• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Problema dėl palydovų

Viskas apie ci7200PVR

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Problema dėl palydovų

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 5:13 pm

turiu lėkštę su varikliu ir Openbox CI7200PVR tiunerį. dbr ieškojau naujų kanalų ir iškilo problemėlė... man reikia kanalo iš 40.0 E palyvo, o tiuneryje suinstaliuoti tik 39.0 E ir 42.0 E. įmanoma kjp nors suinstaliuoti ir 40.0 E?
dar viena bėda: nežinau kodėl, bet niekaip nerodo jokių kanalų iš 53.0 E ir 80.0 E laipsnių... bandžiau ir pasukioti, ieškojau signalo - niekaip... na, su 53.0 E lb keisti dalykai šiaip... normaliai rodo berods tik Nika TV, o kitų ne... pasukiojus atsiranda signalas, bet tik iki tol, kol neperjungiu kito kanalo. grįžus atgal ir vėl dingsta. :-P

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 5:49 pm

naujų Palydovų įvedimas( yra tokia funkcija) įvedi duomenis ir paspaudi ok paskui atsidarai transpoderių įvedima ir iš Lyngsat.com suvedi ten esančių transpoderiu duomenis....paskui susirandi funkciją kanalų paiešška statai ant auto .įjungi nustatymą tinklas.ir paleidi skanuoti......va tau ir visas palydovas... :)
dėl kitų palydovų nežinau....gal nenustato tiksliai antenos,o gal trūksta transpoderiu...pažiūrėk nustatymuose ....ir dar ant dinaminio sąrašo turi būti ok(čia dėl to ..kad atsiradus naujiems kanalams juos įtrauktų į sąrašą)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 6:55 pm

remigijus rašė:naujų Palydovų įvedimas( yra tokia funkcija) įvedi duomenis ir paspaudi ok paskui atsidarai transpoderių įvedima ir iš Lyngsat.com suvedi ten esančių transpoderiu duomenis....paskui susirandi funkciją kanalų paiešška statai ant auto .įjungi nustatymą tinklas.ir paleidi skanuoti......va tau ir visas palydovas... :)
dėl kitų palydovų nežinau....gal nenustato tiksliai antenos,o gal trūksta transpoderiu...pažiūrėk nustatymuose ....ir dar ant dinaminio sąrašo turi būti ok(čia dėl to ..kad atsiradus naujiems kanalams juos įtrauktų į sąrašą)
na, manau čia kažkurio kito Openbox'o funkcija. manajame net nėra lietuvių kalbos... o šiaip aš bandžiau ten naršyt po visą meniu, jau beveik patikėjau, kad radau, bet ten, vietoje Store rašo Not installed... nesuprantu, juk tikrai turi būti... o per bendrą paiešką neišeina, mat prieš įvedant dažnį, reikia nurodyti ir palydovą... tačiau esančiame sąraše man reikiamo laipsnio (palydovo) nėra. bandžiau įvesti kanalo dažnį į paiešką Turksat'e (42.0 E), bet nerado... 39.0 E (berods Hellas sat) - išvis tuščias stovi... be nė vieno kanalo. buvau įjungęs automatinę paiešką jam, bet nieko nepešiau - nieko nerado...
o dėl kanalų 53.0 E palydove nujaučiu, kad gali būti kaltas ganėtinai mažas signalo stiprumas (~60 proc., pagavus kanalą rankiniu būdu), o dėl nusimetimo ir neberodymo vėl įjungus jį - mažas VPID... galimas variantas?

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Ket Sau 10, 2008 7:44 pm

Sveiki,
NikaTV yra 60*E paludove 904... Koks softas pas Jus ?
Ar ijungtas is Meniu didelio greicio srauto palaikymas?
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 8:26 pm

maniau kad supranti kokią nors užsienio kalbą tai ir parašiau lietuviškai....kokia kalba tau paiškinti angliškai ar rusiškai.... :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 8:41 pm

palydovo- nustatymas: menu-installation-edit satellite-new satellite-suvedi duomenis ir paspaudi ok---menu--edit transponder-new transponder-suvedi transponderio duomenis ir spaudi ok.(iš lyngsat com. suvedi visus to palydovo transponderiu duomenis )-menu-Channel Search-select satellite(nusistatai reikiamą palydovą) automatic searc-Network search on-Start search-padarai exit.....ir gero žiūrėjimo :) pavargau čia rašyti....rusiškai jei moki pasiimk openo knygutę....o lietuviškai.....nebemoku 8)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 10:08 pm

Soul rašė:Sveiki,
NikaTV yra 60*E paludove 904... Koks softas pas Jus ?
Ar ijungtas is Meniu didelio greicio srauto palaikymas?
oi, jau visai susimaišiau, mat man reikėjo dar ir 60.0 E... turėjau omeny ne 53.0 E, o 60.0 E. su 53.0 E situacija tokia pati, kaip ir su 80.0 E - nerodo nė vienas kanalas, nėra signalo.
softas pas mane gan senas, V 2.07 A - 11.04.2007
o kur įsijungia tas didelio greičio srauto palaikymas? manau įjungtas...

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 10:11 pm

remigijus rašė:palydovo- nustatymas: menu-installation-edit satellite-new satellite-suvedi duomenis ir paspaudi ok---menu--edit transponder-new transponder-suvedi transponderio duomenis ir spaudi ok.(iš lyngsat com. suvedi visus to palydovo transponderiu duomenis )-menu-Channel Search-select satellite(nusistatai reikiamą palydovą) automatic searc-Network search on-Start search-padarai exit.....ir gero žiūrėjimo :) pavargau čia rašyti....rusiškai jei moki pasiimk openo knygutę....o lietuviškai.....nebemoku 8)
lb lb ačiū, būčiau ir aš iš lietuviško supratęs ką daryt. tiesiog nepagalvojau, kad čia šitam tiuneriui. dėkoju dar kartą, išbandysiu rytoj, tikėsiuos, kad kas nors gausis... :finga:

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 10:31 pm

čia tik pradžioje taip painiai atrodo ....vėliau priprasi ir viskas bus ok....be konsultacijos nesugalvok softą pasikeisti į naujesnį...gali prisidirbti....padėsiu jei reikės.... :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 10:34 pm

remigijus rašė:čia tik pradžioje taip painiai atrodo ....vėliau priprasi ir viskas bus ok....be konsultacijos nesugalvok softą pasikeisti į naujesnį...gali prisidirbti....padėsiu jei reikės.... :)
kelis kartus jau galvojau... bet girdėjau, kad atsitinka blogų dalykų nemokšoms - tad pats nekeičiu ir nekeisiu =P~

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 10:37 pm

tam dalykėliui reikia pradžiai skype kad būtų galima kosultuoti...paskui reikia fleškės kurią pažysta openas....o tada įdėti meilės darbui ir sėkmės :) :lol:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 10:41 pm

remigijus rašė:tam dalykėliui reikia pradžiai skype kad būtų galima kosultuoti...paskui reikia fleškės kurią pažysta openas....o tada įdėti meilės darbui ir sėkmės :) :lol:
oho... dar ne kiekvieną pažįsta... nemanau, kad ten lb kas pasikeistų pakeitus softą, tinka man ir šis... vasarą berods naujintas yra... :)
beje, verta mgcamd'ą naujinti? neprisidirbsiu ko?

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 10:47 pm

dabar naudojamas Mgcamd1.27b
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Ket Sau 10, 2008 10:50 pm

remigijus rašė:dabar naudojamas Mgcamd1.27b
na nežinau net pas mane koks... 2007 06 17 naujinau paskutinį kartą... o ką iš esmės jis keičia?

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 10, 2008 10:53 pm

čia yra ta vieta su kuria matai ...vienu žodžiu rakto skylutė... :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Pen Sau 11, 2008 10:26 pm

remigijus rašė:palydovo- nustatymas: menu-installation-edit satellite-new satellite-suvedi duomenis ir paspaudi ok---menu--edit transponder-new transponder-suvedi transponderio duomenis ir spaudi ok.(iš lyngsat com. suvedi visus to palydovo transponderiu duomenis )-menu-Channel Search-select satellite(nusistatai reikiamą palydovą) automatic searc-Network search on-Start search-padarai exit.....ir gero žiūrėjimo :) pavargau čia rašyti....rusiškai jei moki pasiimk openo knygutę....o lietuviškai.....nebemoku 8)
ech... nieko nerandu tame palydove. paskutiniu metu pradedu manyti, kad iš to tiunerio daugiau vargo, nei naudos... dar ir NTV+ neatsikoduoja, nors turėtų, be to tėvas kažką pridirbo, kad visam 36.0 E meta 2 tiunerį, nors jis nesugeba atkoduoti... ech... :-D rytoj, nujaučiu, nelengva dienelė prie tiunerio nervuojantis laukia

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Šeš Sau 12, 2008 7:42 am

sLs rašė:
remigijus rašė:palydovo- nustatymas: menu-installation-edit satellite-new satellite-suvedi duomenis ir paspaudi ok---menu--edit transponder-new transponder-suvedi transponderio duomenis ir spaudi ok.(iš lyngsat com. suvedi visus to palydovo transponderiu duomenis )-menu-Channel Search-select satellite(nusistatai reikiamą palydovą) automatic searc-Network search on-Start search-padarai exit.....ir gero žiūrėjimo :) pavargau čia rašyti....rusiškai jei moki pasiimk openo knygutę....o lietuviškai.....nebemoku 8)
ech... nieko nerandu tame palydove. paskutiniu metu pradedu manyti, kad iš to tiunerio daugiau vargo, nei naudos... dar ir NTV+ neatsikoduoja, nors turėtų, be to tėvas kažką pridirbo, kad visam 36.0 E meta 2 tiunerį, nors jis nesugeba atkoduoti... ech... :-D rytoj, nujaučiu, nelengva dienelė prie tiunerio nervuojantis laukia
Sveiki,
nepeikit tiunerio! Jis visiskai nekaltas, jei tarpine tarp tiunerio ir kedes
neskaito instrukcijos...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Šeš Sau 12, 2008 11:04 am

Soul rašė:Sveiki,
nepeikit tiunerio! Jis visiskai nekaltas, jei tarpine tarp tiunerio ir kedes
neskaito instrukcijos...
esmė tame, kad instrukcijos nėra :) na, su kanalais viskas jau ok, belieka tik išsiaiškinti kdl nebeatkoduoja kanalų nuo antradienio... bandysiu mgcamd'ą atnaujint...

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Šeš Sau 12, 2008 11:27 am

ir vėl neaiškumai... kur dėti visus atnaujinto mgcamd'o failus? į \\192.168.1.101\program? maniau pakeisiu senus failus naujais, bet, kad ten net nėra tokių pačių senų atitikmenų

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Sek Sau 13, 2008 12:54 pm

nejau niekas nežino kaip atnaujinti mgcamd'ą? :(

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Sau 13, 2008 6:21 pm

vargini tučia visus :) na tai paprasta kaip ....psssssss padaryti....senus MgCamd failus išpašalvonini lauk....į ta pačią vietą įdedi naujus... :) tam yra naudojamas PVR menedžeris...direktorija programs..... :) tikuosi rasi....operacija vadinasi ....copi..paste..... :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

sLs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Ket Sau 10, 2008 3:14 pm
Susisiekti:

Standartinė sLs » Pir Sau 14, 2008 3:48 pm

remigijus rašė:vargini tučia visus :) na tai paprasta kaip ....psssssss padaryti....senus MgCamd failus išpašalvonini lauk....į ta pačią vietą įdedi naujus... :) tam yra naudojamas PVR menedžeris...direktorija programs..... :) tikuosi rasi....operacija vadinasi ....copi..paste..... :)
praeitą kartą taip ir atnaujinau... dbr failų pavadinimai nesutampa... neturiu ką kuo pakeisti...

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Sau 14, 2008 7:14 pm

iš kur imi....Mg camd
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių