• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DISEQC

Tam kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
adasa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Pen Bal 25, 2008 2:30 pm
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

DISEQC

Standartinė adasa » Sek Lap 29, 2009 10:36 am

Laba diena.noriu paklausti,kaip sujungti 2diseqcus .Problema tokia-abieju disequ LNB1 neveikia.tiunerio DISEQO nustatymuose yra MINI A ,MINI B, PORT 1,2,3,4.Ar imanoma. :)

discowery

Re: DISEQC

Standartinė discowery » Sek Lap 29, 2009 1:50 pm

adasa rašė:Laba diena.noriu paklausti,kaip sujungti 2diseqcus .Problema tokia-abieju disequ LNB1 neveikia.tiunerio DISEQO nustatymuose yra MINI A ,MINI B, PORT 1,2,3,4.Ar imanoma. :)


man rodos kad sujunkt iseis bet perjungent palydovus vargu ar tas disekas veiks ar isvis tas antras veiks nes pirmas gal veiks bet antras vargu. imk 8-niu portu ir bus viskas ok :)

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Standartinė algirdas » Sek Lap 29, 2009 2:20 pm

discowery o tu pats ar nors isarti matei ta ariona ? ten dar reiks gerai pasiziuret kaip sukonfiguruot tiuneri,kad veiktu 1x8diseq raktas. Na ir lauks dar pats bjauriausias darbas - pasidaryt kanalu sarasus.Kogero zymiai paprasciau pakeist ariona i koki naudota openbox ar panasu tiuneri.Va tada tai jokiu dideliu problemu neliktu.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Sek Lap 29, 2009 2:35 pm

Ant lenkisko softo, 1.0 protokolo DiSEqC valdosi per MINI A ir MINI B komandas, o 1.1 protokolo DiSEqC per MOTORS komandu pirmas 4 pozicijas.

Ne suvisaom DiSEqC porom kaskadingas dirba stabiliai. Pirmas mano bandimas sujungti kaskadinga buvo nesekmingas. Po to, pakeitus 1.1 DiSEqC buvau susijunges, tai viena vakara pramaigiau, lyg veike stabiliai, bet eksploatuoti nebeteko, nes jau buvau HH pasikabines...

:x

P.S. discowery,
stai taip atrodo arionas...
Paveikslėlis

P.S.S. Na, dabar jau galesi visus mokint kaip kaskadint DiSEqC'us :lol:
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)