• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Klubo Nariai aptarimai

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
pigius

Klubo Nariai aptarimai

Standartinė pigius » Sek Lap 02, 2014 10:53 am

Niekam nepaslaptis ,kad mes eiliniai vartotojai ,siame forume diskutuojam apie sat ,bet noreciau ,paklausti kas nutiko ir kodel taip inirtingai plesomasi del Sio forumo remimo ir na galima sakyti nemazus pinigus reikia aukoti tik tam ,kad taptum klubo narys ,kas vyksta ar sis forumas jau parduotas??? kas atsitiko ? manau cia kaskas negerai ,eilini karta greze zmoniu kisenes kaip ir valdininkai.
CITATA ...
kuponai ir nuolaidos gali Jums ne tik sugrąžinti išleistus stojimo ir metinį mokesčius, bet ir sutaupyti perkant kai kuriuos daiktus.

As asmeniskai netikiu jokiom nuolaidom niekada ,nes kaina galima redaguoti kiek nori,kada nori ir,va jai duotumet dovanas uz tuos klubo stojimo pinigelius tuomet butu kita sneka ,nes dabar jus padaret kaip ir visi Maxima Rimi Bei kitu parduotuviu tinklai,ir nieko naujo nepamateme. Ositos visos korteles Tipo nuolaidos tai tik akiu dumimas. As pasakiau savo nuomone. apie tokius dalykus reikia diskusijos ,nes Kai ateini i foruma man asmeniskai aki reze tie patys pirmi postai kur aprasyta apie remima ir Klubo nario istojima. pabosta skaityti ,man asmeniskai buvo daug geriau kaiop buvo anksciau o ne kaip dabar viskas tik apie pinigus ,manau maziau durnint zmones reikia su savo nesamonem. :grin:

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė tankistas » Sek Lap 02, 2014 11:36 am

jonukas rašė:Keista, kad tavo parasymo neistryne. Mano istryne, kai parasiau, kad ta letaeige suliaspaude gali nebudamas klubo nariu gali nusipirkti uz maziau, negu 300 lt, kai klubo nariai perka uz 1000 lt ir 100 lt gauna nuolaida. :)
Gerbiamas jonuk, kodėl tu perki telefoną už 300 lt, kai kiti moka 1300 lt?
Abu jie Androidiniai. Tik vienas No name, o kitas Samsung.

Tą patį atsakysiu apie sulčiaspaudes.
Net nusipirkęs 3 po 300 lt negausi tokios naudos, kaip nusipirkęs vieną už 1300 lt.
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė tankistas » Sek Lap 02, 2014 11:47 am

pigius rašė:Niekam nepaslaptis ,kad mes eiliniai vartotojai ,siame forume diskutuojam apie sat ,bet noreciau ,paklausti kas nutiko ir kodel taip inirtingai plesomasi del Sio forumo remimo ir na galima sakyti nemazus pinigus reikia aukoti tik tam ,kad taptum klubo narys ,kas vyksta ar sis forumas jau parduotas??? kas atsitiko ? manau cia kaskas negerai ,eilini karta greze zmoniu kisenes kaip ir valdininkai.
CITATA ...
kuponai ir nuolaidos gali Jums ne tik sugrąžinti išleistus stojimo ir metinį mokesčius, bet ir sutaupyti perkant kai kuriuos daiktus.

As asmeniskai netikiu jokiom nuolaidom niekada ,nes kaina galima redaguoti kiek nori,kada nori ir,va jai duotumet dovanas uz tuos klubo stojimo pinigelius tuomet butu kita sneka ,nes dabar jus padaret kaip ir visi Maxima Rimi Bei kitu parduotuviu tinklai,ir nieko naujo nepamateme. Ositos visos korteles Tipo nuolaidos tai tik akiu dumimas. As pasakiau savo nuomone. apie tokius dalykus reikia diskusijos ,nes Kai ateini i foruma man asmeniskai aki reze tie patys pirmi postai kur aprasyta apie remima ir Klubo nario istojima. pabosta skaityti ,man asmeniskai buvo daug geriau kaiop buvo anksciau o ne kaip dabar viskas tik apie pinigus ,manau maziau durnint zmones reikia su savo nesamonem. :grin:
Tavo vardas pasako viską :)
pigius (visko norintis pigiai)
Gyreisi, kad gerai uždirbi, kad perki tik geriausius ir brangiausius daiktus. Mes tavim tikėjome. Ir kažkaip keista atrodo, kad tau 1 euras per mėnesį yra velniškai dideli pinigai. Nustebinai...
Dabar apie dovanas. Pats matai viršuje parašyta, kad dovana klubo nariui elektrinis suktuvas. Tikras. Nedėvėtas, ne žaislinis. Jo vertė apie 150 lt ir jis atiteks vienam nariui.
Dabar tu man pasakyk kokių tau dovanų, pramogų ir siurprizų reikia už tą 1 eurą?
Gal tau Džordaną atvežti į UK?
Kaip turintis servą turėtumei žinoti, kad reikia mokėti ir už hostingą ir už domeną. Kaip tu už juos sumoki? Man atrodo iš userių renki pinigus. Ir renki ne iš savanorių, o reikalauji iš visų.
Pas mus yra savanoriškas stojimas į klubą. Tavęs niekas neverčia (ir abejoju ar valdyba pritartų jei prašytumei) stoti į klubą. Tik akcentuojama kokias nuolaidas ir privalumus gauna klubo nariai.
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė nerux » Sek Lap 02, 2014 8:36 pm

Teisingai, niekas neverčia nei vieno stoti į klubą, niekas neišmes iš čia jeigu nestosi, o ten kur tau nepatinka skaityti ar žiūrėti, neskaityk ir nežiūrėk, kiekvieno žmogaus pasirinkimas ir jokios prievartos, nori stoji nori ne, manau čia bereikalinga diskusija aplamai šia tematika. :)
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

ramas2
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ket Bal 10, 2008 11:46 pm
Miestas: Maynooth,Ireland
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė ramas2 » Sek Lap 02, 2014 11:32 pm

DŽORDANA "NESUDEGINTA ANT LAUŽO"
Londonas,gruodžio 7

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė tankistas » Pir Lap 03, 2014 8:24 am

ramas2 rašė:DŽORDANA "NESUDEGINTA ANT LAUŽO"
Londonas,gruodžio 7

Tik bilieto kaina turbūt ne 1 euras?
:)
Admin. No comment!

pigius

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė pigius » Pen Lap 14, 2014 12:55 am

Man zmones moka ne us Aciu O uz suteiktas paslaugas kurias as jiems stengiausi suteikti ,tad pas mane reikalavimo nera ir niekada nebuvo, Zmones patys moka uz tai ka gauna ,ir nevercia moketi,ir visi patenkinti,
2. O tuo tarpu jus prasote is Zmoniu ir reikalaujate Paramos Tiesiog Akiplesiskai ,nes nurodyti Banko saskaita Viesai tai man jau yra sis tas akiplesisko.... Stojimai i klubus ar dar kas kur ,man asmeniskai visa tai Pinigeliu pasidarymas Klienturos ieskojimas ,Man niekada nereikejo ir niekada nereikes jokiu Klubu is jusu Ir niekada neprasysiu niekeno visiskai nieko,Apturejau situacija su Cvyku gerb.Daugiau nereikia.
Tad man jusu visos paramos atrodo ziauriai ir labai negrazios is jusu puses.

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė tankistas » Pen Lap 14, 2014 10:45 am

pigius rašė:Man zmones moka ne us Aciu O uz suteiktas paslaugas kurias as jiems stengiausi suteikti ,tad pas mane reikalavimo nera ir niekada nebuvo, Zmones patys moka uz tai ka gauna ,ir nevercia moketi,ir visi patenkinti,
...
Tu neverti žmonių mokėti? O jeigu jie nemokės? Galės tavo serveriu naudotis?
Tada aš irgi norėčiau prisijungti prie tavo serverio ir (kaip tu taip moki) laikas nuo laiko prišikti ten.

pigius rašė:...Man niekada nereikejo ir niekada nereikes jokiu Klubu is jusu Ir niekada neprasysiu niekeno ...
Kadangi forumas yra klubo dalis, kaip suprantu tau mūsų forumo nereikia?
Ką čia veiki?
Admin. No comment!

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė cvykas » Pen Lap 14, 2014 11:01 am

Na matai kaip burbului nesiseka. Reikia suprasti kad kada jam sunku tai nori isikalbeti. Todel jis cia :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

pigius

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė pigius » Pen Lap 14, 2014 11:56 am

Matau labai esate protyngas ,nes viska mokate tobulai perteikti,as sakiau ,kad man nereikia Jokio klubo ir niekada neprasysiu ten stoti ,nes man jo paprasciausiai nereikia,nes is jo as nieko gero negausiu ar taip ar taip, o ne forumo ,forume yra bendraminciu su kuriais galima normaliai pabendrauti. Pas mane paslauga yra mokama su labai maza suma, Zmones man patys paskambina jai nori mano paslaugos,As nesiskelbiu forumose ir nenurodau saskaitu kur kada reik pervedyneti pinigelius uz tam tikra paslauga. Na man asmeniskai nera svarbu ka jus norite padaryti su siuo forumu ,bet zinau ,kad jus ar ansciau ar veliau persistenksite,nes kuo daugiau reklamu tuo didesne nesamone.

Pirma zmones nesinaudoja mano serveriu. ....Galės tavo serveriu naudotis?
Antra Jai jie nenori paslaugos jie zino ,kad jiems ir nebus suteikta ta paslauga.Pykciu nera.
80% Zmoniu usisako mano paslaugas nes yra kitu zmoniu reakomenduojamos.
Klubas... Tai yra ne dalis forumo,bet visas Forumas kuri jus pradejote skirstyrti i tam tikrus kriterijus Vienas ju tai isteigete pavadinima KLUBAS (bet uz ta stojima i ta pavadinima Reikalyngas mokestis. Antra kas jame yra tokio jai Zmogus gyvena uzsienije ir jis Lietuvos paslaugomis nesinaudoja,automatiskai jokios akcijos,kuponai nereikalyngi. Nebent jus pamastet jai usikabins ir istos i ta KLUBA tai bus liuks (pinigai veltuj). O pabaigai pasakysiu tik viena is forumo verslo didelio nepadarysi,nors reliai Reklama bet kokia yra reklama...

pigius

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė pigius » Pen Lap 14, 2014 12:03 pm

cvykas rašė:Na matai kaip burbului nesiseka. Reikia suprasti kad kada jam sunku tai nori isikalbeti. Todel jis cia :)
Na matai kaip pigiuj nesiseka. Reikia suprasti kad kada jam sunku tai nori isikalbeti. Todel jis cia, Gerb..;. Cvekas jai jums kas kas nesiseka ir jus galvojate ,kad kas kas nesiseka kitam,kitiems asmenims tai blogai galvojate,ir pagalvokite dar karta kodel paciam nesiseka.

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Klubo Nariai aptarimai

Standartinė tankistas » Pen Lap 14, 2014 2:50 pm

pigius rašė:...as sakiau ,kad man nereikia Jokio klubo ir niekada neprasysiu ten stoti ,nes man jo paprasciausiai nereikia,nes is jo as nieko gero negausiu ar taip ar taip, o ne forumo ,forume yra bendraminciu su kuriais galima normaliai pabendrauti...
Aš tavęs į klubą nekviečiu ir pinigų iš tavęs nereikalauju. Kas nori - tas tampa nariu.
O forumas yra klubo dalis. Iš klubo lėšų apmokami forumo hostingai. Nebus klubo narių, nebus rėmėjų nebus ir forumo.
Galėsi su babuinais Anglijoje chatintis :)
Admin. No comment!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)