• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

mariuszzukovskij tema

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Pir Vas 23, 2009 5:16 pm

....o,tu mariuszukovskij visai nepergyvenk del to SANANO pasirodo,kad nera jau toks blogas tas samanas...Citata is leidinio MIJALBA........
Šamanas - tai asmenybė, paisanti natūralių gamtos dėsnių. Tai fizinis gyvenimas ir kiti egzistencijos lygmenys. Kitais žodžiais tariant, šamanas laikosi fakto, kad fizinis gyvenimas yra visų būties dimensijų mokykla. Tad šamano gyvenimas tvarkingas, tačiau be jokių ribų, reiškiantis, jog šamanas gyvena sąmoningai ir laisvai. Šamanas gyvena kaip Siela fiziniame kūne, o ne fizinis kūnas ir protas kartu su siela. Gyvenimas pagal tokį scenarijų sukuria neįsivaizduojamą laisvę ir palaimą: šamanas gyvena beveik nuolatinėje ekstazėje, laisvėje ir, žinoma, atsakomybėje.
:)
tai va viskas cia gerai,nebent tau tai nelabai patinka......... :)

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Vas 23, 2009 5:19 pm

widuxs rašė:....o,tu mariuszukovskij visai nepergyvenk del to SANANO pasirodo,kad nera jau toks blogas tas samanas...Citata is leidinio MIJALBA........
Šamanas - tai asmenybė, paisanti natūralių gamtos dėsnių. Tai fizinis gyvenimas ir kiti egzistencijos lygmenys. Kitais žodžiais tariant, šamanas laikosi fakto, kad fizinis gyvenimas yra visų būties dimensijų mokykla. Tad šamano gyvenimas tvarkingas, tačiau be jokių ribų, reiškiantis, jog šamanas gyvena sąmoningai ir laisvai. Šamanas gyvena kaip Siela fiziniame kūne, o ne fizinis kūnas ir protas kartu su siela. Gyvenimas pagal tokį scenarijų sukuria neįsivaizduojamą laisvę ir palaimą: šamanas gyvena beveik nuolatinėje ekstazėje, laisvėje ir, žinoma, atsakomybėje.
:)
tai va viskas cia gerai,nebent tau tai nelabai patinka......... :)


dekui :) samanas tai samanas bet as pats kaip zmogus neesu trenktas nebijokit :) manau kad daugelis taip mano ,bet tegu mano, linksmiau gyvent bus. :)

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Standartinė virgis.bb » Pir Vas 23, 2009 6:22 pm

mariuszukovskij rašė:
widuxs rašė:....o,tu mariuszukovskij visai nepergyvenk del to SANANO pasirodo,kad nera jau toks blogas tas samanas...Citata is leidinio MIJALBA........
Šamanas - tai asmenybė, paisanti natūralių gamtos dėsnių. Tai fizinis gyvenimas ir kiti egzistencijos lygmenys. Kitais žodžiais tariant, šamanas laikosi fakto, kad fizinis gyvenimas yra visų būties dimensijų mokykla. Tad šamano gyvenimas tvarkingas, tačiau be jokių ribų, reiškiantis, jog šamanas gyvena sąmoningai ir laisvai. Šamanas gyvena kaip Siela fiziniame kūne, o ne fizinis kūnas ir protas kartu su siela. Gyvenimas pagal tokį scenarijų sukuria neįsivaizduojamą laisvę ir palaimą: šamanas gyvena beveik nuolatinėje ekstazėje, laisvėje ir, žinoma, atsakomybėje.
:)
tai va viskas cia gerai,nebent tau tai nelabai patinka......... :)


dekui :) samanas tai samanas bet as pats kaip zmogus neesu trenktas nebijokit :) manau kad daugelis taip mano ,bet tegu mano, linksmiau gyvent bus. :)
Taip, taip svarbiausia kaip pats apie save manot koks esate ir kaip jaučiatės, nors kitiems ir atrodote "lengviau ar stipriau trenktas".

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pir Vas 23, 2009 8:18 pm

mariuszukovskij rašė:

dekui :) samanas tai samanas bet as pats kaip zmogus neesu trenktas nebijokit :) manau kad daugelis taip mano ,bet tegu mano, linksmiau gyvent bus. :)
Trenktas,jei ne padarysim,nenoresi priversim :)

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Vas 23, 2009 9:57 pm

Bonum 1 rašė:
mariuszukovskij rašė:

dekui :) samanas tai samanas bet as pats kaip zmogus neesu trenktas nebijokit :) manau kad daugelis taip mano ,bet tegu mano, linksmiau gyvent bus. :)
Trenktas,jei ne padarysim,nenoresi priversim :)


jai tu nervu neturi tai gal nesveikas? visi zmones turi juos ir kai isprovokuoja tada nervai pratruksta jai buciau trenktas man tarpzmoniu gyvent sunku butu bet nej velnio as netrenktas. ir gali nepergyvent piukiai viska suprantu ir jusu visus namiokus. gyvendamas toki gyvenima gziaugiuosi dar, bet ce forume tai visi i zmones kuriu nepazysta tai i juos pro pirstus ziuri kas daugiau kas maziau ir jums visiskai nusispjaut. na bet taip jau yra ir bus ce priminimas kas nezinot.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Kov 04, 2009 5:48 pm

sveiki visi forumieciai,pirmoji sms noreciau atsiprasyt visu kurius esu izeides ir galbut nejuokais sunervines,nes tas visas nesamones kur anksciau buvo manau liks praeityj nes is esmes pasikeiciau ir as. nes anksiau ka as rasiau tai pats pripazystu kad buvo nesamoniu mano pridaryta nemaza dalis tad ATSIPRASAU VISU ir einant laikui tikiuosi uzsitarnaut jusu palankuma ir busime visi draugai nepykit kas buvu nuosirdziai atsiprasau su didele pagarba MARIUSZUKOVSKIJ.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Tre Kov 04, 2009 5:56 pm

Welcome back... :-?
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Tre Kov 04, 2009 6:22 pm

Na tiesiog meksikietiskas serialas...

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Standartinė virgis.bb » Tre Kov 04, 2009 6:23 pm

mariuszukovskij rašė:sveiki visi forumieciai,pirmoji sms noreciau atsiprasyt visu kurius esu izeides ir galbut nejuokais sunervines,nes tas visas nesamones kur anksciau buvo manau liks praeityj nes is esmes pasikeiciau ir as. nes anksiau ka as rasiau tai pats pripazystu kad buvo nesamoniu mano pridaryta nemaza dalis tad ATSIPRASAU VISU ir einant laikui tikiuosi uzsitarnaut jusu palankuma ir busime visi draugai nepykit kas buvu nuosirdziai atsiprasau su didele pagarba MARIUSZUKOVSKIJ.
Welcome-tikrai ir klaidų mažiau!

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Tre Kov 04, 2009 11:02 pm

..sveiks "prisikėlęs"...visai smagu vėl tave matyti... :) ....tikiuose,kad dbrr jau visam laikui... :)
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė MZ_sat » Ket Kov 05, 2009 3:42 pm

netikras rašė:..sveiks "prisikėlęs"...visai smagu vėl tave matyti... :) ....tikiuose,kad dbrr jau visam laikui... :)


tikiuosi ir as bet matai nors ir sms beveik nerasau tai kaskam visgi kliuna nes minusiukus vanoja ,na nieko nepadarysi.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Kov 05, 2009 4:03 pm

ko tu imi i galva del tu minusi,nesuk sau smegenu del to.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Standartinė virgis.bb » Ket Kov 05, 2009 5:05 pm

bumas34 rašė:ko tu imi i galva del tu minusi,nesuk sau smegenu del to.
Taip be mariuszukovskij forume kazko truko.Su juo buvo galima ir pasijuokti ir ciudu paskaityti.Rasau is laptopo be lietuviskos klaviaturos, tai ir klaidu yra nemazai.Nenoriu klavisu zymeti lietuviskomis raidemis.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ket Kov 05, 2009 5:17 pm

Nepergivenk Mariau, pažadu, kai tik praeis 12 valandų man šiandien, nuo paskutinio sykio kada karma panaudojau, uždėsiu nuo savęs vieną pliusą kaip paskatinimą :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Kov 05, 2009 8:22 pm

nerux rašė:Nepergivenk Mariau, pažadu, kai tik praeis 12 valandų man šiandien, nuo paskutinio sykio kada karma panaudojau, uždėsiu nuo savęs vieną pliusą kaip paskatinimą :)
aciu tau :) butinai ir tau uzdesiu +sa

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Šeš Kov 07, 2009 10:26 am

Lyderis- minusas uztai kad tu nev yras o kaskokia boba. kaip kaskada sakiau tau vazelino reikia kad ispejimus nuimtu. :)

ka tu ce norejai pasakyti, LYDERI?

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Šeš Kov 07, 2009 10:34 am

mariuszukovskij rašė:Lyderis- minusas uztai kad tu nev yras o kaskokia boba. kaip kaskada sakiau tau vazelino reikia kad ispejimus nuimtu. :)

ka tu ce norejai pasakyti, LYDERI?
Kazkas sake, kad tu pasikeitei, nematau jokiu rezultatu...neizeidinek kitu, bent jau atvirai...ne tam cia forumas yra.....
renata

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Šeš Kov 07, 2009 10:37 am

Renata man atrodo mes kazka praziopsojom :)
Ne i s tuscio cia tas prakeiksmas,gal ne ten pataike :-P

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Šeš Kov 07, 2009 10:43 am

Bonum 1 rašė:Renata man atrodo mes kazka praziopsojom :)
Ne i s tuscio cia tas prakeiksmas,gal ne ten pataike :-P


NIEKO AS NEIZEIDYNEJU ZMONES , MATOT MAN LYDERIUKAS MINUSIUKA UZDEJO IR PARASE KAD AS BOBA IR MAN REIKIA VAZELINO KAD NUIMTU ISPEJIMUS, tai as jo norejau paklausti kaip ce ta suprasti tik tiek :(

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Šeš Kov 07, 2009 10:51 am

mariuszukovskij rašė:
Bonum 1 rašė:Renata man atrodo mes kazka praziopsojom :)
Ne i s tuscio cia tas prakeiksmas,gal ne ten pataike :-P


NIEKO AS NEIZEIDYNEJU ZMONES , MATOT MAN LYDERIUKAS MINUSIUKA UZDEJO IR PARASE KAD AS BOBA IR MAN REIKIA VAZELINO KAD NUIMTU ISPEJIMUS, tai as jo norejau paklausti kaip ce ta suprasti tik tiek :(
Tai ir tu jam rasyk, kad niekas nematytu...niekam cia neidomu jusu badymasis....
renata

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Šeš Kov 07, 2009 10:52 am

Bonum 1 rašė:Renata man atrodo mes kazka praziopsojom :)
Ne i s tuscio cia tas prakeiksmas,gal ne ten pataike :-P
konkreciai...per geras musu adminas....
renata

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Šeš Kov 07, 2009 11:03 am

renata rašė:
Bonum 1 rašė:Renata man atrodo mes kazka praziopsojom :)
Ne i s tuscio cia tas prakeiksmas,gal ne ten pataike :-P
konkreciai...per geras musu adminas....


ok supratau. 8)

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Kov 08, 2009 11:11 am

klausyk zukovski kai tau ko reikia tai tu mki kalbeti graziai, bet kai reikia tau is adminu pagalbos tai tu spjauni i visus ir ziuri kaip cia padarius kad gauti ta palaiminima. kartoju dar karta as taves neizeidineju tik sakau nebuk boba. o jei cia pradejai minusu kara tai gali jame zaisti vienas :) tuo nieko nepasieksi ir tikrai nieko nelaimesi. taip kad sekmes ir toliau kaska darant, Tik nezinau ka :D o kas liecia ta vazelina tai siulau pasiskaityti savo zinutes. jei tuo izeidziau atsiprasau :) nenorejau :)

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Kov 08, 2009 11:14 am

ir dar jei zinute tau yra rasoma i pm ar i atsiliepima apie tave. tai ar turetum ja viesinti? :) malacius tu. ir kaip renata sako gali rasyti i pm ir isakyti savo nuomone. neieskok cia paguodos ir neviesink. buk vyras :D

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Sek Kov 08, 2009 11:52 am

..........jezau,o ka dabar daryt ??? jei uzdeciau ka nors ne taip......tai sakes, gal jei pliusas-tai gerai,o jei minusas tai visas forumas suzinos,neduok dieve kokia geda aptureciau :-P :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių