• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė lokys11 » Sek Geg 01, 2011 7:24 pm

Taigi Vytai,ne as ten targavoju,pasiskaityk atidziau.O del fiserio ,tai draugui buvo iskiles klausimas,tai as jo niekaip neitikinau,kad toks yra su linuksu.

jaraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Geg 01, 2011 8:17 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė jaraz » Sek Geg 01, 2011 9:40 pm

niekad nieko bendro neturejau su openbox ir palydovais. sumontavo man vakar lekste ir trys galvas , norejau kad butu nukreiptos i sirius , hotbird ir astra. tesiau tariant rusu kanalus ir planuoju daryt sharinga via.
bet kazkodel 2 matosi gerai , geras signalas o viena rodo 0 .
kiek esu paiskaites forumuose , turiu nuojauta , kad ne tookia tvarka yra sudeta , arba mano laikykliai netikusi.
kas galetu parodyt modeli kaip turetu atrodyt galvutes isdestytos teisinga tvarka ir t.t. kad as syulyginciau su savo .

atsiprasau , gal cia jau kartojosi , bet nieko nerandu forume.
aciu.

arba kas gali patart , gal i kokius kitus palydovus nustatyt , norint matyt optimaliausius ir geriausius rus ir lt kanalus. 8)

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2394
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė arturas101 » Sek Geg 01, 2011 10:23 pm

jaraz rašė:niekad nieko bendro neturejau su openbox ir palydovais. sumontavo man vakar lekste ir trys galvas , norejau kad butu nukreiptos i sirius , hotbird ir astra. tesiau tariant rusu kanalus ir planuoju daryt sharinga via.
bet kazkodel 2 matosi gerai , geras signalas o viena rodo 0 .
kiek esu paiskaites forumuose , turiu nuojauta , kad ne tookia tvarka yra sudeta , arba mano laikykliai netikusi.
kas galetu parodyt modeli kaip turetu atrodyt galvutes isdestytos teisinga tvarka ir t.t. kad as syulyginciau su savo .

atsiprasau , gal cia jau kartojosi , bet nieko nerandu forume.
aciu.

arba kas gali patart , gal i kokius kitus palydovus nustatyt , norint matyt optimaliausius ir geriausius rus ir lt kanalus. 8)
Na jei nori geriausiu ir optimaliausiu rusu kanalu ir planuoji sharuno pagalba tai uztenta vienos cirkuliarines galvos i 36e ir viska turesi geriausio ka galima siai dienai matyti rusu kalba.

jaraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Geg 01, 2011 8:17 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė jaraz » Sek Geg 01, 2011 11:10 pm

arturas101 rašė:
jaraz rašė:niekad nieko bendro neturejau su openbox ir palydovais. sumontavo man vakar lekste ir trys galvas , norejau kad butu nukreiptos i sirius , hotbird ir astra. tesiau tariant rusu kanalus ir planuoju daryt sharinga via.
bet kazkodel 2 matosi gerai , geras signalas o viena rodo 0 .
kiek esu paiskaites forumuose , turiu nuojauta , kad ne tookia tvarka yra sudeta , arba mano laikykliai netikusi.
kas galetu parodyt modeli kaip turetu atrodyt galvutes isdestytos teisinga tvarka ir t.t. kad as syulyginciau su savo .

atsiprasau , gal cia jau kartojosi , bet nieko nerandu forume.
aciu.

arba kas gali patart , gal i kokius kitus palydovus nustatyt , norint matyt optimaliausius ir geriausius rus ir lt kanalus. 8)
Na jei nori geriausiu ir optimaliausiu rusu kanalu ir planuoji sharuno pagalba tai uztenta vienos cirkuliarines galvos i 36e ir viska turesi geriausio ka galima siai dienai matyti rusu kalba.
gali smulkiau apie tai ? ka reiskia cirkuliarine ? ir ar 36E gausiu viasata . ir kiek tu mazdaug rusu kanalu bus? Kas apie natjional geographic, discovery , vaiku kanalai '.......?
aciu uz pagalba

jaraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Geg 01, 2011 8:17 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė jaraz » Sek Geg 01, 2011 11:11 pm

arturas101 rašė:
jaraz rašė:niekad nieko bendro neturejau su openbox ir palydovais. sumontavo man vakar lekste ir trys galvas , norejau kad butu nukreiptos i sirius , hotbird ir astra. tesiau tariant rusu kanalus ir planuoju daryt sharinga via.
bet kazkodel 2 matosi gerai , geras signalas o viena rodo 0 .
kiek esu paiskaites forumuose , turiu nuojauta , kad ne tookia tvarka yra sudeta , arba mano laikykliai netikusi.
kas galetu parodyt modeli kaip turetu atrodyt galvutes isdestytos teisinga tvarka ir t.t. kad as syulyginciau su savo .

atsiprasau , gal cia jau kartojosi , bet nieko nerandu forume.
aciu.

arba kas gali patart , gal i kokius kitus palydovus nustatyt , norint matyt optimaliausius ir geriausius rus ir lt kanalus. 8)
Na jei nori geriausiu ir optimaliausiu rusu kanalu ir planuoji sharuno pagalba tai uztenta vienos cirkuliarines galvos i 36e ir viska turesi geriausio ka galima siai dienai matyti rusu kalba.
gali smulkiau apie tai ? ka reiskia cirkuliarine ? ir ar 36E gausiu viasata . ir kiek tu mazdaug rusu kanalu bus? Kas apie natjional geographic, discovery , vaiku kanalai '.......?
aciu uz pagalba

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė nerux » Pir Geg 02, 2011 6:53 am

jaraz rašė: gali smulkiau apie tai ? ka reiskia cirkuliarine ? ir ar 36E gausiu viasata . ir kiek tu mazdaug rusu kanalu bus? Kas apie natjional geographic, discovery , vaiku kanalai '.......?
aciu uz pagalba
1) Cirkulerinė- dar kitaip yra apvali polerizacija, su tokia polerizacija galva naudojama iš 36E pozicijos priiminėti NTV+ ir Tricalor paketus :)
2) Viasat nėra 36 E pozicijos palydove, Viasata paketas yra tik 4.8E pozicijoje Astra A4 palydove :grin:
Kokie kanalai NTV + pakete gali pasižioūrėti čia http://www.lyngsat.com/packages/ntvplus36.html :grin:
Taip ten yra pilna rusų federalinių, bei teminių kanalų ir Discovery kanalų ir Nat Geo, 2 net kanalai ir vaikams pilna kanalų :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė olesub » Pir Geg 02, 2011 7:22 am

Vis dar pamirštam šį http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&r ... &sp=36#36e tinklapį, jame žymiai plačiau aprašomi kanalai. Tinka ypač tiems, kas ieško rusiškų kanalų
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

jaraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Geg 01, 2011 8:17 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė jaraz » Pir Geg 02, 2011 9:09 pm

noreciau dar patvirtinti ar as taip supratau:
turiu dabar ant lekstes 3 paprastas LNB nustatytas i sirius , hotbird ir astra.
Kad gaut kanalus is NTV ir tricolor paketa tureciau nusipirkt cirkuliarine LNB ir pastatyti ja salia kitu i 36E .
pirmas klausimas: kokia cirkuliarine geriau pirkt ? Kokie specifiniai modeliai? Kokia vidutine kaina ?
2. Ntv ir tricolor paketai uzkuoduouti? jei taip , reikia raktu ? Korteles? Sharuno?

Aciu uz pagalba visiems.
Paskutinį kartą redagavo jaraz Pir Geg 02, 2011 9:28 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė nerux » Pir Geg 02, 2011 9:19 pm

Siūlau tau ne ant tos pačios antenos kabint ir nedaryt sau gimarojaus, o nusipirkt atskirą anteną kad ir 70 cm, nusipirkt cirkulerinę galvą ir nusukt ne į 38E nes tokio nėra net o į 36E :grin:
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

jaraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Geg 01, 2011 8:17 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė jaraz » Pir Geg 02, 2011 11:27 pm

nerux rašė:Siūlau tau ne ant tos pačios antenos kabint ir nedaryt sau gimarojaus, o nusipirkt atskirą anteną kad ir 70 cm, nusipirkt cirkulerinę galvą ir nusukt ne į 38E nes tokio nėra net o į 36E :grin:
o kaip del kanalu is siu paketu ? Kaip juos gaut: Shara?
Ar man uzteks UK skersmens 70cm? as manu kad nelabai......

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė nerux » Ant Geg 03, 2011 6:37 am

jaraz
A tai ko iš kart nesakei, kad UK ruošies žiūrėt NTV plus ar Tricalor, iš kart galiu pasakyti pamiršk apie tai.
Jei nori rusiškų kanalų matyti iš UK tai nusipirk HD imtuvą, pasigauk Eurobird 9A 9E palydovą, nusiskanuot DV/HD platformos kanalus ir susirast tiekėją :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė baltutis » Ant Geg 03, 2011 11:20 am

Norėjau paklausti dėl "pypkės" tvirtinimo. Pastebėjau kad vieni tvirtina taip kad vamzdis eina žemyn, kiti atvirkščiai - vamzdis žiūri aukštyn.
Kuo šie būdai skiriasi?
Sky UK IPTV

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė deitomas » Ant Geg 03, 2011 11:28 am

baltutis rašė:Norėjau paklausti dėl "pypkės" tvirtinimo. Pastebėjau kad vieni tvirtina taip kad vamzdis eina žemyn, kiti atvirkščiai - vamzdis žiūri aukštyn.
Kuo šie būdai skiriasi?
Buk vyras, tai kaip manai, kas geriau, ar kai ziuri aukstyn ar zemyn? :D

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė baltutis » Ant Geg 03, 2011 11:41 am

Žiūriu pas mus daugelis pypkių žiūri žemyn. Tai sakau gal montuotojai tingi bliūdą aukščiau pakelti ? Eisiu dabar pats pypkę tvirtinti - turbūt vyriškai tvirtinsiu :D
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė Neoromancer » Ant Geg 03, 2011 11:45 am

baltutis rašė:Žiūriu pas mus daugelis pypkių žiūri žemyn. Tai sakau gal montuotojai tingi bliūdą aukščiau pakelti ?
O gal montuotojams jau "žiūri žemyn"... :sad:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė gudzius » Ant Geg 03, 2011 11:51 am

Labas visiems.Gal kas turi patirties su tiuneriu Amiko 8900 Alien?Ar vertas demesio aparatas? Noriu isigyt kaimui. :-?

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė olesub » Ant Geg 03, 2011 12:10 pm

aisku vertas, tik i kaima pergeras. Sis imtuvas pats geriausias savo kategorijoje
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė baltutis » Ant Geg 03, 2011 1:05 pm

Turiu problemą su pypkės tvirtinimu. Niekur negaliu gauti gero gulščiuko. Tą kurį turiu jei laikai vienu galu į viršų - nustatai lygiai. Apverčiu gulščiuką, rodo kad truputį nelygiai. Ar labai daug įtakos turi signalui jei lėkštė ne idealiai pastatyta bus. Ten paklaida maždaug max 2 milimetrai.
Sky UK IPTV

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė gudzius » Ant Geg 03, 2011 1:16 pm

Tie 2mm.pypkei nieko nereiskia, kadangi pacia antena ant pypkes visvien reguliuosis ir vertikaliai ir horizontaliai. taip pat pasvirimo kampas.Pagal tai kokius noresi matyt palydovus pagal tai reguliuosi bliuda, o pypke aisku turi but vertikaliai taciau 2mm.nieko nereiskia. :-?

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė darius » Ant Geg 03, 2011 2:08 pm

baltutis rašė:Žiūriu pas mus daugelis pypkių žiūri žemyn. Tai sakau gal montuotojai tingi bliūdą aukščiau pakelti ? Eisiu dabar pats pypkę tvirtinti - turbūt vyriškai tvirtinsiu :D
Plastmasinis pypkes kamstis po 3-4 menu nueina velniop,pypkes tvirtinimas galu y apacia turi siokiu tokiu privalumu.Tai dregmes pakliuvimas.Susikaupes skystis ,jau juodos spalvos,bega siena zemyn,ko ner pypkei ziurint y zeme
Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė baltutis » Tre Geg 04, 2011 9:35 pm

Turiu klausimą. Mano turimos lėkštės Triax TD88 galvos laikiklis kaip įprasta yra viduryje. Gamintojas parduoda laikiklį 4 galvoms. Neesu tikras, bet greičiausiai reikės išimti "originalų" laikiklį ir tik tada tvirtinti laikiklį su 4 galvom. Tačiau tokiu atveju centrinė galva nebus visai centre, o maždaug 3 laipsnius nuo centro.
TD88.jpg
TD88 LNB Holder.jpg
Gaunasi kad centrinė galva bus nukreipta ne į lėkštės centrą. Kaip tokiu atveju ją sureguliuoti?
Visom kitom imti atstumus nuo laikiklio centro?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Sky UK IPTV

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė algirdas » Tre Geg 04, 2011 11:03 pm

O kokia cia problema ? Nejaugi neina logiskai pamastyt ir ta ,,centrine,, pastumt kiek imanoma daugiau i bliudo centra. Po to suderini i centrini palydova bliuda ir ji fiksuoji . Po to derini krastines galvas pagal stipriausia priimama signala. Nejaugi nepasiskaitei ,kaip derinama kjeletas galvu ant bliudo ? Jeigu neesi to dares pirma karta bus sunku . Dar derinimui reiktu pasiimt koki openbox 300-8xx, arba 5xx su suvestu kanalu sarasu kad nereiktu ilgai burti . O gal zymiai paprasciau butu pasikviest kanors ,kad padetu suderint bliuda .
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė tomas » Tre Geg 04, 2011 11:30 pm

baltutis rašė:Turiu klausimą. Mano turimos lėkštės Triax TD88 galvos laikiklis kaip įprasta yra viduryje. Gamintojas parduoda laikiklį 4 galvoms. Neesu tikras, bet greičiausiai reikės išimti "originalų" laikiklį ir tik tada tvirtinti laikiklį su 4 galvom. Tačiau tokiu atveju centrinė galva nebus visai centre, o maždaug 3 laipsnius nuo centro.
TD88.jpg
TD88 LNB Holder.jpg
Gaunasi kad centrinė galva bus nukreipta ne į lėkštės centrą. Kaip tokiu atveju ją sureguliuoti?
Visom kitom imti atstumus nuo laikiklio centro?
Sis laikilis Lietuvai netinka. Tam kad suderinti gerai reikia dar ji siek tiek islenkti. Bet ten aliuminis gan storas tai lenkti yra siek tiek sudetingiau.

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė baltutis » Ket Geg 05, 2011 12:42 am

Algirdai>>>
Tai bus pirma mano savarankiškai surinkta antena. Pradiniai nustatymai bus pagal SatHunter arba SatCalc, o vėliau pačias galvutes bandysiu "sukinėti" ir žiūrėsiu kaip kinta signalas. Didžiausia "problema" visi kalkuliatoriai apskaičiuoja viską laikydami kad pagrindinė galva yra tiksliai centre, o mano nurodytame laikiklyje centrinė galva nėra centre, o apie 3 laipsnius šone.
Sakykime jei bliūdą nustatysiu pagal SatHunter - galva bus šone ir tikrai nepagaus norimo palydovo. Turbūt teks sukti bliūdą, tokiu atveju visi SatHunter nurodyti atstumai bus nebeteisingi ir viską derinti reiks "iš akies"

Tomai>>>
kuo skiriasi laikiklai UK ir LT? Kur tada gauti duomenis apie teisingą galvos atstumą nuo bliūdo?
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 2 dalis

Standartinė Bambino » Ket Geg 05, 2011 2:28 am

Gali ir centre uzdeti ta galva, va yra variantu http://alsat.co.uk/forum40/showthread.p ... !&p=973853
Paveikslėlis

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių