• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

nuo 2020eurlyga laisvai

Palydovai. Operatorių naujienos. Nauji kanalai.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė ernissss » Ket Rgs 17, 2020 7:24 pm

Kaip su trijų valandų stažu forume, labai jau daug kartų pakartoti tam tikri tiekėjai :D Galiu duot nemokamą patarimą - kitą kartą nepulk pačią pirmą dieną rašyt kas kelios minutės komentarus apie tą patį - ne taip greitai demaskuotas būsi arba į trolių sąrašą įrašytas :D

rimas pusva
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Sek Gru 09, 2018 12:44 pm
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rimas pusva » Ket Rgs 17, 2020 7:40 pm

Tai jau dabar galima irasyti ta issisokeli naujoka i troliu sarasa....eik gerbiamasis reklamuoti kur nors kitur,ar jau is visur esat isvytas lauk

televisionfan
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2020 5:21 pm

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė televisionfan » Ket Rgs 17, 2020 8:09 pm

ernissss rašė: Ket Rgs 17, 2020 7:24 pm Kaip su trijų valandų stažu forume, labai jau daug kartų pakartoti tam tikri tiekėjai :D Galiu duot nemokamą patarimą - kitą kartą nepulk pačią pirmą dieną rašyt kas kelios minutės komentarus apie tą patį - ne taip greitai demaskuotas būsi arba į trolių sąrašą įrašytas :D
Tai kad pas mane nėra ribotas mąstymas man ką užsikišti? :D Jei aš žinau Telia, Cgates ir t.t. (šiaip du operatorius minėjau, TV3 Sport nėra operatorius), tai man dabar apsimesti kad nežinau jų ar kaip? Ar tu žinojimą traktuoji kaip reklamavimą, trolinimą ir t.t.? Sudėtingi jūs man su Evaldu kažkaip. Ką aš užsipuoliau ir kaip tavo patarimą turėčiau traktuoti, kad neva išsigandau jūsų? :D Nei tavęs čia, nei kas Evaldo bijo, tiesiog pirmą dieną bano nesinori ir tiek. Tad filtruoju kažkiek ką rašau. O šiaip jau vienas nuduso, o tavo pasispardymai čia ir ne kažkas :) Normaliai net atsišaudyti nesugebat, sorry guys, bet patys raunatės ne at to. Parašiau tik nuomonę, bandėt kelti bangas. Gavosi pirstelėjimai. Ir gal jau neteršiam eterio, nes rimtai nesinori dėl nuomonės turėjimo gauti bano.

Turėčiau sąrašo išsigąsti? :D Erni, nu atrodai protingiau už Evaldą, bent jaučiasi normalesnis atrašymas. Būk geras nenusirisk iki jo lygio su vaikiškais gąsdinimais. Parašiau tik nuomonę, gerbk ją, kaip aš nežeminu tų kurie nesirenka mokamų tv. Juk nevadinu troliais tavęs, Evaldo ir t.t. tik todėl, kad jūsų nuomonė kitokia?
rimas pusva rašė: Ket Rgs 17, 2020 7:40 pm Tai jau dabar galima irasyti ta issisokeli naujoka i troliu sarasa....eik gerbiamasis reklamuoti kur nors kitur,ar jau is visur esat isvytas lauk
Tai jūs čia visus smerkiat kas žino operatorių pavadinimus? :D Oho... stipriai tu čia. Cenzūra veikia čia pasirodo. Welcome to China :D Toliau taip tada :D Tai po teisybei SPORT 1, LRT kas minėjo ir reiktų į sąrašą, nes reklama ar čia tik rasistiniais motyvais į sąrašus tuos, kurie mini jums nepatinkančius vardus? :D

Piliečiai mieli atėjau pabendraut TV tematika ir t.t., nežinau, pasirodo kinietiškų cenzūravimo su zoninėmis, kaip man pasirodė, taisyklėmis niuansų jūsų. Tai sorry už tą pirmą blyną. Dėstau tik nuomonę, nieko bendro neturiu nei su Telia, nei su Cgates, nei su TV3 Sport ir t.t. Nesu nei atstovas, nei kažkoks asmuo kuris bando patrolinti ar reklamuoti jų produkciją. Tiesiog vadinu daiktus savais vardais ir rašau ką galvoju. Ne visiems tai patinka, kaip ir man nepatinka viskas ką kiti sako. Bet toks gyvenimas ir vadovaujies pagarba kitiems, tad toleruoji. Jei jums tai našta man tada gaila, kad yra tokių žmonių, o jei sugebat toleruoti kito nuomonę, tai gal taip ir darom ir nebus nesusikalbėjimo. Aš pasakiau savus argumentus jūs savus diskusiją galima šia tema baigti ar tęsiam iki absurdiškų banų gavimo? Atėjau nesimalti ir nesišaudyti epitetais, bet kiekvienam lojančiam ant manęs ir atsikirsiu. Tad vaikai gyvenam draugiškai ar vis gi banų norit? :) Peace? :)
Paskutinį kartą redagavo televisionfan Ket Rgs 17, 2020 8:21 pm, redaguota 1 kartą(us).

EvaldasM
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Šeš Lie 20, 2013 3:53 pm
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė EvaldasM » Ket Rgs 17, 2020 8:16 pm

:sad: Dusintojau tu ant tiek bukas kad i tema - nuo 2020 eurlyga laisvai ateini trydaliot ne i tema apie savo tv- 3. Px tu man giliai su visa savo propaganda
Gaila kad forume nera ignore nuo idiotu

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rrramunas » Ket Rgs 17, 2020 9:06 pm

Vokietijoje SKY Deutschland irgi buvo grėsmė netekti Bundeslygos rungtynių transliavimo teisių, nes konkurentų priviso, kaip DAZN ir kiti. Dėl to būtų pabėgę didelė dalis klientų. Bet viskas baigėsi gerai,dalį ryngtynių transliuos, klientai nepabėgs. Tad sporto rungtynių praradimas bet kokiai TV yra didelis nuostolis, nes filmų kanalais klientų ilgai neišlaikysi.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė kudas20 » Pen Rgs 18, 2020 6:37 am

televisionfan rašė: Ket Rgs 17, 2020 8:09 pm
ernissss rašė: Ket Rgs 17, 2020 7:24 pm Kaip su trijų valandų stažu forume, labai jau daug kartų pakartoti tam tikri tiekėjai :D Galiu duot nemokamą patarimą - kitą kartą nepulk pačią pirmą dieną rašyt kas kelios minutės komentarus apie tą patį - ne taip greitai demaskuotas būsi arba į trolių sąrašą įrašytas :D
Tai kad pas mane nėra ribotas mąstymas man ką užsikišti? :D Jei aš žinau Telia, Cgates ir t.t. (šiaip du operatorius minėjau, TV3 Sport nėra operatorius), tai man dabar apsimesti kad nežinau jų ar kaip? Ar tu žinojimą traktuoji kaip reklamavimą, trolinimą ir t.t.? Sudėtingi jūs man su Evaldu kažkaip. Ką aš užsipuoliau ir kaip tavo patarimą turėčiau traktuoti, kad neva išsigandau jūsų? :D Nei tavęs čia, nei kas Evaldo bijo, tiesiog pirmą dieną bano nesinori ir tiek. Tad filtruoju kažkiek ką rašau. O šiaip jau vienas nuduso, o tavo pasispardymai čia ir ne kažkas :) Normaliai net atsišaudyti nesugebat, sorry guys, bet patys raunatės ne at to. Parašiau tik nuomonę, bandėt kelti bangas. Gavosi pirstelėjimai. Ir gal jau neteršiam eterio, nes rimtai nesinori dėl nuomonės turėjimo gauti bano.

Turėčiau sąrašo išsigąsti? :D Erni, nu atrodai protingiau už Evaldą, bent jaučiasi normalesnis atrašymas. Būk geras nenusirisk iki jo lygio su vaikiškais gąsdinimais. Parašiau tik nuomonę, gerbk ją, kaip aš nežeminu tų kurie nesirenka mokamų tv. Juk nevadinu troliais tavęs, Evaldo ir t.t. tik todėl, kad jūsų nuomonė kitokia?
rimas pusva rašė: Ket Rgs 17, 2020 7:40 pm Tai jau dabar galima irasyti ta issisokeli naujoka i troliu sarasa....eik gerbiamasis reklamuoti kur nors kitur,ar jau is visur esat isvytas lauk
Tai jūs čia visus smerkiat kas žino operatorių pavadinimus? :D Oho... stipriai tu čia. Cenzūra veikia čia pasirodo. Welcome to China :D Toliau taip tada :D Tai po teisybei SPORT 1, LRT kas minėjo ir reiktų į sąrašą, nes reklama ar čia tik rasistiniais motyvais į sąrašus tuos, kurie mini jums nepatinkančius vardus? :D

Piliečiai mieli atėjau pabendraut TV tematika ir t.t., nežinau, pasirodo kinietiškų cenzūravimo su zoninėmis, kaip man pasirodė, taisyklėmis niuansų jūsų. Tai sorry už tą pirmą blyną. Dėstau tik nuomonę, nieko bendro neturiu nei su Telia, nei su Cgates, nei su TV3 Sport ir t.t. Nesu nei atstovas, nei kažkoks asmuo kuris bando patrolinti ar reklamuoti jų produkciją. Tiesiog vadinu daiktus savais vardais ir rašau ką galvoju. Ne visiems tai patinka, kaip ir man nepatinka viskas ką kiti sako. Bet toks gyvenimas ir vadovaujies pagarba kitiems, tad toleruoji. Jei jums tai našta man tada gaila, kad yra tokių žmonių, o jei sugebat toleruoti kito nuomonę, tai gal taip ir darom ir nebus nesusikalbėjimo. Aš pasakiau savus argumentus jūs savus diskusiją galima šia tema baigti ar tęsiam iki absurdiškų banų gavimo? Atėjau nesimalti ir nesišaudyti epitetais, bet kiekvienam lojančiam ant manęs ir atsikirsiu. Tad vaikai gyvenam draugiškai ar vis gi banų norit? :) Peace? :)

Nu tu KIETUOLI aš tau pasakysiu, čia tavo citata ____Tad filtruoju kažkiek ką rašau. O šiaip jau vienas nuduso, o tavo pasispardymai čia ir ne kažkas  Normaliai net atsišaudyti nesugebat, sorry guys, bet patys raunatės ne at to. Parašiau tik nuomonę, bandėt kelti bangas. Gavosi pirstelėjimai. Ir gal jau neteršiam eterio, nes rimtai nesinori dėl nuomonės turėjimo gauti bano.

Tu esi paprastas apsikakojas, pienburnis kuris visiškai nesupranta ka cia tokie kaip mes veikiam, atėjai apsišviest? ar čia esi kad kitus apšviestum? man asmeniškai ant tu tavo tv3grupes go ar kaip ji ten nusišvilpt nepirkau neperku ir tikrai nepirksiu iš tokiu kaip tv3go, smart telikai, smart dėžutes android nera sukurti tam, kad mes jas nusipirke imtume ir pirktumem iš tokiu kaip tv3 go. Ir dar pasakysiu LRT ka padare su krepšiniu tai yra jėga, o tu su savo tv3sport kanalu gali eit ir slėptis nes per ntv+ paketa matau begales sporto. Už tai kad jus taip puolate savo irodyneti jums manau čia ne vieta.

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė audris » Pen Rgs 18, 2020 7:48 am

:-) Ir sugebėt reikia tokį romaną parašyt dėl tv3

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė styx » Pen Rgs 18, 2020 5:00 pm

audris rašė: Pen Rgs 18, 2020 7:48 am :-) Ir sugebėt reikia tokį romaną parašyt dėl tv3
Apie darboviete,dar darbo metu is darbinio kompo uz pinigus ,dar ne tokius romanus galima parasyti :D :D :D

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė liustra » Šeš Rgs 19, 2020 9:02 pm

Ča gal rainys ardosi (gal komentuot tikėjosi Žalgirį) :)
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė kudas20 » Sek Rgs 20, 2020 8:20 am

liustra rašė: Šeš Rgs 19, 2020 9:02 pm Ča gal rainys ardosi (gal komentuot tikėjosi Žalgirį) :)
Rainys? tai,kad jis kaškoks mano požiuriu netinkamas tokiems i komentatorius, Xfaktoriui jam vieta, bet ir tai laikas butu juos abu su saulenu atleist, neparodo visiskai nieko gero. Žalgiri komentuoja Petrauskas mano favoritas maladec jis.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė liustra » Sek Rgs 20, 2020 2:49 pm

kudas20 rašė: Sek Rgs 20, 2020 8:20 am
liustra rašė: Šeš Rgs 19, 2020 9:02 pm Ča gal rainys ardosi (gal komentuot tikėjosi Žalgirį) :)
Rainys? tai,kad jis kaškoks mano požiuriu netinkamas tokiems i komentatorius, Xfaktoriui jam vieta, bet ir tai laikas butu juos abu su saulenu atleist, neparodo visiskai nieko gero. Žalgiri komentuoja Petrauskas mano favoritas maladec jis.
Aš tik pajuokavau ir nelinkiu nei vienai tv tokio supermeno
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rrramunas » Pir Rgs 21, 2020 9:17 pm

LRT televizija kratosi kaltinimų: tikina, kad Eurolygos transliacijų teisių nepirko už 2 mln. eur

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis ... -16417595/

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rrramunas » Tre Gru 09, 2020 12:18 pm

Nekuriant naujos temos, noriu pasidžiaugti, kad LRT aplenkė komercinius kanalus ir nuo sausio mėn. rodys Lietuvoje filmuotą serialą "Černobylis".

Daugiau apie LRT vystymosi vizijas galite pasiskaityti čia: https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/1 ... hnologijas

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė ernissss » Tre Gru 09, 2020 2:02 pm

Jau pilnai anonsai eina Černobylio per LRT

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė bumas34 » Tre Gru 09, 2020 4:08 pm

ir senai visi perziureja ir atsibobe....

Vartotojo avataras
Mindex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Kov 09, 2007 7:03 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė Mindex » Tre Gru 09, 2020 6:49 pm

bumas34 rašė: Tre Gru 09, 2020 4:08 pm ir senai visi perziureja ir atsibobe....
tiksliai pastebeta
openbox s3 micro ; 1. 0.65m. 13e+4.8e+1w+4w 2. 0.80m. 55e+36e 3. 1.2 m. astra 19e+28e 4. 0.80m 53e

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rrramunas » Tre Gru 09, 2020 8:21 pm

Aš tik noriu pažymėti, jei LRT ir toliau gaus pastoviai gerą finansavimą, po 5-10 metų komercines TV "padės į vietą". Pradžia jau daroma: Eurolyga, Černobylis... Bus kaip Vokietijoje, kai daug metų pagal žiūrovų skaičių pirmauja visuomeniniai ARD ir ZDF, trečioje vietoje - komercinis RTL.

miskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Sek Rgp 18, 2019 10:22 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė miskas » Tre Gru 09, 2020 8:49 pm

Svarbiausia, kad LRT direktoriaus atlyginimas butu didesnis negu Lietuvos Prezidento ir viskas bus gerai. :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė olesub » Tre Gru 09, 2020 9:25 pm

bumas34 rašė: Tre Gru 09, 2020 4:08 pm ir senai visi perziureja ir atsibobe....
Tik nesuprantu šiuo atveju kritikos. Kiek % matė šį filmą? Spėju jog didžioji dalis nematė. Negi blogai, kad transliuotojas, kurį mato visi, parodys Černobylį plačiosioms masėms.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė ernissss » Tre Gru 09, 2020 11:02 pm

Aišku, kad gerai. Man tikrai patinka kai nacionalinis tranaliuotojas rodo kokybišką turinį, gal šiek tiek brangoką, bet kokybišką ir tai liečia ne vien Černobylį.
P.S. man asmeniškai Černobylis nebuvo kažkas wow..., bet žmonėms mažiau žinantiems apie tą įvykį tikrai turėtų būt įspūdinga.

j.navaitis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: Ket Bal 02, 2009 6:32 pm
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė j.navaitis » Ket Gru 10, 2020 12:24 am

Smagu, būtų turėti galimybę po komentarais nuspausti Like.

Nesu matęs dar šio serialo, bet per Lrt tikrai pažiūrėsiu

Plius Lietuvoje, Vilniuje, nufilmuota

miskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Sek Rgp 18, 2019 10:22 am
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė miskas » Ket Gru 10, 2020 7:14 pm

Tema sukurta apie Eurolyga, idomu kodel cia aptarinejamos kazkokios muilo operos ir serialai ? :)

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: nuo 2020eurlyga laisvai

Standartinė rrramunas » Pen Geg 19, 2023 10:00 am

Džiugu, kad Eurolygoje Žalgirio rungtynės ir toliau bus rodomos laisvai per LRT iki 2025 metų.

https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... -2025-metu

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)