• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

respectas..

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

respectas..

Standartinė netikras » Šeš Kov 07, 2009 10:36 pm

..Hm..mano senukas 535i..pradėjo cirkus krėst..Šn nuvažiavus į sostinę prie Karolinos viešbučio..neiššio..neišto pradėjo kaukt gamyklinė signalizacija...(..per 10metų aš ją išgirdau antrą krtą...pirmą labai seniai,kai į mašiną žaibas trenkė..)..ir kompas "pareikalavo" pasvordo..(nors jo jau 5-i metai neįvedinėjau...)...hm kotik nedariau..kaukia "visa gerkle"..aplink šimtai mašinų..klemų nuimt neina..teko "kutent" į maxsimą raktų pirkt..(..kasgi bemvuose juos vežiojas.. :)...)..Kada,mano išmintis taisant išseko..paskambinau avarinei tarnybai...už nuvilkima į servisą..erorų ištrynimą užprašė "tik" 300 lt...va tada nutariau draugus telefonu aplankyt...ir ką jūs manot..10 min..ir jau kaukinau Vilniaus gatvėmis ne signalizaciją,o padangas...pasirodo tereikėjo į kompą įvest keturis vienetukus... ir vairuotojo durelių spyną rakteliu pasukt du krtus į atrakinimą su "išlaikymu"...(..šiaip panašu,kad trenkiant duris..pastrigo jų centrinis..)
...vnž didelis respectas forumiečiams džeriui ir lyderiui su widuxs.. =D>

...kadangi,sutaupiau..tai bent pusę "ekonomijos" reikes panaudot "užklasinei veiklai"...ty bendraujant su paminėtais kolegomis.. :)
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Šeš Kov 07, 2009 11:49 pm

........labai jau malonus ketinimai :) :-?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)