• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė islauzas » Sek Lie 21, 2013 9:08 am

olesub rašė:Antraeilėse pareigose mokesčiai yra mokami
kolega, man visiskai dzin-as ne is tu, kurie skaiciuoja svetimus pinigus-man savu kiek turiu uztenka, o jei ju ima trukti, einu uzsidirbt papildomai :)

EvaldasM
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Šeš Lie 20, 2013 3:53 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė EvaldasM » Sek Lie 21, 2013 12:28 pm

Sveiki visi, turiu klausima esu visiskas naujokas. Noriu matyti siuos palydovus 5e+13e+19e+28e+36e koks variantas rodimo atveju kokybiskesnis o finansiniu pigesnis?
Dvi lekstes po 80cm 1-5e+13e +19e 2-28e ir 36e
T-85 Multifokus ir 5e+13e+19e+28e+36e imtuva mastau http://satas.lt/detail.php?id=316 veiksmo vieta Kaunas, bus ziurima saring'as ir 5e palydovas reikalingas tik del Viasat Sport Baltik ...gal yra kokie kitokie variantai? Gal mazdaug kainas viso veiksmo galit parasyti ir kas nors visa veiksma atlikti Kaune?
P.S. Palydovai 13e, 19e ir 28e bus tik del HD kanalu (ar saring'u jie rodys?)

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė samis » Sek Lie 21, 2013 1:23 pm

Esami Teo interneto "Zebra plačiajuostis" klientai tikriausiai esate gavę pranešimą, kad nuo rugsėjo 2 d. dvigubėja turimo interneto plano sparta už tą patį mokestį. Taigi "Bazinis plius" turės 8 Mb/s interneto greitį, aišku jeigu leidžia techninės galimybės. Dar viena gera naujiena yra ta, kad jeigu po rugsėjo 2 d. esama sparta netenkins Jūsų poreikių, Jums bus suteikta galimybė pasikeisti planą, remiantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos patvirtintų Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklių 12 dalimi. Aš tai suprasčiau, kad tai yra galimybė pasirinkti nebūtinai aukštesnį interneto spartos planą. Turiu, pavydžiui, "Bazinį plius" su 4 Mb/s. Nuo rugsėjo 2 d. šis planas turės 8 Mb/s, bet mano linija šio pralaidumo neužtikrina. Todėl aš, remdamasis RRT taisyklių 12 punktu keičiu savo planą į "Startas" su atitinkamai mažesniu mokesčiu ir turiu tą patį 4 Mb/s greitį.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė olesub » Sek Lie 21, 2013 2:00 pm

Liuks naujiena. Tik įdomu kaip jie elgsis. Ar didins visiems ir klientas matys jog lūžinėja tai kreipsis dėl plano sumažinimo, arba ar teo turi sistemoje kur nors pasižymėjęs jog konkrečiame taške neleidžia techninės galimybės spArtesnio interneto ir automatiškai jiems nekels spartos? Juk tokių yra nemažai ir kiekvieną išnagrinėti užtruks laiko.
Ir jei norėsiu mažinti planą tai ar reikės sutartį sudarinėti? Nes dabar pas mane neterminuotas bazinis plius po 24,99 lt
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Atas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: Pir Kov 26, 2007 7:12 pm
Miestas: Kazlų Rūda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Atas » Sek Lie 21, 2013 2:06 pm

Gal dsl stoteles atnaujins ir tiek :)
DM800HDse,Vu solo4k,DM920uhd,OPENBOX S3 mini II HD ,OPENBOX AS4K CI PRO,Openbox AS4K 2X UHD, Octagon SF8008UHD

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė olesub » Sek Lie 21, 2013 2:21 pm

Bent pas mane ateina nuo miesto centrinės jų būstinės, tik atstumas išeina virš 5 km, todėl tik toks greitis išeina
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė islauzas » Sek Lie 21, 2013 2:27 pm

ar tik cia ne teo vadyba sugrojo anksciau laiko. nuo liepos pirmos man optimalaus plano mokesti sumazinusi 20 lt, t.y. nuo 49 lt iki 29 lt. kitaip neatsigintu skundu, jog turintys optimalu, moka ta pat kaip ir turintys bazini po rugsejo 2 d. matyt paskaiciavo, kad jiems geriau mazinti mokesti, nei tiesti optika, ar diegti iranga nauja, kad palaikytu dratas didesni greiti

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė tomas » Sek Lie 21, 2013 4:06 pm

EvaldasM rašė:Sveiki visi, turiu klausima esu visiskas naujokas. Noriu matyti siuos palydovus 5e+13e+19e+28e+36e koks variantas rodimo atveju kokybiskesnis o finansiniu pigesnis?
Dvi lekstes po 80cm 1-5e+13e +19e 2-28e ir 36e
T-85 Multifokus ir 5e+13e+19e+28e+36e imtuva mastau http://satas.lt/detail.php?id=316 veiksmo vieta Kaunas, bus ziurima saring'as ir 5e palydovas reikalingas tik del Viasat Sport Baltik ...gal yra kokie kitokie variantai? Gal mazdaug kainas viso veiksmo galit parasyti ir kas nors visa veiksma atlikti Kaune?
P.S. Palydovai 13e, 19e ir 28e bus tik del HD kanalu (ar saring'u jie rodys?)
Jei reikia visu kanalu is 28E palydovo tai antena kaip minimu turi buti bent 0.9m arba geriau dar didesne sakykime 1.1m.
Tai varijantai dvi antenos po 0.8m bus ant ribos 28E kai kurie transponderiai.
T-85 dar blogiau bus net 36E HD ant rodymo ribos.
T-90 dar puse bedos 28E nebus didelio rezervo bet rodys.
1.1m + 0.8m dvi antenos tikrai bus gerai.

O del imtuvo tai geras imtuvas kainuoja bent du kart brangiau, tai vu+, xtrend ar kazkas panasaus is ne kinietiskos produkcijos.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Lie 21, 2013 4:19 pm

Turiu imtuvą SKYON DSR-1300.
Imtuvas turi emuliatorių Nagra, Cryptoworks, BISS raktams ir kt.
Bandau suvesti Biss raktus atskiram vienam kanalui, kanalas atsidaro.
Syvedus raktus jau kitam kanalui, rodo tik paskutinį suvestą. Visaip bandžiau,
bet nesigauna turėt kokius 4 kanalus. Kalba eina pavyzdžiui, kad ir apie vieną
palydovą Amos. Biss raktų skyriuje visus raktus ištryniau, kad niekas nemaišytų.
Prov ID visiems kanalams yra 001FFF, toliau eina Index, po to seka raktas.
Vedžiau dviem eilutėm pvz
001FFF 02 raktas
001FFF 00 raktas
Supratau tik viena, kad kažkaip reikia žaisti tik su tais Indeksais. Atrodo turi būti
dvi eilutės. Gal kas yra išsiaiškinęs su šiais imtuvais
http://www.greenteleprom.com/index.php? ... &Itemid=36

Man niekaip nepavyksta susigaudyti, kaip teisingai jame suvesti raktus. Gal kas galėtų pagelbėti?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė klarnetas » Sek Lie 21, 2013 4:36 pm

Raitis64 rašė:Turiu imtuvą SKYON DSR-1300.
Imtuvas turi emuliatorių Nagra, Cryptoworks, BISS raktams ir kt.
Bandau suvesti Biss raktus atskiram vienam kanalui, kanalas atsidaro.
Syvedus raktus jau kitam kanalui, rodo tik paskutinį suvestą. Visaip bandžiau,
bet nesigauna turėt kokius 4 kanalus. Kalba eina pavyzdžiui, kad ir apie vieną
palydovą Amos. Biss raktų skyriuje visus raktus ištryniau, kad niekas nemaišytų.
Prov ID visiems kanalams yra 001FFF, toliau eina Index, po to seka raktas.
Vedžiau dviem eilutėm pvz
001FFF 02 raktas
001FFF 00 raktas
Supratau tik viena, kad kažkaip reikia žaisti tik su tais Indeksais. Atrodo turi būti
dvi eilutės. Gal kas yra išsiaiškinęs su šiais imtuvais
http://www.greenteleprom.com/index.php? ... &Itemid=36

Man niekaip nepavyksta susigaudyti, kaip teisingai jame suvesti raktus. Gal kas galėtų pagelbėti?
kazkuria knopke paspaudus (gal page) turi atsirasti kitoks raktu rasymo budas ,kaip dreamsky 7500 ,su juo buna panasiai :)

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė liustra » Sek Lie 21, 2013 4:44 pm

samis rašė:Esami Teo interneto "Zebra plačiajuostis" klientai tikriausiai esate gavę pranešimą, kad nuo rugsėjo 2 d. dvigubėja turimo interneto plano sparta už tą patį mokestį. Taigi "Bazinis plius" turės 8 Mb/s interneto greitį, aišku jeigu leidžia techninės galimybės. Dar viena gera naujiena yra ta, kad jeigu po rugsėjo 2 d. esama sparta netenkins Jūsų poreikių, Jums bus suteikta galimybė pasikeisti planą, remiantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos patvirtintų Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklių 12 dalimi. Aš tai suprasčiau, kad tai yra galimybė pasirinkti nebūtinai aukštesnį interneto spartos planą. Turiu, pavydžiui, "Bazinį plius" su 4 Mb/s. Nuo rugsėjo 2 d. šis planas turės 8 Mb/s, bet mano linija šio pralaidumo neužtikrina. Todėl aš, remdamasis RRT taisyklių 12 punktu keičiu savo planą į "Startas" su atitinkamai mažesniu mokesčiu ir turiu tą patį 4 Mb/s greitį.
Mielas Adminai, perkelkit šitą šaunią žinią į skiltį zebra internetas, kui yra PC rubrikoje. :D
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Sek Lie 21, 2013 5:59 pm

O tai reiškias optimalų plus ir pakels? Nes dabar iki 8 mb/s pas mane :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė olesub » Sek Lie 21, 2013 6:01 pm

Jų modemai berods iki 21 mbito traukia
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė gintasvis » Sek Lie 21, 2013 7:14 pm

pas mane telekominis sake drato pralaidumas 20mb/s be problemu,tai 12 manau duos ,paziurejau ju pranesima :-D ne visiems dvigubina

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Lie 21, 2013 10:04 pm

[/quote]
kazkuria knopke paspaudus (gal page) turi atsirasti kitoks raktu rasymo budas ,kaip dreamsky 7500 ,su juo buna panasiai :)[/quote]
Dėkoju, bet neaišku kuriuo momentu tą page knopkę spausti, kad ji suveiktų, Nes patekimas į raktus yra sekantis:
spaudžiame meniu, tada atsistojame ant Sisitemnyje Ustanovki, tada spaudžiame knopkę Mute ir vedame 999.
Va po šito atsirandame raktų skyriuje, o ten pasirenkame koduotę BISS ir dabar kaip toliau, nes yra apačioje knopkės :
Raudona - redaguoti raktą; Žalia - pridėti naują raktą; Geltona - Ištrinti raktą. Tai kaip tavo manymu, kada spausti Page???? Pavyzdžiui aš paspaudžiau redaguoti ir spausk tą Page nespaudęs nieko kitaip kad rašti raktą neatsiranda.
Gal kas yra nagrinėjęs tokį imtuvą ir žino???

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė klarnetas » Pir Lie 22, 2013 8:48 am

Raitis64 rašė:
kazkuria knopke paspaudus (gal page) turi atsirasti kitoks raktu rasymo budas ,kaip dreamsky 7500 ,su juo buna panasiai :)[/quote]
Dėkoju, bet neaišku kuriuo momentu tą page knopkę spausti, kad ji suveiktų, Nes patekimas į raktus yra sekantis:
spaudžiame meniu, tada atsistojame ant Sisitemnyje Ustanovki, tada spaudžiame knopkę Mute ir vedame 999.
Va po šito atsirandame raktų skyriuje, o ten pasirenkame koduotę BISS ir dabar kaip toliau, nes yra apačioje knopkės :
Raudona - redaguoti raktą; Žalia - pridėti naują raktą; Geltona - Ištrinti raktą. Tai kaip tavo manymu, kada spausti Page???? Pavyzdžiui aš paspaudžiau redaguoti ir spausk tą Page nespaudęs nieko kitaip kad rašti raktą neatsiranda.
Gal kas yra nagrinėjęs tokį imtuvą ir žino???[/quote]
ka parasei ,viskas kaip dreamsky imtuve (http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?f=39&t=5457) - neidamas į meniu ,stovi ant kanalo spaudi page(nepamenu ,aukštyn ar zemyn) ir turi kodu langeli ,kuriuo koduojamas kanalas, jei kanalas koduotas ,jei ne ,langelio net nerodo ,ten gali keisti koda ,jei kodas neįrašytas bus visi nuliai

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė samis » Pir Lie 22, 2013 9:19 am

Informacija apie Teo internetą gal ir ne vietoj, bet žaliam žiūrovui renkantis tarp IPTV ir Sat, gali praversti. Toliau diskutuojant kas ims viršų: optika ar Sat Tv, nesenai skaičiau gerą straipsnį. Galutiniam vartotojui reikalingi bus abu. Duomenų srauto HD ir Ultra HD kokybei persiųsti didesniais atstumais net ir optika neatlaikys. Tuomet bus pasitelktas internetas per palydovus. Individualus vartotojas gauna jam reikalingą duomenų kiekį tiesiai iš palydovo į savo namų tinklą. Sistema jau testuojama Korėjoje, o kokiu greičiu vystosi technologijos puikiai visi žinome.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė liustra » Pir Lie 22, 2013 1:43 pm

samis rašė:Informacija apie Teo internetą gal ir ne vietoj, bet žaliam žiūrovui renkantis tarp IPTV ir Sat, gali praversti. Toliau diskutuojant kas ims viršų: optika ar Sat Tv, nesenai skaičiau gerą straipsnį. Galutiniam vartotojui reikalingi bus abu. Duomenų srauto HD ir Ultra HD kokybei persiųsti didesniais atstumais net ir optika neatlaikys. Tuomet bus pasitelktas internetas per palydovus. Individualus vartotojas gauna jam reikalingą duomenų kiekį tiesiai iš palydovo į savo namų tinklą. Sistema jau testuojama Korėjoje, o kokiu greičiu vystosi technologijos puikiai visi žinome.
beabejo kad abu reikalingi.
P.s.:bet aš to laiškelio iš teo negaunu :(
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė samis » Pir Lie 22, 2013 5:42 pm

Man prieš savaitę atsiuntė e-mail ir dar vieną pranešimą radau savo paskyroje "Mano Teo" svetainėje.
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo samis Ant Lie 23, 2013 8:44 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Pir Lie 22, 2013 9:15 pm

Man nieko panašaus TEO nesiuntė apie jokį ten interneto padidėjimą nei į el pačtą nei į Mano TEO čia musiau išskirtiniams klijantams tep siunč :D
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė salakas » Pir Lie 22, 2013 9:38 pm

gal dar kas pasigirs kad gavo toki pat pranesima???
yra kaip yra

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2394
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė arturas101 » Ant Lie 23, 2013 7:26 am

salakas rašė:gal dar kas pasigirs kad gavo toki pat pranesima???
Net idomu pasidare, pasitikrinau, taciau jokiu panasiu pasiulymu nerasta. Gal forumietis Edma inestu kokio aiskumo?

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė samis » Ant Lie 23, 2013 5:23 pm

Papildoma informacija dėl būsimų Teo interneto planų. Pranešimo pabaigoje smulkiomis raidėmis parašyta:

"Jeigu nuo rugsėjo 2 d., kai bus atlikti pakeitimai, naujoji sparta netenkins Jūsų poreikių, Jums bus suteikta galimybė pasikeisti planą.
Interneto ZEBRA klientai turi teisę pasinaudoti galimybėmis, numatytomis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos patvirtintų Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklių 12 dalyje."

Ta 12 dalis skamba taip:

12. Sutartį abonentas turi teisę nutraukti anksčiau laiko, jei Teikėjas pakeičia Sutarties sąlygas, įskaitant ir Sutartyje nurodytų Paslaugų kainų padidinimą, arba iš esmės pažeidžia Sutartį. Apie Sutarties sąlygų pakeitimus, įskaitant ir Sutartyje nurodytų Paslaugų kainų padidinimą, abonentui pranešama iš anksto, ne vėliau kaip prieš 1 mėnesį, ir kartu pranešama apie jo teisę be jokių netesybų dėl priešlaikinio Sutarties nutraukimo nutraukti Sutartį, jei naujosios Sutarties sąlygos ar Paslaugų kainos jam nepriimtinos. Jei abonentas šiame punkte nurodytu atveju nutraukia Sutartį, Teikėjas neturi teisės taikyti abonentui netesybų dėl priešlaikinio Sutarties nutraukimo.

http://www.rrt.lt/lt/teisine-informacij ... /p150.html

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Ant Lie 23, 2013 5:45 pm

Matyt samis išskirtinis klientas, kurį pastoviai informuoja išsamiau pats TEO :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė salakas » Ant Lie 23, 2013 6:02 pm

seip as pres gera pusmeti irgi esu gaves idomu pranesima: ,,yra galimybe irengti sviesolaidi,, kai pradejau skambineti ir klausinet kaip visa tai atlikti gavau atsakyma kad nera tech galimybiu, o zinute pradingo,tai va kokie dalykai tame teo dedasi :D
yra kaip yra

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)