• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Enigma Cuberevo\IPBox\Sezam

Enigma kituose imtuvuose

Moderatoriai: nerux, cvykas

Skelbti atsakymą
Oxygene
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: Ant Rgs 28, 2010 9:25 am
Miestas: Kaunas, Lithuania
Susisiekti:

Enigma Cuberevo\IPBox\Sezam

Standartinė Oxygene » Ket Vas 07, 2013 4:06 pm

Sveiki,

Norėčiau pasidalinti savo džiaugsmu. Enigma2 įdiegiau savo "kubike" (CubeRevo3000). Skundų neturiu, veikia liuks. Taip pat sėkmingai žiūriu IPTV pas tetą Aleksandrą, negana to prisijungiu ir kitų kanalų, Žinoma IPBoxas neatstos Dreambox'o, bet jaučiuosi priartėjęs link jo. Jeigu kam reikia patarimo, kaip sukonfigūruoti Enigmą, prašom. beje naudoju INDB OpenPli enigmą v.9 flash versiją. Draiveriai iškirpti, palikta kas svarbiausia, bet tikrai veikia, į "žalėsį" išsimuša retai. Užsikrauna per 45-50 s.
Moterys valdyti irgi ją gali, tai įrodė mano žmona. Puikiai vaikšto tarp SAT ir IPTV kanalų :D
Nebijok suklupti – bijok staigiai pakilti.

Vartotojo avataras
lagunijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 12:55 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Enigma Cuberevo\IPBox\Sezam

Standartinė lagunijus » Ket Vas 07, 2013 8:29 pm

...tai kad jokio skirtumo ir nera tarp sat ir iptv paketu, jei viskas i bugetus sukelta. Pas mane shuros palyliste kai kuriu kanalu pavadinimai su "????". Pagal mane tas INDB OpenPli jau labai visko prikishtas, nes beveik 300 MB sveria. Zaliu langu nera, bet uztat kartas nuo karto labiau pamaigius setingus ir skinus uzknisa, kad viskas nusimusha ir imtuvas persikroves is naujo praso is naujo viska konfiguruoti. Naudoju sita: test_005_pli_cuberevo-mini2-910.tar.gz . Kad pagaliau yra priartejimas prie dm pritriu :)

Oxygene rašė:Sveiki,
Norėčiau pasidalinti savo džiaugsmu. Enigma2 įdiegiau savo "kubike" (CubeRevo3000). Skundų neturiu, veikia liuks. Taip pat sėkmingai žiūriu IPTV pas tetą Aleksandrą, negana to prisijungiu ir kitų kanalų, Žinoma IPBoxas neatstos Dreambox'o, bet jaučiuosi priartėjęs link jo. Jeigu kam reikia patarimo, kaip sukonfigūruoti Enigmą, prašom. beje naudoju INDB OpenPli enigmą v.9 flash versiją. Draiveriai iškirpti, palikta kas svarbiausia, bet tikrai veikia, į "žalėsį" išsimuša retai. Užsikrauna per 45-50 s.
Moterys valdyti irgi ją gali, tai įrodė mano žmona. Puikiai vaikšto tarp SAT ir IPTV kanalų :D
uCLan_Ustym_4K_PRO_Combo_E2_1.25m_Mabo@90E-45W_Ku

Oxygene
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: Ant Rgs 28, 2010 9:25 am
Miestas: Kaunas, Lithuania
Susisiekti:

Re: Enigma Cuberevo\IPBox\Sezam

Standartinė Oxygene » Pen Vas 08, 2013 1:40 pm

lagunijus rašė:...tai kad jokio skirtumo ir nera tarp sat ir iptv paketu, jei viskas i bugetus sukelta. Pas mane shuros palyliste kai kuriu kanalu pavadinimai su "????". Pagal mane tas INDB OpenPli jau labai visko prikishtas, nes beveik 300 MB sveria. Zaliu langu nera, bet uztat kartas nuo karto labiau pamaigius setingus ir skinus uzknisa, kad viskas nusimusha ir imtuvas persikroves is naujo praso is naujo viska konfiguruoti. Naudoju sita: test_005_pli_cuberevo-mini2-910.tar.gz . Kad pagaliau yra priartejimas prie dm pritriu :)

Oxygene rašė:Sveiki,
Norėčiau pasidalinti savo džiaugsmu. Enigma2 įdiegiau savo "kubike" (CubeRevo3000). Skundų neturiu, veikia liuks. Taip pat sėkmingai žiūriu IPTV pas tetą Aleksandrą, negana to prisijungiu ir kitų kanalų, Žinoma IPBoxas neatstos Dreambox'o, bet jaučiuosi priartėjęs link jo. Jeigu kam reikia patarimo, kaip sukonfigūruoti Enigmą, prašom. beje naudoju INDB OpenPli enigmą v.9 flash versiją. Draiveriai iškirpti, palikta kas svarbiausia, bet tikrai veikia, į "žalėsį" išsimuša retai. Užsikrauna per 45-50 s.
Moterys valdyti irgi ją gali, tai įrodė mano žmona. Puikiai vaikšto tarp SAT ir IPTV kanalų :D
Nežinau, nežinau... :) kirilicą mato, aišku DreamboxEdit mėgsta klaustukus. Tuomet pagal kanalo SID'ą atsirenku kas per kanalas ir transliteruoju. Beje duodu vieną nuorodą (jei dar nenaudojote) iptv.pec.ru. Ten yra playlistų m3u, po to jei reiks "utėlės" kuri m3U verčia į "buketus" (puokštes :D ) rašykite, atsiųsiu.
Nebijok suklupti – bijok staigiai pakilti.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių