• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Tre Spa 26, 2011 7:27 pm

Tobacco rašė:Gal žinote, kokiame palydove galima būtų rasti kanalų apie maistą? Tokių kaip "Food network" iš 28.2°E laipsnio? (anglų kalba tiktai)

Prie to pačio, kokio diametro antenos užtektų matyti šį 28.2°E palydovą, statant tik vieną multifida į centra (Kauno apskrityje)?
Statant viena galva į centra pilnai pakanka 80 cm antenos dėl 28E
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė baltutis » Sek Spa 30, 2011 12:15 am

Esu sąlyginai žalias SAT vartotojas. Tačiau krinta į akis kad prie tos pačios antenos prijungus skirtingus imtuvus - jie rodo skirtingus signalo duomenis.

Štai mano imtuvas, standartiškai AGC nustatytas ant 15 iš 31 padalų.
Signalo stiprumas 73 o kokybė 85
Originalas_01.jpg
AGC mažinam iki minimumo.
Signalo stiprumas 70 o kokybė 87
Sumazinta_01.jpg
AGC didiname iki maksimumo .
Signalo stiprumas 84 o kokybė 59
Padidinta_01.jpg
Vizualiai vaizdo kokybė atrodo nesikeičia.

Savo lėkštę derinau prijungęs prie savo tiunerio esant standartiniams nustatymams. Įdomu ar dabar AGC nustačius ant maksimumo dar būtų įmanoma kokybę "pagerinti"?
Po ranka neturiu kopėčių ir negaliu patikrinti ar sukant anteną kažkas dar pagerėtų.
Šiuo metu ant standartinių nustatymų signalo stiprumas pats didžiausias ir lėkštę bet kur sukant signalas iškarto silpnėja ( turiu omenyje kokybės procentai mažėja) .
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Sky UK IPTV

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė tomas » Sek Spa 30, 2011 12:49 am

baltutis rašė:Esu sąlyginai žalias SAT vartotojas. Tačiau krinta į akis kad prie tos pačios antenos prijungus skirtingus imtuvus - jie rodo skirtingus signalo duomenis.

Štai mano imtuvas, standartiškai AGC nustatytas ant 15 iš 31 padalų.
Signalo stiprumas 73 o kokybė 85
Originalas_01.jpg
AGC mažinam iki minimumo.
Signalo stiprumas 70 o kokybė 87
Sumazinta_01.jpg
AGC didiname iki maksimumo .
Signalo stiprumas 84 o kokybė 59
Padidinta_01.jpg
Vizualiai vaizdo kokybė atrodo nesikeičia.

Savo lėkštę derinau prijungęs prie savo tiunerio esant standartiniams nustatymams. Įdomu ar dabar AGC nustačius ant maksimumo dar būtų įmanoma kokybę "pagerinti"?
Po ranka neturiu kopėčių ir negaliu patikrinti ar sukant anteną kažkas dar pagerėtų.
Šiuo metu ant standartinių nustatymų signalo stiprumas pats didžiausias ir lėkštę bet kur sukant signalas iškarto silpnėja ( turiu omenyje kokybės procentai mažėja) .
Vaizdo kokybe islieka ta pati nepriklausomai nuo signalo stiprumo. Kol klaidingu ir teisingu priimtu duomenu santykis nepasiekia ribos, nuo kurios jau klaidu atstatymo algoritmas nebesugeba istaisyti klaidas, tada vaizde atsiranda "kvadrateliai", trukinejimai.
Signalo stiprumas, kokybe procentais pasako tik tiek kad signalas stipresnis (tiksliaus sakant signalo/triuksmo santykis) geresnis, ar blogesnis. Lyginti dvieju skirtingu imtuvu pagal parodymus net neverta, nes sie skaiciai (procentai) programuotojo ismone kiek parodyti.
O jei kriepiant antena i bet kuria puse signalas silpneja, reiksia antena suderinta gerai.

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė slavka112 » Ant Lap 01, 2011 4:10 pm

Kaip atnaujinti ant open box x800 Palydovu sarasa nes pas mane dabar visu senu palydovu sarasai o norisi paziureti ir nauju

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė a95 » Ant Lap 01, 2011 6:04 pm

Teks rankutem su distanciniu transponderius susivest...
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė savasalgis » Ant Lap 01, 2011 6:54 pm

slavka112 rašė:Kaip atnaujinti ant open box x800 Palydovu sarasa nes pas mane dabar visu senu palydovu sarasai o norisi paziureti ir nauju
http://www.flysat.com/satlist.php Manyciau kad tai turetu padeti :)
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė aaaaaa » Ant Lap 01, 2011 10:47 pm

Kam atnaujinti pasirink blinscan ar kaip ji ten vadina akla skanavima kad ieskotu visu dazniu ir kurie dazniai neveikia istrink juos is saraso . :)
Paveikslėlis

makaroff
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 10:13 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė makaroff » Ant Lap 01, 2011 10:55 pm

Akla paiješka veikia tik su X-810.

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė slavka112 » Tre Lap 02, 2011 4:47 pm

tek to nereik planuoju meistra kviestis ir kad atskira bliuda man pastatitu su 75 80 85 90 palydovais nes ten geri rusu kanalai yra tik kazin ar ka pagautu man meistras Gyvenu vilniaus centre, ir kiek man tai kainuotu?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Tre Lap 02, 2011 6:13 pm

O tai į rytus kaip Horizontas, švarus? gal ant stogo reiks kabarotis meistrui, 80E nieko gero nelike ten reik didelės antenos ir ten viskas C-band diapazone :grin:
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė savasalgis » Tre Lap 02, 2011 6:46 pm

Aga! Sitas reikaliukas labai svarbus! Va as Airiuose gaudausi 53E, tai 90 lekste, jau gal kokie 10-15 laipsniuku paversta zemyn nuo vertikalo pazicijos! Nesunku pasiskaiciuoti kiek tas pavirtimas bus is Lietuvos.
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė slavka112 » Ket Lap 03, 2011 3:33 pm

nerux rašė:O tai į rytus kaip Horizontas, švarus? gal ant stogo reiks kabarotis meistrui, 80E nieko gero nelike ten reik didelės antenos ir ten viskas C-band diapazone :grin:
taip i rytus atviras pas mane horizontas

Vartotojo avataras
AdrX
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Sek Gru 09, 2007 8:23 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė AdrX » Šeš Lap 05, 2011 10:39 am

sveiki esu ant visu naujasniu hd tiuneriu zales.noreciau paklausti koki tiuneri reiktu ieskoti kad nereiktu pastovei laikyti prijungus prie kompo.buto galima matyti saruna per cccam protokola.ir dar kas tai yra enigma2.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė nerux » Sek Lap 06, 2011 8:54 pm

AdrX rašė:sveiki esu ant visu naujasniu hd tiuneriu zales.noreciau paklausti koki tiuneri reiktu ieskoti kad nereiktu pastovei laikyti prijungus prie kompo.buto galima matyti saruna per cccam protokola.ir dar kas tai yra enigma2.
Nu čia tą cccamda palaiko nuo daug HD imtuvų ir daugelis jų turi LAN todėl jau nebereikia naudot kompo :)
Pavadinimų imtuvų nevardinsiu, baisiai daug yra :-) Bet daugeli pavadinimų rasi šiame forume kur HD skyrius :)
Enigma2 yra programa skirta palydivniui imtuvui :) Taip tikriausiai teisingai skambėtų :-P Jei ne, tai gal kas pataisys mane :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė avokadas » Sek Lap 06, 2011 10:01 pm

nerux rašė:Enigma2 yra programa skirta palydivniui imtuvui :) Taip tikriausiai teisingai skambėtų :-P Jei ne, tai gal kas pataisys mane :)
Tai ir cccamd yra programa skirta imtuvui :)
angliskai enigma2 vadintusi - GUI, o lietuviskai tikriausiai butu: grafine vartotojo aplinka/sasaja - na cia panasiai kaip kad ant linux'o GNOME, KDE ir pan.
Paveikslėlis

vasho
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Lap 07, 2011 10:54 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė vasho » Pir Lap 07, 2011 12:37 pm

sveiki, esu visiskai zalias antenose ir t.t. :) reikalas toks: reikia TV ir interneto name, bet nera nei telefono liniju nei dar kazko prie namo. norejau pasidometi ka rekomenduotumete ? Gal Viasat gal Gala o gal paprasciau nupirkti palydovine antene ir atskirai koki Vodaphone ar Mezon?

aciu uz patarimus

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė alvydas1987 » Pir Lap 07, 2011 7:23 pm

vasho rašė:sveiki, esu visiskai zalias antenose ir t.t. :) reikalas toks: reikia TV ir interneto name, bet nera nei telefono liniju nei dar kazko prie namo. norejau pasidometi ka rekomenduotumete ? Gal Viasat gal Gala o gal paprasciau nupirkti palydovine antene ir atskirai koki Vodaphone ar Mezon?aciu uz patarimus
Galima ir taip nusipirkai palydovini antena su imtuvu kuris turi korteliu skaitytuva ir prie tuo uzsisakai viasat paslaugas tai yra nusiperki kortele arba ziuri vien tik laisvus FTA kanalus is palydovu , bet jie bus daugiausiai nelietuviski jei nori daugiau http://www.sharambaram.net/ . Jei Galos televizijos nori tai reikia DVB-T imtuvo su korteliu skaitytuvu ir Galos korteles . Del Mezon nezinau jai kokiam didesniam mieste esi , gal jis ir veiks tik as imciau Vodafona ar Omnitel tie tai tikrai veikia daug kur ir palyginus geru greiciu na Tele2 greitis gal ir nebus didelis bet pigiau . :grin:
Paveikslėlis

jonyys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sek Rgs 25, 2011 9:44 pm
Miestas: utena
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė jonyys » Pir Lap 07, 2011 7:49 pm

Sveiki. Esu visiškas naujokas su SAT. Iškilo klausimėlis. Atleiskit jei šis jau buvo kur nors aptartas.
Ar Lietuvoj matomas EUROSPORT kanalas? Jei matomas norėčiau sužinot kokiu būdu.
Iš anksto dėkoju.

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė alvydas1987 » Pir Lap 07, 2011 8:02 pm

Matoma laisva eurosporto vokiska versija is astra 19e palydovo . :)
Paveikslėlis

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė savasalgis » Pir Lap 07, 2011 9:03 pm

vasho rašė:sveiki, esu visiskai zalias antenose ir t.t. :) reikalas toks: reikia TV ir interneto name, bet nera nei telefono liniju nei dar kazko prie namo. norejau pasidometi ka rekomenduotumete ? Gal Viasat gal Gala o gal paprasciau nupirkti palydovine antene ir atskirai koki Vodaphone ar Mezon?

aciu uz patarimus
Nezinau kokius kanalus noretum matyti. Mano gyvenamoji vieta, buvo Vilkaviskyje. Iki RU sienos, apie 20 km. Siaip, kal buvau namuose, ne vienam is savo biciuliu, patariau pasistatyti dvi anzeminias antenas. Viena Rusu kryptimi, kita Juragiu. Dabar jie mato berods 8 rusu ir 12 ar kiek ten, Lietuvisku programu. Noriu pasakyti, kad jai nesi "didelis" ziurovas, tai gerai pagalvok ar verta tureti begale kanalu, uz juos moketi litukus ir is tu visu kanalu ziureti 3 ar 4... Jai deja nutartum kad buti "priristam" tikrai neverta o gyveni kazkur ne pasienio su Rusija ruoze bet ju kanalu noretum, yra iseitis nusipirkti viena anzemine antena lietuviskiems kanalams, viena ~70-80cm lekstute rusiskiems kanalams is 53E ir du atskirus tiuneriukus. Viena anzeminei, kita palydovinei TV. Jai Tavo TV palaiko MPEG4 formata, tuomet tereikes tik sat tiunerio.
As asmeniskai, kai pries tris metus sudarinejau sutarti su Viasatu, taip kaip ir daugeliui atrode: na jau dabar tai ziuresiu! Deja... Kaip buvo pagrindiniai, 4-5 kanalai, taip ir isliko...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Del interneto, pasidomek mobiliu interneto operatoriu pasiulymais, o pats pasiknaisiok padengimu zemelapiuose. Nemanau kad geras variantas butu kazkam isipareigoti uz neva visa paslaugu servisa... Tai tik mano nuomone :) Sekmes.
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

jonyys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sek Rgs 25, 2011 9:44 pm
Miestas: utena
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė jonyys » Tre Lap 09, 2011 7:34 pm

alvydas1987 rašė:Matoma laisva eurosporto vokiska versija is astra 19e palydovo . :)
Dekoju. Prie progos pabandysiu pasigaut. :)

Rimelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:32 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Rimelis » Pen Lap 18, 2011 2:59 pm

Turiu pajungtą Opticum 403p, kitam kambaryje yra atliekamas Openboxas 810, norėčiau jį prijungti. Tai klausiu ar galėčiau jį prijungti prie to pačio sat kabelio (per trišakę jungtį, o gal įjungtas imtuvas gali sugadinti kitą imtuvą ) jei būtų sakykim žiūrima tik iš vieno imtuvo, ar būtinai reikalingas dalintuvas. Ar galima Opticumo RS232 išėjimo jungtį kaip nors panaudoti, kad Openboxui perduodi šaros raktus.

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė ERROR » Šeš Lap 19, 2011 11:02 pm

ant kokio transponderio geriausia pasigaut Hotbird (13E) ?

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Don-Alvis » Sek Lap 20, 2011 9:21 am

ERROR rašė:ant kokio transponderio geriausia pasigaut Hotbird (13E) ?
Hotbirdas lengvai pasigauna, signalas stiprus. As asmeniskai gaudau ant bet kurio laisvo kanalo, kad butu garantuotai kad rodo. Jei imtuvas tuscias pasiziurek lingsate kuris tiksliai veikiantis transponderis ,pvz. PTP kanalas kad jame butu ir gaudyk. Gal specai kurie daug antenu stato ir turi kokiu savo paslapciu, as tai kai retkarciais testatau ar paderint jei reikia tai galvos nesuku daug :)
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė vbitas » Sek Lap 20, 2011 10:06 am

Rimelis rašė:Turiu pajungtą Opticum 403p, kitam kambaryje yra atliekamas Openboxas 810, norėčiau jį prijungti. Tai klausiu ar galėčiau jį prijungti prie to pačio sat kabelio (per trišakę jungtį, o gal įjungtas imtuvas gali sugadinti kitą imtuvą ) jei būtų sakykim žiūrima tik iš vieno imtuvo, ar būtinai reikalingas dalintuvas. Ar galima Opticumo RS232 išėjimo jungtį kaip nors panaudoti, kad Openboxui perduodi šaros raktus.
gali dalinti signalą per tinkamą daliklį (turi būti tinkamas sat dažniams - iki 2300MHz ir su power pass)
bet žiūrėti galėsi tik per vieną iš jų, nes jei abu pradės bandyti valdyti diseq ir poliarizacijas - gausis bulvienė :)
(nebent per abu žiūrėtum tą patį palydovą ir tos pačios poliarizacijos transponderį)
taigi, normalus darbas bus tik jei vienas iš imtuvų bus išjungtas.
O jei vistik įjungsi abu, tai tik per vieną žiūrėsi šarūno programas, o per kitą tik FTA, nes kitaip raktų tiekėjas duos baną.
Jei nori gauti raktus keliems kanalams vienu metu, reikia papildomai susimokėti, bet tokiai nei skustai, nei luptai sistemai to daryti neberta.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių