, jei kaimynui gal bus gerai tai aš ateisiu ir prišiksiu kad jam nebūtų geriau negu man.

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Standartinė Vyrukas » Sek Spa 26, 2008 2:19 pm

Marius rašė:nereikia vaidint čia ekstrasensą ir reikėtų pasakymus motyvuot kažkuo, bet konkrečiai neišeina žiūriu.bet tikras lietuviškas bruožas pasireiškia, jei kaimynui gal bus gerai tai aš ateisiu ir prišiksiu kad jam nebūtų geriau negu man.
:supz:

stasyszoza
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 7:47 pm
Susisiekti:

Standartinė stasyszoza » Ant Spa 28, 2008 9:54 am

variantas idomus ir kaina viliojanti,o ar uzdroztas-neuzdrostas per nuotraukas tik kaspirovskis pasakys.

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Ant Spa 28, 2008 11:38 am

petriukas rašė:Motyvacija: gyvenot usa? matet kaip ten masinas gerai drozia? kaip manote kodel jos atsiduria aukcionuose? jie ne lietuviai nebelopo masinos perka kita nauja :-?
Petrai oj kaip lopo jie tas masinas tie vidutinio lygio amerikonai ir patys tvarko ir dalis kaip ir lietuviai perka iš šrotu servise remontuot nėra pigu o info mama mano jau 7metai usa gyvena tai šiek tiek papasakoja kaip ten jie gyvena o drožia jas visur tiek usa ar europoj

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Ant Spa 28, 2008 11:44 am

sakai petriuk žmogus sudrožta auto nusipirko tai idėk savo auto pažiurėsim su forumiečiais kokiu tu nesudrožtu auto važinėji pabusim ir mes ekstrasensais o trumpiau sakant jei neturi ka pasakyti tai geriau nesakyk nieko :grin:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių