Dėl Kaliningrado DVB-T2
Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121
-
klarnetas
- Forumietis

- Pranešimai: 3387
- Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
kaliningrado sr. antras kanalų dešimtukas vakar užgeso ,ar ilgam neaišku
-
Rabajiin
- Forumietis

- Pranešimai: 81
- Užsiregistravo: Sek Spa 07, 2018 4:12 pm
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
Veikia?klarnetas rašė:kaliningrado sr. antras kanalų dešimtukas vakar užgeso ,ar ilgam neaišku
-
klarnetas
- Forumietis

- Pranešimai: 3387
- Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
adresą turi ,užsuk pamatysi...Rabajiin rašė:Veikia?klarnetas rašė:kaliningrado sr. antras kanalų dešimtukas vakar užgeso ,ar ilgam neaišku
-
jozef
- Forumietis

- Pranešimai: 212
- Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 11:45 pm
- Miestas: Georgenburg
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
Is Krasnoznamensko siustuvo vsk.veika
-
klarnetas
- Forumietis

- Pranešimai: 3387
- Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
[quote="jozef"]Is Krasnoznamensko siustuvo vsk.veika[/quote/]
dvi dienas pasimaivė ,poto kai kuriuose kanaluose padarė profilaktiką ir ...
dvi dienas pasimaivė ,poto kai kuriuose kanaluose padarė profilaktiką ir ...
-
Rabajiin
- Forumietis

- Pranešimai: 81
- Užsiregistravo: Sek Spa 07, 2018 4:12 pm
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
O pvz žiūrint Muz tv jum nėra trūkinėjimų, strigimų? Iš Vilkaviškio
-
jozef
- Forumietis

- Pranešimai: 212
- Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 11:45 pm
- Miestas: Georgenburg
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
Na kad nestrigineja bent pas mane
-
victor67
- Forumietis

- Pranešimai: 433
- Užsiregistravo: Ant Vas 12, 2008 2:26 pm
- Miestas: kaunas
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
Ar Nidoje rodo rusų dvbt2? https://www.sat39.ru/articles/nastroyka ... t-kortpts/
- Mindex
- Forumietis

- Pranešimai: 1582
- Užsiregistravo: Pen Kov 09, 2007 7:03 pm
- Miestas: Panevezys
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
isbandyk.o paskui mums papasakok
openbox s3 micro ; 1. 0.65m. 13e+4.8e+1w+4w 2. 0.80m. 55e+36e 3. 1.2 m. astra 19e+28e 4. 0.80m 53e
-
draugas
- Forumietis

- Pranešimai: 474
- Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
- Miestas: Klaipeda
- Susisiekti:
Re: Dėl Kaliningrado DVB-T2
Šilutej gerai rodo.antena ant 5 aukščio stogovictor67 rašė: ↑Šeš Rgs 27, 2025 5:18 pm Ar Nidoje rodo rusų dvbt2? https://www.sat39.ru/articles/nastroyka ... t-kortpts/
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių



