• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Išmanieji Samsung televizoriai

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Išmanieji Samsung televizoriai

Standartinė tiomka » Pir Rgp 22, 2011 9:46 pm

Man paskutiniu metu stringa filmai ziurint per samusng share is pc. Gal kas susiduret ir zinot kaip tai isspresti?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Išmanieji Samsung televizoriai

Standartinė Neoromancer » Ket Rgp 25, 2011 5:27 pm

tiomka rašė:Man paskutiniu metu stringa filmai ziurint per samusng share is pc. Gal kas susiduret ir zinot kaip tai isspresti?
"Man paskutiniu metu stringa"... Taip suprantu anksčiau nestrigo ir po kažkokio laiko (tarkime atlikus PC programinius modifikavimus) prasidėjo bėdos? Su kokia programa šarinama į TV. Daugiau problemos techninių detalių nepakenktų.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Išmanieji Samsung televizoriai

Standartinė tiomka » Ket Rgp 25, 2011 9:59 pm

Neoromancer rašė:
tiomka rašė:Man paskutiniu metu stringa filmai ziurint per samusng share is pc. Gal kas susiduret ir zinot kaip tai isspresti?
"Man paskutiniu metu stringa"... Taip suprantu anksčiau nestrigo ir po kažkokio laiko (tarkime atlikus PC programinius modifikavimus) prasidėjo bėdos? Su kokia programa šarinama į TV. Daugiau problemos techninių detalių nepakenktų.
Naudoju Samsung PC share manager. Jokiu programiniu atnaujimu nedariau. Tiesiog ziurint filma(HD kitokio nebandziau) kas 15-20 sekundziu vaizdas strigineja.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Išmanieji Samsung televizoriai

Standartinė Neoromancer » Pen Rgp 26, 2011 10:55 am

tiomka rašė: Naudoju Samsung PC share manager. Jokiu programiniu atnaujimu nedariau. Tiesiog ziurint filma(HD kitokio nebandziau) kas 15-20 sekundziu vaizdas strigineja.
Tinklas LAN ar WLAN ? Galima pabandyti perkrauti routerius. Dar pravartu pažiūrėti ką tuo metu veikia PC. Gal koks antivirusas skenuoja ar atsinaujina. Gal kokie torrent'ai siurbiasi pilnu pajėgumu. Gal pabandyti defragmentuoti HDD. Šiaip man labiau panašu jog nepakanka tinklo pralaidumo.
Tiesa man buvo toks nutikimas kai pradėjau žiūrėti HD filmą ir jis pradėjo pastebimai trūkinėti, nueinu pažiūrėti prie PC, atrodo nieko keisto išskyrus tai kad palikau paleistą web naršyklę su nemažai judančių flash elementų, uždarius naršyklę bėdą kaip su ranka nuėmė. Pas mane Panasonic Viera TV + serviio DLNA serveris.

============= PAPILDAU =============
Čia šiek tiek info apie PC Share http://www.samsung.com/us/pdf/dlna_guide.pdf
Taip pat gali pabandyti mano jau minėtą Serviio programėlę, kiek skaičiau tai dirba su Samsung televizoriais.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Išmanieji Samsung televizoriai

Standartinė tiomka » Pen Rgp 26, 2011 11:56 am

Tinklas wlan. Na neatkreipiau demesio del narsykles kzkp nemaniau kad tas itakoja. kita karta pabandysiu visus nuansus kuriuos mynejai. Aciu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių