• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Samsung usb "nulaužimas"

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Skelbti atsakymą
kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Samsung usb "nulaužimas"

Standartinė kozasd » Tre Sau 05, 2011 11:19 pm

Sveiki. Turiu samsung monitorių-televizorių P2770HD. Jį aš naudoju kaip televizorių (turi ir dist. valdymą ir dvbt), trūksta tik usb, beje ši jungtis yra tik ji yra skirta "service only". Butu neblogai jei ji galėtų matyti ir nuskaityti video failus iš usb atmintinės. Teko skaityti skelbimuose kad LG tam tikros serijos telikam padaro iš service only į media grotuvo funkcijas turinčią usb. Gal kas žino ar samsungams galima perašyti softą kad rodytų iš usb ?

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Samsung usb "nulaužimas"

Standartinė tomas » Tre Sau 05, 2011 11:31 pm

kozasd rašė:Sveiki. Turiu samsung monitorių-televizorių P2770HD. Jį aš naudoju kaip televizorių (turi ir dist. valdymą ir dvbt), trūksta tik usb, beje ši jungtis yra tik ji yra skirta "service only". Butu neblogai jei ji galėtų matyti ir nuskaityti video failus iš usb atmintinės. Teko skaityti skelbimuose kad LG tam tikros serijos telikam padaro iš service only į media grotuvo funkcijas turinčią usb. Gal kas žino ar samsungams galima perašyti softą kad rodytų iš usb ?
Tikriausia reikai ne perrasyti softa o ji parasyti. Tai kad pasiraitom rankoves ir rasom softa :)

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Re: Samsung usb "nulaužimas"

Standartinė ziko » Ket Sau 06, 2011 11:02 am

man atrodo kad jau yra parašytas, nes vienas samsungo pardavėjas siūlė perrašyt jei pirksiu iš jo tv
Mažiausiai suprantantis asmuo turi tvirčiausią nuomonę

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių