• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

dreambox 500 s diseko nustatymai

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

dreambox 500 s diseko nustatymai

Standartinė kozasd » Pen Bal 16, 2010 8:38 pm

Sveiki, vietoj openbox F820 įsitaisiau Dreambox 500s, bet man niekaip nepavyksta prijungti antenų taip kaip buvau pasijunges prie openboxo.
Pas mane yra dvi antenos, viena su varikliu, ant kurios yra du konverteriai-vienas paprastas, kitas ntv. O kita stacionari su penkiom lnb. dabar pajunges taip (apačioje yra pridėta schema) is imtuvo kabelis eina į h-h variklio in pajungimą, iš variklio lnb išėjimo eina į 4x1 diseko out pajungimą, iš antenos kur yra paprastas konverteris eina i diseko 4x1 - 3 lnb pajungimą, o lnb ntv pajungtas į diseko 4x1 - 4 lnb portą. Iš diseko best 8x1 out išejimo nuvestas kabelis į diseką 4x1 pirmą lnb pajungimo portą, o prie diseko best 8x1 pajungti penki konverteriai.
Ant openo valdymas nustatyta taip: stacionarios antenos
Disec 1.1
port 1
UNcommited 1- tai cia tarkim sirius, jei būtų uncommited 2- tai cia astra, ir t.t
0 motorines antenos disec usuals
port 3 - tai ntv konverteris
port 4 - paprastas lnb
Ant openo viskas dirba be priekaištų, bet kaip padarytį tą patį su dreambox ???????? Dreame naujausias gemini softas.
(ps nuotraukose matysis neteisingi palydovų laipsniai, tai čia tik kol kas chaltura, nebuvo kada užlipti ant stogo kai vejai nusuko anteną, tai pakoregavau laikinam laipsnius)

Labai ačiū padėjusiems :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: dreambox 500 s diseko nustatymai

Standartinė tomas » Šeš Bal 17, 2010 1:35 pm

kozasd rašė:Sveiki, vietoj openbox F820 įsitaisiau Dreambox 500s, bet man niekaip nepavyksta prijungti antenų taip kaip buvau pasijunges prie openboxo.
Pas mane yra dvi antenos, viena su varikliu, ant kurios yra du konverteriai-vienas paprastas, kitas ntv. O kita stacionari su penkiom lnb. dabar pajunges taip (apačioje yra pridėta schema) is imtuvo kabelis eina į h-h variklio in pajungimą, iš variklio lnb išėjimo eina į 4x1 diseko out pajungimą, iš antenos kur yra paprastas konverteris eina i diseko 4x1 - 3 lnb pajungimą, o lnb ntv pajungtas į diseko 4x1 - 4 lnb portą. Iš diseko best 8x1 out išejimo nuvestas kabelis į diseką 4x1 pirmą lnb pajungimo portą, o prie diseko best 8x1 pajungti penki konverteriai.
Ant openo valdymas nustatyta taip: stacionarios antenos
Disec 1.1
port 1
UNcommited 1- tai cia tarkim sirius, jei būtų uncommited 2- tai cia astra, ir t.t
0 motorines antenos disec usuals
port 3 - tai ntv konverteris
port 4 - paprastas lnb
Ant openo viskas dirba be priekaištų, bet kaip padarytį tą patį su dreambox ???????? Dreame naujausias gemini softas.
(ps nuotraukose matysis neteisingi palydovų laipsniai, tai čia tik kol kas chaltura, nebuvo kada užlipti ant stogo kai vejai nusuko anteną, tai pakoregavau laikinam laipsnius)

Labai ačiū padėjusiems :)
Stacionarios pozicijos nurodai 1.1 protokola porta AA ir input1,2,3.... ( kas prijungta prie best reles)
Pasukimas 1.2 protokolas porta BA rusai, BB portas visi likusieji.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Re: dreambox 500 s diseko nustatymai

Standartinė kozasd » Šeš Bal 17, 2010 3:25 pm

tomas rašė:
kozasd rašė:Sveiki, vietoj openbox F820 įsitaisiau Dreambox 500s, bet man niekaip nepavyksta prijungti antenų taip kaip buvau pasijunges prie openboxo.
Pas mane yra dvi antenos, viena su varikliu, ant kurios yra du konverteriai-vienas paprastas, kitas ntv. O kita stacionari su penkiom lnb. dabar pajunges taip (apačioje yra pridėta schema) is imtuvo kabelis eina į h-h variklio in pajungimą, iš variklio lnb išėjimo eina į 4x1 diseko out pajungimą, iš antenos kur yra paprastas konverteris eina i diseko 4x1 - 3 lnb pajungimą, o lnb ntv pajungtas į diseko 4x1 - 4 lnb portą. Iš diseko best 8x1 out išejimo nuvestas kabelis į diseką 4x1 pirmą lnb pajungimo portą, o prie diseko best 8x1 pajungti penki konverteriai.
Ant openo valdymas nustatyta taip: stacionarios antenos
Disec 1.1
port 1
UNcommited 1- tai cia tarkim sirius, jei būtų uncommited 2- tai cia astra, ir t.t
0 motorines antenos disec usuals
port 3 - tai ntv konverteris
port 4 - paprastas lnb
Ant openo viskas dirba be priekaištų, bet kaip padarytį tą patį su dreambox ???????? Dreame naujausias gemini softas.
(ps nuotraukose matysis neteisingi palydovų laipsniai, tai čia tik kol kas chaltura, nebuvo kada užlipti ant stogo kai vejai nusuko anteną, tai pakoregavau laikinam laipsnius)

Labai ačiū padėjusiems :)
Stacionarios pozicijos nurodai 1.1 protokola porta AA ir input1,2,3.... ( kas prijungta prie best reles)
Pasukimas 1.2 protokolas porta BA rusai, BB portas visi likusieji.
Taip nustatau, bet ne velnio nedirba, kartais perjungia ant kito palydovo tik perkrovus tiunerį, o toliau vel tas pats.

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomas » Šeš Bal 17, 2010 7:14 pm

ar kabelis ilgas jei ilgas turi buti gan storas sarvas, arba diseqC silpnai komandas priima, arba variklis diseqc signala sugadina, arba galvutes inverto, arba DM500 maitinimo blokas daug triuksmauja, arba DM500 isduoda per silpna diseqC komanda.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Šeš Bal 17, 2010 7:32 pm

tomas rašė:ar kabelis ilgas jei ilgas turi buti gan storas sarvas, arba diseqC silpnai komandas priima, arba variklis diseqc signala sugadina, arba galvutes inverto, arba DM500 maitinimo blokas daug triuksmauja, arba DM500 isduoda per silpna diseqC komanda.
kabelis apie 30metru, viena galvutė yra inverto, bet kas keisciausia tai su openu viskas dirba be priekaistų. O kabelis tai is pigiųjų.

Dekui uz patarimus.

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Standartinė darius » Šeš Bal 17, 2010 8:50 pm

kol nepastaciau s5,stovejo netbox100s, ,4 lekstes,is ju 1 su pasukimu,ant vienos taip pat 5 galvos,visos skirtingos.Kabelis pigiena+3 sujungimai.Bet viskas dirbo.
Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

discowery

Standartinė discowery » Sek Bal 18, 2010 6:23 am

[quote="darius"]kol nepastaciau s5,stovejo netbox100s, ,4 lekstes,is ju 1 su pasukimu,ant vienos taip pat 5 galvos,visos skirtingos.Kabelis pigiena+3 sujungimai.Bet viskas dirbo.[/quot

na truetu kaskaip pavykti

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bal 18, 2010 10:37 am

Man dar tokia mintis, kad gal su tuo dreamu kas negerai, gal softa vertėtu perašyti, nes man jis karts nuo karto pakimba ir padeda tik maitinimo atjungimas. Gal reiktų įrašyti kokį senesnį softą ?? :oops:

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Sek Bal 18, 2010 3:07 pm

tai gal maitinimas pridveses? jei yra galimybe, reiktu pabandyti su kitu maitblokiu pazaisti

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bal 18, 2010 3:16 pm

edziunia rašė:tai gal maitinimas pridveses? jei yra galimybe, reiktu pabandyti su kitu maitblokiu pazaisti

Matavau išėjimą rodo ~13voltų kai atjungtas, o kaip patikrinti apkrautą ?

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Sek Bal 18, 2010 3:21 pm

prijungti apkrovima- tai yra tiuneri ,arba kad ir
kokia automobiline lempute atitinkamo galingumo
dar butu gerai pamatuoti pulsacijas su oscilografu- nu bet cia nebutinai- svarbu kad prie apkrovimo itampa nekristu

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bal 18, 2010 5:25 pm

edziunia rašė:tai gal maitinimas pridveses? jei yra galimybe, reiktu pabandyti su kitu maitblokiu pazaisti
Buvau pajunges kompo maitbloki, rezultatai tie patys :oops:

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pen Bal 23, 2010 7:29 pm

problema kol kas neišspręsta, gal dar kas turit kokių patarimų ? :-P

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Standartinė esutoks » Šeš Bal 24, 2010 2:42 pm

kozasd rašė:Man dar tokia mintis, kad gal su tuo dreamu kas negerai, gal softa vertėtu perašyti, nes man jis karts nuo karto pakimba ir padeda tik maitinimo atjungimas. Gal reiktų įrašyti kokį senesnį softą ??
kozasd rašė:problema kol kas neišspręsta, gal dar kas turit kokių patarimų ? :-P
Turėjau panašią problemą su 500s. Kartais nustodavo klausyti pultelio, kartais pakibdavo. Vis galvodavau - galbūt perkaista. Stovėjo Gemini 4.10. Po kurio laiko įsirašiau naujesnį Gemini 4.50 ar 4.60, tiksliai nepamenu. Pakibimai dingo. Tačiau kai tik prijungiau Inverto LNB su cirkuliarine poliarizacija ir pamėginau praskanuoti NTV+, tai veikė tik pusė kanalų. Vieną kartą veikdavo R poliarizacijos, kitą kartą - L poliarizacijos. Kiek aš su ta problema privargau, kiek forumų perskaičiau, kiek nustatymų išmėginau. Ir galvutę keičiau, ir laidus keičiau, kol radau vienam rusų forume identiškos problemos sprendimą - tereikėjo persirašyti į senesnį Gemini 4.40. Viso problemos išsisprendė. Įsirašiau Gemini 4.40 without time bomb nuo Xdreamer - http://dream.altmaster.net/showthread.php?t=2025
ir
http://www.dm800.com.ua/xdreamer/Dream% ... mb.img.zip (tiesa, šis adresas neveikia, bet gal įmanoma interneto platybėse rasti šį failą pagal pavadinimą) Štai čia veikianti nuoroda - http://forum.en.net.ua/xdreamer/Dream_500s/GP_XD_440/

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių