• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Radikulitas, kaip kovoti?

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė salakas » Šeš Rgp 03, 2019 12:39 pm

neberandu kur rase kad site pratimai gali atsiliepti jums senatvej, t.y. pabloginti :grin:
yra kaip yra

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė mazass » Sek Rgp 04, 2019 7:14 pm

Kas "temoje" tiems bus šitie video tik i nauda.....Ką reikia tikrųjų "gydyti" kaip pas jus "išvarža" (Osteochondrozė ar kita "hui..e" )....
https://www.youtube.com/watch?v=tbPKAijmKEE
https://www.youtube.com/watch?v=C8CbIko9ctg
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė salieras » Pir Rgp 05, 2019 4:23 pm

Viskas yra nuodas, kas per daug(maistas) Mankšta, jeigu ji alinanti, taip pat yra nuodas. Turiu didelę patirtį su "poniška" liga. Nereikia su tuo kovoti, reikia su tuo gyventi. Pratimus pradžioje reikėtų daryti su kineziterapeutu. Daug tokia tema yra informacijos. Yra ir išimčių. Žmogus pora metų skundėsi nugaros skausmu, kuo tolyn. tuo blogyn. Visaip gydė, kol galų gale, vienas gudras daktariukas rado Laimo ligą. Dėl ko šis pavyzdys? Visi mes skirtingi, todėl vienodas gydymas visiems netiks. Kad ir geriausias tempimo pratimas vienam bus gerai, kitam - trauma. Tiesiog atimame nedidelę dalį finansų nuo sat ligos ir investuokite į stuburą :) Būkite sveiki.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė mazass » Tre Rgp 07, 2019 9:42 am

salieras rašė:Turiu didelę patirtį su "poniška" liga.
Jei patirties yra su poniška liga,ar žiurejote mano nuorodas? ar nebuvote nustebes "kur iš tikrųjų slypi tiesa" ( jei nežiurejote,tikrai rekomenduoju pažiūrėti ) :)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė salieras » Tre Rgp 07, 2019 6:00 pm

Kad tai raumenų problema, žinau jau nuo 1980 ųjų :) Bet yra niuansas su apkrovos "saugikliu". Vienas kelia 100 kg ir nieko, kitas kelia 20 kg ir kerta skausmas. Tiesiog esame ne vienodi. Skiriasi perspėjimo slenkstis. Organizmas ginasi nuo perkrovos, bet jautrumas skirtingas. Kada gaunamas toks signalas, gilieji nugaros raumenys pereina į gynybinę poziciją - susitraukia ir suspaudžia stuburo slankstelius vertikalia ašimi. Jeigu neatpalaiduoti raumenų, slanksteliai smarkiai trinsis tarpusavyje, dėl ko ir atsiranda išdilimai ir t.t. Kad atpalaiduoti raumenis reikia tam tikrų taškų masažo. Pačiam nelabai pavyks. Sako, kad stuburo gydymas vaistais, operacijos yra biznis. Gal ir taip, bet žmonės patys nenori nieko daryti, jie laukia stebuklingos tabletės. Daktarai tie patys žmonės...
Mano atvejis. Stubure jau yra negrįžtamų mechaninių pakitimų, yra raumenų asimetrija(teko sportuoti). Ką aš darau: kas pora metų lankausi pas manualinės terapijos gydytoją ir minu dviračiu... taip, taip, minu. Daugumos gydytojų nuomone, tai beprotybė. Galiu būti gyvu pavyzdžiu, kad ne. Čia yra mano "gydymas": https://www.sports-tracker.com/view_profile/salieras
Taip, skauda(10 min) po treniruotės, bet skauda raumenis ir niekada stuburo!!!

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė mazass » Ket Rgp 08, 2019 12:56 pm

salieras rašė:Kad tai raumenų problema, žinau jau nuo 1980 ųjų
O as tik pries men. laiko suzinojau kad tai yra "Miofascialinis sindromas" (na paprasciau sakant raumenis reikia gydyti)
Kad atpalaiduoti raumenis reikia tam tikrų taškų masažo. Pačiam nelabai pavyks.
Ir jau aplankiau "du feikinius" masažus,kur tipo daro "giliuju raumenu trigerini masaža" ,nu ir ryt eisu jau i antra "sensa" pas trecia masažuotoja,tai po pirmo (pirmadieni dariausi) man kaip "ranka" nujeme visus "tempimus" ( nu masažu ten net negali pavadinti,geriau pavadintu "ar iškentesi" :D ) + žinoma tempimo pratimai,kuriuos ir taip jau darau pora metu
bet žmonės patys nenori nieko daryti, jie laukia stebuklingos tabletės. Daktarai tie patys žmonės...

Sutinku su jumis visu 100%,pats sedejau 5metus ir laukiau "kol kažkas" gal išras stebuklinga piliule...Taip daktarai juk zmones ir tai tik "profesija" kaip elektriko/šaltklavio ar pan.Valdišku polinkliniku darbas dirbti pagal "schema",privačiu kuo daugiau išmelžti €€€
Mano atvejis. Stubure jau yra negrįžtamų mechaninių pakitimų, yra raumenų asimetrija
Kodėl galvojate kad yra "negrįžtamu pakitimu",tiesiog čia tik daktaru nuomone..... ( tai nebandete TIKRO trigeriniu tašku masažo?)
Čia video paciento koks jis buvo "kreivas" :(
https://www.youtube.com/watch?v=GrIHM1rzKnk&t=161s
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė ernissss » Ket Rgp 08, 2019 6:53 pm

Aišku, kad tai tik daktaro nuomonė, gal ir teisinga, bet.... toks anekdotėlis ta tema :)
Ką daro žmogus kai daktaras pasako, kad jam liko gyvent dvi savaitės?
Amerikonas sutvarko biznius ir visus finansus, prancūzas mylisi be perstojo, rusas prageria paskutinius pinigus, o žydelis... eina pas kitą daktarą...

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė salakas » Ket Rgp 08, 2019 7:14 pm

ikišiu ir aš savo trigraši,nuo 80-tu iki 2000 ir as turejau ta poniska liga . Budavo trys keturi kartai i metus kai iki tualeto tekdavo šliaužti nes negaledavau atsikelti is lovos gyde kaip ir visus - ampules i *cenzūra* ir po savaites galejau eiti i darba, o nuo 2000 tuju kai pradejau i širdi statyti stentus uzmirsau ta radikulita,taip ir nesupratau kas cia ivyko, jau 19 metu kai nei karto nebuvo sueme :D
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė salakas » Pen Rgp 09, 2019 6:32 am

Rodzeris rašė:Pries gala visiems pagereja.
o as maniau jog del to kad pas svetimas nebeeinu :grin:
yra kaip yra

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė klarnetas » Pen Rgp 09, 2019 7:58 am

salakas rašė:ikišiu ir aš savo trigraši,nuo 80-tu iki 2000 ir as turejau ta poniska liga . Budavo trys keturi kartai i metus kai iki tualeto tekdavo šliaužti nes negaledavau atsikelti is lovos gyde kaip ir visus - ampules i *cenzūra* ir po savaites galejau eiti i darba, o nuo 2000 tuju kai pradejau i širdi statyti stentus uzmirsau ta radikulita,taip ir nesupratau kas cia ivyko, jau 19 metu kai nei karto nebuvo sueme :D
nežinau ar tai turi ką bendro su širdim, bet mano žmonai tokie priepuoliai baigėsi maždaug prieš 30 metų (net neperspėjo :D ), su širdim problemų neturėjo, o man to nebūdavo bet prieš kelis metus ,vidury kiemo kirto kaip žaibas ir be pagalbos nei krust ,tiesa aš turiu išvaržą .

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė Kazas » Pen Rgp 09, 2019 2:21 pm

Turiu ir aš tokias problemas. Skolozė, šmorlio išvaržos, artrozė, skiles slankstelis, po MRT rado, kad keli slanksteliai "kiauri", tai matosi nuotraukoje kaip kariesas koks, stebėjosi gydytoja, kad tokio atvejo nematė dar.
Anadien betonuojant ir akmenis kilojant iki 40 kg, susukė tai 5 dienas stacionare po lašalinėm ir dar visokių atpalaiduojančių ir nuo skausmo prifarširavo. Šiandien vėl betoną maišau rankom, laiptų aikštelę betonuoju. Žmonai irgi tas pats su lašalinėm atstato ir gana greit.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė islauzas » Pen Rgp 09, 2019 2:50 pm

vyručiai - o gal tai normalu. gi ne jaunėjam, o tik jaučiamės jauni :). mažinam darbus, tempą - gyventi pradėkim daugiau sau... (beje, čia ir man tas tinka - vis darbai nesibaigia :) )

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė mazass » Pir Rgp 26, 2019 6:29 pm

Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Radikulitas, kaip kovoti?

Standartinė mazass » Pen Rgp 30, 2019 8:00 pm

Dar truputis info (kas temoje)
O jei trumpiau,tai 90% nugaros skausmu sudaro Miofascialinis sindromas(trigeriniai taškai) ir apie tai jau kalba nuo 1994m.bet taip ir gydo pagal tarybinius "standartus" ..downl taip ir gydo po šiai dienai :(
БАРИНОВ Алексей Николаевич, кандидат медицинских наук
Wikipedija
[youtube]oFF4MQmrruw[/youtube]
[youtube]i5PoFFHYbaw[/youtube]
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)