• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Tele2 vs. Bitė

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė klarnetas » Tre Vas 12, 2014 10:49 am

tankistas rašė:Omniui pasirodo šis karas nelabai įdomus.
Jie ruošia dokumentus susijungimui su TEO.

http://vz.lt/?PublicationId=6cace77f-32 ... moretoread
susijungs dvi blogybes ...abu man paliko slogu ispudi 8)

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė jonukas » Tre Vas 12, 2014 12:51 pm

marko22 rašė: Kada cia toki plana siule,man toki lapkriti uz 15lt dave,kazkoks panasus buvo uz 8,bet 1GB berods nedave.
Planas VISIEMS 300. Jei uzsisakineji kas menesi - 6 lt uz 300 min i visur + 10000 sms, jei kad automatiskai pratestu be uzsakinejimu - 5 lt. Ir jei nori, gali imti 1 GB menesiui uz 3 lt.
Kazin ar dar geriau gali buti. Jokiu sutarciu, kada nori gali atsisakyti... :D

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė marko22 » Tre Vas 12, 2014 4:34 pm

jonukas rašė:
marko22 rašė: Kada cia toki plana siule,man toki lapkriti uz 15lt dave,kazkoks panasus buvo uz 8,bet 1GB berods nedave.
Planas VISIEMS 300. Jei uzsisakineji kas menesi - 6 lt uz 300 min i visur + 10000 sms, jei kad automatiskai pratestu be uzsakinejimu - 5 lt. Ir jei nori, gali imti 1 GB menesiui uz 3 lt.
Kazin ar dar geriau gali buti. Jokiu sutarciu, kada nori gali atsisakyti... :D
Cia pildyk,o as ieskau ieskau.Ar tiesiogini diabeta eina pasidaryt ?

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 12, 2014 6:04 pm

tankistas rašė:Omniui pasirodo šis karas nelabai įdomus.
Jie ruošia dokumentus susijungimui su TEO.

http://vz.lt/?PublicationId=6cace77f-32 ... moretoread
Tai tipo bus viena imone?Butu gerai mobilus internetas ir teo uz ta pacia kaina.Cia kazkada siule pamenu labai seniai.Berods 49lt buvo.Tai teo ir omnitel internetas buvo kartu.Bet nepamenu kiek gb siule.Bl galetu jau ir kelt tuos gigabaitus.Greicius 3g pakele ir jau 4g plecia.O parsiunciamu duomenu limitai visdar juokingi. :-D Net portu neina nukreipt to 4g LTE.Kiek olesub ziurejo ir per skaipa susirasem,kad neveikai port forward kaip ir 3g.O mezono nusikreipia be problemu.Tai galima pakurt servuka belekoki.Kuriam reikalingas port forwardinimas.Idomu kaip su tele2 4g LTE ar imanoma nukreipt portus?Bet jauciu irgi ne kaip su 3g.Ar cia turbut visai nera port forward galimybes ant mobiliu internetu.Mezonas is dalies wifi padidintos aprepties.Tai turbut delto veikia port forwardinimas.

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė gusp » Tre Vas 12, 2014 7:01 pm

tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 12, 2014 7:05 pm

gusp rašė:tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt
Kazka meluoji netikiu kad su planu 17lt saskaita paildavo iki 80lt.Man niekada to nebuve kai buvau abonentas.Dabar naudoju pildyk pokalbiams ir uztenka.Nera noro moket moket daugiau dabar su abonento planu.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė marko22 » Tre Vas 12, 2014 7:37 pm

gusp rašė:tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt
Tai tele2 isklotine nemokama,pasiziuri ir matai kur ten priskambinai,gali net su savo telefono isklotine patikslint,juk dabar ismanieji velnias zino kiek jie tos istorijos issaugo.

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Vyrukas » Tre Vas 12, 2014 7:38 pm

Teledema-18lt neriboti pokalbiai +1gb,sms 0,02lt.Man tinka ,o jie tegu teisiasi :)

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė woow » Tre Vas 12, 2014 8:54 pm

Aplink mano darbovietę tai internetą naudoju ežio (OMNI), o abonentas Tele2, nes planas tinka ir dar telefas skoloj, bet intikas ten vos vos gyvas, tenka eziuką naudoti, o bitės visai kaput mirties zona.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė marko22 » Ket Vas 13, 2014 8:22 am

Karas tesesi,vakar tele2 paleido antireklama,kad netiketu Ugne,nes turi jos saskaita :D

http://www.delfi.lt/mokslas/technologij ... mpaign=rss

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Kiesa2 » Ket Vas 13, 2014 5:12 pm

marko22 rašė:Karas tesesi,vakar tele2 paleido antireklama,kad netiketu Ugne,nes turi jos saskaita :D

http://www.delfi.lt/mokslas/technologij ... mpaign=rss
Sita reklama ir per tv rodo?Ar tik youtube yra?

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė marko22 » Ket Vas 13, 2014 7:30 pm

Kiesa2 rašė:
marko22 rašė:Karas tesesi,vakar tele2 paleido antireklama,kad netiketu Ugne,nes turi jos saskaita :D

http://www.delfi.lt/mokslas/technologij ... mpaign=rss
Sita reklama ir per tv rodo?Ar tik youtube yra?
vakar rode

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1823
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė virgis.bb » Šeš Vas 15, 2014 11:45 am

gusp rašė:tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt
Cia panasiai kaip is Bites reklamos su Ugne-gal ir forume bites melagis!

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė gintasvis » Šeš Vas 15, 2014 12:07 pm

Biteje melgiu yra,nes realiai girtis nera ten kuo,3g rysio padengimas lietuvoje gal 30% teritorijos,o skambina pastoviai ir siulo savo puiku interneta :-)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Kiesa2 » Šeš Vas 15, 2014 12:37 pm

Man vakara kaiptik skambino is to ju isgirto puikiojo labas kontrako.Pasakiau kad naudoju pildyk 5lt 300min ir uz 3lt 1gb.Tai pigiau aisku nieko nepasiule tik 10lt 300min ir 1gb pasakiau kad nereikia :D :D Tiesa jau ne pirma karta i ta pildyk nr.Berods 2 karta.

Vartotojo avataras
dantesas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Pen Rgs 30, 2011 10:21 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė dantesas » Šeš Vas 15, 2014 2:12 pm

Man irgi skambino Labas kontrakta siule, bet kadangi neatsiliepiau tai dvi dienas po dukart nervino. Perskambini ir pranesa, kad tokio nr nera, o poto pasiziurejau inete, kad tai vadybininkas skambineja. Iskart nebeatsiliepiau jam daugiau.
Paveikslėlis IPTV tik beliko ir senas TAURAS.
KOSMIS

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė Kiesa2 » Šeš Vas 15, 2014 3:18 pm

dantesas rašė:Man irgi skambino Labas kontrakta siule, bet kadangi neatsiliepiau tai dvi dienas po dukart nervino. Perskambini ir pranesa, kad tokio nr nera, o poto pasiziurejau inete, kad tai vadybininkas skambineja. Iskart nebeatsiliepiau jam daugiau.
Idomu kur jie nr gauna?Negi turi tele2 pildyk numeriu savininku duomenu baze kokia?Cia raso kad daugumoj tele2 tik klientams skambineja.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė gintasvis » Šeš Vas 15, 2014 4:02 pm

Ir man i tele2 skambina pastoviai,o i omnitel ne karto

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė gusp » Šeš Vas 15, 2014 11:50 pm

virgis.bb rašė:
gusp rašė:tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt
Cia panasiai kaip is Bites reklamos su Ugne-gal ir forume bites melagis!

Nera man ko meluoti ant imones pries 2,5 metu buvo paimti 3 numeriai is tele 2 tai didesnio vargo ir bardako nebuvau mates jeigu viena karta netycia prakalbejai 80 -100lt tai ir kita menesi gaudavome panasias saskaitas nors realiai tai budavo kalbama mazai ir skambinome ir klauseme ir atsisakyti bandeme sumokedami abonimenta uz visus likusius menesius ir gavosi vistiek sudas.Visi turime savo nuomone, man tele 2 didziausias meslas.

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė styx » Sek Vas 16, 2014 2:43 pm

gusp rašė:
virgis.bb rašė:
gusp rašė:tik uz bite jie bent jau neatsiuncia isgalvotu saskaitu kaip tele2 budavo planas uz 17lt o kiekviena menesi moki po 80lt
Cia panasiai kaip is Bites reklamos su Ugne-gal ir forume bites melagis!

Nera man ko meluoti ant imones pries 2,5 metu buvo paimti 3 numeriai is tele 2 tai didesnio vargo ir bardako nebuvau mates jeigu viena karta netycia prakalbejai 80 -100lt tai ir kita menesi gaudavome panasias saskaitas nors realiai tai budavo kalbama mazai ir skambinome ir klauseme ir atsisakyti bandeme sumokedami abonimenta uz visus likusius menesius ir gavosi vistiek sudas.Visi turime savo nuomone, man tele 2 didziausias meslas.
:D:D:D tikrai bites reklama.Paiskink kaip galima MAZAI KALBANT vietoj 17LT prakalbeti 80LT....man per 10 metu esant Tele2 klijantu tikrai taip nei karto nepavyko,nors kiekviena menesi prakalbu maziausiai po 500minuciu darbo reikalais Niekada daugiau,kaip 30lt nesu mokejas per visus tuos 10 metu....susipratimu del saskaitu JOKIU nebuvo,kiek ir su kuo kalbejas be problemu galima pasitikrinti per ineta savitarnos svetaineje-ka tau gali paaiskinti operatore,kai jai paskambini???atsidarai savo pokalbiu isklotine ir ten matai kiekviena savo skambuti -kada,su kuo ,kiek laiko-daugiau klausimu jokiu!!!!
UGNES REKLAMA
P.S. Ar patyrinejote nors karta savo pokalbiu isklotine???gal darbuotojai megsta skambinti padidinto tarifo numeriais,kur kitame laido gale girdisi: O JA GUT GUT .O MAI GOOT :)

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė gusp » Sek Vas 16, 2014 8:22 pm

Kazkaip idomiai gaunasi ,tai pagal tave uzsiregistravau forume 2008m ir tik dabar pradejau reklamuoti bite ,man atvirai pasakius nusimyzt ant tu visu LT operatoriu tik ziuriu kas su manim normaliausiai kalbasi ir normaliausiai skaitosi .tele 2-apsisiko ,bite -palolkas normaliai,omnitelio nebandziau{ateis laikas}. Klausimu Jokiu tele 2 reklama ,apie tave lygiai taip pat galima pasakyti !!

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė cvykas » Sek Vas 16, 2014 8:38 pm

Gerai vyrai nesipykstam.
Einam prie reikalo. Ziurekit, yra planas Visiems 600. Mane domina kas apie interneta rasoma. O rasoma kad Akcijos laikas ribotas.
Tai is kur man zinoti ar tas ribotas laikas pasibaiges ar ne? Ar cia bandyk laime ir arba po uzsakymo bus ta akcija arba ne. Uzsisakau ta plana ir pradedu naudoti interneta ir jeigu nebera tos akcijos tai ka man pagal standartinius tarifus visai nezinant prades kaiciuoti uz mb 90 centu?
Nu va rasoma Turėdamas šį planą, papildomai gali užsisakyti 1 GB tik už 3 Lt/mėn. Tai kaip man uzsakyti?
http://www.pildyk.lt/akcijos/planas-vis ... endravimo/
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė rolf2 » Sek Vas 16, 2014 8:51 pm

uzsakius "visiems" gausi sms su kodu, kuri nusiuntes gausi 1 GB uz trajaka

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė cvykas » Sek Vas 16, 2014 9:08 pm

rolf2 rašė:uzsakius "visiems" gausi sms su kodu, kuri nusiuntes gausi 1 GB uz trajaka
Jo ir as taip galvojau bet jau antra karta per kelis men uzsisakau ir negaunu jokio kodo. Skambint i informacija ir sneket kur minute kainuoja litus? Irgi juk nesamone. Tai net nezinau ar as ko nesuprantu ar cia apgaudineja nes aiskiai parasyta kad butent interneto akcijos laikas ribotas bet kaip apie tai suzinoti? Suprantu kad tik paskambinus i informacija. Galetu trumpai aiskiai apie tai parasyti o dabar aplink ir taip painiai kad paskiau galvoji ko dar zmogus nezinai ir turetum zinoti.
Vu+, Android, Raspberry Pi

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Tele2 vs. Bitė

Standartinė jonukas » Sek Vas 16, 2014 9:23 pm

Tos akcijos Tele2 vyksta praktiskai amzinai. :D Kai uzsisakai plana, pirmiausia gauni SMS su pranesimu, kad uzsakymas vykdomas, paskui kad planas galioja iki tokio tai laiko ir dar viena SMS su kodu internetui. Jei minutes ar interneta isnaudosi anksciau laiko, tave perspes SMS zinute.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių