• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Multimedijos centras

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė Neoromancer » Pen Rgp 16, 2013 3:59 pm

Radau giminaičio AB IP BOX Prismcube sec.duomenis. Gal Openbox pasiraus Openbox® Prismcube Ruby ir papostins rezultatą.
System Resource
CPU PNX8496-1250DMIPS
NAND Flash 4Gb
DRAM 4Gb * 8bit
HDD 2.5″ HDD Supported – Easy Mounting System
Front End
Tuner Type DVB-S2
No. of Tuners 2
Connector Type IF
Frequency Range 950~2150(Satellite)
LNB Voltage(S) 13/18
22kHz YES
DiSEqC(S) YES
Dual Tuner Support YES
WiFi YES – Built-in Wi-Fi system
3D Graphics
OpenGL ES2.0 YES
Front Panel
Common Interface 1
Smartcard Reader 1
Front Display 12 Digit VFD
Front Buttons Standby Button
Front LED YES
Rear Panel
Rear RF In YES
Rear RF Out YES(With Dual tuner support)
Loop Through YES(With Dual tuner support)
RCA YES
S/PDIF YES
HDMI YES
RS-232C YES
Rear USB 1
Ethernet YES
Fan YES
Power Cord (Fixed/Detachable) Adaptor 12V dc 3.5A
S/W Specifications
UI XBMC
USB PVR YES
Loader Version 1
USB Upgrade YES
Over The Internet Upgrade YES
Ethernet Upgrade YES
Max. Channels over 10000EA
Channel List YES
EPG YES
OSD Language Support as in XBMC
CI YES
Add-Ons YES – Various XBMC Add-Ons supported
Browser YES
3D Graphics YES
HDD File System FAT32,NTFS(read only)
Flash File System JFFS2 or YAFS2
Media Type MKV, AVI, MP3, MP4
Fan Speed Control Automatic
DVB Subtitile YES
Teletext YES
Blind Scan YES
HDMI-CEC YES See here for a Yutube AB IPBox Prismcube Ruby | AB-COM Europe
O čia jei kam įdomu kokie multimedia softai kilo iš pačio XBMC http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_so ... ed_on_XBMC
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė Marius » Pen Rgp 16, 2013 6:42 pm

Prašau
H/W Specifications
System Resource CPU PNX8496-1250DMIPS
NAND Flash 4Gb
DRAM 4Gb * 8bit
HDD 2.5" HDD Supported - Easy Mounting System
Front End Tuner Type DVB-S2
No. of Tuners 2
Connector Type IF
Frequency Range 950~2150(Satellite)
LNB Voltage(S) 13/18
22kHz YES
DiSEqC(S) YES
Dual Tuner Support YES
WiFi YES - Built-in Wi-Fi system
3D Graphics OpenGL ES2.0 YES
Front Panel Common Interface 1
Smartcard Reader 1
Front Display 12 Digit VFD
Front Buttons Standby Button
Front LED YES
Rear Panel Rear RF In YES
Rear RF Out YES(With Dual tuner support)
Loop Through YES(With Dual tuner support)
RCA YES
S/PDIF YES
HDMI YES
RS-232C YES
Rear USB 1
Ethernet YES
Fan YES
Power Cord (Fixed/Detachable) Adaptor 12V dc 3.5A

S/W Specifications
UI XBMC
USB PVR YES
Loader Version 2
USB Upgrade YES
Over The Internet Upgrade YES
Ethernet Upgrade YES
Max. Channels over 10000EA
Channel List YES
EPG YES
OSD Language Support as in XBMC
CI YES
Add-Ons YES - Various XBMC Add-Ons supported
Browser YES
3D Graphics YES
HDD File System FAT32,NTFS(read only)
Flash File System JFFS2 or YAFS2
Media Type MKV, AVI, MP3, MP4
Fan Speed Control Automatic
DVB Subtitile YES
Teletext YES
Blind Scan YES
HDMI-CEC YES

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė openbox » Pen Rgp 16, 2013 10:15 pm

avokadas rašė: ..."cat /proc/cpuinfo" komanda.
....

Kodas: Pasirinkti visus

login as: root
root@192.168.0.107's password:
root@elmo:~# cat /proc/cpuinfo
Processor       : ARMv7 Processor rev 1 (v7l)
processor       : 0
BogoMIPS        : 996.14

Features        : swp half thumb fastmult vfp edsp thumbee vfpv3 vfpv3d16
CPU implementer : 0x41
CPU architecture: 7
CPU variant     : 0x1
CPU part        : 0xc09
CPU revision    : 1

Hardware        : NXP BL-STB platform
Revision        : 0000
Serial          : 0000000000000000

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė avokadas » Pen Rgp 16, 2013 11:09 pm

openbox rašė:
avokadas rašė: ..."cat /proc/cpuinfo" komanda.
....

Kodas: Pasirinkti visus

login as: root
root@192.168.0.107's password:
root@elmo:~# cat /proc/cpuinfo
Processor       : ARMv7 Processor rev 1 (v7l)
processor       : 0
BogoMIPS        : 996.14

Features        : swp half thumb fastmult vfp edsp thumbee vfpv3 vfpv3d16
CPU implementer : 0x41
CPU architecture: 7
CPU variant     : 0x1
CPU part        : 0xc09
CPU revision    : 1

Hardware        : NXP BL-STB platform
Revision        : 0000
Serial          : 0000000000000000
Na taip, lyginant visus kitus, cia butu naujas segmentas. Tad pakolkas anskti lygint su visais kitais.
Tikriausiai dabar jau visi sutiks, kad mips architekturos broadcom procesoriai (45xx ar 74xx) yra zymiai pranasesni uz STI sh4 procesorius (STI70xx, ST71xx) - nors teoriskai beveik vienodi :)
siuo atveju mes turime mips'a, bet siai dienai jau yra v8 versija.
taigi bus idomu :)
tie kas "tanke" ir deje skersa, labai trumpai paporinsiu apie architekturas (bent jau kiek as zinau ir kas man idomu)
mips'as yra kiles is risc tipo CPU architekturos - o jeigu yra zmoniu, kurie pries ~15 metu aptarnavo unix tarnybines stotis, patvirtins, kad sie CPU pagal MHz buvo silpni, bet vardan to, kad turejo trumpa ir siaura rata vykdomuju instrukciju, buvo laaaabai stiprus tam tikroje situacijoje.
taigi jei pradetume lyginti su Intel, ADM ar Cyrix, CPU - tai butu glima sakyt kad tai nelygios kategorijos, nes pastarieji CPU buvo orentuoti i universaluma.
Ir be viso sito, CPU atlikdavo tik matematinius skaiciavimus.
dabar mes turim CPU, kuris savyje atlieka ivairias funkcijas, priziuri USB, UART, VGA, RAM, SATA ir t.t. kontrolerius, dekoduoja MPEG-2, MPEG-4 vaizda (gelezies lygmenyje) ir dar begale proceduru - todel esme tame, kaip sios proceduros yra greit atliekamos.
Kaip minejau auskciau, teoriskai tiek mips tiek sh4 CPU viska moka - bet praktika rodo visai ka kita.
tad kaip seksis ARM'as - parodys laikas.
Paveikslėlis

burbulas

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė burbulas » Šeš Rgp 17, 2013 10:03 pm

Avokadas matau daug apsisvietes ,bet nei tu isaiskintumei paprastam zmogeliuj ka rinktis nei ka,nes jis pabostu taves klausytis visu pirma ,antra zmonems tokiems kaip man reikia kad ,atliktu tai ko yra norima,tad manau ner net prasmes gincytis kodel tokie visokie pro por+ dar koki ciort znajet sugalvos pavadinima Openbox kurejai nesuprasi ,tad manau kaip mynejau dar labai toli zenkti iki tam tikru tikslu Lyginant su Vu+ klase ar dremais........ pagamintu openas koki 4riu Gb ram ,dual core video, sat, dvbt, ir E2 prisuktu tai tikrai nesupyktu zmones ir kaina tegul buna kad ir pora stukyciu ,bet gaminys ir jo atitikimas butu pasakiski,o dabar veikia viena funkcija kita neveikia slifuoja softus ,slifuoja kol galu gale nutraukia gamyba ir pasirodo jau reikia keist dezute ,taip zmogus kankinasi ir lieka nepasimegaujas nei imtuvu normaliai nei ka ,o laikas jau ziurek prabego prie to imtuvo jo jau nebesugrazinsi,taip ,kad manau ,kad net neverta ka ir sneket apie siuos gaminius.....sitie gaminiai tik entuzijastam kuriems nepabosta niekada zaisti su kompais tokiais lauzais kaip openo boxais tad Openboxas is to gyvena turbut ,kad jam openas pirmoj vietoj ,kazo kodel jus naudojetes Smart telefonu o ne kokiu senu 3310 nokia,labai noreciau isgirsti.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė islauzas » Sek Rgp 18, 2013 9:49 am

o kas pirks kainuojanti pora stukyciu? tamsta, dar vienas kitas. as ir didzioji mase vartotoju tikrai nepirks, nes visuomet atsiranda pigesniu imtuvu kuriu pakanka tik ziurejimui su nelabai gudriais pataisymais. kiekvienas gamintojas galvoja is vadybos puses-kur as iskisiu ta preke....ar labai daug vartotoju musuose turi brangiuosius smartfonus ir juolab iphone? ir ne kiekvienas del biednumo ju neperka-tiesiog su siuolaikinem technologijom nesuspesi zengti koja kojon, tad kam metyt savo pinigus...cia buvo tik eilinio vartotojo nuomone 8)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė Neoromancer » Sek Rgp 18, 2013 10:58 am

burbulas rašė: ,kazo kodel jus naudojetes Smart telefonu o ne kokiu senu 3310 nokia,labai noreciau isgirsti.
Pilnatis artėja :-)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

burbulas

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė burbulas » Sek Rgp 18, 2013 4:02 pm

Neoromancer rašė:
burbulas rašė: ,kazo kodel jus naudojetes Smart telefonu o ne kokiu senu 3310 nokia,labai noreciau isgirsti.
Pilnatis artėja :-)
nesupratai kas noreta buvo pasakyti....
kodel jis nesinaudoja kokio vu plius ???o todel ,kad neiperka , :D :D :D antra gera reklama ir biznis savotiskas. :shock:

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė tiomka » Sek Rgp 18, 2013 7:11 pm

burbulas rašė:Avokadas matau daug apsisvietes ,bet nei tu isaiskintumei paprastam zmogeliuj ka rinktis nei ka,nes jis pabostu taves klausytis visu pirma ,antra zmonems tokiems kaip man reikia kad ,atliktu tai ko yra norima,tad manau ner net prasmes gincytis kodel tokie visokie pro por+ dar koki ciort znajet sugalvos pavadinima Openbox kurejai nesuprasi ,tad manau kaip mynejau dar labai toli zenkti iki tam tikru tikslu Lyginant su Vu+ klase ar dremais........ pagamintu openas koki 4riu Gb ram ,dual core video, sat, dvbt, ir E2 prisuktu tai tikrai nesupyktu zmones ir kaina tegul buna kad ir pora stukyciu ,bet gaminys ir jo atitikimas butu pasakiski,o dabar veikia viena funkcija kita neveikia slifuoja softus ,slifuoja kol galu gale nutraukia gamyba ir pasirodo jau reikia keist dezute ,taip zmogus kankinasi ir lieka nepasimegaujas nei imtuvu normaliai nei ka ,o laikas jau ziurek prabego prie to imtuvo jo jau nebesugrazinsi,taip ,kad manau ,kad net neverta ka ir sneket apie siuos gaminius.....sitie gaminiai tik entuzijastam kuriems nepabosta niekada zaisti su kompais tokiais lauzais kaip openo boxais tad Openboxas is to gyvena turbut ,kad jam openas pirmoj vietoj ,kazo kodel jus naudojetes Smart telefonu o ne kokiu senu 3310 nokia,labai noreciau isgirsti.
Ka tu cia sneki jau ir as taves nesuprantu.Pradzioj galvojau kad tu tiesiog tiesmukiskas netaktiskas zmogus bet db jau imu sutikt su openbox kad keiciasi tau menulio fazes... juk si texnologija nauja o tu prilipai prie to E2. Ka avokadas aiskino tau nesuprantama bet manai kad paprastam zmogeliui iaiskinsi apie E2 svarba ir kokia ji cool. Paradoksas-tau reikia kad tik imtuvas atliktu ko yra norima bet 95% sat ziurovu del to ir renkasi pigius imtuvus kad nafik jiems ta e2 jie pulta maigo ir tai yra ko jie nori-ziureti.prisme cube ir yra vu+ produktas(yra su ju logo sie imtuvai) juk mineta kad softas rasosi abiems ir tinka abiems kaip isskirsi kad openbox s... o vu geresnis nes tai vienas ir tas pats. jei bent pavaldytum xbmc tai gal kazka tykeciau tavim kad e2 geriau. man androidas uz iOS ar WM geriau turejau visus ir zn pliusus ar minusus bet kitam zmogui jau as to neiteigciau nes jo kiti reikalavimai. Tad tamsta kuo e2 geriau? Groja viska,prikurs pluginu imidzu, ir bus puikus daiktas uz tavo ta vuduo2 pigesnis. Dar net prekyboj nera o tu jau verki.... Man atrodo kad tiesiog esi verksnys ismokes naudotis e2 ir bijai kitu naujoviu net neizvelgdamas perspektyvu.Butu visi kaip tu tai tik su golfais ir vazynetu aciu dievui taip nera. Aciu uz demesi bet nebeatlaike ir mano samone burbulo pasisakymo

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė olesub » Sek Rgp 18, 2013 7:53 pm

Tegu įsigija paskutinį rudream ir bus jam xbmc
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė cvykas » Sek Rgp 18, 2013 8:03 pm

olesub rašė:Tegu įsigija paskutinį rudream ir bus jam xbmc
Rudream'istai bus tada kalti :?
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė Neoromancer » Pir Rgp 19, 2013 10:34 am

burbulas rašė:
Neoromancer rašė:
burbulas rašė: ,kazo kodel jus naudojetes Smart telefonu o ne kokiu senu 3310 nokia,labai noreciau isgirsti.
Pilnatis artėja :-)
nesupratai kas noreta buvo pasakyti....
kodel jis nesinaudoja kokio vu plius ???o todel ,kad neiperka , :D :D :D antra gera reklama ir biznis savotiskas. :shock:
Na prie ko čia neįperka? Ir kas bus iš to jei aš nusipirksiu tą VU+ ?? Keletas klausimas ar aš gausiu tokius pamėgtus pluginus kaip dabar naudoju XBMC'e?
Pluginų listą pridedu:
  • Add-on:The MovieDB
    Add-on:SHOUTcast 2
    Add-on:Grooveshark XBMC
    Add-on:Last.fm
    Add-on:Radio
    Add-on:Gmail Checker
    Add-on:Transmission
    Add-on:Watchdog
    Add-on:The TVDB
    Add-on:TV3 Play
    Add-on:VideoDevil
    Add-on:Trailer Addict
Čia tik keletas. Kadangi nesidomėjau tuo VU+ tai dar keletas klausimų, ar jis turi Samba, ar dirba su NFS sistema, ar galima paleisti kokį nors torrent klientą? Ar man rorys BD-Remux failus? Ar normaliai iškoduoja didelio bitreito MKV? Ar yra FanArt? Ar sugeba parsisiųsti informaciją apie filmus? Ar patogiai organizuoja media esančią kietame diske?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė islauzas » Pir Rgp 19, 2013 12:36 pm

susidaro nuomone, kad zmogus jei jau uzdirba 1000 ar pusantro, na gal 2000 paundais, tai jau jis viska gali pirkti, o kiti ne. nesusitupejes tipas ir tiek-kai paaugs protiskai, supras, kad yra kitos vertybes, nei brangesniuju nei man butina daigtu isigijimas. nusipirkti gali Vu+ daugelis is musu-tik ar jo reikia??????

burbulas

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė burbulas » Pir Rgp 19, 2013 6:26 pm

Visiems atsakysiu ,E2 per savo patirti ir zmonems siulymas kol kas geriausias ir lengviausiai suprantamas,ir kas naudojasi e2 visi dziaugesi. man sioj vietoj Neoromanceri ,stremas atstoja visus tavo pribimbasus ,nes tokius dalykus kaip torentus as siunciuosi tiesiog kompo pagalba.
man e2 yra siuo atveju viskas nes pamaigius solo2 tai man jis pazangiausias o kitu tiesiog nenoriu net bandyti.

1. irasymas nepriekaistyngas
2.Elektroninis programu gidas (EPG)
3. STRYMAS PER BETKOKI IRENGINI ,PLANCETE TELEFA AR PC
4.radijas internetu 9visos radio stotys ir irasymas veikia.
5.youtube
6.opera brovseris
7.failu tokiu kaip flv mkv palaikymas
sie man patys aktualiausi.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė tiomka » Pir Rgp 19, 2013 6:41 pm

burbulas rašė:Visiems atsakysiu ,E2 per savo patirti ir zmonems siulymas kol kas geriausias ir lengviausiai suprantamas,ir kas naudojasi e2 visi dziaugesi. man sioj vietoj Neoromanceri ,stremas atstoja visus tavo pribimbasus ,nes tokius dalykus kaip torentus as siunciuosi tiesiog kompo pagalba.
man e2 yra siuo atveju viskas nes pamaigius solo2 tai man jis pazangiausias o kitu tiesiog nenoriu net bandyti.

1. irasymas nepriekaistyngas
2.Elektroninis programu gidas (EPG)
3. STRYMAS PER BETKOKI IRENGINI ,PLANCETE TELEFA AR PC
4.radijas internetu 9visos radio stotys ir irasymas veikia.
5.youtube
6.opera brovseris
7.failu tokiu kaip flv mkv palaikymas
sie man patys aktualiausi.
Tai o kuo sitas imtuvas blogas taip i nepasakei. Ar blogas dik del to kad tau e2 patogus?

burbulas

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė burbulas » Pir Rgp 19, 2013 8:27 pm

tiomka rašė:
burbulas rašė:Visiems atsakysiu ,E2 per savo patirti ir zmonems siulymas kol kas geriausias ir lengviausiai suprantamas,ir kas naudojasi e2 visi dziaugesi. man sioj vietoj Neoromanceri ,stremas atstoja visus tavo pribimbasus ,nes tokius dalykus kaip torentus as siunciuosi tiesiog kompo pagalba.
man e2 yra siuo atveju viskas nes pamaigius solo2 tai man jis pazangiausias o kitu tiesiog nenoriu net bandyti.

1. irasymas nepriekaistyngas
2.Elektroninis programu gidas (EPG)
3. STRYMAS PER BETKOKI IRENGINI ,PLANCETE TELEFA AR PC
4.radijas internetu 9visos radio stotys ir irasymas veikia.
5.youtube
6.opera brovseris
7.failu tokiu kaip flv mkv palaikymas
8.NEPASAKIAU ,KAD SIS DALYKAS VAPSE GERIAUSIAS,ZMONA APACIOJ ZIURI TV3 ZINES,OAS PER SKY APACIOJ ZIURIU DISCOVERY PER PLANCETE :) TUO MAN IR SOLO2 PATYNKA :)
sie man patys aktualiausi.
Tai o kuo sitas imtuvas blogas taip i nepasakei. Ar blogas dik del to kad tau e2 patogus?
jis nera galbut blogas ,bet man jie nepatinka del to ,kad as esu priprates prie e2 ima yra liuks,o gal ir cia mano problema.
as pripratau prie plancetes androido nu ir man jis liuks ,kazinau ka jis gali as esu patenkintas,o tie imtuvai tai nemanau ,kad tuos softus ten ir labai slifuos ziurek tuojau nebegamins openo s6 ir bus ragas su softo palaikymu, noreciau as ji patureti pazeti ar kasnors kokioj youtubej pasikeite, nes garsas atsiligdavo nuo vaizdo,Programu gidas taipogi yra svarbiausias man bent jau.
matai tiomka ,e2 nezinau tie pluginai kuroiuos isvardinau tikrai yra gerai dyrbantys tad nelabai noriu as keist tuos imtuvus ,nes jau man 30 o laikas eina noriu ramiai megautis tokiais gaminiais kaip solo2, nes pries tai ieskojau tinkam imtuvo ir pakeiciau ju net 12, ilgai ,bet daugiausiai apsistojau ties dm500hd ji net metus turejau poto atsirado proga dakalt ir pasiimt solo2 tad dabar jo jau nebekeisiu ,nebent i duo2 bet vargu nes man jau jo pilnai uztenka, o tokiu kaip visokiu arivu cia laikaiau vakar nu jai lyginti su kokiu amiku tai ten vapse sudu kruva (tiesiogine zodzio prasme) nu lievas imtuvas daugiau nieko. net nezinau kaip pasakyt ,kas jam ta pavadinima toki sukure ARIVA nutikrai kad ARIVA GADENERO. :-)

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė tiomka » Pir Rgp 19, 2013 8:47 pm

Na tai va pagaliau ir issisprende problema-tu turi tai ko tau reikia bet nereiskia kad aplink vien sudai nes kazkam butent tai puikiai dirba ir tinka. O sitas imtuvas kazkas naujo sat rinkoje del to ir domina visus. Isbandys ir pasakys savo nuomone kiekvienas o su laiku bus matyt kas su softu ir pluginais desis.Paprasta ir aisku o tu karsciuojiesi... Jei laikai save sat megeju tai turetu but ir tau smalsu ji isbandyti o tai kaip senas diedas iskart atsizegnoji. Juk vu jam irgi softa turetu leist

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė nerux » Pir Rgp 19, 2013 10:29 pm

Burbulas
S5, S7, S8 jau senai nebegaminami, o softai vis dar rašomi.
Nemažas kiekis imtuvų yra negaminamų, o softai vis dar rašomi.
Taip, kad būk ramiakas dėl S6 :)
Ir mažiau burbuliuok dėl kitų imtuvų, kurių net rankose nesi čiupinėjas ir nieko nenutuoki apie juos.
Jei neturi ką gero pasakyt tai geriau patylėk, toks posakis yra.
O čia tavo tokia nuomonė niekam nereikalinga, tik erzina kitus.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

burbulas

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė burbulas » Ant Rgp 20, 2013 9:02 pm

nerux rašė:Burbulas
S5, S7, S8 jau senai nebegaminami, o softai vis dar rašomi.
Nemažas kiekis imtuvų yra negaminamų, o softai vis dar rašomi.
Taip, kad būk ramiakas dėl S6 :)
Ir mažiau burbuliuok dėl kitų imtuvų, kurių net rankose nesi čiupinėjas ir nieko nenutuoki apie juos.
Jei neturi ką gero pasakyt tai geriau patylėk, toks posakis yra.
O čia tavo tokia nuomonė niekam nereikalinga, tik erzina kitus.
....O čia tavo tokia nuomonė niekam nereikalinga, tik erzina kitus.......

nekalbek niekad uz visus nes ziuriu megsti aiskinti tai kas paciam patynka.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė nerux » Ant Rgp 20, 2013 9:25 pm

O kas man patyyyyyyynka tai ne tavo reikals a gaudai minty ereli su viščiuko sparneliais.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė openbox » Tre Rgs 25, 2013 7:49 pm

Kainos jau aiškios. Prekyba startuoja nuo kitos savaitės.
http://www.satpasaulis.lt/eshop/hd-imtuvai/openbox.html

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė cvykas » Tre Rgs 25, 2013 8:38 pm

openbox rašė:Kainos jau aiškios. Prekyba startuoja nuo kitos savaitės.
http://www.satpasaulis.lt/eshop/hd-imtuvai/openbox.html
Taip pat del XBMC baigiamas ruošti ir Cvyko Portalas. Lygiai tas pats koks ir pas Enigma2 ir Samsung Smart telikus :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

ramunas112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: Ant Bal 21, 2009 5:03 pm
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė ramunas112 » Ant Spa 15, 2013 2:50 pm

Gal galėtų kas nors pasidalinti savo pastebėjimais dėl šio imtuvo SD ir HD kanalų vaizdo kokybės. Ar šio imtuvo lyginant, tarkim su openbox s klasės imtuvais, SD ir HD kanalų vaizdo kokybė skiriasi? Jei galite parašykite, nes Jūsų komentarai bus man svarbūs dėl openbox primscube ruby pirkimo. Iš anksto ačiū.

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė RamasG » Sek Lap 17, 2013 12:44 pm

gal kas galit paziuret ar palaiko ci+ modulius sitas tiuneriukas ir aplamai kokios kodavimo sistemos korteles galima kisti i jo korteliu skaitytuva ? ar dirba su tautinio provaiderio kortomis ar dirba su ntv + originaliomis kortomis ? domina ka gali originalus softas be emu :)

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Openbox HD XBMC jau mano rankuose :)

Standartinė RamasG » Tre Lap 20, 2013 4:19 pm

labai mazai turiu laiko sia savaite bet po truputi pradedu maigyt :) pabandziau oficialias korteles su moduliais ,viska ka bandziau pasileido turejau irdeto ir viaccesa , modulius atpazino vaizdelis yra , niekaip nesuprantu del korteliu skaitytuvo kokia kortele bandyciau idet raso kad korta neideta ,gal ten kazka papildomai reik ijungti ar padaryt ,gal kas zinot ? seip viskas kaip ir veikia bet jis toks man biski letokas ,seip pabandziau yutube isidiegti pasileidau ,tai taip irgi tie patys filmukai ant vu+duo2 rodo ant prismes nerodo ,o eina tik garsas tai gal cia rgi truksta arkokiu kodeku ar dar kazko nepasileidau , vienu zodziu maigau toliau :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių