• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

MB e220 "keturakio" spidometro rodmenys

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

MB e220 "keturakio" spidometro rodmenys

Standartinė extremexxx » Ket Rgp 14, 2008 12:23 pm

noriu kratytis savo keturakiu ,tik labai reziantis aki kilometrazas 690000km,speju savo jegom tu rodmenu pakeist,be brangiu programatoriu, neimanoma,nors esu girdejes VW markes masinom tai ir savo jegom padaroma......kas ka galit patart ,mano kaime- plungej pasakius ,kad tai MB nieks neapsiima,gal klp ar telsiuose kas pagelbetu ????
----------------------------------------------------

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Rgp 14, 2008 12:59 pm

Pats nieko nepribūrsi su lituokliu ar testeriu.Klaipėdoje daro prie signalo tuos dalykus.Tik kam to reikia, mašina naujesnė nepasidarys?

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: MB e220 "keturakio" spidometro rodmenys

Standartinė aras » Ket Rgp 14, 2008 1:22 pm

extremexxx rašė:noriu kratytis savo keturakiu ,tik labai reziantis aki kilometrazas 690000km,speju savo jegom tu rodmenu pakeist,be brangiu programatoriu, neimanoma,nors esu girdejes VW markes masinom tai ir savo jegom padaroma......kas ka galit patart ,mano kaime- plungej pasakius ,kad tai M
B nieks neapsiima,gal klp ar telsiuose kas pagelbetu ????
--------------------------------------------------------------------------------------

tai ka aferom uzsiimineji , nieksas esi galiu pasakit kam dumt akis , geriau jau tikra teisybe



TIESA PRIES PARDUODAMAS NEPAMIRSK PAKEIST AKUMULIATORIAUS GUOLIUS IR TARPINE TARP VAIRO IR SEDYNES ,KAI ATSUKSI KILOMETRAZA .......
Paskutinį kartą redagavo aras Sek Rgp 17, 2008 6:03 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Ket Rgp 14, 2008 1:29 pm

As irgi pritariu , kad geriau karti teisybe negu saldus melas . Bet kur gi rasi masinai pirkeja su tokiu kilometrazu ? Cia jau ir visiskas kvailys begs nuo jos pamates tokius skaicius :)

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Rgp 14, 2008 3:13 pm

Tai vat tas ir yra kad žmonės pas mus kvaili, nepirks su tokiu kilometražu.Geriau tikės pasakom kad vienas senukas į bažnyčią savaitgaliais tik važinėjo todėl ir pravažiavo per 15 metų 100000km.O tas mersas su pusės milijono kilmetražu važiuos dar ir važiuos, aišku jeigu tvarkingai prižiūrėtas.
Aš kai mašinom prekiavau tai varydavau į turgų netvarkytais kėbulais.Mažai atsirasdavo kurie pirkdavo suprasdami kad virš dešimt metų auto kėbulas negali būti neparūdijes, nepabraižytas ir nedažinėtas.Lietuviui geriau jau tegu ant rūdžių būna uždažyta ir skylės makrofleksu užpurkštos, negu pats kaip sau pasitvarkytų.

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Ket Rgp 14, 2008 5:14 pm

cia varykit nevare ant manes koks esu aferistas.....bet jei masina normaliam stovy,o tuos skaicius pamate zmones bega net i bukle demesio neatkreipe,tai ka gal as normalia masina turiu i srota priduot vien ,kad ten daug milometru rodo???????? visi kazkodel isitikine,kad 12m senumo masina turi but tik 180000km pravaziavus ,kokiu is 1000 viena terastum su tokia realia rida.....
----------------------------------------------------

raimond
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 25, 2006 2:56 pm
Susisiekti:

Standartinė raimond » Ket Rgp 14, 2008 9:27 pm

Pasmus zmonys labai keisti jiem kilometrazas spidometre viskas . Retai turguje rasi masina (dyzely) kuri 2000m butu nuvazevus daugiau 200tukst . Vistik perkant masina reikia ziureti masinos stovy o ne kilometraza . Mano SEAT Toledo 1999 kilometrazas atsuktas 15tukst bet as del to visai nesinervinu nes suka kilometru visur ir pas mus ir vakaruose . Seip eina pasitikrinti kilometraza koks jis istikruju .

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Ket Rgp 14, 2008 9:41 pm

darbe kiek atvaziuoja auto tai visi naujai nupirke automobili sako kad jo masina nauja vazinejo kazkoks diedukas uzsieni,atrodo kad tam uzsieni vieni pensionai....durnai atrodo kai atvaziuoja audi kokia c4 su 12000 prabiegu ir touran 4metu senumo su 200000km,nebera ka sakyti :)

raimond
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 25, 2006 2:56 pm
Susisiekti:

Standartinė raimond » Ket Rgp 14, 2008 9:58 pm

Pakartosiu perki ne metus ne spidometro parodyma o automobili . Svarbiausei stovi nes mates su 350tukst ir labai gero stovio ir kur 200tukst kur taip sumezta kad gali pagalvoti kad 500tukst prabegus . Kas trugdo nuvaziuoti i servisa ir pasitikrinti .

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Pen Rgp 15, 2008 7:31 am

tai zinoma kad ziuri i pati automobili,bet yra zmoniu kuriem mieliau kai ant spydo koks 160000km,cia nieko nepakeisi toks poziuris zmogaus jei daug prabegus tada s.....

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Šeš Rgp 16, 2008 7:20 am

raimond rašė:Pakartosiu perki ne metus ne spidometro parodyma o automobili . Svarbiausei stovi nes mates su 350tukst ir labai gero stovio ir kur 200tukst kur taip sumezta kad gali pagalvoti kad 500tukst prabegus . Kas trugdo nuvaziuoti i servisa ir pasitikrinti .
Tai va tai ir trukdo, kad pas visus kilometrazas normalus (nes atsuktas), o pas tave - didelis (realus). Matyt statistnis lietuvis naiviai galvoja: "Negi visas turgus atsuko, o va vienas - ne". Jei matytum jo mintis, atsakytum: "TAIP". Bet juk nematai :oops:

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė aras » Sek Rgp 17, 2008 6:08 pm

extremexxx rašė:cia varykit nevare ant manes koks esu aferistas.....bet jei masina normaliam stovy,o tuos skaicius pamate zmones bega net i bukle demesio neatkreipe,tai ka gal as normalia masina turiu i srota priduot vien ,kad ten daug milometru rodo???????? visi kazkodel isitikine,kad 12m senumo masina turi but tik 180000km pravaziavus ,kokiu is 1000 viena terastum su tokia realia rida.....

TAI CIA VISIEM AISKU , KAI KILOMETRAZO TIEK PRISIKU , MASINA DALYS NUSIDEVI , TAI TIK I SROTA IR PRIDUOT BELIEKA , NEJAU TU GALVOJI KAD PATS ATIDROZEI , O KITAS TEGUL KISA PINIGUS I REMONTA , SVARBU MAN GERAI AS NA XALEVO PRASISUKAU

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pir Rgp 18, 2008 12:40 am

aras rašė:
extremexxx rašė:cia varykit nevare ant manes koks esu aferistas.....bet jei masina normaliam stovy,o tuos skaicius pamate zmones bega net i bukle demesio neatkreipe,tai ka gal as normalia masina turiu i srota priduot vien ,kad ten daug milometru rodo???????? visi kazkodel isitikine,kad 12m senumo masina turi but tik 180000km pravaziavus ,kokiu is 1000 viena terastum su tokia realia rida.....

TAI CIA VISIEM AISKU , KAI KILOMETRAZO TIEK PRISIKU , MASINA DALYS NUSIDEVI , TAI TIK I SROTA IR PRIDUOT BELIEKA , NEJAU TU GALVOJI KAD PATS ATIDROZEI , O KITAS TEGUL KISA PINIGUS I REMONTA , SVARBU MAN GERAI AS NA XALEVO PRASISUKAU
tai naciort cia kisies i tema jei pasakyt neturi ko........kai isstumsiu mersa sekancia paimsiu is taves ,kad ir koks modelis bebutu ,bet bus su tikra rida-mazai pralekus ir paruosta keliem sezonam i prieki,kad man nei lito nebereiktu i 12m masina ikist,dar gal net garantija kokiem 2metams 12 senumo masinai suteiksi.... :D
speju nelietuvoj gyveni ,kad tokius vejus svaigsti.....jei lietuvoj gyventum butum jau suprates,kad reikia prisitaikyt prie lietuviskos sistemos,arba prazut ,arba trecias variantas pasitept i uzsieni kur sistema "nelietuviska"
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Pir Rgp 18, 2008 7:12 am

extremexxx...atvirai prakalbo apie visiems senei zinomus "perekupu kankanus"..kas susidure su auto bizniu papasakotu ju ir daugiau...
..karta pas mane sveciavesis vokietis nedaug susilankste A4-os sona...nuvaziave pas meistru niekaip as jam nesugebejau paaiskinti..,ka reiskia visiems mums suprantamas klausimas..."..ruosim turgui..,ar sau...?..".....ir vistik ,extremexxx,sutik..tavo klausimas is esmes neetiskas...nesam cia mes forume sventieji...taciau neskatikim bent sukciavimo..apgavysciu..Sakykim,as kad ir kaip "parinuos" del nesamoningu "energetiniu" kainu musuose..el.skaitliuku "atsukimo" budu viesinti niekad neisdrysciau..(o ju yra..)...arba visalaik buvau ir esu ..arsus priesininkas del antiradaru propogavimo...ir tt..
..o jei mersas tikrai neblogas parasyk i PM jo kaina..aprasyma ..foto..gal iseis ka sudomint..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pir Rgp 18, 2008 9:31 am

cia daug uzduodama gyvenimisku klausimu,sitas tikrai is gyvenimisku sryties,aisku toki klausima uzduot pilnai civilizuotoj saly tikrai butu neetiska,bet lietuvoj labai sunku atskirt riba tarp etiskas ir neetiskas,jei butu uz tai administraciniam ,ar baudziamajam kodekse atsakomybe tikrai tokio klausimo nebutu...kad nebevirtu bereikalingos diskusijos tarp "sventuju" ir "pusiau sventu" as siulyciau nutrint ta tema del ramybes.....
PS: jei buciau nuolatinis "aferistas" ir tuom pastoviai uzsiimciau tikrai neklausciau kur kaip tai daroma,o gerai tai zinociau!
----------------------------------------------------

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė aras » Pir Rgp 18, 2008 11:55 am

gyvenu lietuvoj deja . ir tokie smirdziai kaip tu labai uzp.....sa su savo nesamonem, nieko nepadarysi . plunge ir dar keturaakis , tai tikra paziba plungej tu matyt , nejau baigesi taseliu biznis , kad negali kitos nupirkt , o sita i srota priduot ant daliu

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Rgp 18, 2008 1:00 pm

....na žmogelis sugalvojo merso atsikratyti....užkniso matyt jį negyvai ....o jūs čia jam dar moralą suvartėt....įdomu kiek teisybės jūsų spidometrai rodo.. 8) ....pas mano bratkį tokių eilės stovi.... 8) tai ką daryti....įdomu.....gal geriau :lol:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 18, 2008 2:06 pm

suko spidometrus ir suks -kaip radom taip paliksim -niko nepakeisi ir nereikia moralu skaityti .remigijus gerai sako -pas ka spidom. rodo tikra prabegima ,niekas nezino...

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pir Rgp 18, 2008 7:45 pm

aras rašė:gyvenu lietuvoj deja . ir tokie smirdziai kaip tu labai uzp.....sa su savo nesamonem, nieko nepadarysi . plunge ir dar keturaakis , tai tikra paziba plungej tu matyt , nejau baigesi taseliu biznis , kad negali kitos nupirkt , o sita i srota priduot ant daliu
jokiom taselem gyvenime nesiverciau,bet netam esme ...plunge kaip plunge paprastas miestelis ,bent zmones cia tikrai normalesni nei kavenckai ir juokingiausia detale ,kad kavenckai -banditu ir aferistu sostines atstovai pradeda cia destyt koks as esu "kaimietis"-aferistas....turbut pats daug stambiau sukies ,gal amfetamino laboratorijos savininkas,ar sklepely kanapes augini,ar seip pvm'o atsiemimo klastotojas-mokesciu moketoju lituku vagis,pas kavenckus berods sitie versliukai madingiausi...aisku taip sukantis turbut 07-08m mersa turi ir uzpi*a paprasti zmones su senom masinom ir ju spidometru problemom.....nervai ima ,kad zmones spidometrus atsukineja ,geriau narkotikus sukti kaip kavenckai ir vargo nematytu.....pasipasakok savo psichologuj ,del to kas tave uzp*sa pades gal susivokt,raminamuju israsys....

na matosi kad si tema pasieke kulminacija :grin: ,baigiam chebra :-D :sad:
----------------------------------------------------

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių