• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pir Rgp 29, 2011 8:01 pm

baisuols rašė: Beje nors mano idejos rinktis HTPC entuziazmas po truputi slopsa, bet vis dar neatsisakau sio varianto :)
Galiu tik garsiai pasvarstyti, jog HTPC visiškai buitinio tiunerio neatstos, na tradicinio tiunerio prie kurio esame dažnas pripratęs, tačiau funkcionalumu ir galimybėmis bei lankstumu lenks visus iš esmės.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Pir Rgp 29, 2011 8:52 pm

baisuols rašė:
olesub rašė:Pas mane žymiai pigiau
turint mintyje kad ten komplekte su DVB+T tiuneriu komplekte ir dar parduotuvine kaina, tai pas tave kaip uz deveta ne taip ir pigiau.
Ne naujas daiktas kaip minimum -20-30%
O tu matei, kad DM būtų taip nupigintas? Ir žodelis Dėrėkimes yra. Ir koks skirtumas ar iš parduotuvės, ar 3 mėn. naudotas ir patikrintas?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgp 29, 2011 10:15 pm

olesub rašė:Ir koks skirtumas ar iš parduotuvės, ar 3 mėn. naudotas ir patikrintas?
tuo kad naujo daikto pirkimo dziaugsmu jau pasinaudojai :)
o geras, patikrintas, cia komercinis triukas :D
bet neatsizadu tavo tiunerio kaip velnias kryziaus :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Ant Rgp 30, 2011 5:40 am

Tai imk tada azboxa, ten multimedija centras geras tik imtuvas prastas. Arba pirk VU+DUO, papildomai įsigyk RuDream imidžą ir turėsi pilną medijos centrą. Plačiau http://smoltv.com/product.php?id_product=80 , nors man asmeniškai ten visai nesuprantama jų strategija kai SAT nustumiama į antrą planą.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ant Rgp 30, 2011 7:21 pm

tai kad vistik jei rinksiuosi tiunerio varianta, linkstu link xtrend et-9000

bet kolkas noreciau sulaukti daugiau ideju del HTPC, tiunerio ir kitu detaliu

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Ant Rgp 30, 2011 9:14 pm

baisuols rašė:tai kad vistik jei rinksiuosi tiunerio varianta, linkstu link xtrend et-9000
Na rinka nedurna, atsirenka 'pelus nuo grūdų'. Pagalvok, kodėl rinkoje xtrendas pigesnis už vu+duo, nors kai jis pasirodė kainavo žymia diaugiau. Aš nekalbu apie kainas parduotuvėse, o apie tiekėjų kainas iš kurių tos parduotuvės ima techniką.

Bendravau su 2boom iš gisclub forumo, jis turi abu vu+duo ir xtrendą. Ir kai pasakiau jog norėčiau keisti į xtrendą, jis kategoriškai pasiūlė to nedaryti, patarė geriau jau į vu uno.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Tre Rgp 31, 2011 10:23 pm

o tai VU+ DUO nuo VU+ UNO nesiskiria tik tuo kad turi viena tiuneri?

matau kad nepaziurejes atsakiau
bet ipatingai didelio pranasumo nematau, va kad i ji galima butu ideti ir DVB-S ir DVB-T kartu
beje DUO vistik brangesnis uz UNO, tik nesuprantu kodel

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Ket Rgs 01, 2011 6:22 am

na turbut del 2 tiuneriu, nors antro man asmeniskai visai nereikia. Dvb-t laisvai gali per usb pajungti.
Paziurek juk dm8000 irgi ir zymiai brangesnis uz dm800se
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgs 05, 2011 9:44 pm

o su dual dvb-s2 tuner veikia sarunas? nes as kaip suprantu tai dual tiuner tai pip'e funkcija duoda, o ar viskas veiks nzn

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Pir Rgs 05, 2011 9:53 pm

Opene ne dual imtuvas, bet PIP irgi yra.
Tas dalykas, be abejo, kad veikia. Tik atmink kad ir užklausos į serverį eis dvigubos. O tai jau gresia banu. Bet išeitis visados yra.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ant Rgs 06, 2011 8:17 pm

olesub rašė:Opene ne dual imtuvas, bet PIP irgi yra.
Tas dalykas, be abejo, kad veikia. Tik atmink kad ir užklausos į serverį eis dvigubos. O tai jau gresia banu. Bet išeitis visados yra.
taip reikia suprast kad naudojantis saruno paslaugomis dual tiuner ne i tema?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Tre Rgs 07, 2011 7:25 am

baisuols rašė: taip reikia suprast kad naudojantis saruno paslaugomis dual tiuner ne i tema?
Į temą. Yra gudrybių kaip tai apeiti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ket Rgs 08, 2011 5:03 pm

Na mano etuziazmas rinktis HTPC visiskai blesta, nors ideja gal ir nebloga.
Greiciausiai isigysiu VU+ UNO su DVB-S2 tiuneriu + USB DVB-T tiuneri.
Linuxuose as gaudausi, tai pasileisiu ten ka tik reiks.

Priezastys:
* ~500Lt aukstesne kaina
* ~10 kartu didesnis energijos vartojimas
* VU+ jei nepatiks galesiu ir parduoti uz protinga kaina, o su HTPC jau kaip sakat apsizenyji :)
* gazdina mintis "HTPC visiškai buitinio tiunerio neatstos, na tradicinio tiunerio prie kurio esame dažnas pripratęs, tačiau funkcionalumu ir galimybėmis bei lankstumu lenks visus iš esmės."
* norint padaryti kad HTPC uzsikrautu su distanciniu daug zaidimo o ir uzsikraus gerokai leciau uz tiuneri
* mazai informacijos tiek del hardwaro konfiguracijos, tiek tiuneriu ir softo klausimu HTPC irenginiui

pataisykit mane kur as neteisus :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Ket Rgs 08, 2011 7:05 pm

baisuols rašė: * norint padaryti kad HTPC uzsikrautu su distanciniu daug zaidimo o ir uzsikraus gerokai leciau uz tiuneri
Nu pas mane į Sleep pereina greitai ir startuoja per ~ 5-10 sek. Jei tiuneris išjungtas tai startuoja kaip sakant nuo nulio apytiksliai per 60-80 sek.
baisuols rašė: * gazdina mintis "HTPC visiškai buitinio tiunerio neatstos, na tradicinio tiunerio prie kurio esame dažnas pripratęs, tačiau funkcionalumu ir galimybėmis bei lankstumu lenks visus iš esmės."
Hmm... net keista jog gąsdina tas faktas jog HTPC bus funkcionalesnis...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Ket Rgs 08, 2011 7:28 pm

Gal žiūrint į ateitį HTPC funkcionaliau, šiai dienai VU imtuvai daro tą patį, tik kainuoja pigiau
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Ket Rgs 08, 2011 7:42 pm

Čia kaip sakant skonio reikalas.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Pen Rgs 09, 2011 9:10 am

baisuols rašė:Na mano etuziazmas rinktis HTPC visiskai blesta, nors ideja gal ir nebloga.
Greiciausiai isigysiu VU+ UNO su DVB-S2 tiuneriu + USB DVB-T tiuneri.
Linuxuose as gaudausi, tai pasileisiu ten ka tik reiks.
Tai o kodėl neimi mano VU+DUO? Jei pas patį galvutės ir viengubos, galėsi įrašinėti vistiek tuo pačiu metu 1 kanalu daugiau. Twintuner nereiškia kad būtinai eina dvigubos užklausos į servą. Dėl ventiliatoriaus garso, tai tiesa - garsiau nei DM800SE (ten išvis ausį pridėjęs tik išgirsi), bet ne ant tiek jau ir garsiai. Panašiai kaip plazminiuose TV - išgirsi išjungęs garsą arba labai jį sumažinęs.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė gedmas » Pen Rgs 09, 2011 10:19 am

olesub rašė:
baisuols rašė:Na mano etuziazmas rinktis HTPC visiskai blesta, nors ideja gal ir nebloga.
Greiciausiai isigysiu VU+ UNO su DVB-S2 tiuneriu + USB DVB-T tiuneri.
Linuxuose as gaudausi, tai pasileisiu ten ka tik reiks.
Tai o kodėl neimi mano VU+DUO? Jei pas patį galvutės ir viengubos, galėsi įrašinėti vistiek tuo pačiu metu 1 kanalu daugiau. Twintuner nereiškia kad būtinai eina dvigubos užklausos į servą. Dėl ventiliatoriaus garso, tai tiesa - garsiau nei DM800SE (ten išvis ausį pridėjęs tik išgirsi), bet ne ant tiek jau ir garsiai. Panašiai kaip plazminiuose TV - išgirsi išjungęs garsą arba labai jį sumažinęs.
Nejaugi problema pasikeisti kelis litus kainuojanti ventiliatoriu i tylesni, jau ta diskusija apie VU+Duo ventiliatoriu tesiasi nuo pat juo patekimo i rinka, maziau kalbu daugiau darbu ir nereikes verkslenti :)

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė salakas » Pen Rgs 09, 2011 1:49 pm

Nu kagi pasileidau uno viskas ok vaizdelis geras,dvbt junginėjasi greitai (greičiau nei per telika),žaidžiu toliau,iėškau kaip pasileisti iptv,taigi žaisliuku esu patenkitas.
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė marko22 » Šeš Rgs 10, 2011 12:15 pm

salakas rašė:Nu kagi pasileidau uno viskas ok vaizdelis geras,dvbt junginėjasi greitai (greičiau nei per telika),žaidžiu toliau,iėškau kaip pasileisti iptv,taigi žaisliuku esu patenkitas.
Dvbt pasileidai per usb?O kaip jis idomu man dirba,cia tipo abu iskarto dvbt ir dvbs normalei,nereikia ten viena isjungti kita ijungti,vienuose favorituose visi kanalai ir nesijaucia kai dvbt ar i dvbs kanala perjungi.

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė parakauskiai » Šeš Rgs 10, 2011 4:42 pm

as vistiek uz htpc. Jo galimybes neribotos ir laikui begant, atsirandant nauju medios tipu, htpc lengvai gali pritaikyti naujoms salygoms. As nezinau to ko negaletu htpc. Galu gale isedejus normalia grfikine tai ir zaidimus smagu zaisti per dideli telika. Elektros suvartojimas didesnis, bet kiek daznai ir ilgai tu ta htpc naudoji per diena? Praktiskai su normalia hd korta (pvz Geforce G100) uztenka 250w transformatoriaus. Tokiu atveju jau nebesusidaro didelio skirtumo tarp normalaus receiverio ir htpc energijos suvartojimo kainos. Reiskia per diena 4 valandas naudodamas htpc suvartosi 1kW/h - tai sudaro 23 cetus (jei gerai prisimenu kilovatvalandes kaina). Be to jis tuos 250w valgo tik jei pilnas apkrovimas, jei jam sunkiai dirbti nereikia- jis eda maziau. Pas mane butent sitoks htpc ir eina: HD 1Tb; transf: 250w; Geforce G100 - 512MHz; 4Gb ddr2 RAM; AMD Phenom IIx6 3,6Ghz; DVB-S2 hauppauge (4 satelitai per diseq switch) ir dvb-s2 Technotrnd (dar 4 sateliati per kita diseq switch), microsoft beviele klaviatura, beviele pele, bevielis xbox-pc joistikas, haupauge distancinis (paleidzia pc po visisko isjungimo ir isjungia ji, suprogramuotas taip kad valdo ne tik mediaportal bet ir keleta kitu programu, bei pagrindines windows funkcijas), windows 7 ultimate. Atroda kad brangiai man viskas sukainavo? Istiesu tai nelabai, nes kompa pirkau padeveta ir pigia, pirkau tik viena DVB-S2 (kita turejau is seniau), ir tuos bevielius pribumbasus. Deze pasidariau pats is medzio taip kad puikiai pritinka prie sekcijos. Garso mano htpc beveik neskleidzia, nors visi ventiliatoriai standartiniai, nebent buna karsta diena ir dar zaidziu koki resursus edanti zaidima. Kita vertus net tada vistiek buni pasileides TV ar DVD ar zidima ir vistiek tas htpc skleidziamas garsas buna uzgoziamas.

Na o funkcijos? Nekomercine programa Mediaportal gali viska kas liecia multimedijos pramogas. Ziurim CD, DVD, Blue ray; irasinejame tv laidas i HD ir paskui perziurime; time shift funkcija; Irasinejame CD, DVD, *cenzūra* ray; skaitome naujienas naudodami rss feed; foto, muzikos ir video failu perziura priklauso nuo to koki codec esi instaliaves (man nepasitaike kad kazko nerodytu/negrotu); iptv; multimedijiniu disku atvaizdu (image failai kaip iso, nrg, it t.t. perziura), video per rss feed (pvz delfi tv, youtube ir kt.); galimybe naudoti cardsharinga; koduotu kanalu perziura galima ir naudojant legalias kortas (reikaligas kortu skaitytuvas); didelis skinu,kalbu pasirinkimas ir dar daug kitokiu funkciju funkcijeliu. Kanalai pas mene persijungia vos paspaudus distancini. Lygiai kaip pas normalu receiveri, o kaikuriuos mano turetus receiverius manasis htpc sioje srityje net pralenkia. Nepamirskime kad ta pati htpc gali vartoti ir kaip normalu pc kai isjungi mediaportala. Be mediaportalo yra daugiau visokiu panasiu programu, taip pat ir linuxams. Minusas yra tas kad uztrunka pora sekudziu kol pasikrauna patys windowsai, bet ta laika galima stipriai sumazinti deaktyvavus kaikuriu nereikalingu windowsu pribumbasu automatini paleidima startavimo metu. Deaktyvavus kasperski mano htpc pasileidimas pagreitejo dvigubai. Pas linuxus su siuo reikalu geriau- specialios distribucijos pritaikytos htpc ir pasileidimas trunka daug greiciau nei pas windowsus (yavdr, mythdora, mythbuntu ir kt). Dar turiu pamineti kad del funkciju gausos ir daug konfiguracijos galimybiu, htpc programas uztrunka kol sau prisitaikai, bet po to turi toki daikta kuris viska gali multimedijos srityje. Na dar nepamirskime kad htpc reikia paciam susirinkti pagal vartotojo poreikius. Na, jei noresi pasidaryti kazka super duper tai kainos tikrai daug, bet jei darysi toki kad tik atitiktu htpc programos reikalavimus, tai uzteks ir seno pc. Mediaportal, pavyzdziui, reikalauja nuo pentium4 arba analogisko su 2Ghz, 1024 RAM ir 128Mhz vaizdo.

Dar galiu pasakyti kad nusipirkti toki funkcionalu htpc neimanoma niekur, nesvarbu kokia kaina moketum. Tiesa, radau kad Viokietijoje kazkas garaze surenka ir pardavineja htpc ant mediaportal bazes, bet tai kainuoja nuo 1000eur.

Na o lyginant htpc su parduotuviniu receiveriu (kad ir su padidintom galimybem), tai tas pats kaip lyginti mersa su visais pribumbasais ir dacia su pora pribumbasu.

o cia nuoroda kaip pasidaryti kad kompa isjungti ir ijungti per distancini: http://www.ocinside.de/go_d.html?http:/ ... ger_d.html

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Šeš Rgs 10, 2011 6:06 pm

Mano distancinis toks, jokių laidų, veikia gerai. Na gal toks didokas ir sunkokas, bet šiaip tai viskas liuks. Paspaudi išjungimo mygtuką ir vualia - PC užmiega. Paspaudi vėl ir PC gyvas. Jei yra suprogramuoti įrašymai tai HTPC pasileidžia, atlieka darbus ir vėl užmiega.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė salakas » Šeš Rgs 10, 2011 10:35 pm

marko22 rašė: Dvbt pasileidai per usb?O kaip jis idomu man dirba,cia tipo abu iskarto dvbt ir dvbs normalei,nereikia ten viena isjungti kita ijungti,vienuose favorituose visi kanalai ir nesijaucia kai dvbt ar i dvbs kanala perjungi.
DVBT EINA PER USB,i favoritus susikėliau palydovinius ir dvbt bendrai, jungiasi be problemų, niekur nerandu iptv pabandymui.
yra kaip yra

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė parakauskiai » Sek Rgs 11, 2011 11:20 am

kad rimti iptv puslapiai yra mokami. Is tokiu rimtesniu galiu pasiulyti http://kartina.tv (duoda ); http://rodnoe.tv/ (turi rus, lt, lat, est, ukr kanalu), http://www2.emigrantas.tv/ ; http://ziuriu.tv/ ; http://www.tvrus.tv/ (rus, lt). Kartina.tv, rodnoe.tv anksciau trumpam duodavo bandomaji accounta, dabar nezinau ar beduoda.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgs 12, 2011 12:29 pm

parakauskiai rašė:as vistiek uz htpc
Elektros 1kW kaina dabar 0.45Lt
Jei laikysi ijungta 250W galingumo irengi per diena 4val (kas labai realu) per menesi gausis 13.5Lt
Beabejo jis neima pastoviai 250W ir jei toks maitinimas stovi tai jis niekada tiek neima, bet VU+ UNO standartiskai ima 17W, skirtumas tikrai didelis.
Bet tas elektros naudojimas gal ne didziausia problema.
Man didziausias HTPC minusas tai kad viska pasileist belekiek darbo ir gerai darant kaina vistik gaunasi aukstoka.
Labiausiai man kliuna kokius pasirinkti DVT-S2 ir DVB-T tiunerius tam HTPC, kiek ziurineju tai visi tokie vos ne "home made"
Dar nepriemiau galutinio sprendimo, skaitineju rusu forumus, delioju visiokias PC detales.
Kaip bebutu nedingsiu is cia neparases kuo baigesi sita diskusija :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių