• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

500s dreambox,kazkas netaip

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Ket Geg 13, 2010 4:33 pm

o be to COM niekaip...?nes kaip anksciau rasiau nera pas mane isejimo is kompo...

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Ket Geg 13, 2010 4:34 pm

busiu lietuvoj ir ranka paspausiu Vytui,as taip pat is to pacio krasto

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Ket Geg 13, 2010 4:42 pm

ar per LAN mato kompas tavo dreama?
kokie dabar ligos simptomai?
ar koks vaizdelis telike yra?

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Ket Geg 13, 2010 4:54 pm

telike juoda,dcc negali atidaryt nieko ,nes ner rysio su dreamu,kaip tik paspaudziu konekt ismeta maza lentele cu uzrasu Error 10057 in function send socket is not connected

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Ket Geg 13, 2010 5:00 pm

kur vyksta veiksmas?

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Ket Geg 13, 2010 5:26 pm

paspaudziu ant paieskos dreamo ir reuterio atranda visai kituos negu buvo pries tai IP tiek drymo tiek reuterio,paspaudziu,konekt, zalia juosta nueina iki reuterio,dreamo raso login failed,telnet conected,o ftp ne(cia per DCC)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Geg 13, 2010 5:59 pm

o tai dryme nustatiau lan sujungimus(ip-gatawei-submaska)kitaip neras jai drymas nera susigaides,na o jai susigaudes i dcc irasyk drymo ip ir turi susijungti.
PS:seip matau ne nuo to galo pradedi,pirma softa ismok susideti,paskui prijungti prie intiko....

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Ket Geg 13, 2010 11:34 pm

na tai ka padaryt kad tas drymas dabar man veiktu.......jei ijungus ji telike juoda....pultas nereguoja.....ar tik per com atgaivinimas su dreamup.....

discowery

Standartinė discowery » Pen Geg 14, 2010 7:46 am

PINCE rašė:na tai ka padaryt kad tas drymas dabar man veiktu.......jei ijungus ji telike juoda....pultas nereguoja.....ar tik per com atgaivinimas su dreamup.....


nesuprantu as taves as tau i pm esu parases ,kad man pasuktum i skaipa jau kelinta diena tu ce zmones kankini su tais klausimais :grin: atsimerk zmogau, paskaityk konkreciai kaip kas yra daroma su Dremu (imidzo perasymas ) ir susitvarkysi ta drema. :grin:

uzeini i ta tema tai galvoji paskaityt kas naujo gal bus ...,bet se tau tavo klausimai pilasi. :oops:

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Pen Geg 14, 2010 7:52 am

PINCE rašė:na tai ka padaryt kad tas drymas dabar man veiktu.......jei ijungus ji telike juoda....pultas nereguoja.....ar tik per com atgaivinimas su dreamup.....
Daug kas tau patare perrasyti softa is naujo.Tikrai turetu padeti,bet tavo situacijoje turi tureti USB to COM ir dar gala versto kabeliuko COM-->COM.Be ju niekaip,nebent susirasi kompa kuris turi COM jungti,tada uzteks tik to COM-->COM kabeliuko.Kai visa sita turesi rankose tada atsiverti stai cia http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=10046 ir nuo pat pradziu,nepraleisdamas nieko pasidarysi vel veikianti DM.Jeigu kas nors vyksta ne pagal instrukcija,klausi cia,bandysim padeti.Sekmes!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Pen Geg 14, 2010 5:19 pm

tai kad jau nesupyk,ta pati per ta pati kalusi,o isvadu nepadarai,sioja temojo,tikrai ko tu klausi yra atsakyta.

vienintele beda,pats neaprasai kaip rasai softa,su kokiu kabeliu,kaip jungi prie pc,kokius pc turi portus.Va kur didziausia tavo problema,juk rasiau pirma ismok,jai nezinai kaip rasyti softo,tai ir parasyk,kad nezinau.Bet jai nezinai kas yra totalcomander,bet zinai kas yra dcc,bet nuojauta tokia kad net neisivaizduoji,kas tos programos,tai kaip tau galima issaiskinti ka reik daryti......Kaip galvoji?????

o dar geriau susirask pagal savo miesta zmogu kuris tau pades,tikrai kainuos pigiau,nei kad viasata pastatyti,tuo labiau gausi informacijos,daugiau nei reikia

discowery

Standartinė discowery » Pen Geg 14, 2010 10:55 pm

bumas34 rašė:tai kad jau nesupyk,ta pati per ta pati kalusi,o isvadu nepadarai,sioja temojo,tikrai ko tu klausi yra atsakyta.

vienintele beda,pats neaprasai kaip rasai softa,su kokiu kabeliu,kaip jungi prie pc,kokius pc turi portus.Va kur didziausia tavo problema,juk rasiau pirma ismok,jai nezinai kaip rasyti softo,tai ir parasyk,kad nezinau.Bet jai nezinai kas yra totalcomander,bet zinai kas yra dcc,bet nuojauta tokia kad net neisivaizduoji,kas tos programos,tai kaip tau galima issaiskinti ka reik daryti......Kaip galvoji?????

o dar geriau susirask pagal savo miesta zmogu kuris tau pades,tikrai kainuos pigiau,nei kad viasata pastatyti,tuo labiau gausi informacijos,daugiau nei reikia





Pritariu BUMUI :lol: :)

discowery

Standartinė discowery » Pen Geg 14, 2010 10:56 pm

bumas34 rašė:tai kad jau nesupyk,ta pati per ta pati kalusi,o isvadu nepadarai,sioja temojo,tikrai ko tu klausi yra atsakyta.

vienintele beda,pats neaprasai kaip rasai softa,su kokiu kabeliu,kaip jungi prie pc,kokius pc turi portus.Va kur didziausia tavo problema,juk rasiau pirma ismok,jai nezinai kaip rasyti softo,tai ir parasyk,kad nezinau.Bet jai nezinai kas yra totalcomander,bet zinai kas yra dcc,bet nuojauta tokia kad net neisivaizduoji,kas tos programos,tai kaip tau galima issaiskinti ka reik daryti......Kaip galvoji?????

o dar geriau susirask pagal savo miesta zmogu kuris tau pades,tikrai kainuos pigiau,nei kad viasata pastatyti,tuo labiau gausi informacijos,daugiau nei reikia


o vytui us gera sirdi pritariu tik ,kad liuks viskas vyniotusi. :) :D

discowery

Standartinė discowery » Pen Geg 14, 2010 11:02 pm

Išsiųsta :: Pranešimas
Nuo: discowery
Kam: PINCE
Parašytas: Antr. 05 11, 2010 4:28 pm
Temos pavadinimas: kas netaip??
kas ten tau su drymu netaip??? parasyk i skype man. Smile

_________________
Dreambox 500s-Gemini'4.70 (-13E.5E.1W NTV. 36E-)
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti el. laišką



Ce yra mano jam rasyta as jam buciau paaiskines kas ir kaip tokiu paciu zmoniu, kurie ir mane ismoke ,bet niekas neatrase ....gal nemate..... taip,kad sakyciau geriau nevyniok ce zmoniu aplink pirsta. PINCE :oops: manau seis slaikais uz dyka, ar galetumei gaut geros info???? o butum gaves, jai ka, tai dar padeciau tik nekvarsink ce visiems galvos

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Pen Geg 14, 2010 11:33 pm

nezinau viska gavau ta rs kabeliuka i usb,isijungiu dreamup viskas kaip ir palei taisykles,drymas skleidzia maza cipima,o laukiau pusvalandi niekas nepasikeite drymupe.....

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Pen Geg 14, 2010 11:59 pm

o kaip uzluzo parasysiu buvo taip,pajungiau dryma per lan,isijungiau prograna flashwizard,norejau perkraut gemini,paleidziau kad eitu na ir pasikabino,Initializing flash memory,sitas jau nebesirase,na ka tada istraukiau is drymo laida ir lano ir tinklo,vel viska bandziau is naujo daryt,o tada uzrasai no connecting ...per DCC panasiai..

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Šeš Geg 15, 2010 12:01 am

niekas nebekvarsis jums galvos..

discowery

Standartinė discowery » Šeš Geg 15, 2010 7:47 am

PINCE rašė:niekas nebekvarsis jums galvos..


zinai atvestum man ta savo dryma as tau ji pazeeciau, pasiziuretumem koke ten ta beda :) nes niekas nelabai aisku kas kaip ten pastave ,arba tu man pasuk i skaipa sendiena ,tai yra sestadieni po kokiu 10 val ryto ok??? :) pabandysim kartu ispreti. mano skaipas apacioj :)

laukiu. :)

PINCE
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 4:00 pm
Miestas: PANEVEZYS,LIETUVA -KILLARNEY,AIRIJA
Susisiekti:

Standartinė PINCE » Šeš Geg 15, 2010 8:10 am

as ne lietuvoj

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Šeš Geg 15, 2010 8:15 am

PINCE rašė:niekas nebekvarsis jums galvos..
Rasyk cia...dabar jau visiems idomu pasidare...
Reikia vistiek ta DM prikelti,nejaugi mesi i siukslyna...
Kai pajungi DM per tas Com jungtis ir dreamup programoj
paspaudi Connect-kas vyksta?Turi prabegti melyna eilute.Jeigu jos nera tai:kompe nera draiveriu laido USB to COM,bloga COM jungtis,bloga USB jungtis,blogas laidas,pats krastinis variantas bloga programa dreamUP.Naudok 1.1.0.0 versija,patikrinta ir 100% veikianti.Su dreamUP 1.3.3.5 niekaip ir as nesusitvarkiau,kazkodel pradedavo krauti,bet ne iki galo.Gal kaltas kompas,ar windozai,o gal pati programa-nesiaiskinau.Jeigu viskuo esi garantuotas, ka parasiau yra veikiantys tada viena iseitis-JTAG!
P.S.Taves praso atsiliepti skaipu,tai ta ir daryk,tikrai pades ir patars,nes visi kas susidure su drymais esam sitas bedas praeje.Gali rasyti ir man...
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

discowery

Standartinė discowery » Šeš Geg 15, 2010 8:24 am

PINCE rašė:as ne lietuvoj


pasuk tu man i skaipa pasipasakosim kas ir kaip nes man kniedi kas ten negerai :) as neuzisiemes laukiu pasuk ce gyvena geri zmones tam forume,taipkad laukem mes tavo skambucio kurem nors is forumo skambyk nebijok niekas nesikandzioja,ir atvirksciai ,pamatysi pades tau, ir mes visi padesim jai kas negeriai,pasuk ir bus liuks tada konkreciai isiaiskinsim kas ir kaip.
:) :) nes mums idomu kas ten per velniai daros pastave. :grin:

pas BUMA, pas VYTA, pas MANE yra skaipas, suk kamnors bet kurem ir pamatysi pades. nereik bijot jai kas neisku ir neesi isitikines, kad perasysi softa geriau paprasyk ,kad padetu nes kitaip prisivirt koses gali poto.
Paskutinį kartą redagavo discowery Šeš Geg 15, 2010 8:33 am, redaguota 2 kartą(us).

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Šeš Geg 15, 2010 8:28 am

sujungi dryma su pc,aisku drymas isjungtas is 220v,paleidi dreamup,spaudi konekt,tada ijungi dryma i 220v ir turi prisijungti,aisku dreamup,turesi nustatyt ip drymo kitaip nesuras jo......paskui erase flesh istrini sena softa pilnai,na o jau paskui kaip istryne viska dedi kita imidza,viskas uzima mazdauk 5-9min kol persiraso,ir vualia turi sviezu softa pas save dryme......

PS:na jau tikrai,rasyk viska cia patarsim,ir nebijok prisipazint kad kazkas nesigauna,nes jau idomu visiems :D

Vartotojo avataras
Nokiuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Sek Kov 23, 2008 8:46 pm
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Nokiuks » Šeš Geg 15, 2010 8:32 am

Tai kad jis raso, kad jo dream nemato per lan, tai ir dreamup nematys jo juk, o per dcc prisijungt jis ir negalejo jai pasword nesuvede todel ir raso connect failed kiek as zinau :) ir jai dream klonas, o softa supute su bomb tai manau ir gali nebesikraut del to na cia mano nuomone.
Paskutinį kartą redagavo Nokiuks Šeš Geg 15, 2010 8:35 am, redaguota 1 kartą(us).

discowery

Standartinė discowery » Šeš Geg 15, 2010 8:34 am

Nokiuks rašė:Tai kad jis raso kad jo dream nemato per lan tai ir dreamup nematys jo juk o per dcc prisijungt jis ir negalejo jai pasword nesuvede todel ir raso connect failed kiek as zinau :)


jam nori nenori reikia butinai, com prort RS 232 laida gaut iskaskur tada butu liuks viskas. nes dabar velniai ten zino kas pasji gryba pjauna. :-P

Vytas gerai sake viska paeiliui darytu ir butu viskas ciki. jai ne tada i JE TAG reiktu kreiptis. bet neaisku kas ten pasji mano nuomone toke kad pasji yra toks variantas, kad gali buti softas neisirases iki galo. man tai buvo variantas toksai kaip as isjunges elektra buvau kai softa perasynejau ir nieko viskas liuks ir kelis kart buvo taip ir nei velnio je tag nereikejo ,tik vel per nauje viska dariau ir liuks buvo. :)
Paskutinį kartą redagavo discowery Šeš Geg 15, 2010 8:39 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Nokiuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Sek Kov 23, 2008 8:46 pm
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Nokiuks » Šeš Geg 15, 2010 8:37 am

discowery rašė:
Nokiuks rašė:Tai kad jis raso kad jo dream nemato per lan tai ir dreamup nematys jo juk o per dcc prisijungt jis ir negalejo jai pasword nesuvede todel ir raso connect failed kiek as zinau :)


jam nori nenori reikia butinai, com prort RS 232 laida gaut iskaskur tada butu liuks viskas. nes dabar velniai ten zino kas pasji gryba pjauna. :-P
O nusipirkt nera kur?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių