• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

IPTV TELEVIZIJA

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
digileksik
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Sek Gru 13, 2015 11:07 pm
Susisiekti:

IPTV TELEVIZIJA

Standartinė digileksik » Ant Kov 09, 2021 4:07 pm

Sveiki visi,
rašau forume pirmą kartą. Norėjau šiek tiek info.
Taigi apie iptv televiziją žinau nedaug, tačiau esu naudojęs smart iptv programėlę per smart tv. Kur įkeli listą ir matai kelis kanalus, dažniausiai pusės jų net ir nerodo.
Kadangi televizorius jau senokas nusprendžiau įsigyti tv box. Ir mačiau skelbimuose pilna variantų pvz, parduoda X96 su iptv televizija, bet ten tik surašytos tam tikros programos su pagrinde rusiškais kanalais ir viskas. Tai kaip suprantu aš galiu ir pats nusipirkti tuščią priedėlį ir susirašyti nemokamas programas ir kažkiek kanalų matysiu, bet mane domina kiti variantai esu girdėjęs , kad susimoka klientai 35€ į metus ir mato kelis šimtus kanalų. Bet nežinau kokie tai tiekėjai. Galbūt yra koks sąrašas tų tiekėjų kur susimoki, įsirašai programą ir kažkas tai prižiūri ir atnaujina tuos kanalus , kad jie veiktų. (dabar tik įrašinėdavau listus iš jūsų forumo, ačiū tiem kurie dalinasi :)...)
Esmė:
*Labiau domina kanalai anglų kalba (kaip suprantu tai gali būti sunkus atvejis tada tiks ir rusiški)
*Kad jie būtų visada atnaujinami ir matomi esu pasiryžęs mokėti, bet nesinorėtų mokėti daugiau nei 35€ į metus, ar čia realūs planai ar girdėjau klaidingai ? :)

thomux
Moderator
Moderator
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Šeš Bal 28, 2007 12:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: IPTV TELEVIZIJA

Standartinė thomux » Ant Kov 09, 2021 7:54 pm

Na jei rusiskai skaitot tai su google pagalba viska galima pasidaryti. TVboxa rekomenduoju pirkti TIK su amlogic CPU (X96 Max Plus, TOX1). Visa kita google pades pasidaryti.
Xiaomi 13, Xiaomi laser projector 4k 1s

antasulc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: Pen Bir 20, 2008 1:17 pm
Susisiekti:

Re: IPTV TELEVIZIJA

Standartinė antasulc » Ant Vas 20, 2024 2:53 pm

Nesklandumas su WEB kamerų žiūrėjimu.
Žiūrint lietuviškas WEB kameras susidūriau su tokiu reiškiniu. Kad didžioji dalis jų neveikia tai kita kalba. Taigi, žiūrint pav. "Kaunas. Karaliaus Mindaugo prospektas", eismas nutrūksta po maždaug 30 sekundžių. Tas pats ir su kitomis kameromis. Beje, svarbiausia, žiūriu per enigmą2, userbouquet, imtuvas Uclan 4K Pro ir m3u. O įdomiausia tai, kad eismas nesustoja tik naudojant Egami imidžą, per kitus sustoja. Koks draiveris atsakingas?
Ustym Uclan 4K Pro, Mecool, Vu+zero4K

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: IPTV TELEVIZIJA

Standartinė audris » Ant Vas 20, 2024 5:21 pm

Tai kad su Lt kamerom kažkas ne taip. Kur dingo Palangos tiltas, pusė išvis neveikia. Turbūt kažkam atsibodo teikt paslaugas, pabrango elektra... :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių