• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HDD panaudojimas ir realizavimo galimybės

Vienas populiariausių HD imtuvų Lietuvoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

skiela
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: Šeš Lap 11, 2006 12:52 pm
Susisiekti:

Standartinė skiela » Sek Rgs 28, 2008 7:21 pm

Kaip ten su irasymu i HDD isorini, jau be bedu ir irasineja ir HD ???
Kathrein UFS910
E5, E13, E19, E36
Kaunas

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Pir Rgs 29, 2008 8:55 am

skiela rašė:Kaip ten su irasymu i HDD isorini, jau be bedu ir irasineja ir HD ???
taip raso be problemu

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Sek Spa 05, 2008 6:35 pm

Niekas nezinot, ar eina isimontuot i vidu octagono vidini hdd?

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Ant Spa 07, 2008 12:14 am

maciau kazkur inete nuotrauka,tai diskas 2,5 idetas ten kur cam lizdai

Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Standartinė varnasšaudau » Ant Spa 07, 2008 2:29 pm

Nesuprantu, kam diskas ir dar viduje?! Man užtenka ir 16 GB flešiuko...
Nu, aš ne fanatas ripinti. Bet, kad nėra ten ką ripinti, aplamai. Žiūri ir žiūri, keičiasi tie filmai, laidos... Ir užsilenkti nežada. Sakytum paskutiniai metai žiūrėjimo, bet ir tai, visam gyvenimui juk neprisiripinsi :)

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Ant Spa 07, 2008 3:42 pm

ateis laikas kai noresis irasyti ka nors ir to fleso neusteks,ypac hdtv,o siaip gerai dirba per esata,tai man ir nera jokio noro kisti i vidu papildoma silumos saltini

Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Standartinė varnasšaudau » Ant Spa 07, 2008 3:54 pm

O įdomu, koks srautas per sekundę iš HDTV? Arba kiek minutė megų užima? Man atrodo, kad standartinis filmas nebus daugiau 8GB.
Siunčiausi iš trekerio olimpiados uždarymą. Ten tikrai ne mažiau 2 val. vaizdo. Bitreitas 30 000 (!!!) ir 10 GB. apimtis. Joks pleeris nevežė (iš turimų) tik real player. Windows MP tik šokinėjančius kadrus terodė (kompo bendras galingumas tempia vienu metu 8-is DVD filmus be strigimo).
Jei taip, tai kame problemos? Kam kišti hardus? O per USB greitį flešas tikrai priims. Mano A-data vidutinis greitis (HD speed proga) 19 MB/s :)
Nu čia aš tik samprotauju. Praktikuojat gi, jūs :)

zymantas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 982
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2007 11:06 pm
Susisiekti:

Standartinė zymantas » Ant Spa 07, 2008 4:16 pm

varnasšaudau rašė:O įdomu, koks srautas per sekundę iš HDTV? Arba kiek minutė megų užima? Man atrodo, kad standartinis filmas nebus daugiau 8GB.
Siunčiausi iš trekerio olimpiados uždarymą. Ten tikrai ne mažiau 2 val. vaizdo. Bitreitas 30 000 (!!!) ir 10 GB. apimtis. Joks pleeris nevežė (iš turimų) tik real player. Windows MP tik šokinėjančius kadrus terodė (kompo bendras galingumas tempia vienu metu 8-is DVD filmus be strigimo).
Jei taip, tai kame problemos? Kam kišti hardus? O per USB greitį flešas tikrai priims. Mano A-data vidutinis greitis (HD speed proga) 19 MB/s :)
Nu čia aš tik samprotauju. Praktikuojat gi, jūs :)
Normalus HDTV kanalas transliuoja 1920x1080 MPEG-4 AVC (H264), ~11 Mbps Del tavo striginejimu, tai galiu pasakyti kad nerodiklis 8 DVD filmai, nes jie koduoti mpeg2 kodavimo algoritmais, h.264 yra kas kita, plius transport streamas, cia rekalingi zymiai didesni kompiuterio resursai. Tarkim kompas galingas, tada rekia pasirinkti tinkama playery ir h.264 dekodery. Pvz.: MPC+CoreAVC idialus tendemas HD perziurai. As taippat buvau parsisiuntes olimpiados uzdaryma, siaip nespausta ta medziaga uzeme 20 GB, ten kur 10GB siunteisi jau kompresuotas buvo.

Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Standartinė varnasšaudau » Ant Spa 07, 2008 6:22 pm

Standartiniai K-Lite kodekai ir viską jie turi. Nieko aš labai neieškau. Tuo labiau nesu to fanatas... žiūrėjimo. TUO LABIAU... kompu, nu visai be ryšio (man čia) :) Man Muziką duok! Nu ir žinoma ne kompu :-(

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Ant Spa 07, 2008 6:57 pm

varnasšaudau rašė:Standartiniai K-Lite kodekai ir viską jie turi. Nieko aš labai neieškau. Tuo labiau nesu to fanatas... žiūrėjimo. TUO LABIAU... kompu, nu visai be ryšio (man čia) :) Man Muziką duok! Nu ir žinoma ne kompu :-(

Nebutinai ka i harda rasai bus naudojama perziurai kompe...per ta pati octagona po kazkiek laiko bus galima pasiziuret sukaupta archyva harde filmu, isimintinu sporto varzybu ir t.t

eray
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgp 21, 2008 7:22 pm
Susisiekti:

Standartinė eray » Ant Spa 07, 2008 7:30 pm

emirim> gali nusipirkti HDD dėkla su eSATA ir USB ( ~45 lt) arba perėjimą USB2eSATA

http://www.radiocool.lt/sata-i-usb-adapteris/

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ant Spa 07, 2008 8:17 pm

Tai iš kart 1T imt ką ten su 500 terliotis :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Standartinė varnasšaudau » Tre Spa 08, 2008 4:40 am

emirim rašė:To Varnassaudau...kartais keista tavo pozicija, negi tau atrodo, kad visi turi galvoti kaip Tamsta?! Jeigu tau nereikalinga PVR funkcija-tai reiskiasi ji turi buti neidomi niekam...Tau svarbi muzika?! Ok, viskas grazu, bet kitam gal nusisvilpt ant jos..Pagal tavo logika - as taip pat sekmingai galiu pasakyti, kad man nusisvilpti ant Viasat paketo ar N**+++...jie man neidomus, ir as nesuprantu, kodel tu skundiesi, kad pas tave nerodo kai kuriu siu paketu kanalu... :)

Reziume: kiekvienas turime savo prioritetus, bet gerbkime ir kitu mintis ar poreikius! Mes forume susirenkam tam, kad pasidalinti patirtimi ir ziniomis apie musu bendra hobi...
O aš ir gerbiu kitų mintis. Ar aš kur prikišau kažkam "ko tu žiūri ar nežiūri tą ar aną"...?
Puikiai suprantu, kad taip galvojančių, kaip aš, vienetai. Tad tik pasirodė, kad prikišu...
O, kad aš savo tiuneriu kažko nematau, tai visai man vienodai. Nevienodai buvo tik KODĖL nerodo,
kai raktų paketai tie patys ir EMU dalis tokia pati.

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Standartinė nika » Tre Spa 08, 2008 7:36 am

Nebutinai ka i harda rasai bus naudojama perziurai kompe...per ta pati octagona po kazkiek laiko bus galima pasiziuret sukaupta archyva harde filmu, isimintinu sporto varzybu ir t.t[/quote]

octagonas nemato tokas uzrasyta is kompo,ir atvirksciai kompas nemato tokas is octagono,kokiu jis ten formatu raso butu idomu suzynoti,as prijungiau su jau prirasytu hardu prie octagono,tai sukure savo particija ir ten raso

wycinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket Rgp 07, 2008 12:49 pm
Susisiekti:

Standartinė wycinas » Tre Spa 08, 2008 9:43 am

yra siokiu tokiu nepatogumu naudojant esata. nezinau gal cia disko bedos gel su kitais diskais kitaip. Zodziu diskas http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=41564 toksai. Raso skaito be problemu, bet ilgesni laika pastovejas nenaudojamas, t.y. neyrasant ir neskaitaint, jis pereina i miego rezima. Va tada ji prikelt is miego rezimo ir beda. Spaudi perziura, tiuneris galvoja apie puse min, diskas pradeda suktis ir nustoja, atsiranda uzrasas "playbak failure", vel spaudi play vel puse minutes, tada arba pasileidzia arba ne, jei ne tai operacija kartoji, galutiniam varijante vistiek pasileidzia. Su yrasymu ir gi ta pati litanija. Jei diskas nemiega viskas o.k is karto. Isjungus tiuneri i budejimo rezima diskas neissijungia. Veikia kol pats pereina i savo budejimo rezima, bet lemputes jo priekyje dega. Diskas išsijungia tik tada kai tiuneri išjungi iš tinklo. Kad diska paleisti greitai nelaukiant kol jis atsibus, reikia perkrauti tiuneri atjungiant ji nuo tinklo tada jie abu kartu užsikrauna ir viskas o.k. Zodziu su tokiu disku jei kada bus softas su irašymu panaudojant taimeri bus ne kas.

victor67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Ant Vas 12, 2008 2:26 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė victor67 » Tre Spa 08, 2008 10:14 am

nebande kas irasyti i diska , esanti tv ? ar per hdmi ar yuv rasosi ? ar tokie tv raso tik eteri , o ne is kitu jungciu?

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Tre Spa 08, 2008 10:28 am

octagonas nemato tokas uzrasyta is kompo,ir atvirksciai kompas nemato tokas is octagono,kokiu jis ten formatu raso butu idomu suzynoti,as prijungiau su jau prirasytu hardu prie octagono,tai sukure savo particija ir ten raso
As turejau omeny, kad ta archyva ir sukaupi irasydamas su paciu octagonu, o ne is kompo isikelus failus i harda

wycinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket Rgp 07, 2008 12:49 pm
Susisiekti:

Standartinė wycinas » Ket Spa 09, 2008 1:53 pm

budvykis rašė:Aciu, sitas softcamas padejo...pasikartosiu, ar niekas nebande/nemate ar imanoma i octagona isikist i vidu hdd?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Tre Lap 12, 2008 10:55 am

turiu 1Tb WD studio. Irasymas veikia tik su kaikuriais sw 11.10.08. Raso gerai, bet toliau pasikapscius yra daug nepatogumu: perziurint negali prasukti (needaziurejai filmo isjungei tada vel ziuri nuo pradziu) , negali is kompo imesti filmu, muzikos, nes raso tiuneris kompas nemato, prijungi priekompo ka nors irasai tiuneris nemato . Is budejimo rezimo pabunda gerai jokiu problemu. Negali nustatyti tos pacois valandos irasymui skirtingomis dienomis, rasio kad laikas dubliuojasi. Gal naujam sw pataise bet mano disko nebemato kai sudedu naujesnius sw.
OCTAGON SF-918 HD

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Tre Lap 12, 2008 10:56 am

wycinas rašė:
budvykis rašė:Aciu, sitas softcamas padejo...pasikartosiu, ar niekas nebande/nemate ar imanoma i octagona isikist i vidu hdd?
Girdejau kad su maitinimu bedos pajungus vidini HDD. Geriau isorinis su atskiru maitinimu.
OCTAGON SF-918 HD

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Tre Lap 12, 2008 11:08 am

wycinas rašė:yra siokiu tokiu nepatogumu naudojant esata. nezinau gal cia disko bedos gel su kitais diskais kitaip. Zodziu diskas http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=41564 toksai. Raso skaito be problemu, bet ilgesni laika pastovejas nenaudojamas, t.y. neyrasant ir neskaitaint, jis pereina i miego rezima. Va tada ji prikelt is miego rezimo ir beda. Spaudi perziura, tiuneris galvoja apie puse min, diskas pradeda suktis ir nustoja, atsiranda uzrasas "playbak failure", vel spaudi play vel puse minutes, tada arba pasileidzia arba ne, jei ne tai operacija kartoji, galutiniam varijante vistiek pasileidzia. Su yrasymu ir gi ta pati litanija. Jei diskas nemiega viskas o.k is karto. Isjungus tiuneri i budejimo rezima diskas neissijungia. Veikia kol pats pereina i savo budejimo rezima, bet lemputes jo priekyje dega. Diskas išsijungia tik tada kai tiuneri išjungi iš tinklo. Kad diska paleisti greitai nelaukiant kol jis atsibus, reikia perkrauti tiuneri atjungiant ji nuo tinklo tada jie abu kartu užsikrauna ir viskas o.k. Zodziu su tokiu disku jei kada bus softas su irašymu panaudojant taimeri bus ne kas.
Turiu 1Tb WD ir jokiu problemu su pabudimu, su irasymu uzlaikymas is pabudimo kokios 5 sek., bet kai perziurineji isiraso praktiskai nuo tada kai paspaudi irasymo mygtuka. Mano sw 11.10.08 . Kai idedu naujesni tada nebemato hdd, pakimba ir viskas. Bandziau sw 08.11.08 tas pats.
OCTAGON SF-918 HD

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Tre Lap 12, 2008 11:38 am

nerux rašė:Tai iš kart 1T imt ką ten su 500 terliotis :)
Idomu kam tas 1 Tb diskas? Jeigu irasysi sd kokybes filma jis uzims apie 2.5Gb, vadinasi diske bus apie 400 filmu. Neabai isivaizduoju kai reikes ten ka nors surasti, nes failai uzvadinami data+ kanalo pavadinimas. Manau kad nepavyks isiminti kur kas yra ir tada bus didelis bardakas ir jokios naudos :)
OCTAGON SF-918 HD

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Tre Lap 12, 2008 11:51 am

samsung77777 rašė:
nerux rašė:Tai iš kart 1T imt ką ten su 500 terliotis :)
Idomu kam tas 1 Tb diskas? Jeigu irasysi sd kokybes filma jis uzims apie 2.5Gb, vadinasi diske bus apie 400 filmu. Neabai isivaizduoju kai reikes ten ka nors surasti, nes failai uzvadinami data+ kanalo pavadinimas. Manau kad nepavyks isiminti kur kas yra ir tada bus didelis bardakas ir jokios naudos :)
O jeigu isirasysi HD kokybes filma...
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Tre Lap 12, 2008 1:25 pm

budvykis rašė:
samsung77777 rašė:
nerux rašė:Tai iš kart 1T imt ką ten su 500 terliotis :)
Idomu kam tas 1 Tb diskas? Jeigu irasysi sd kokybes filma jis uzims apie 2.5Gb, vadinasi diske bus apie 400 filmu. Neabai isivaizduoju kai reikes ten ka nors surasti, nes failai uzvadinami data+ kanalo pavadinimas. Manau kad nepavyks isiminti kur kas yra ir tada bus didelis bardakas ir jokios naudos :)
O jeigu isirasysi HD kokybes filma...
HD filmas apie 10 Gb vadinasi bus 100 filmu. Idomu kaip surasi norima irasa? Pavadinime data kanalas ir failo apimtis . As dabar prirasiau kokiu 40 filmu, laidu ir jau sunku surasti tai ka nori.
OCTAGON SF-918 HD

samsung77777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2008 12:23 pm
Susisiekti:

Standartinė samsung77777 » Ket Lap 13, 2008 2:46 pm

emirim rašė:Nelabai suprantu kas tau draudzia irasams suteikti tavo norimus pavadinimus..tarkim kad ir uzrasyti filmo originalu pavadinima?!

Meniu-Chanell/PVR-File Browser-pasirenki norima irasa ir spaudi ant distancinio valdymo pulto "RAUDONA" mygtuka...ir rasai ka nori! Jeigu nori tarkim pavadinima uzrasyti rusiskai, tai dar paspaudi papildomai ir "ZALIA" mygtuka...
Reikes isbandyti. Kol kas neisbandziau nes tik 11.10.08 sw mato mano isorini HDD, tai dar nelabai teko pazaisti su papildomom galimybem.
OCTAGON SF-918 HD

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių