• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

reikia patarimo jiaju s3

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

reikia patarimo jiaju s3

Standartinė edvin » Ket Lie 18, 2019 9:09 pm

turiu jiaju s3 ir pilnai naudoju .bet jis rupuze turi defekta po 3 minuciu pokalbio issijungia .turiu ir veikiancia plokste is kito tokio pacio telefono , bet joje kitas softas ,kuris nelabai man patinka.turiu ir galiu irasyti softa kuris yra pas mane telefone ,bet yra problema .irasius ji neveikia google paslaugos. nors dabar su tuo paciu softu (ji irasiau ne as ,o toki jau pirkau ) viskas veikia .ar yra koks budas is dabartinio telefono visa softa perrasyt i ta kita mano turima plokste .kitaip tariant klonuoti mano telefona su visais duomenimis.















0

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: reikia patarimo jiaju s3

Standartinė vbitas » Pen Lie 19, 2019 6:36 am

Geras telefonas, turėjau tokį...
klonuoti tai kažin ar pavyks, bet informacijos galima rasti čia:
https://forum.xda-developers.com/?query=jiayu%20s3
jei teisingai supratau, reikia susirasti google aps (neatsimenu kaip tiksliai vadinasi, paskaitęs tą forumą turėtum rasti) ir instaliuoti bootloaderio režime.
Dar galima pabandyti instaliuoti Lineage OS, nuorodą rasi forume.
Gali būti, kad prasčiau laikys baterija, bet jei ne - tai geresnis pasirinkimas už originalų ROM, bus švarus Androidas, be kiniškų brudų.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: reikia patarimo jiaju s3

Standartinė edvin » Pen Lie 19, 2019 6:40 am

dekui paskaitysiu

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių