• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

kilo klausimas del 3g interneto

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

bmwfanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 7:31 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė bmwfanas » Ket Geg 02, 2013 8:13 am

prie routerio banduyta ir per lan ir per wifi
modemas jungtas be parailgintuvo

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė rolf2 » Ket Geg 02, 2013 11:40 am

gal kazkokiu stebuklingu butu nebeuztenka maitinimo is routerio (pavargo maitinimo blokas, kondikai kokie padziuvo) ?
tik siaip pamastmas, nes stebuklu kaip ir neturetu but ...

bmwfanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 7:31 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė bmwfanas » Ket Geg 02, 2013 2:42 pm

stebuklu aisku ne buna
bet panasu i blokavima kazkoki nes seimininke virsijo limita jai nupjove greit tai tas nupjovimas per routeri ir isliko o pajungus i kompa viskas veikia ko puikiausiai

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Ket Geg 02, 2013 5:28 pm

Pas mane nuluzo modemo huawei e3131 crc9 jungties metaliukas.Kazin sunku butu prilituot?tas metaliukas liko kistuke kur jungiasi isorines antenos laidas.
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Ket Geg 02, 2013 5:30 pm, redaguota 1 kartą(us).

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Ket Geg 02, 2013 5:29 pm

gintasvis rašė:pas mane omnitel nuo 2 iki 9 mb ir taip svyruoja pastoviai, priklauso ir nuo signalo lygio kuris nuo -93 iki -101 db,kitu operatoriu nerasta :) modemas e3131 antena kitaiska tokia mazyte,be antanos -101 db daugiau nesugaunu
Beje kaip tu ismantuoji signalo lygi su situ modemu?Kaip paziuri tu -dbm?As kiek ziuriu nerandu kaip cia paziureti per web hilink puslapi.Galiu ismatuot -dbm tik su androidu ar su symbian telefu.

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė edvin » Ket Geg 02, 2013 9:21 pm

bmwfanas rašė:stebuklu aisku ne buna
bet panasu i blokavima kazkoki nes seimininke virsijo limita jai nupjove greit tai tas nupjovimas per routeri ir isliko o pajungus i kompa viskas veikia ko puikiausiai
tai tipo eme ir apribojo greiti pagal routerio ip ,o is kompo neriboja nors limitas jau virsytas ? abra kadadra kazkokia

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė edvin » Ket Geg 02, 2013 9:29 pm

Kiesa2 rašė:Pas mane nuluzo modemo huawei e3131 crc9 jungties metaliukas.Kazin sunku butu prilituot?tas metaliukas liko kistuke kur jungiasi isorines antenos laidas.
:) nelabai supratau kas nuo kur nuluzo .antenos lizda nuo modemo nurovei ?

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė aaaaaa » Ket Geg 02, 2013 9:47 pm

bmwfanas rašė:stebuklu aisku ne buna
bet panasu i blokavima kazkoki nes seimininke virsijo limita jai nupjove greit tai tas nupjovimas per routeri ir isliko o pajungus i kompa viskas veikia ko puikiausiai
Bandyk jeigu kas perkrauti/resetinti routeri ir isnaujo jei kas nustatyti ? 8)
Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Ket Geg 02, 2013 10:08 pm

edvin rašė:
Kiesa2 rašė:Pas mane nuluzo modemo huawei e3131 crc9 jungties metaliukas.Kazin sunku butu prilituot?tas metaliukas liko kistuke kur jungiasi isorines antenos laidas.
:) nelabai supratau kas nuo kur nuluzo .antenos lizda nuo modemo nurovei ?
Jo nuluzo nu metaliukas kuris buna prilituotas prie modemo plokstes.Matosi tik likus plastmasine skylute.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė gintasvis » Pen Geg 03, 2013 5:50 am

Cia kaip prie kompo su Mobile Partner prisijungi, tools toliau diagnostics ir ten vienas is punktu rodo tinklo intencyvuma db :)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 6:09 am

gintasvis rašė:Cia kaip prie kompo su Mobile Partner prisijungi, tools toliau diagnostics ir ten vienas is punktu rodo tinklo intencyvuma db :)
Nu nzn bet mano huawei e3131 mobile partner programa neranda visai.Nebent tu kokia nauja versija naudoji.?Gal imestai linka setupo?

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė gintasvis » Pen Geg 03, 2013 6:44 am

va sita versija buvo modemo viduje
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 9:39 am

gintasvis rašė:va sita versija buvo modemo viduje
Bet kad pas mane tai tik kazkoks hilink.Atsidaro puslapis per narsykle adresu 192.168.1.1 o mobile partner nichuja nera.Nesuprantu kaip gali skirtis modemu programos jei ir pas tave ir pas mane huawei e3131.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 9:40 am

gintasvis rašė:va sita versija buvo modemo viduje
Bet kad pas mane tai tik kazkoks hilink.Atsidaro puslapis per narsykle adresu 192.168.1.1 o mobile partner nichuja nera.Nesuprantu kaip gali skirtis modemu programos jei ir pas tave ir pas mane huawei e3131.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 9:42 am

gintasvis rašė:va sita versija buvo modemo viduje

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė alternative » Pen Geg 03, 2013 1:29 pm

Paskaitik apie hilink techologija..,cia programa kuria is modemo padaro kazka panasaus i routeri ar tinklo korta, ir skiria kompui tik ip adressa o ne padaro virtualaus com porto..
Optibox E3HD

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 3:06 pm

alternative rašė:Paskaitik apie hilink techologija..,cia programa kuria is modemo padaro kazka panasaus i routeri ar tinklo korta, ir skiria kompui tik ip adressa o ne padaro virtualaus com porto..
Man ji lieva reikia mobile partnerio.Noriu kaip gintasvis kad butu modemo viduj mobile partner dashboardas.Kazin neina pakeist dashboarda vietoj hilink i mobile partner?

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė edvin » Pen Geg 03, 2013 6:42 pm

Kiesa2 rašė:
alternative rašė:Paskaitik apie hilink techologija..,cia programa kuria is modemo padaro kazka panasaus i routeri ar tinklo korta, ir skiria kompui tik ip adressa o ne padaro virtualaus com porto..
Man ji lieva reikia mobile partnerio.Noriu kaip gintasvis kad butu modemo viduj mobile partner dashboardas.Kazin neina pakeist dashboarda vietoj hilink i mobile partner?
MAN TAI MOBILE PARTNER LIEVA :) , O SITA GREICIAU PRISIJUNGIA

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 6:45 pm

edvin rašė:
Kiesa2 rašė:
alternative rašė:Paskaitik apie hilink techologija..,cia programa kuria is modemo padaro kazka panasaus i routeri ar tinklo korta, ir skiria kompui tik ip adressa o ne padaro virtualaus com porto..
Man ji lieva reikia mobile partnerio.Noriu kaip gintasvis kad butu modemo viduj mobile partner dashboardas.Kazin neina pakeist dashboarda vietoj hilink i mobile partner?
MAN TAI MOBILE PARTNER LIEVA :) , O SITA GREICIAU PRISIJUNGIA
Mobile partner naudodavau ant huawei k3520.Noretusi dabar ant sito modemo naudoti.Tas hilink nerodo signalo stiprumo -dbm.O sita galimybe man labai reikalinga.

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė edvin » Pen Geg 03, 2013 7:06 pm

Man ji lieva reikia mobile partnerio.Noriu kaip gintasvis kad butu modemo viduj mobile partner dashboardas.Kazin neina pakeist dashboarda vietoj hilink i mobile partner?[/quote]
MAN TAI MOBILE PARTNER LIEVA :) , O SITA GREICIAU PRISIJUNGIA[/quote]
Mobile partner naudodavau ant huawei k3520.Noretusi dabar ant sito modemo naudoti.Tas hilink nerodo signalo stiprumo -dbm.O sita galimybe man labai reikalinga.[/quote]
as pvz turiu e353 ir e3131 tai jokiu problemu .jeigu reikia pasiriuret signalo stipruma,nustatyt antena , tai su e353 per MDMA arba HLS pasiziuriu .ta pati galetum daryti ir turedamas dar koki paprastesni modema kuri mato tos programos .

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė aaaaaa » Pen Geg 03, 2013 9:32 pm

Kiesa2 rašė:Mobile partner naudodavau ant huawei k3520.Noretusi dabar ant sito modemo naudoti.Tas hilink nerodo signalo stiprumo -dbm.O sita galimybe man labai reikalinga.
Tai kas neleidzia tau naudoti juos dabar naudoti isirasyk i kompiuteri ir viskas atsisusti gali is cia http://www.mobilieji.com/content/19-pro ... strukcijos . :grin:
Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 10:27 pm

aaaaaa rašė:
Kiesa2 rašė:Mobile partner naudodavau ant huawei k3520.Noretusi dabar ant sito modemo naudoti.Tas hilink nerodo signalo stiprumo -dbm.O sita galimybe man labai reikalinga.
Tai kas neleidzia tau naudoti juos dabar naudoti isirasyk i kompiuteri ir viskas atsisusti gali is cia http://www.mobilieji.com/content/19-pro ... strukcijos . :grin:
Tai va kad jeigu veiktu.Ikisaus naujausia versija http://www.pcsoftsarena.com/2013/03/lat ... mment-form vistiek nedyrba.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 03, 2013 11:15 pm

edvin rašė:Man ji lieva reikia mobile partnerio.Noriu kaip gintasvis kad butu modemo viduj mobile partner dashboardas.Kazin neina pakeist dashboarda vietoj hilink i mobile partner?
MAN TAI MOBILE PARTNER LIEVA :) , O SITA GREICIAU PRISIJUNGIA[/quote]
Mobile partner naudodavau ant huawei k3520.Noretusi dabar ant sito modemo naudoti.Tas hilink nerodo signalo stiprumo -dbm.O sita galimybe man labai reikalinga.[/quote]
as pvz turiu e353 ir e3131 tai jokiu problemu .jeigu reikia pasiriuret signalo stipruma,nustatyt antena , tai su e353 per MDMA arba HLS pasiziuriu .ta pati galetum daryti ir turedamas dar koki paprastesni modema kuri mato tos programos .[/quote]
MDMA neranda modemo naujausia versija.Ir nls neranda modemo.Ten tas hls dyrba pagal portus.O cia porto jokio neduoda sitas hilink.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė aaaaaa » Šeš Geg 04, 2013 1:08 am

Kiesa2 rašė:MDMA neranda modemo naujausia versija.Ir nls neranda modemo.Ten tas hls dyrba pagal portus.O cia porto jokio neduoda sitas hilink.
Jeigu tavo modemas huawei e3131 toks kaip sitas http://www.omnitel.lt/4g/modemai/51661 tai turetu veikti , nes omnis naudoja mobil partner programa tik pervadinta i Omnitel mobilusis internetas programa ir sulietuvinta , beje kokie pas tave windai , gal reikia atnaujinimo is cia pasiziurek http://www.omnitel.lt/4g/technine-informacija/49271 . Jei win 7 ar neveikia sitaip tavo modemas nes mano huawei e 367 veikti gali ir taip http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 20&t=16694 8)
Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: kilo klausimas del 3g interneto

Standartinė Kiesa2 » Šeš Geg 04, 2013 10:42 am

aaaaaa rašė:
Kiesa2 rašė:MDMA neranda modemo naujausia versija.Ir nls neranda modemo.Ten tas hls dyrba pagal portus.O cia porto jokio neduoda sitas hilink.
Jeigu tavo modemas huawei e3131 toks kaip sitas http://www.omnitel.lt/4g/modemai/51661 tai turetu veikti , nes omnis naudoja mobil partner programa tik pervadinta i Omnitel mobilusis internetas programa ir sulietuvinta , beje kokie pas tave windai , gal reikia atnaujinimo is cia pasiziurek http://www.omnitel.lt/4g/technine-informacija/49271 . Jei win 7 ar neveikia sitaip tavo modemas nes mano huawei e 367 veikti gali ir taip http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 20&t=16694 8)
Toks modemas itariu kad gali buti situ modemu huawei e3131 dvi versijos.Viena versija su hilink o kita su mobile partneriu.Tai ant blogos versijos tada uztaikiau. :-D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių