• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Raidžių trynimas iš nuotraukos

Nuotraukų albumai, Yotube vaizdai, redagavimo programos, foto ir video technika, muzikos klipai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pir Rgp 02, 2010 4:10 pm

Jo saugokites as psihinis ligonis :D Beje fotografija padaryta lietus buvo be fotoshopo ,jei nebemoki skaityti akinius nusipirk :) Demesio man tikrai nereikia, as ne tu :) Jei as toks tau ligonis , tai ko vis parinies ir rasai ? Matyt mazas ant galvos nukrites buvai. Gerai rusai sako , kad ne pas visus protas su amziumi ateina ,tu soul tai patvirtinai ,kaip niekas kitas. Ir gerbi tu tik save pati daugiau nieko. Todel ,tavo bandymas is manes padaryti durneli nepavyko. Sekmes tamstai naturalistui puikiai fotografuoji yra ka pasimokyti.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Pir Rgp 02, 2010 4:35 pm

Sveiki,
Paskutinį kartą redagavo Soul Ant Rgp 03, 2010 8:33 pm, redaguota 1 kartą(us).
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Pir Rgp 02, 2010 4:39 pm

Soul rašė:"Nezinau kas perlenkta ,nes tik lietu uzdejau su photoshopu daugiau nieko isvis neredagvau."
Konteksta skaityk cituotojau ar galvos trauma neleidzia :D Kalbejau apie foto su ramune ir boruze ,kad uzdejau lietu o ne smilgas,bet tau ,kaip turejus sunkia galvos trauma as atleidziu ir dedikuoju tamstai sita fotografija :)

Paveikslėlis
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ant Rgp 03, 2010 8:19 pm

tomhanks rašė:Jo saugokites as psihinis ligonis :D Beje fotografija padaryta lietus buvo be fotoshopo ,jei nebemoki skaityti akinius nusipirk :) Demesio man tikrai nereikia, as ne tu :) Jei as toks tau ligonis , tai ko vis parinies ir rasai ? Matyt mazas ant galvos nukrites buvai. Gerai rusai sako , kad ne pas visus protas su amziumi ateina ,tu soul tai patvirtinai ,kaip niekas kitas. Ir gerbi tu tik save pati daugiau nieko. Todel ,tavo bandymas is manes padaryti durneli nepavyko. Sekmes tamstai naturalistui puikiai fotografuoji yra ka pasimokyti.
..hm..kadangi jau nuomonės išsakytos..(kai kurios ant padorumo ribos...)..galima būtų patiems ir išsitrint ..postus ne visai į "
temą"..,pakol netaip daug skaičiusių...kad nesusidarytų neteisingos nuomonės apie du fotomeistrus.. :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Standartinė tomhanks » Ant Rgp 03, 2010 8:24 pm

Kur cia as save fotomeistru vadinu ? Bet ,bent jau zinau ,kaip ka ir kada galima nufotografuoti ar cia gal irgi jau nusikaltimas ? As juk nepuolu akiu draskyti man atrodo niekam kas nenaudoja photoshopo ? Ar cia tokia taisykle kas naudoja photosopa tai tas jau nebezmogus ? Kiekvienam neitiksi gi, kas vienam menas kitam gal ne ,bet as juk nepuolu sakyti agirdi tu nenaudoji photoshopo koks tu fotografas,tai tegul gerbia ir kitus zmones kurie naudoja photoshopa ir naudos.
Dar galvojau sukurti tema pradedantiems fotografams ,kad butu galima pasidalinti turimomis ziniomis ,bet matau cia to niekam nereikia. Jei nuotrauka gerbiamam soul yra padaryta su photoshopu ,tai tik pasako ka jis ismano apie fotografavimo budus ir kokios jo foto zinios gilios.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ant Rgp 03, 2010 9:06 pm

tomhanks rašė:Kur cia as save fotomeistru vadinu ? Bet ,bent jau zinau ,kaip ka ir kada galima nufotografuoti ar cia gal irgi jau nusikaltimas ? As juk nepuolu akiu draskyti man atrodo niekam kas nenaudoja photoshopo ? Ar cia tokia taisykle kas naudoja photosopa tai tas jau nebezmogus ?
..tai aš jus meistrais pavadinau..kadangi man jūsų darbai aukšto lygio...ir patinka abiejų..ir ištikro asmeniškai pofik kaip padaryta..man svarbiausia kad "užkabintų"...
..yra kitokių nuomonių...dėl "patiuninguotų" programomis foto...vieni šventai įsitikinę kad tai xaltūra...kiti taip mano gal dėlto, kad nespėja su naujosiom texnologijom...ir tt...šiaip efektingą foto kogero "natūraliai" yra sunkiau padaryt...?
..ištikro reiktų vengt panašių ginčų..sykį neišeina normaliai padiskutuot.. :-P ...
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: ...

Standartinė Neoromancer » Ant Rgp 03, 2010 9:33 pm

netikras rašė: ..ištikro reiktų vengt panašių ginčų..sykį neišeina normaliai padiskutuot.. :-P ...
Kiek pastebėjau, tai nemaža dalis diskusijų baigiasi kažkokiomis beprasmiškomis rietenomis. Nu bet kaip kam išeina.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių