• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nebešildo Audi Bulka

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Ket Vas 28, 2008 10:34 pm

nezinau del tvirtumo,gal kitose masinose silpni kiek man yra teke susidurt gan tvirtos konstrukcijos buna,kai turejau bmw5 net buvo uzsales su vandeniu,nes pavelavau uzsipilt antifryza ir uzejo salciai iki -25C ir nieko salciam praejus ,atsildziau galvojau tikrai bus trukes ,bet nieko uzpylus antifryza niekur neleido...tam bmw5 dar uzplaukdavo uzkaist,tai uzkaitus stipriai tokio kietumo slangos budavo tikrai ne 1-2 atmosferu ir ne kart peciukas netruko,yra buvus slanga isilgai pertrukus nuo slegio ir galva kazkada nuo tokiu bajeriu truko,bet peciukas niekad,taip pat esu buves uzkaitines keturaki mersa nutrukus dirzeliui dar norejau iki namu gryzt slangos buvo "akmenines" o nieks netruko,ir golf2 pns esu buves uzkaitines ,kad truko slanga ,o peciukas isgyveno,tad nezinau kokiom masinom peciukai tokie silpni ,kad nei su kompresorium negalima prapust
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Standartinė ziko » Pen Vas 29, 2008 8:38 am

pakeisk išsiplėtimo bakelio kamštį
Mažiausiai suprantantis asmuo turi tvirčiausią nuomonę

vytulis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Vas 27, 2008 12:14 am
Susisiekti:

Standartinė vytulis » Ket Rgs 18, 2008 12:10 pm

Turiu labai labai panasia problema kaip ir openbox. Automobilis golf3. pakeiciau ir peciuka ir visus komentarus perskaites nerandu iseities :) paputus per bakeli nutraukus slangas nuo peciuko, bega kaip unsiutes ausinimo skystis :) uzkurus varikli ir pasildzius slangos (tiek i peciuka tiek is) karstos, is peciuko kiek vesesne. bet ja numovus nebega ausinimo skystis nei is peciuko nei is tos slangos, nors pacioje slangoje yra ausinimo skyscio. tas pats su su slanga i peciuka, pacioje slangoje yra ausinimo skyscio, bet iki peciuko nepakelia. Dar vienas fintas :) - numovus slanga is peciuko kur eina ir atsukus issipletimo bakelio dangteli nubego kazkiek ausinimo skyscio is pacio peciuko :)

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Rgs 18, 2008 3:57 pm

Mano tėvo susitvarkė šildymas.
Pakeitė pečiuką.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)