• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

VU+UNO

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Lap 11, 2011 10:10 am

olesub rašė:Su vakarykštės dienos tvarkyklėmis pagaliau VU pradėjo normaliai rodyti avi. Taigi, prisikabinti arba rasti kokį kabliuką, jau NĖRA. :D
bet visvien keista kodel taip krinta kaina jau galima ant LT ir uz 860 nupirkt
yra kaip yra

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Lap 11, 2011 3:07 pm

Taip jau vakar pamaciau kad avi rodo idealiai.
O del kainos tai nieko keisto,tai tik pliusas nes vu imtuvai tikrai geri.Nori labai greitai uzkariauti rinka :)
Kas turit vu uno patarkit ka pirkti ar uno ar duo?
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Lap 11, 2011 5:16 pm

As turejau duo, dabar uno. Jei nereikia twin tai rekomenduociau uno-neuzia ventiliatorius, vos vos greitesnis, man pasirode geresnis sd vaizdas
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Lap 11, 2011 6:02 pm

seip tai vienas trukumelis yra:naudojantis usb dvbt perjungus is antzeminiu kanalu i stb lieka degti usb ledas,kai ziuri tai dar puse velnio o kai isjungi stb i laukimo rezima ir nakti sviecia visas kampas tai neduok dieve toki malonuma,pamaniau gal kaltas dvbt -pakeitus tas pats šš ir dar ant dvbt nevisada rodo signalo,dvbt man reikalingas kad galeciau ziuret koduotus kanalus tetos shuros pagalba.
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Šeš Lap 12, 2011 4:46 pm

man tai padejo nuo led sviesos juoda izoliacija, tai tinklo pplokste ir dvbt yra uzklejuota ir dabar tamsu.Ga kas galit trumpa instrukcija ar nuoroda kaip atnaujint tvarkykles,o tai visa diena reiks informacijos ieskot.Gal ne man vienam pades :)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Šeš Lap 12, 2011 5:14 pm

marko22 rašė:man tai padejo nuo led sviesos juoda izoliacija, tai tinklo pplokste ir dvbt yra uzklejuota ir dabar tamsu.Ga kas galit trumpa instrukcija ar nuoroda kaip atnaujint tvarkykles,o tai visa diena reiks informacijos ieskot.Gal ne man vienam pades :)
Tuos failus kurie atnaujinime reikia per ftp padeti i /lib/modules/2.6.18-7.3/extra
Po to pilnai perkrauname imtuva.
Vu+, Android, Raspberry Pi

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Pir Lap 14, 2011 7:19 am

cvykas rašė:
marko22 rašė:man tai padejo nuo led sviesos juoda izoliacija, tai tinklo pplokste ir dvbt yra uzklejuota ir dabar tamsu.Ga kas galit trumpa instrukcija ar nuoroda kaip atnaujint tvarkykles,o tai visa diena reiks informacijos ieskot.Gal ne man vienam pades :)
Tuos failus kurie atnaujinime reikia per ftp padeti i /lib/modules/2.6.18-7.3/extra
Po to pilnai perkrauname imtuva.
Dekui uz pagalba.Isirasiau 20111111 dienos,sukas filmai kai bitute :D

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė budvykis » Šeš Lap 19, 2011 12:59 am

Kas parekomenduos normalesni skina BH imidzui ant Vushkes?
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Šeš Lap 19, 2011 2:47 pm

budvykis rašė:Kas parekomenduos normalesni skina BH imidzui ant Vushkes?
Daugiausiai patiko MMark Carbon HD tai ji ir naudoju.Yra tokiu kur daug informacijos raso ant info juostos bet man mirgu margu nepatiko.
Nezinau ar toks skinas yra ant uno.
http://gisclub.tv/index.php?topic=4901.0
Dar tas neblogas http://gisclub.tv/index.php?topic=5555.0
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Šeš Lap 19, 2011 2:53 pm

skinas nuo modelio neprikauso, reikia ziureti kokiam imidzui rasytas
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Šeš Lap 19, 2011 7:27 pm

Man patiko tai ghost,tik kai perrasiau imige i 1.6.6 ,tai jo nebeliko.Ar yra galimybiu ji kaip nors is kur parsisiust.Dabar naudoju curve_hd ,panasus i ghost.

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė budvykis » Sek Lap 20, 2011 2:28 am

Kame reikalas, kad kartais sustoja kanalo vaizdas, o garsas toliau eina? Kol kas pasitaike tik ant sky uk hd kanalu. Perjungus kanala ir sugrizus prie buvusio, viskas susitvarko

Bh 1.6.6. Idejau ir paskutines tvarkykles.
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Sek Lap 20, 2011 9:50 am

budvykis rašė:Kame reikalas, kad kartais sustoja kanalo vaizdas, o garsas toliau eina? Kol kas pasitaike tik ant sky uk hd kanalu. Perjungus kanala ir sugrizus prie buvusio, viskas susitvarko

Bh 1.6.6. Idejau ir paskutines tvarkykles.
Cia su paskutiniais draiveriais tas gliukas atsirado.Sutvarke avi kad netrukciotu bet vaizdas kartais sustojaNezinau,as kaip daugiausia ziuriu rusus tai per kelias dienas kelis kart vaizdas sustojo.Perjunguskanalakaip ir sakei susitvarko.Sekantys draiveriaimanau sia problema patvarkys(taip manoma kad patvarkys)
Vu+, Android, Raspberry Pi

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Pir Lap 21, 2011 7:16 am

Ar pas ka pasitaiko,kad dingsta usb dvbt tiunerio signalas ir reikia perkraut imtuva per naujo,kad atsirastu,net tarkim pakeitus skina ir persikrovus enigmai dingsta signalas.Cia pas mane dvbt grybauja,ar pas visus taip?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pir Lap 21, 2011 9:46 am

marko22 rašė:Ar pas ka pasitaiko,kad dingsta usb dvbt tiunerio signalas ir reikia perkraut imtuva per naujo,kad atsirastu,net tarkim pakeitus skina ir persikrovus enigmai dingsta signalas.Cia pas mane dvbt grybauja,ar pas visus taip?
apie tapacia bėda as jau pasiguodziau:
Re: VU+UNO
salakas » Pen Lap 11, 2011 6:02 pm

seip tai vienas trukumelis yra:naudojantis usb dvbt perjungus is antzeminiu kanalu i stb lieka degti usb ledas,kai ziuri tai dar puse velnio o kai isjungi stb i laukimo rezima ir nakti sviecia visas kampas tai neduok dieve toki malonuma,pamaniau gal kaltas dvbt -pakeitus tas pats šš ir dar ant dvbt nevisada rodo signalo kokybes skale,dvbt man reikalingas kad galeciau ziuret koduotus kanalus tetos shuros pagalba
.
tik kad niekas nuo to nasikeicia ,o koks pas tave dvbt stikas ,gal cia bus musu bėda
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Pir Lap 21, 2011 1:34 pm

2011-11-21 13.21.45.jpg
2011-11-21 13.14.29.jpg
Kai ziuri tv ne karto nebuvo dinges signalas,tik kai darai kokius pakeitimus ir dar del kazko,dar nelabai issiaiskinau.Sakau gal ne tuos draiverius suinstaliavau,pasirinkau pati pirma is saraso.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pir Lap 21, 2011 1:47 pm

pas mane toks pats, draiverius keiciau niekas nesikeicia instalinu netgi dvbt2 -rodo viska ,kas keisciausia viskas eina ko puikiausiai ir kai nera signalo ,kanalai persijungineja ,perjungus i palydovine dvbt ledas lieka degt issijungia tik perkrovus uno
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Pir Lap 21, 2011 6:21 pm

salakas rašė:pas mane toks pats, draiverius keiciau niekas nesikeicia instalinu netgi dvbt2 -rodo viska ,kas keisciausia viskas eina ko puikiausiai ir kai nera signalo ,kanalai persijungineja ,perjungus i palydovine dvbt ledas lieka degt issijungia tik perkrovus uno
Pas mane ledas visada dega kol veikia dvbt,jei dingsta signalas,nebera vaizdo ir nebedega ledas,padeda tik kai perkrauni imtuva.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pir Lap 21, 2011 7:20 pm

marko22 rašė:
salakas rašė:pas mane toks pats, draiverius keiciau niekas nesikeicia instalinu netgi dvbt2 -rodo viska ,kas keisciausia viskas eina ko puikiausiai ir kai nera signalo ,kanalai persijungineja ,perjungus i palydovine dvbt ledas lieka degt issijungia tik perkrovus uno
Pas mane ledas visada dega kol veikia dvbt,jei dingsta signalas,nebera vaizdo ir nebedega ledas,padeda tik kai perkrauni imtuva.
o kai is dvbt pereini i stb ar uzgesta pas mene dega,ir dar pabandziau keist dvbt draiverius-paspaudus ant raudonos knopkes -zelionke ,cia po paskutiniu atsinaujinimu anksciau lygtai nebuvo
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė marko22 » Pir Lap 21, 2011 8:55 pm

salakas rašė:
marko22 rašė:
salakas rašė:pas mane toks pats, draiverius keiciau niekas nesikeicia instalinu netgi dvbt2 -rodo viska ,kas keisciausia viskas eina ko puikiausiai ir kai nera signalo ,kanalai persijungineja ,perjungus i palydovine dvbt ledas lieka degt issijungia tik perkrovus uno
Pas mane ledas visada dega kol veikia dvbt,jei dingsta signalas,nebera vaizdo ir nebedega ledas,padeda tik kai perkrauni imtuva.
o kai is dvbt pereini i stb ar uzgesta pas mene dega,ir dar pabandziau keist dvbt draiverius-paspaudus ant raudonos knopkes -zelionke ,cia po paskutiniu atsinaujinimu anksciau lygtai nebuvo
Perejus is stb dega.Visalaik dega kol veikiantis ir ant stanby dega.paspadus raudona normaliai atsidaro tuner config paskui sarasas.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Ket Gru 01, 2011 10:01 pm

kas gali pasakyti apie ka cia raso pas mane su anglu silpnai:
http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=221776
kiek leidzia mano anglu kalbos zinios: Vu gamintojas dave nuoroda i oficialio softo atnaujinimo serveri kuris randasi sio adresu:
http://code.vuplus.com/
Paskutinis atnaujinimas siai dienai 2011 11 28 ,parsisiunciau tik kolkas rankos nekyla pasikeist imidzo kol negavau tikslios info kad as teisingai isiverciau,bandziau verst su gugle - isvis nieks neaisku .
Laukiu komentaru :sad:
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Gru 02, 2011 9:03 am

nu ka nieks nenori pagelb4t? :D
yra kaip yra

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė vytautasba » Pen Gru 02, 2011 11:31 am

labas, tiesiog Vu+ sako,kad nori palaikyti atviro linukso sistema (nors daugelis pereina i dalinai uzdaro ), pereina ant naujo atnaujinimu serverio.
Bet siulyciau kol kas luktelt del nauju imidzu,infos kol kas ner labai daug
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Gru 02, 2011 11:35 am

vytautasba rašė:labas, tiesiog Vu+ sako,kad nori palaikyti atviro linukso sistema (nors daugelis pereina i dalinai uzdaro ), pereina ant naujo atnaujinimu serverio.
Bet siulyciau kol kas luktelt del nauju imidzu,infos kol kas ner labai daug
d4kui palauksim
yra kaip yra

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Gru 02, 2011 11:46 am

Kitą vertus šie imidžai bus pliki (greičiausiai) ir teks pačiam ilgai bei nuobodžiai viską prisukinėti
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių