• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip idiegti DLNA

Kokie modeliai palaiko DLNA? Kaip paleisti?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Šeš Gru 29, 2012 12:14 pm

Isigijau tv. Panasonik TX-P42ST50E. Noreciau idiegti DLNA rysi, kad ziurimus filmus per pc galima butu ziureti panasoniko ekrane. Sioje vietoje esu zalias.Bandziau forume skaitineti taciau nelabai ka supratau koks butu konkretus kelias. Dabar bandziau su tv. susiristi total komanderio pagalba taciau nezinau paswordo ir user name ir kur juos rasti? Zodziu simtas problemu.Jei nesunku patarkit. :)

Vartotojo avataras
dreamboxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 382
Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2012 4:59 pm
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė dreamboxxx » Šeš Gru 29, 2012 1:32 pm

gudzius rašė:Isigijau tv. Panasonik TX-P42ST50E. Noreciau idiegti DLNA rysi, kad ziurimus filmus per pc galima butu ziureti panasoniko ekrane. Sioje vietoje esu zalias.Bandziau forume skaitineti taciau nelabai ka supratau koks butu konkretus kelias. Dabar bandziau su tv. susiristi total komanderio pagalba taciau nezinau paswordo ir user name ir kur juos rasti? Zodziu simtas problemu.Jei nesunku patarkit. :)
http://www.homemediaserver.ru/index.htm
http://www.homemediaserver.ru/forum/

Reik pasiskaityt truputi ,man buvo pasileide viskas
Vu+ Solo
36.0°E, 4.8°E, 13E°, 19E°
Samsung PS43E450

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Šeš Gru 29, 2012 2:01 pm

dreamboxxx rašė:
gudzius rašė:Isigijau tv. Panasonik TX-P42ST50E. Noreciau idiegti DLNA rysi, kad ziurimus filmus per pc galima butu ziureti panasoniko ekrane. Sioje vietoje esu zalias.Bandziau forume skaitineti taciau nelabai ka supratau koks butu konkretus kelias. Dabar bandziau su tv. susiristi total komanderio pagalba taciau nezinau paswordo ir user name ir kur juos rasti? Zodziu simtas problemu.Jei nesunku patarkit. :)
http://www.homemediaserver.ru/index.htm
http://www.homemediaserver.ru/forum/

Reik pasiskaityt truputi ,man buvo pasileide viskas
Aciu dreamboxxx. :-?

Slade
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Šeš Kov 03, 2007 11:10 am
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Slade » Tre Sau 09, 2013 9:25 am

Išbandžiau daug media serverių, labiausiai tinkamiausiais man tai rusų Домашний медиа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP), yra ir angliška versija, bet jau mokama, antras pagal mano reitingą eina XBMC 12.0 “Frodo” Release Candidate 3. Kitos nevertos dėmesio, kadangi rodo ne visus formatus arba didelio bitreito filmai eina trūkčiodami. IMHO.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Neoromancer » Tre Sau 09, 2013 1:12 pm

Slade rašė:Kitos nevertos dėmesio, kadangi rodo ne visus formatus arba didelio bitreito filmai eina trūkčiodami. IMHO.
Serviio išbandėte?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Tre Sau 09, 2013 9:49 pm

Neoromancer rašė:
Slade rašė:Kitos nevertos dėmesio, kadangi rodo ne visus formatus arba didelio bitreito filmai eina trūkčiodami. IMHO.
Serviio išbandėte?
Kaip tik serviio pas mane instaliuotas, taciau kompas luzta (persikrauna) mazdaug po 10min. filmo eigos.Pries tai buvau isikeles rusu serveri, rezultatas tas pats.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Neoromancer » Ket Sau 10, 2013 10:14 am

gudzius rašė: Kaip tik serviio pas mane instaliuotas, taciau kompas luzta (persikrauna) mazdaug po 10min. filmo eigos.Pries tai buvau isikeles rusu serveri, rezultatas tas pats.
Tai gal PC nepaveža? Dar galima tokį variantą pabandyti, jei procesorius kelių branduolių tai serviio turi nustatymą nurodantį jog išnaudotų CPU efektyviau.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Ket Sau 10, 2013 1:05 pm

Neoromancer rašė:
gudzius rašė: Kaip tik serviio pas mane instaliuotas, taciau kompas luzta (persikrauna) mazdaug po 10min. filmo eigos.Pries tai buvau isikeles rusu serveri, rezultatas tas pats.
Tai gal PC nepaveža? Dar galima tokį variantą pabandyti, jei procesorius kelių branduolių tai serviio turi nustatymą nurodantį jog išnaudotų CPU efektyviau.
Procesorius AMD-690. o kaip nustatyti siam reikalui serviio neturiu patirties.O del PC gal jam interneto greicio truksta, todel luzineja? Tiesiog nezinau ka galvot.Zodziu siandien media naudotis negaliu. :(

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Neoromancer » Ket Sau 10, 2013 2:27 pm

gudzius rašė:Procesorius AMD-690. o kaip nustatyti siam reikalui serviio neturiu patirties.O del PC gal jam interneto greicio truksta, todel luzineja? Tiesiog nezinau ka galvot.Zodziu siandien media naudotis negaliu. :(
Nu turėtų važiuoti. Atsidaręs Serviio konsolę pereik per jo korteles ir rasi CPU nustatymą. Dar šovė mintis, gal trūksta vietos kietame diske? Nes programa susikuria pagalbinius perkodavimo failus kurie užima nemažai vietos. http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 69&t=14010
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Ket Sau 10, 2013 5:26 pm

Kietame diske C:/ uzimta 30% vietos. Servciio CPU nustatymus radau. Ten buvo "Optimalus", 1 ir2.Buvo pries tai optimalus, dabar nustaciau 2. Veliau bandysiu. Gal antivirusine ka nors trukdo? :-?

Slade
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Šeš Kov 03, 2007 11:10 am
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Slade » Ket Sau 10, 2013 7:00 pm

A, dar nepasakiau , kad GB tinklas pas mane...namų tinkle yra keletas įrenginių : ITX, TV, 2 kompai, Kathrein, - visus jungiau per vietinį tinklą 192.168.x.x - o ne DHCP, -DHCP atveju -būdavo trukčiojimų.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Neoromancer » Pen Sau 11, 2013 10:21 am

gudzius rašė:Kietame diske C:/ uzimta 30% vietos. Servciio CPU nustatymus radau. Ten buvo "Optimalus", 1 ir2.Buvo pries tai optimalus, dabar nustaciau 2. Veliau bandysiu. Gal antivirusine ka nors trukdo? :-?
Aš labai abejočiau kad tau programa kalta. Kažkas su pačiu PC. Gal atmintis šlubuoja, gal perkaista? Kas liečia perkaitimą tai gali būti toks variantas:
tarkime BIOS'e nustatyta, jog CPU pasiekus tam tikrą temperatūrą kompiuteris išsijungia/persikrauna. Kadangi programos transkoduoja failus tai be abejo CPU dirba pilnu pajėgumu. Jei pasiekia kritinę temperatūrą tai PC persikrauna. Čia tik teorija.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė gudzius » Pen Sau 11, 2013 10:44 am

Neoromancer rašė:
gudzius rašė:Kietame diske C:/ uzimta 30% vietos. Servciio CPU nustatymus radau. Ten buvo "Optimalus", 1 ir2.Buvo pries tai optimalus, dabar nustaciau 2. Veliau bandysiu. Gal antivirusine ka nors trukdo? :-?
Aš labai abejočiau kad tau programa kalta. Kažkas su pačiu PC. Gal atmintis šlubuoja, gal perkaista? Kas liečia perkaitimą tai gali būti toks variantas:
tarkime BIOS'e nustatyta, jog CPU pasiekus tam tikrą temperatūrą kompiuteris išsijungia/persikrauna. Kadangi programos transkoduoja failus tai be abejo CPU dirba pilnu pajėgumu. Jei pasiekia kritinę temperatūrą tai PC persikrauna. Čia tik teorija.
Na grys dukra savaitgali pabandysiu per loptopa paleist.Tada bent aisku bus ar kompas kaltas. :-?

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė liustra » Pir Spa 07, 2013 8:15 pm

Gal kas naudojat Mezzmo serverį. Labai patiko, tik kad tas free 15 dienų trukdo. Gal kas vaistus žinot?
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip idiegti DLNA

Standartinė Neoromancer » Tre Spa 09, 2013 12:24 pm

liustra rašė:Gal kas naudojat Mezzmo serverį. Labai patiko, tik kad tas free 15 dienų trukdo. Gal kas vaistus žinot?
Kažkada domėjausi juo, tikrai patiko, bet normaliai veikiančių vaistų neradau :(
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių