• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Pasitaikančios klaidos

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Tre Rgs 09, 2009 12:51 pm

TVRS rašė:
Bonum 1 rašė:Usals ne labai jau tiksliai atsuka,o pasitaisyt ner su kuom. 40"E reik ne apytikriai pastayt, o tiksliai.Goldenas ir tas trumpernius zingsnius duoda.
Na usuals bent pas mane tai veikia puikiai nuo 30w iki 90e. Hemorojus tik nustatyti antrą cirkuliarinę galvą kuri paprastai stovi ne centre. Aš tą problemą sprendžiu įrašydamas kitus to palydovo laipsnius. pvz 36e palydovui gaunasi kažkur apie 30,5e {aišku priklauso nuo to koks galvučių laikiklis}.
Bet suportas minėjo kad būtent žingsninio pasukimo bugas bus taisomas pirmiausia. Aišku tie visi pažadai kurie jau tempiasi beveik metus užknisa bet šis tiuneris manau vistiek gera biudžetinė alternatyva openboxui kuris niekaip negali įmontuoti lano.
O ir pagal schemą kurią įmetė openbox dirba puikiai ko nesugeba daugelis imtuvų su 8 ar 10 portų disequ.
Sveiki,
Openbox'ai su HD bus su lanu.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

TVRS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Sau 31, 2008 4:25 pm
Miestas: Žiežmariai
Susisiekti:

Standartinė TVRS » Tre Rgs 09, 2009 1:13 pm

Soul rašė:[Sveiki,
Openbox'ai su HD bus su lanu.
Įdomu kas pirmas pasirodys rinkoje Openbox HD ar Dreamsky HD?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Rgs 09, 2009 1:42 pm

Openboxai manau po parodos Ukrainoje turėtų startuoti, bet antai baltarusiai jau sako, kad irgi užsakymą davė gamybai...
Nu ir gerai.
Kuo didesnis pasirinkimas - tuo geriau. Turėsime iš ko rinktis tiek kainos, tiek kokybės santykiu.
:-P

Vartotojo avataras
Viliokas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 458
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 7:12 pm
Susisiekti:

Standartinė Viliokas » Tre Rgs 09, 2009 8:55 pm

Jau maciau tuscia dezute Elbeloje, sake testuoja bus po menesio. Imesiu rytoj foto

TVRS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Sau 31, 2008 4:25 pm
Miestas: Žiežmariai
Susisiekti:

Standartinė TVRS » Tre Rgs 09, 2009 9:36 pm

Viliokas rašė:Jau maciau tuscia dezute Elbeloje, sake testuoja bus po menesio. Imesiu rytoj foto
Kažkaip neaišku nuo kokio brendo ta dėžutė nes kalba ėjo ir apie openbox ir apie dreamsky?

Vartotojo avataras
Viliokas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 458
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 7:12 pm
Susisiekti:

Standartinė Viliokas » Ket Rgs 10, 2009 8:02 am

Openbox HD

discowery

Standartinė discowery » Ket Rgs 10, 2009 8:35 am

Viliokas rašė:Openbox HD


manau, kad penbox hd bus pats geriausias. nes jai tas kad ir mano fisheris turetu hd, mpg 4 na ir visus vormatus kokius reiktu ziurejimui, tai i nieka nekeisciau. kiek maciau imtuvu nei vienas man taip nepatiko kaip openai. draugas turi octagona,bet nezinau jis man nepatynka kaskaip. :grin:

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Rgs 10, 2009 2:34 pm

Taigi visgi jau tikrai bus Openbox HD.Bus su dviem imtuvais, linux, jungtys išoriniam hdd, normali hdmi.Kolkas tiek žinių.Laukiam.Pagal viską panašu kad bus dm8000 lygio, o kaina tikrai nustebins gerąja prasme.

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Rgs 10, 2009 5:47 pm

Viliokas rašė:Openbox HD
Gal kas turi šios dėžutės foto?

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ant Rgs 15, 2009 7:50 am

Ar kas nors išsiaiškino, kodėl užėjus ant kai kurių kanalų tiuneris persikraudinėja.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Rgs 15, 2009 8:10 am

augism rašė:Ar kas nors išsiaiškino, kodėl užėjus ant kai kurių kanalų tiuneris persikraudinėja.
Jo išsiaiškinome.
Tai įvyksta dėl LT kalbos. Su Ru kalba viskas tvarkoje. Čia reikia ir toliau testuoti.
Parašyk koks tavo softas ir ant kokių kanalų persikrauna.
Seniau būdavo ant NTV+ kanalų, tačiau iškėlus šią problemą baltarusiams - buvo sutvarkyta.
Dabar kažkaip persikrovimo problemos nepastebiu.

Gal softą ar kanalų sąrašą reikėtų atsinaujinti...
:-P

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Standartinė Kiesa2 » Ant Sau 05, 2010 10:16 pm

Tai va kaip seniau rasiau del sito dreamsky 7500 neisijungimo.2009 metais net video buvau nufilmaves ir idejes.Kai laidas istraukiamas is elektros ir kita diena bandoma ijungti.Tai jis neisijungia tik dega raudona power lempute.Flesas buna ikistas pastoviai.Fleso lempute irgi nedega.Lan 2 lemputes irgi nedega.Matomai susales imtuvas nesugeba paduoti matinimo.Kazkas su maitinimu.Tai is to kad jau 2 imtuvas taipat dirba kaip pirmasis galima spresti kad visi 7500 modeliai su sita problema.Tik nzn kaip 7000 modelis.Ar jis turi sita problema.Imtuvas buvo pakeistas i kita.Nuo pavasario kai buvo silta imtuvas isijungdavo iskart tik ikisus laida i elektra.Ekranelyje iskart uzsidega boot uzrasas.O va atejus ziemai ziuriu vel tas pats kaip ir su pirmu dreamsky imtuvu.Kambaryje minusine temperatura ir jo jau neijungsi.Tai galima is to spresti kad imtuvas bijo salcio jam reikia isilti ar pan.Kad galetu pats pilnai isijungti.Po keliu min.Uzsidega fleso lempute ir lan lemputes.Tada reikia gale esanciu mygtuku isjungti,ijungti ir tada imtuvas bootinasi.Kas paliekta imtuva standby rezime.Sitos labai dideles hardware problemos nepastebesit niekada.O as jo taip nepalieku.Taupau elektra ir mane tai uzknisa kad jis nesugeba isijungti iskarto.Niekaip neprisiruosiau 2009m nusipirkt kita imtuva.Bet si menesi tureciau nusipirkt netbox 100s.Tai tiek ziniu apie baltarusiu nelabai vykusi sio imtuvo hardwara.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Ant Sau 05, 2010 10:43 pm

Kiesa2 rašė:Tai va kaip seniau rasiau del sito dreamsky 7500 neisijungimo.2009 metais net video buvau nufilmaves ir idejes.Kai laidas istraukiamas is elektros ir kita diena bandoma ijungti.Tai jis neisijungia tik dega raudona power lempute.Flesas buna ikistas pastoviai.Fleso lempute irgi nedega.Lan 2 lemputes irgi nedega.Matomai susales imtuvas nesugeba paduoti matinimo.Kazkas su maitinimu.Tai is to kad jau 2 imtuvas taipat dirba kaip pirmasis galima spresti kad visi 7500 modeliai su sita problema.Tik nzn kaip 7000 modelis.Ar jis turi sita problema.Imtuvas buvo pakeistas i kita.Nuo pavasario kai buvo silta imtuvas isijungdavo iskart tik ikisus laida i elektra.Ekranelyje iskart uzsidega boot uzrasas.O va atejus ziemai ziuriu vel tas pats kaip ir su pirmu dreamsky imtuvu.Kambaryje minusine temperatura ir jo jau neijungsi.Tai galima is to spresti kad imtuvas bijo salcio jam reikia isilti ar pan.Kad galetu pats pilnai isijungti.Po keliu min.Uzsidega fleso lempute ir lan lemputes.Tada reikia gale esanciu mygtuku isjungti,ijungti ir tada imtuvas bootinasi.Kas paliekta imtuva standby rezime.Sitos labai dideles hardware problemos nepastebesit niekada.O as jo taip nepalieku.Taupau elektra ir mane tai uzknisa kad jis nesugeba isijungti iskarto.Niekaip neprisiruosiau 2009m nusipirkt kita imtuva.Bet si menesi tureciau nusipirkt netbox 100s.Tai tiek ziniu apie baltarusiu nelabai vykusi sio imtuvo hardwara.
Sveiki,
uzjauciame, kad gyvenate nesildomame kambaryje...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Standartinė Kiesa2 » Ant Sau 05, 2010 10:50 pm

Soul rašė:Sveiki,
uzjauciame, kad gyvenate nesildomame kambaryje...
Na sildoma pas mane,bet nelabai ka ten ir isila.Namas nuosavas murinis 2 aukstu.Stovi rusu laiku radiatoriai ir pecius sioks toks.Tai tenka pasalti ziema.

Vartotojo avataras
albinaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 8:10 pm
Miestas: Josvainiai
Susisiekti:

Standartinė albinaz » Tre Sau 06, 2010 12:30 am

Kiesa2 rašė:O as jo taip nepalieku.Taupau elektra ir mane tai uzknisa
va va ...nuo čia ir pradeda galioti patarlė , kad skūpus moka du kartus...Kas taupo išjunginėdamas raudoną lemputę - aparatūrą perka tankiai...Paveikslėlis
Paveikslėlis

vidmas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: Ket Sau 25, 2007 5:23 pm
Susisiekti:

Standartinė vidmas » Ket Sau 07, 2010 1:47 pm

albinaz rašė:
Kiesa2 rašė:O as jo taip nepalieku.Taupau elektra ir mane tai uzknisa
va va ...nuo čia ir pradeda galioti patarlė , kad skūpus moka du kartus...Kas taupo išjunginėdamas raudoną lemputę - aparatūrą perka tankiai...Paveikslėlis
sitas bajeris ne nuo dazno isjunginejimo o del blogu elektolitiniu kondiku.

tucxus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 5:23 pm
Susisiekti:

sugedo dreamsky

Standartinė tucxus » Sek Geg 30, 2010 7:25 pm

turiu dreamsky dsr 7500 perinstalinau softa viskas susikele tvarkingai ir tada tuneris pasisiule restartuojamas. as ji restartavau , bet jis jau nebeisijungia. tiesiog dega lempute signal ir viskas daugiau jokiu givybes zenklu. Jei kas esat susidure padekit

Tadas-uk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1161
Užsiregistravo: Šeš Gru 09, 2006 8:10 pm
Miestas: palanga-lincolnshire
Susisiekti:

Standartinė Tadas-uk » Sek Geg 30, 2010 7:31 pm

sveikas,temoje dreamsky hd,esu aprases tutoriala kaip atgaivint dreamsky 9300hd,manau kazkas panasaus turetu suveikt ir tavo atveju.Reikes gamyklinio softo,kuri turetum rast ju oficialiam puslapyje.Jei ka rasyk,mano skype zinai. :-?
Paveikslėlis
LG(42) 3D LED TV
SAMSUNG 3D SMART TV 46F7000
SAMSUNG 3D SMART TV UE55JU6670 Tizen OS
VU+UNO,VU+SOLO2,VU+DUO2,VU+ULTIMO,T-90 toroid,2.4m gilbertini....
4w-4.8e-13e-16e-19.2e-23e-28.2e
Paveikslėlis
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 30, 2010 10:21 am

sveiki. nežinau ,kaip pas kitus bet pas mane nuo dreamsky 7500 prijungus kita tiuneri /openbox 300/ pastarasis veikia gerai ,o dremsky prapuola vertikalios pol. kanalai .atjungus opena vel viska rodo. vietoj drym. prijungiu open .820 -jokiu problemu. jeigu antra tiuneri atjungiu nuo tinklo ,veikia gerai ,o jei budėjimo režime ,blogai. gal yra koks kitas sujungimo budas. dreamsky softas 2,49.per abu tiunerius vienu metu nežiūrima. gal yra koks patarimas. šiaip imtuvas veikia puikiai.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Pir Rgp 30, 2010 6:59 pm

:(

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)